Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
9. mar 2009

ahojte, dobre rano a oneskorene aj ja zelam vsetko najlepsie k MDZ 🙂

mirusch tebe prajem stastnu cestu a uzi si to na Slovensku 🙂

inak sa este napojim na vcerajsiu temu. Ja som s manzelom tiez dost kratko, na prve vyrocie (v oktobri) ma poziadal o ruku (som vobec necakala, lebo ta tema u nas predtym nikdy nepadla, tak som bola paf) a v juni minuleho roku svadbu, takze teraz sme spolu 2 roky aj 4 mesiace 🙂, ale ja si myslim, ze ked to clovek tak citi, nie je na co cakat 😉 a svadbu sme mali na Slovensku a bolo to aj pre nas komplikovane s vybavovanim atd., ale rodicia a sestra velmi pomohli, inak mali sme taku klasicku zahoracku 😀 120 ludi 😀 😀 😀, ale bola super, presne podla mojich snov 😉

violoncielka
9. mar 2009

ahoj mirusch a spol.
pekny dnicek,vidim ze temicka pekne frcina konci aprila sa k vam viac priblizim,hlavne aj preto,lebo budem mat aj viac casu.
Tak ste si pospominali na svadobny den? My budeme mat 2 aprila 4 vyrocie 🙂

mirusch
9. mar 2009

Dakujem Kleo aj ostatnym za prianie, hadam bude vsetko super 😉

Violoncielka, jasne ze frcime, pekne sa pridaj, aj skor mozes zlatusik, musis informovat o kazdej injekcii. Budeme ti drzat palceky a fukat do folikulov, nech pekne rastu 😉

Este k tomu vybavovaniu svadby...No, my sme sa rozhodli v juni a v septembri bola svadba. S tym, ze sme vsetko vybavovali na dialku, hlavne moja mama chudera vsetko obiehala, dokonca aj saty mi vybrala podla presnych mojich instrukcii a naozaj mi pasli a aj som ich mala. Aj oznamenia mi pofotila a my sme si vybrali...myslim ze aj ti ludia mali srandu, lebo takto na dialku malokto organizuje. A potom som prisla 2 tyzdne pred svadbou, podpisat par veci, zaplatit, dohodnut podrobnosti, tyzden pred prisiel manzel, prstene sme tiez stihli za tyzden. No zazitok to bol. Ale vsetko klaplo uplne super. V pondelok po svadbe som dosla po novy obciansky a ta pani na mna vyhukla, ze isto nemam vsetko, co potrebujem 😀 Tak to teda nepozna rychlost naseho vybavovania 😀 Vsetko sme mali, zabezpecili, vybavili. A aj tak vysvitlo, ze oni maju pokazenu masinu a kedze ziaden obciansky, tak ziaden pas....no slava, tak aj to sme potom na dialku. Ale vsetko sa da, ked sa chce.

schnucki
9. mar 2009

ahoj holky,

sice jsem mirusch uz volala, protoze jsem nevedela jestli se sem do 12 dostanu, ale pisnu to ... mirusch preju stastnou cestu, radne si to tam uzij, oslav super narozky a vrat se nam v poradku zpatky 😀 ... budes tu chybet

jak uz mirusch naznacila, volala jsem dneska do CAR a 16.3. mame termin na spermiogram, takze tenhle tyden utrum ☹ .... 30.3. si pak pojedeme pro vysledky, uz se nemuzu dockat, konecne vedet na cem jsme 😀

kleo my to tak taky vydime, clovek nikdy nevi co prijde a kdyz si je jistej, tak na co cekat 😀

ahoj violoncielka, drzim moc palecky, pisni pak a informuj co a jak 😉

zuzi jak se dneska mas, vse v poho??

blondy uz jsem cela netrpeliva na vysledky 😀

letim nakoupit, tak sem jeste pozdeji mrknu, zatim papa

blondynka400
9. mar 2009

Ahoj holky,

také se přidávám. Mirusch pěknou cestu, pořádně oslav ty narozeniny a co nejdřív se nám vrať 😉

schnucki,doufám že už budou, takže nějak navečer písnu. A jestli ne, koupím letenku a zajedu je tam zaškrtit 😀
Oni ti nedají výsledky spermiogramu hned?

😕

viloncielka, ahooj 🙂 ,také držim moc palečky, určitě nám dej vědět, jak to s tebou vypadá... co nového na severu? 😉

kleopatris, 120 lidí? My měli 50 a víc bych teda asi nechtěla, už takhle jsme musela pořád pendlovat a nemohla jsme se s pár lidmi bavit tak, jak bych chtěla....

mirusch
9. mar 2009

Schnucki, diky este raz.

Blondynka a coze? Pochytila si odo mna bojovnu naladu? 😀 Ja si myslim, ze by jej dali vysledky hned v ten den, ale ked ma potom termin na pohovor, tak to vybavia naraz potom.

My sme mali asi 35 ludi, viac som nechcela. 😉

No, prave dosiel manzelik od lekara, tak ma dve moznosti - ohladom chrapania a apnoe a zrejme musi vyuzit obe. Jedna je operacia, ktora to moze zlepsit maximalne o polovicu a druha maska. Ach jo. A terminy na vsetko su niekolko mesiacov.

Oki, tak ja teraz frcim, dakujem. Ozvem sa hned ako budem moct. Papapapa 😀 Cmuk.

blondynka400
9. mar 2009

mirusch, no asi jsi mě nakazila 😀 .
Hezkou cestu.

schnucki
9. mar 2009

ahojik, tak nam mirusch uz odfrcela 😒

blondy oni budou podle me uz ted den co se tam stavime, ale ja jsem chtela termin u doktora, aby jsme s nim mohli probrat vysledky hormonu (delal je nam oboum) a spermiogramu, a probrat jak budeme postupovat, pokud tam nekde problem je, no a jelikoz muj pritel muze jen v pondeli, nejblizsi volno ma 30.3., ale jelikoz uz cekame nejakou dobu, jsem za toho 30 strasne tada, konecne vedet na cem jsme 😀

schnucki
9. mar 2009

jinak ja bych se rada dostala ke 35 lidem, vic ne, 120 to je pro me moc, rada bych si to tak nejak uzila se vsema, proto bych rada tak nejak do tech 35 lidi 😀 ale znam se

kleopatris
9. mar 2009

ani ja som tolko nechcela, to boli len najblizsi pribuzni....mamka pochadza z 10 deti a tatko z 8 a aby som tety a strykov neurazila musela som vsetkych pozvat 😖, ale zase to bolo pekne 🙂. Som myslela, ze to bude vela, ale sme mali velku salu a normalne sa tam ti ludia skoro stratili 😀
inak mam aj blby zazitok zo svadby ☹ skysli mi obe svadobne torty ☹ takze nemam ani kusocek na pamiatku 😢

zuzka11
9. mar 2009

Sakra, tak jsem Miruš taky propásla.....tak si to pěkně užij a pak na nás zase koukni!! 😉

Mirka - nemusíš se bát, pokud máš šť.žlázu kompenzovanou lékama tak není problém otěhotnět, problém je, když se o tom neví........tak šaty na svatbu???Perfekt, dodáš link na beremo? Ať se všechny pokocháme 😀

Blondy - stejně je to paráda, mě to procházky po pláži nabíjí, ať člověk může hupsnout do vody nebo si to vychutnává jako ty včera.......myslím na tebe s tím telefonátem, už je jasno?Jinak já nejsem nějaký strašný pořádkomil ale někdy mě to strašně naštve, když myčka je pod deskou a nádobí zůstane na ní......

Schnicku - já dneska OK, na Nj byli všichni nějací podráždění....co ty, hlídalas dětičky?

blondynka400
9. mar 2009

schnucki, aha, tak už to všechno chápu.... 🙂 . No my měli kolem 50 a bylo to tak akorát.

kleo, vy jste tedy velká rodina, to se pak načítá rychle...

zuzka, neni ☹

Představte si, že ty výsledky stále ještě nemají. 😠 Slíbila mi, že zítra ráno do laborky zavolá, že už to dávno mělo být... Fakt už mě štvou, volám tam jak debil a při mé smůle to ještě někde určitě ztratili 😝

kleopatris
9. mar 2009

to je teda na porazenie! cakas a cakas a mozno skorej porodis, nez ti potvrdia, ze cakas mimi 😠 to je fakt hrozne a este ked musis vzdy zo zahranicia volat.....no, ale snad sa dockame 🙂 vsetky uz napäto cakame 😉

blondynka400
9. mar 2009

kleo, to jsi napsala přesně 😀 . Ale vzhledem k tomu, že si fakt myslim že nejsem, mě to až tak nebere.... Každopádně mě to ale štve 😠 Už jsme tam volala dnes snad po čtvrté.

zuzka11
9. mar 2009

Blondy 😠 to je teda krize......tusi, ze nevolas z "Benesova" ale z trosku vzdalenejsiho mista??Me se stalo neco podobneho loni kdyz jsem se objednavala do Prahy na genetiku...me dali jeden den, manzelovi uplne jiny....tak jsem je premlouvala, ze manzel beze me nepujde a co mi to dalo prace ho presvedcit na to vysetrni 😀 proste jsem kecala, az se mi od pusy prasilo......drzim place, at uz se ti to vyresi a vis ze je vse OK.....

Ted koukame s manzelem na romanticky film, v prvnich 5ti munutach zemrela jeho manzelka pri porodu, proste romantika 😒

blondynka400
9. mar 2009

zuzka, no ona je to větší ordinace, kde jsou tři doktoři a sester je tam několik. Ta minulý týden to nevěděla a podle hlasu si myslím, že je to tak, co je úplně k ničemu. Tahle co jsem s ní mluvial dneska, měla dovolenou, ale dělaal mi ty odběry, ví odkud žiju a je úplně v pohodě. Takže snad zítra, uvidíme. Každopádně je to na dvě věci 😠

No to je teda romantika 😀

zuzka11
9. mar 2009

Jojo, taky si ji uzivam 😉

Stve me ten bordel, jak tam volas a volas zbytecne.........ale tebe urcite vic......co po navsteve, jsi zregenerovana?

mirka007
9. mar 2009

Ahojte holky..
No vy tu riadne kecate a bezomna ..hehe pekne 🙂
Neviem ako sem mam dat ten link s mojimi svadobnymi satami,,,kedze ste ich chceli vidiet 🙂

blondynka400
9. mar 2009

No štve mě to řádně, připadám si jak úplný debil. K tomu tam ještě musíš viset 5 minut na lince, než se ti vůbec věnují... Ale jinka je to ordinace výborná 😉

No nevím, bylo to docela náročné ale fajn.... Jen teď spíš potřebuju čas na regeneraci 😀 . Co ty, jak ti vůbec je? Už je to lepší?

zuzka11
9. mar 2009

Jojo, diky...uz v pohode.......ten relax chapu, taky mame ted porad navstevy, dnesak jedna na pristi vikend odrekla, tak jsme si i rikali, ze jsme docela radi......prece jen je to narocne....

Mirko - zkus to, normalne zkopirujes a das sem.....snad to pujde.......at vime jaka budes kocka 😉

blondynka400
9. mar 2009

mirka, určitě jsem link dej, rádi se podíváme....

zuzka, takže mě chápeš, to jsem ráda 🙂 . Už jste to oznámili oficiálně, nebo ještě čekáte? Jo a kdy nám ukážeš bříško 😎

kleopatris
9. mar 2009

aj ja chcem vidiet vsetky fotecky 🙂 saticky, bruska, ultrazvuk 🙂 vsseeeeetko

inak zuzi, chcela som sa uz dlhsie spytat, ale vzdy zabudnem, v ktorej casti mnichova byvate, ak sa teda mozem spytat? My sme byvali vo Schwabingu, tak chcem vediet, ci sme neboli nahodou kusok od seba 🙂

mirka007
10. mar 2009

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

Ahojte tak tu je link na moje satky..dufam ze sa to zobrazi 🙂 hehe

schnucki
10. mar 2009

ahoj holky,

nestiham vas docitat, vezu nejstarsi dceru do skoly, pak koupit kytky, mati ma narozeniny, pak snidane s jejima kamaradkama a pak jdou do sauny, ja mam vyrazku na rukach, takze s nima nejdu tak se sem snad jeste dostanu

co jsem tak v kratkosti stihla, blondy jsou fakt na odstrel, normalne rekni at te nestvou, ze volas z daleka,

mirko mrknu pozdeji na link

zuzi mi tenf film koukali taky, docela jsem drzela slzy jak mu tam umrela a od nevedel co s mimi, ale byl to hezkej film 🙂

ok, doctu vas pozdeji, mam fofr 😝

jinak jojo, vcera me sem pritel po ceste do prace hodil a dneska tu jsem cely den, ve ctvrtek me sem zase hodi a vyzvedne me v sobotu rano, ale ja se stihnu ozvat, nebojte 😀

schnucki
10. mar 2009

tak jsem vas docetla 😝

blondy to je fakt hruza, tam maj peknej bordel, takhle dlouho ty vysledky trvat nemuzou, co tam s nima delaj?? 😠 no doufam ze uz je zitra budou mit, jinak vemem mirusch a pujdem je tam nakopnout 😀

zuzi teda vy jste sama navsteva, ale mate holky pravdu, navstevy jsou fajn, ale nekdy je to narocne .... zuzi a co fotecky briska, uz je to vic vydet?? oznamili jste to uz? uz by to mel byt 3 mesic, ze, nebo se pletu??

mirko saticky jsou uuuuzasny, ... ten toaletni papir me rozesmal 😀 a sklenicky mate taky moc krasny, a prstynky ... nadhera .... ja premyslela o mixnutym bilim a normalnim zlatem, nelibi se mi totiz normalni zlato, jenom bili, ale to vypada jak stribro, tak jsme premejsleli o mixu

co zbytek, neukazete mi taky saty, at se muzu pokochat 😀

holky nevim kdy se sem zas dostanu, takze preju krasny den

blondynka400
10. mar 2009

schnucki, pořád máš tu vyrážku? 😕
Jinak máš pravdu Mirusch na ně 😀
K těm prstýnkům, my chtěli původně platinové, ale 50 tis. za prsýnky které v podstatě nenosíme, my přišlo jako zbytečné vyhazování peněz. Pak jsem chtěla titanové, ale zas nidke neměli. A jelikož žluté zlato nemusím, a bílé mi priřjde takové "vyblité", zvolili jsme nakonec ocel a jsou fakt super, vypadají lépe než z bílého zlata. Koukni na moon.cz, mají velký výběr za hodně slušné peníze a vřele dobopručuju 😉

mirka, hezké... Ty jsi ale noční sova 😉

zuzka11
10. mar 2009

Tak jdu dočítat 😉

Mirko - díky za link, hned se kouknu.......
Kleo - bydlíme kousek od schwabingu, přesně v Laimu 😀 Hned u Westparku, jestli si pamatuješ.

Schnucki , Blondy - tak ofiko oznámení ještě neproběhlo, rodiče teda ano, neumím lhát a 3 dobrým kamarádům taky, ono tajit to tak dlouho a být v Mnichově a nejezdit na hory a nepít víno ani pivo je hodně divné 😀 Ale dneska ve 13 mám kontrolu, tak uvidíme......pak bych se třeba i vyfotila, ale asi to tam šoupnu na chvíli a pak stáhnu, stydím se 😕 a co kdyby to viděl někdo kdo nechci, takže pro vás to udělám.

zuzka11
10. mar 2009

Joj, Schnucki - ještě ti musím něco napsat. Včera jsem tiskla ty testy od tebe - spooousta papírů ale skoro jen pořád to samé 😕 tys to posílala víckrát???Normálně jsem každý soubor tiskla jednou a mám to asi 7x! 😕

kleopatris
10. mar 2009

teeeda teraz som to hodila do google a vyslo mi +- 7 km! to sme boli skoro susedy a nevedeli o sebe 😒
my sme byvali hned cez cestu pri olympia parku

zuzka11
10. mar 2009

Sakra práce, viď?? 😀 Teď to máme sakra dál 😀