Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
12. mar 2009

Kleo - nevím, jestli jsme to rozebíraly....má to jako všechny medicínské zákroky svá pro a proti, každopádně já proti nejsem.........takže můj názor - nebráním se, jasně že pokud by to šlo rychle, nebolelo to jako prase, tak není důvod, ale ležet tam 10h, porod jde pomalu a ty pak nemáš sílu tlačit???To radši epidurál, odpočinout si a pak se do toho pustit...stejně na závětečné tlačení se vypíná - je to pumpa.......ale je super, že keždý se může rozhodnout jak chce a podle aktuálního stavu......

Blondy však večer uvidíš, já ho mám taky velké, fakt....asi jsem to vyfotila strašně šikobně že to není vidět........ale štve mě to kolem, co by nemělo být, břicho ať roste, ale proč tak brzo zadek a stehna???Konec stěžovacího okénka 😀

schnucki
12. mar 2009

ahoj holky,

me se dneska nejak nechtelo vstavat, tak jsem se az doted valela 😀

zuzi brisko je roztomiloucke, takove malinke 😵 ... taky jsem zvedava na vecerni fotecky .... jinak ten zadecek a stehna mi nejak utekly, nejak jsem je prehledla 😵

blondy alespon ze ti je dneska lip, mozna ze se ti telo stale jeste vyrovnava s tou prihodou (nejak se mi nechce to slovo psat 😅 ) .... ale jinak me zacala bolet prsa pred ms taky az minuly mesic, nikdy predtim jsem to nemela
... takhle po ranu svicit, obdiv, ja bych se asi nedokopala

kleo to je dobre ze je ti fajn 😉 ... kroupy? tady je pekne hnusne, cloveku se nechce vubec nic delat 😝

holky ja neznalec bohuzel zas nevim, co tov lastne znamena, ten epidural, muzete mi to prosim v kratkosti osvetlit? 😅

blondynka400
12. mar 2009

no kleo já jsem spíše proti, ale jak psala zuzka, jsou zas případy, kdy si myslím že je to prospěšné... Ségra to třeba zvládla 3x bez a den po porodu vždycky vypadla lépe než já když jsem za ní přišla 😝

Zuzi, kolik jsi zatím přibrala? No tak něco už tam vidět je, špekaté bříško vypadá jinak... Asi jsi byla moc hubená, tak se tělo chce předzásobit. A kam jinak to ukládat než do zadečku a nohou? ... 😖

kleopatris
12. mar 2009

epiduralka je ked ti pichnu ku mieche, ci kam presne omrtvovacu injekciu....aby si necitila bolesti
ale ja jak som videla tu obrovsku injekciu tak mam vacsi strach z nej ako z porodu 😀
moja sestra rodila tiez 2 krat bez a neboli to uplne lahke porody, ale i tak nechcela...ja neviem, clovek nevie co ho caka....

schnucki
12. mar 2009

dekuju kleo, nevedela jsem ze se to jmenuje takhle, ale uz jsem to parkrat vydela v telce .... ja jsem o tom nejak nikdy nepremyslela, ale myslim ze bych to chtela zkusit bez, ale pokud bych tam fakt mela lezet treba tech 10h jak pise zuzka, tak to at mi to pak pichnou a muzu se do toho pustit znova .... kamaradka to nechtela a pak jim tam bolestma odpadla ...

blondynka400
12. mar 2009

kleo, ono to stejně jde píchnout jen do nějaké doby, pak už je pozdě...
Sestra měla první porod problémový, druhý pohoda a třetí opět problém, tedy ani ne tak se samotným porodem ale pak s vypuzením placenty. Asi to bylo docela hustý, ležela na sále ještě několik hodin po porodu a hodně krvácela. Ale dle všeho do byla chyba nějakého mladého doktora 😠

kleopatris
12. mar 2009

mne tu kolegyna rozpravala ako ona rodila 😀 sa par krat pred porodom povracala a este aj cez porod sa im na stole povracala...chudatka niektore zeny to maju fakt hrozne tie porody 😒 dufam, ze my budeme patrit k tym rychlym 😉

blondynka400
12. mar 2009

S tím zvracením, ségra se pozvracela vždycky když porodila. No jo, některé si vytrpí no, my snad tento případ nebudeme 😕

schnucki
12. mar 2009

blondy segra si koukam vytrpela svoje, vid, chudinka, ale hlavne ze vsechno dopadlo v poradku 🙂

ja mam segru mladsi, ta jeste deti nema, a jak to bylo u mamky jsem se nikdy nebyla, ale taky bych rada patrila k tem rychlim 😀

kamaradka mela 14h bolesti, bych asi umrela

kleopatris
12. mar 2009

no moja mamka rodila brata asi 72 hodin!!!! a uz mala otravenu vodu a brat sa narodil uz modry a skoro mrtvy...ze ho tam museli riadne zmlatit aby zacal dychat....ale to bolo este v hlbokom komunizme, tak dufam ze doma sa zmenila a lekari na nu kaslali, vraj ma cas ....a tak to skoro aj dopadlo
ale zase vravim segra v pohode obe dcerky 🙂 jo a moja starenka 😀 tej vyskakovali deti z brucha same 😀 ze ani tlacit nemusela, joj keby som to tak zdedila 😀

zuzka11
12. mar 2009

Ale huš, to je teda téma 😠 Že já začnu chytat strach 😀

meleri
12. mar 2009

ahojte holky,

taxem dneska čistila akvárko, no to byl mazec...

tak vidím že tu řešíte porod..

no já s ním žádné zkušenosti nemám.... 😅

schnucki
12. mar 2009

zuzi neboj, koncime .... a jak ja to vydim, bude to v pohode 😀

zmena tematu ... drtim slovicka a uz 3 dny tu leje jak z konve, asi zbalim kufry a pojedu nekoho navstivit, holky jak je u vas???

jooo, jinak musim zas volat do centra, 30.4. jsme si meli jet pro vysledky, ale pritel ma termin kvuli zadum, coz jsem nejak zapomela .... se tech vysledku asi nedockam 😝

jinak abstak, nic moc, asi se do pondelka odstehuju, on to bere fakt vazne 😝

schnucki
12. mar 2009

ahoj meleri, ja nekdy pomaham cistit akvarko u pritelovi segry, a jednou jsem tam jezdila s takovou pumpou co umpuje vodu a bylo to nejaky spinavy, tak jsem jeste vic, no a ona to byla naka zemina pro kyticky co jsem tam vysavala 😅 .... a jednou mi vyskocila rybka pri krmeni 😝

kleopatris
12. mar 2009

hehe uz sme zase u rybiciek 😀

blondynka400
12. mar 2009

Taky si myslim, že bychom Zuzku neměli zbytečně strašit 😉 .

Schnucki, no vytrpěla, ale nikdy neřekla na porod ani jedno špatné slovo. Prý vždycky pohoda, i když to krom toho druhého nikdy úplně v pohodě nebylo. No na to, že je jen o rok starší a má už tři děti, tak mám docela co dohánět. I když v tomhlew jí asi nedoženu nikdy 😀 . Já mám dvě ségry, a jsem poslední chudinka bezdětná, tedy ovšem plánovaně 😅

Je, už jsme zas u rybiček 😀

Meleri, ahoj, už jsi to vyřešila nějak s tou karanténou?

Schnucki, přijeeď, 18 a krásné sluníčko 😉
30.4? Já myslela že 30.3?
A jaká absťák? Nějak se ztrácím.... 😖

meleri
12. mar 2009

jo rybky sou super... 😎 jedině neonky.... 😵

Schnucki,

zdravím! jo ono se to musí s citem... 😀

já sem chtěla jenom napsat, že s tím porodem nemám zkušenosti a že mě to mrzí, páč ten císařský řez je na pytel, fakt to nikomu nepřeju, otřesný zážitek...

tady je taky krásně, ale od hor jdou mraky, takže asi to dneska dlouho nevydrží..

dojím a padám ven... 🙂

schnucki
12. mar 2009

teda ja mam dneska dost 😝 ... blondy mas pravdu, 30.3., ale asi pujdem pro vysledky az ten dalsi tyden, ma toho 30.3. termin kvuli zadum ... abstak sexualni 😀 v pondeli jedeme na spermiogram do centra, takze zadny sexik 😝 ... vcera jsem se ho ptala jestli by nestacili 4 dny, (ze by jsme na to vcera jako vlitli) a no ze ne, ze at to ma lepsi vysledek ☹ takze do pondelka nic

neboj, ja chvilku uz nebudes jedina bez miminka 😉

jeeeee, slunivko a 18 stupnu, .... uz balim kufry 😀

blondynka400
12. mar 2009

meleri, to je to až tak hrozné? Já o pár holkách taky vím, ale nějak si nestěžovaly... Každopádně bych chtěla přirozeně, ale člověk si bohužel dost často vybírat nemůže 😖

no vidíš, konečně tam máte hezky, tak pěkně ven na vzduch. A co malý, jak se mu vede?

kleopatris
12. mar 2009

no ja tiez nechapem, ze niektore zeny si davaju dobrovolne cisarsky rez 😒 ja by som si ho sama nevybrala, len ked je naozaj nutne tak je to ok, ale inak....

no u nas je to tak brat-najstarsi - 1 babo, sestra-prostredna - 2 baba a ja som na konci, ze by 3 baba? 😀 😀 ja by som aj rada, ale manzelovi sa do toho nechce, ze kto to bude zivit 😀 ale mne sa pacilo, ked sme boli a sme taka velka rodina 🙂

tu bolo dnes uz krasne, uz aj prsalo, uz aj krupy padali, z kazdeho rozka troska a to je marec, nie april 😖

inak s tym absatkom som ani ja nepochopila, ale mozno kvoli tomu spermiogramu, ci nie??

blondynka400
12. mar 2009

kleo, hold lidi jsou ruzní... Co znám tak většina byla nedobrovolně císařem, jen jedna doborvolně, měla z bolesti a porodu řela bych až chorobnou hrůzu. Dlouho kvůli tomu i mimi nechtěla,pak neplánovaně otěhotněla (selhala HA) a s doktorem se pak na císaři domulvila. Ale v tomhle případě to docela chápu...

3 tak to tě čekajjí hezké věci. Já max. 2 a i to si nejsem vůbe jistá. Nejde ani o peníze, v tom problém neni, ale spíš čas, nebo třeba si pak další pořídím na stará kolena, jak je to teď moderní 😀

To máš to jejich oteplování. Se to už posouvá 😝

Schnucki nám to s absťákem určio vysvětlí, viď schnucki 😉

schnucki
12. mar 2009

jojo, je to kvuli spermiogramu, tyden predtim se nesmi sexikovat, aby jich bylo asi co nejvic a mohlo se kouknout jak jsou na tom

ja bych si dobrovolne cisarak taky nevybrala, pokud by to bylo nevyhnutelne, tak se neda nic delat, ale dobrovolne ne .... ja slysela ze to potom hodne boli, ta jizva ... je to pravda?

meleri tak sup sup ven, koukla jsem na fotecky, jak tam roztomile spinkate 😵

kleo treba to tak bude a 3 mit budete 🙂 ... u nas je to naopak, pritel neni proti mit treba 3 deti, ja bych ale rada jen dve 😅

schnucki
12. mar 2009

holky kouknete nahore, muj prispevek v 13:20, tam jsem vam to psala 😀

jinak blondy tvou kamaradku chapu, ale nechapu zenskou, co jde na cisarak protoze si mysli ze je to pohodlnejsi, rychlejsi a co ja vim co

kleopatris
12. mar 2009

my sme sa zatial tiez na dvoch dohodli a to tretie som mu povedala, ze na stare kolena 😀 ako takeho mazlicka 😀 lebo aj ja som tak narodena a neviem si to vynachvalit 😀 😀 vsetci mna obdaruvavali a zboznovali a rozmaznavali 😀 😀 to bol zivot 😀

ja sa inak aj bojim, ked budem musiet cisarak a tak mat tej jazvy, lebo ja mam sklon ku koloidnym jazvam na nohach a mozno aj bruchu....to su take tie velke hnusne 😖 to by ma asi manzel uz tak velmi rad nestiskal jak teraz 😢

blondynka400
12. mar 2009

schnucki, týden? To je nějak dlouho ne? Já myslela tak dva tři dny... Jsem to hold holka nezvdělaná 😅

Myslím že ta jizva musí bolet, mám jednu po operaci na břiše a fakt to byla síla, než se to zahojilo a i když už je to dost let, pořád jí občas cítím 😒

schnucki
12. mar 2009

no naposled jsme keksikovali v pondeli, ... ja taky myslela ze staci par dnu, proto jsem se ho vcera ptala jestli by jsme nemohli (v utery jsem byla u rodinky) , no a rekl mi ze ne, ze mam pockat, ze to je lepsi .... tak ja nevim

ja jsem narozena jako prvni, takove prekvapko 😀 takze nasi spis na me zkouseli vychovu, vzdycky jsem se rozcilovala, ze segra muze vic, a ja tenkrat ne a tak ... je o 5 let mladsi

kleo neboj, urcite by ses mu libila i pak 😉 ... muzu se zeptat co znamena slovo nestiskal? nejak to zas nevim 😅

ja jsem prave slysela ze ta jizva pak boli, ze jinak vlastne nic necitis ...

blondynka400
12. mar 2009

Hm, tak třeba chce aby měl co nejlepší výsledek.... 🙂

Já jsem sice nejmladší, ale jsme hned po sobě a překvápka jsme byly asi všechny.... 😀 . Rozhodně ale u nás neplatilo, že jako benjamínek mi všechno prošlo, všechno jsem měla jednodušší a tak, jak se to říká. U nás to bylo přesně naopak a nejlepší to měla nejstarší ségra. Ale já jsem si vždycky uměla prosadit svou, takže si nestěžuju 😅

kleopatris
12. mar 2009

hmmm asi objimal 🙂 ale trosku silnejsie 🙂

meleri
12. mar 2009

Schnucki,

dík! takhle my spíme noc co noc..už se dycky úplně těším na ten večer! 🙂
tvůj přítel chce týden abstinovat před spermogramem? nám řekli, že prý tři dny, že je to tak nejlepší...každopádně vám držím palce, ono je to pro chlapa dost nepříjemné.....manžel jak tam šel, tak čekal nějaké fotky nebo tak, něco co by mu pomohlo, a na stolečku ležely babské časopisy Elle, atd...tak si pak postěžoval, a oni mu dali nějaké povídky příště, ale on říkal, že to vůbec nepomohlo, že jak to začal číst, tak se musel smát..

jo holky ten císařský řez to je prý hodně individuální..někdo trpí, a někdo už druhý den v pohodě vstává z postele....já jsem ten první případ... 😅

šiš marjá já mám hlad, no jdu něco pojíst..🙂

blondynka400
12. mar 2009

meleri, tak uhruba ty tři dny jsem si myslela. Taky is mylsím, že to pro většinu chlapů musí být takové divné a že dost často ty výsledky jsou pak třeba horší, než ve skutečnosti jsou ☹

Tak hlavně že to máš za sebou. A co jizva, už je ok? Nebo ještě pobolívá....