Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
5. mar 2009

teoreticky by mohlo, ja mam cykly dlouhy, tak kolem 33-41, .... pokud by to ovu byla, vychazela by ms tak kolem 31 .... jenze u me clovek nikdy nevi, ... jednou mi ms prisla po 20 dnech, to jsem valila oci .... mam ms docela nepravidelnou ☹

blondynka400
5. mar 2009

Hm tak uvidíš, ale jestli jí máš nepravidelnou, klidně by to mohlo být ono... 😉
Jdu spát, jsem docela unavená...

Měj se hezky, dobrou noc a zítra. Musím zavolat na ty výsledky, třeba jsem těhu a trápím se zbytečně 😵 . I když to je nulová pravděpodobnost 😝 😀

schnucki
5. mar 2009

takze zitra sup na to 😀

dekuju a preju dobrou noc, zitra hned informuj jak se neco dozvis, ju .... treba fakt jo, to by byla pecka 😵
zitra jsem doma, tak tu budu 🙂

dobrou noc, papa zitra

schnucki
5. mar 2009

zkusim hned rano ovu test a uvidime, treba to u me tak bude .... to by me potesilo konecne vedet kdy ji mam 😀

dobrou

mirka007
6. mar 2009

Ahojte dievcata...tak my sa chceme zacat snazit presne v den nasej svadby...teda nic...18 jula mame svadbu a odvtedy chceme zacat zarabat drobca 🙂
Mimochodom sme v Londyne...a kde ste vy?

zuzka11
6. mar 2009

Dobré ránko!

Blondy 😠 - už je líp? Někdy jsou chlapi na pytel, ale bez nich to nejde.......Nevím jak často je pro vás normální sex, když s ním budeš mluvit, nemusí to být o mimi, prostě ve srandě říct, že sex pořád 1x týdně je málo, že si asi bude muset najít náhradníka 😀 To by byalo aby ho to nenakoplo a nebylo to častěji, a sex nemusí být jen v OVU, den před i po je OK.....samozřejmě pokud je to ojediněla situace a jindy spolu spíte denně tak ybch ho zase chápala, že toho má třeba v práci dost, návšteva a já nevím co jetě......ale možná jsem mimo, do vztahu druhých holt člověk nevidí.......

Schnucki - tak setřís?? 😀 Ze bych te taky pak angazovala az budeme mit tu fotbalovou 11tku? 😉

Já dneska hlídám a je to na palici, Adam má rýmu a asi ho bolí hlava, tak je strasnej protiva, kvuli vsemu a porad rve, ted jsem ho na chvli soupla na balkon, aby se prospal a zabralo to......

Mirko - ahoj, vítam tě mezi námi! Přeju krásné snažení a ať to brzo vyjde 😉 Jinak já jsem přechodně z Mnichova.....

blondynka400
6. mar 2009

zuzka, no normálně je vše v pořádku 🙂 . Záleží jak kdy, někdy každý den, někdy jednou za týden, prostě jak je nálada 😵 .
Já ho i chápu, ráno jsme to lehce probrali a je to ok, byla to jen taková včerejší indispozicce 😅 .A v práci toho teď má fakt hodně 😒 Prostě je občas na některé věco hold natvrdlý no 😀
Jinak mě moje tělo zas překvapilo, ovu dle dnešní teploty včera nebyla, takže pohoda a ještě máme čas 😉

schnucki, jak jsi dopadla?

mirka, ahojky, tak konečně někdo odněkud jinud než z německa 😉

Jo a volala jsme na ty výsledky, hned ráno, ještě to tam nemají. Prý jim laboratoř dělá hormony jen jednou týdně, a pošlou to až budou mít všechno. Tak snad v pondělí 😠

schnucki
6. mar 2009

dobre ranko holky,

mirko vitam te mezi nami 😉 drzim uz ted palecky, aby jste na mrnouska nemuseli dlouho cekat a zadarilo se co nejdriv ..... jinak ja jsem v nemecku u Frankfurtu, jako mirusch

zuzi preju pevny nervy, .... kolik je adamovi vubec let? nejak jsem to prosvihla

blondy to jsem moc rada ze je u vas vse v poho 🙂

holky na mim ovu testu byli // takze to vypada, ze kdyz mam spineni, znamena to ovu 😀 .... podle grafu jsem ji parkrat mela i bez, ale aspon konecne nejaky priznak ..... musim se priznat, ze vydet ty // byl fakt super pocit, i kdyz to nebyl tehu test

zuzka11
6. mar 2009

Jasně Schnucki, // jsou vždycky super vidět 😀 Adam má 14, skoro 15 měsíců, je to divoch, ale normálně moc fajn a pohodář....dneska ne, ale zatím ještě spí 😀

schnucki
6. mar 2009

ja si pak pripadla jak prastena, zacala jsem se strasne culit a nejradsi bych ho sla zbudit 😀 ja doted nevedela kdy ji mam, tak tohle je dobry znameni 😀

jeeee, tak to je to jeste mrnousek .... snad se prospi a bude mu pak lip 😉

zuzka11
6. mar 2009

Blondy - to tě teda pěkně tahají za noho, proč neřeknou rovnou, zavolejte dalí pondělí??? 😕 Krize. Jsem ráda, že je to OK.......jinak jak jsi psala, že manžel se "nerad váže" - pro něj musel být velký krok svatba, viď???

Schnucki - 😀 jen si ho vzbuď, ale příjemně 😀 Jinak za ty roky jsem zjistila, že u nás nefunguje ranní sex- kromě víkendů, kdy je čas....ale do práce jsem vstávala 5,10 a dávat si budíka dřív....to prostě nešlo a noční taky nejde, jsem KO.......takže myslím, že jsme kolikrát OVU prošvihli..........

Zatím spí, chudák, asi mu bylo fakt špatně......

schnucki
6. mar 2009

jezis sem zapomela zareagovat, ale zuzka ma pravdu, proc ti rovnou nerekli at si zavolas v pondeli ... to je dost

zuzi ja bych ho rada vzbudila, ale byl dneska rano hrozne unavenej, hned usnul, tak ho chci nechat prospat aby tu nocni dneska zmak ☹ .... ale bejt sobota, tak uz ho budim 😀 .... my mame pres tyden vetsinou rychlovky, jak se moc nevydime, ale vikend to pak jisti 😎 😀

no to bych teda ranni sexik taky nemela, v 5h rano .... ale nakonec to stejne vyslo 😀

tak to mu asi opravdu neni dobre, chudinka malej, ... tak malej a uz ma rymu .... jen at se prospi 🙂

meleri
6. mar 2009

čauec holky, dneska jsem poklidila co se dalo, a ven se nedá jít protože je vichřice...v noci to byl masakr, asi stokrát sem se vzbudila jak třískaly okna a okenice,a do toho ještě vylo v krbu, tak jsem se začala bát, jako že duch nemocnice..(my bydlíme ve starém baráku kde byla dřív církevní nemocnice) nedávno jsem měla asi z únavy halucinaci, že v pokoji řve nějaká ženská s hrůzou sem otevřela oči a letěla za manželem, tak mi řekl at se nechám vyšetřit...já ale nevím v těch starých bytech je dycky taková divná atmosféra..já bych radši v novém, jenže tady je všecko takové staré, takže si nevybereš...

Blondýnko,
tak to je trápení s chlapy! tak to nějak přes víkend pořešte, a hlavně co nejvíc v klidu, i když s chlapem je fakt těžké...

jo s tím akvárkem, nechci tě s tím otravovat, navíc sem na to už asi přišla, jde o špatný filtr..takže v česku si koupím nový..tady se to nedá za ty prachy..

holky ten hlen mi taky tak fungoval, ale ono se to nedá zas úplně určit, aspon teda u mě ne....

Schnucki,

tady na debatě sem to už kdysi četla že někdo při ovulaci špiní..a řekla si to doktorovi? možná to třeba říct, že takhle špiníš..oni pak dělají vyšetření dělohy, a různé krevní testy, a tak..

holky dneska mám asi pohodu malý furt spí, celé ty týdny co spal jenom po hodině jsou pryč a už zas spí dvě tři čtyři hodky, tak fakt pohoda....stihnu si aji odpočinout.

mirusch
6. mar 2009

Ahojte, ale ste zase popisali 😝
Blondy, citala som tu tvoju diskusiu so Schnucki, to je fajn, ze si sa mala komu vykecat. Ako tak sledujem, tak tu viacere maju problemy s chlapmi a snazenim. A ja tiez nemozem povedat, ze som nadsena z nasho keksikoveho zivota. Ked sme este nevedeli na com sme a snazili sa, tak som sa snazila v obdobi ovu, ale samozrejme panovi sa malokedy chcelo, nakoniec som ho donutila, ale bola z toho blba nalada. A teraz tiez len ked jemu sa chce. Nebudem to rozoberat, ale castokrat je mi z toho smutno. Uz som sa aj rozhodla ist do strajku, ale to by som sa asi keksiku nedozila uz nikdy 🙄 No nic. Proste chlapi su niekedy fakt na nervy. A mozem ja mu hovorit o nahradnikovi....iba sa smeje. Kurnik, ja len dufam, ze si ho fakt nebudem musiet hladat 😠 A Blondy, moj tiez chcel dieta len preto, ze som ho chcela ja. Tiez sa mu uz nechcelo menit vsetko kvoli tomu. Ach jo. nakoniec to aj tak dopadlo naprd, ale co uz. Ked budete uplne v pohode a nebude mat stresy, asi by to chcelo nejaky rozhovor ohladom ovulky a tak....dufam, ze to teraz nejako vyriesite a dostanete sa aj k snazeniu. Kazda zena musi byt tak trochu herecka a psychologicka zaroven, bez toho to nejde 😔 .

Zuzi, mam mobil len slovensky, to ti asi velmi nepomoze.... No, nejako bude.

Ahoj Mirka z Londyna....ja som bola tiez 3 roky v Londyne 😉 Ty si podla fotky mladucka, vsak? Tak drzim palce aj na svadbu aj na snazenie. Ved nam nieco napis o sebe...

Schnucki, doplnas graf? Musim kuknut. Ako si na tom s teplotami, vyzeraju na ovu? A to fakt podla hlienu nepoznas? Lebo pocas ovu je normalne neprehliadnutelny... a boli obe // rovnako silne? Lebo ak je ovu / slabsia, tak to este nie je ovu. A ked pojdete do CAR, tak to spinenie fakt spomen.
Inak, ja som mala // na ovu teste skoro stale 😕 Zosilneli, zoslabli, zosilneli...no neviem, u mna sa nedalo podla toho orientovat.

Meleri, fiiiha, takze strasi. Ja by som tomu celkom verila, nech sa da vysetrit tvoj manzel 😠 Priznam sa, ze do takeho domu by som sa bala ist.... 😅

No, zase ma chlap nastval....kym sa ten rozkyva k dveram - zvonil postar s balikom, na ktory cakam - upravi si nohavice, aby sa postarovi asi pacil 😠, obuje sa, tak je postar prec. Na zabitie. Stihol ho, ale mna ide porazit. Ja na vecku...Nepobehne, neurobi rychly pohyb, necha cloveka aj umriet, len aby nemusel pobehnut. Ach jo. Blbost na entu, nechapem, co sa rozculujem. Uz je lepsie... 😅

kleopatris
6. mar 2009

ahojte 🙂
k tym manzelom...ja som tiez minule hovorila drahemu, ze ked uz sa budeme moct zacat snazit, tak musime kazdy druhy den, aby sa to co najskor podarilo 😀 a jeho reakcia? oh mein gott! echt jetzt?....takze tak 🙂
ja neviem cim to je, ale ti chlapi su taki lenivy narod 😀

schnucki
6. mar 2009

takovy romany 😕 😀

meleri no teda, ja jsem straspitel, takze ja bych do takoveho domu asi nesla 😅 ... vychrice a jeste takovy sny, ... je dobre ze malej vic spinka, alespon si odpocines 🙂

na ovu testu byli // stejne silne, ale myslim ze byli slabsi nez by meli bejt, je mozny ze ovu byla prvni spineni, ale dneska furt jeste spinim, tak nevim ... me z toho uz picne

kleo no ahoj, jak se mas? ... chlapy jsou jednoduse nekdy na zastreleni

holky ale co vam musim povedet, dneska po keksiku lezime a z nej vypadlo, ze premejslel o tom spg co nas ceka a ze mam udelat termin 16.3. v pondeli 😀 sam od sebe, uzas ... asi ho budu muset nechat castejc doma samotnyho 😀 .... takze budu v pondeli volat a udelam termin, pokusim se rovnou i rozhovor s doktorem kvuli tem hormonum a tomu mymu spineni

kleopatris
6. mar 2009

to je super schnucki, ze tam chce ist 🙂
ja neviem teda ako to vysetrenie vyzera, ale pokial tak ako si myslim, tak sa nedivim chudakom chlapom, ze sa im do toho nechce 😉

blondynka400
6. mar 2009

kleopatris, přesně tak máš pravdu, jsou chlapi lenivý národ. U nás je to přesně o tom, že je prostě líný.... 😀

schnucki, tak vidíš jaká jsem internetová doktorka, jsem ráda že jsem měla rpavdu a mohla ti alespoň toršku pomoct 😎

meleri, tak fajn, alespoň nemusím nad tím moc přemýšlet, kdyby to nebylo filtrem, dej vědět 😉

mirusch, myslím, že jsme to vyřešili, docela jsmeto probrali a vyjasnili si to. Je to ok, akorát jsem se dozvěděla, že hold mi ženský máme o kolečko navíc 😀 . Jinak on mimi chce, má je rád, ale je to prostě závazek, prsotě klasický chlap.

zuzka, no svatba pro něj byla hodně velký krok, myslela jsem, že k tomu nikdy nedojde. A myslím, že kdyby jsme zůstali v čechách, asi by svatba nebyla. Ale jen si to myslím, určitě to nevím.

Jo a ktěm výsledkům, taky to nechápu, volám tam jak debil. 😠

kleopatris
6. mar 2009

ja si myslim, ze na Slovensku je to bezne, ze clovek caka na vysledky min.2 tyzdne, teda ja vzdy....ja mam tiez este gynekologa na Slovensku, akosi sa neviem od neho odputat 😉 ked on je taky super a ja musim teraz tu v Rakusku zhanat noveho, ktoreho nepoznam....ach jo je to komplikovane 😒

blondynka400
6. mar 2009

kleopatris, já jsem tedy takhle dlouho nikdy nečekala.... Hlavně kdyby mi to řekli rovnou, tak ok, ale takhle.... 😝

mirusch
6. mar 2009

Jej, Kleopatris, dnes som na teba myslela, ze ci si nas uz opustila 🙂 To je fakt, lenivi. Ale ked si este nie su isti, ked este len zacinaju vztah, tak sa snazia mrachtosi. 😠

Blondy, my mame o koliesko navyse? Hm....My sme krajsie, mudrejsie, sikovnejsie, prefikanejsie, manipulativnejsie, ale kym to chlapi nezistia, tak je dobre. Ja kludne odohram aj celovecernu hru, pokial dosiahnem, co chcem.... 😕 😀
Tak teda skus v pondelok. Ak by si do 12-tej, bola by som ti vdacna, lebo potom frcim prec a budem neinformovana a nebudem moct spat a ...ved vies.

Schnucki, tak to teda oci pucim. Mas proste chlapa cinu 😀 Kleopatris, neviem ako si to vysetrenie predstavujes, ale ja sa tym "chudakom" chlapom cudujem, pretoze v CAR maju super miestnost so sexi obrazkami, dokonca DVD, jednoducho sa urobia a strcia to do okienka. Nech ma neseru 😠 A aj ked ma problem chlap, tak to je vsetko, co musi urobit, je to na zene, aby do seba pichala injekcie, sla na operaciu a vytrpela si plno ineho, len aby to dieta bolo (to pisem o IVF, nie vzdy je potrebne, samozrejme).
Schnucki, tak neviem, ci dostanete termin na 16.3., trosku si to divne predstavuje, ze bude volno vtedy kedy on chce....no ale skuste. Lebo normalne beru len 2 chlapov za den. No, skus. A spis si zoznam otazok, nech na nieco nezabudnes.

Otazka do fora....ako casto keksikujete? Lebo my uz pocas pracovnych dni prakticky vobec 😒

mirusch
6. mar 2009

Inak, niektore vysledky aj v DE trvaju do 2 tyzdnov...Ale v takom CAR rano zoberu krv a poobede uz clovek vie, pretoze maju labak priamo tam...

blondynka400
6. mar 2009

mirusch, teď si uhodila hřřebíček na hlavičku 😀

Dobře, kvůli tobě tam zavolám do 12 😉

meleri
6. mar 2009

holky sem štastná, dneska poprvé malý v šatce neřval, když sem ho nosila po bytě...zítra to zkusíme už venku.

nejhorší je, že to sen nebyl, prostě nějaké mámení, jako když někdo mlátí do stěny a řve, no hrůza, já na takové věci nevěřím ale začínám se fakt cítit divně v tomhle bytě...asi to byla jen únava...si připadám jak ta Jana Eyrová jak ji někdo chodil po místnosti.... 🤐

manžel s tím problémy nemá..směje se mi... ☹

schnucki
6. mar 2009

ja jsem valila oci ze se vubec rozhoupal ze tam zajedem, pocitala jsem s tim, ze driv jak v dubnu ho tam nedokopu ... minule jsme dostali termin docela rychle, no uvidim, pokud mi daj to dalsi pondeli tak to tak udelam a hotovo 😀

blondy je super ze jste si to vyrikali a ze je to mezi vama zas v poho 🙂 ... ono se na ty chlapy musi fakt fikane, jinak to s nima proste nejde

me spis prijde, ze chlapum kolikrat jedno to kolecko chybi, nez aby jsme meli o jedno navic ..... i kdyz ten muj me casto prekvapuje 😵

presne, udelaj si dobre a jeste remcaj, to my musime vecne nekde pobihat a tohle udelat a tamhleto ... proste chlapi

mirusch my mame pres tyden vetsinou rychlo keksikovani, neni moc casu, a o vikend pak tak, abych i ja z toho neco mela 😀 .... takze tak 3x-4x do tydne, podle toho jak casto se vydime 😀

meleri tak to je super ze se to malimu zacina libit, urcite to pujde i venku 😉

mirusch
6. mar 2009

Schnucki a to si tam este nevolala? Kedy budes? 😕 Inak, ze ta prekvapuje...tvoj je inteligentny chlap, moj tiez, ale moj je prilis lenivy... 😖
Clovece, tolkokrat!! No, musim si asi hladat nahradu 😝 😀 Ked si tak spomeniem na byvaleho....kazdy den aspon raz 😅 Ale je fakt, ze s tym som nebola 5 rokov manzelka a nevideli sme sa kazdy den. To je velky rozdiel.

Meleri a nebola to suseda? 😕 Mna by v takom dome nikto neudrzal, to mi ver. A mozno to bola nejaka zufala manzelka z minuleho storocia 😲

schnucki
6. mar 2009

on mi to rekl chvili pred tim, nez jsem vam psala, uz mi to nikdo nebral .... budu tam volat v pondeli hned jak otevrou 😀 ... takze jeste dopo vam pisnu jestli to vyslo nebo pozdejc,
... ja jsem chlapa jako je on jeste nemela, takze me jeste nejakou tu chvili prekvapovat bude ... jak rekla moje kamaradka jednou - "jestli ty si jednou najdes nekoho jinyho, budes si pripadat jak alenka v risi divu, jak princezna" (v souvislosti s bejvalim)

ja doufam ze to jeste nejakou dobu ta frekvence vydrzi 😀

zuzi kde te mame, ucis?? a jak to jde? ... papiry uz se ritej 😀

zuzka11
6. mar 2009

tak zdravím zase po odpolední chrupce, dneska mě teda vytrestali.......Adam po porbuzení OK, ale jeho tatíten si dorazil domů, s rýmičkou, dítě ani nepozdravil a zalezl do ložnice........

ad sexík - co to jeeeeee?????? 😀 Přiznávám, že od // zatím jen 1x, ale chystáme se na opáčko 😉Máme nějaký respekt, ale bylo to v pohodě....a předtím? tak jak píše Schnucki, asi 3 - 4x týdne, víkendy jsou jasně lpší, je víc času, pohoda, ale i přes týden to vyšlo . U nás byl spíš "problém", že manžel tušil přibližně kdy je ovu - nešlo si nespočítat, tak jsem někdy měla pocit že je z toho vystreslý, ale každopádně se sexem u nás problém nebyl - někdy jsem byla já línější 😝

Schnucki - super úspěch!!!!!

Miri - jako bych je viděla......pěkně pomalu.......a pošťák frnk......... 😀 Na zabití ti chlapi. Někdy 😉

kleopatris
6. mar 2009

no u nas to keksikovanie byvalo tiez skoro kazdy den, ale odkedy sme v Rakusku....bieeeeda, ale mozno zimna unava 😀 mam doma maleho medvedika, co prave preziva zimny spanok 😀. Ale aj ja byvam posledne dni totalne mrtva, takze mi to zatial absolutne vyhovuje 🙂 a teraz musime este pouzivat "gumitky" takze to nas ani jedneho nenadchyna, tak mozno aj preto sa nachadzame na bode mrazu 😀 ale az zacneme so snazilkovanim tak uvidi jaku dracicu si zobral! 😝 😝 😝

schnucki
6. mar 2009

zuzi a ptala si se doktora jak je to ted s keksikem?? co ja vim, tak se muze, ale treba mam zas popleteny informace 😀 .... kazdopadne si myslim, ze az k tomu dojde u nas, budu se asi taky obavat 😅

kleo zimni spanek, to je dobry 😀 .... s gumitky to neni ono, ja teda nikdy nejak moc rozdil nepozorovala, nebo spis mi to nejak nevadilo, ale ten muj si vecne stezoval 😝 .... HA jsi uz vysadila nebo jsi ji nebrala nikdy??

ja hodim taky jedno diskuzni tema - nekde tady jsem cetla, ze se pry da otehotnet o ms .... co si o tom myslite?? .... cetla jsem nedavno na netu clanek, ze spousta lidi si mysli, ze keksik o ms je neco hnusneho, a nebezpecneho, samo zalezi na kazdem jak to bere, ale nebezpecne to pry vubec neni a ze pry je zenska dokonce citlivejsi nez normalne ... ja mam o ms vzdycky chute, ... hruza 😀