Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
19. mar 2009

haaaaaloooooo 😕

mirusch
19. mar 2009

Tu som. Ako som spominala, bola som prec. Lekarka netusila, co ma so mnou robit, tak som jej poradila, nech ma posle k ortopedovi 😕 😀 Ale ja sa jej necudujem, nikto nevie co so mnou. Chcela som este magneticku rezonanciu, ale neviem, ci sa k tomu dopracujem, je to drahe a neviem kto mi to moze predpisat... raz som uz mala kvoli chrbtici, samozrejme nic nenasli. Ach jo. A este idem o tyzden na krv, v ramci preventivky.
A potom sme este u grekov trosku pokecali a dostala som narodeninovy darcek 😉

Schnucki, no teda, tak skuste zajtra tie vysledky, uz som ako na koni, chi. A kde sa preboha porezal? No toto, mohol uz ist k Dr., na co caka, ze sa mu to tak blbo zahoji? 🙄 A ma vobec tetanove ockovanie? Moj tvrdil, ze ma a uz 15 rokov nemal, tak mu museli znova opakovat zaockovanie tromi injekciami 😠

Co sa tyka skoly, mam zhruba predstavu, ale nie som si ista, co by mohlo byt aj uzitocne kvoli praci...A navyse, ako som spominala, tak nemame momentalne na to financie, takze aj tak nic.

schnucki
19. mar 2009

jeeeee, uz tu nejsem sama 😀

a k tomu ortopedovi jdes kdy? ... ona ti tu rezonanci predepsat nemuze? to ti covece nevim kdo by ti to mohl predepsat, a kdo ji vubec dela?? .... no doufam ze ti konecne zjistej z ceho to mas, jen tak to prece neni ..... co jsi dostala krasneho??

zitra tam zavolame, neboj, jsem uz taky napjata, nervovala jsem ho hned jak vylezl z postel, chudak 😅 .... tu tetanovku jsem si zapsala, dekuju za typ 😉 .... no, potreboval proriznout nejakou vec z plastu a blbec ji mel na noze a rezal, no a nejak to projelo az k noze, nebyla jsem u toho takze nevim co presne delal, ale co se doktoru tyce, tak je to typickej chlap, - naco by chodil k doktorovi, je to jen skrabanec 😠 nakopala bych ho, jak muj tata, - k doktorovi nemusim, vemu si prasek, pak ho to skolilo, zapal plic ze jsme museli volat sanitku - na zabiti 😠

a prozradis nam tu tvou predstavu??? 😵 prosim

blondynka400
19. mar 2009

schnucki, tak to vás tedy napínají co? 😒 A čím se říznul do nohy? 😕 To je tedy šikulka....

mirusch v čechách to má na starosti neurolog ne? Ty tušší co by ti mohlo být? Jak to máš s pojištěním? Já myslela, že jsi pojištěná normálně v německu....

schnucki
19. mar 2009

ahoj blondy,
takovym tim nozem, co se s nim treba rezou koberce, takovej ten vysouvaci

ono i kdyz tu jsi normalne pojistena, tak pojistovna nehradi vsechno 😒

blondynka400
19. mar 2009

schnucki,
no fůj, ten bývá pěkně ostrý...

Fakt nehradí? 😕 Hold jsme z čech zhýčkaný a to si lidi pořád stěžujou....

Jinak jsem si docela hezky zacvičila, ale jen tak zlehka. Akorát jsem hrozně unavená ☹

schnucki
19. mar 2009

to jo, fakt jsem myslela ze ho roztrhnu ....

spravne, lehce z lehka 🙂 .... udelej si pohodlicko na gauci, cajik a relax 😉 .... unavena ze cviceni, nebo ...

mirusch
19. mar 2009

No, jasne, ze som v DE poistena, preco? Spomenula som nieco take? Oni mi zaplatia aj to MRT, ale nie vzdy chcu lekari rovno toto predpisovat, pretoze to je najdrajhsia moznost. No, zalezi kto ti to predpise, podla toho naco to je. Naposledy mi to ortoped, lebo sa to tykalo chrbtice. Teraz by mi mohol internista.... No su dve moznosti z coho to mam, ostatne sme pred rokom vylucili...vsak som mala kolonoskopiu a 2 operacie v priebehu mesiaca 😠 Bud chrbtica alebo pricviknute nervy alebo mi zvapenatenina na nieco tlaci...Ale vraj to je malo pravdepodobne. Ale chcem vediet, kde ju mam, preto nastojim na MRT. Lebo na CT mi nemozu pichnut kontrastnu latku a tak nezistia...ach jo.

A Schnucki, to je fakt typicky chlap, aj ked tvoj sa tak nesprava, ale v tomto pripade ano 🙄 To da rozum, ze ked nieco rezem smerom k telu, tak sa porezem. No, hadam to bude. Len aby nedostal infekciu. Nemate doma Alpu alebo nejaky dezinfekcny prostriedok? A zalepit alebo zaviazat.

Co som dostala? No, malu cokoladku, taky obrazok z USA - suvenir a hodinky 😵

blondynka400
19. mar 2009

Schnucki, ze cvičení asi ne, tohle by mě nemělo unavit 😔

Mirusch jen sjem se ptala, ty jsi dnesak tedy nějak v ráží... ☹

mirusch
19. mar 2009

Blondy, tak pomaly. inak, ak nie si tehu, tak by nebolo od veci riesit tu tvoju unavu....Nejake B-vitaminy, magnezium...

Schnucki, netrhaj ho, to nepomoze, to ho uz nezosiju 😀

No, mne tu zatial uhradila poistovna absolutne vsetko, ked som mala akutny problem, tak sa nikto nejednal, dokonca som mala prednostne CT, na ktore sa obycajne caka mesiac, ja som len 2 dni! Jedine co som si teraz toho zubara platila. takze ja sa nemozem stazovat. Len ide o to, ze som nanic pacient, lekari su zo mna zufali, lebo ja ked nieco mam, tak nikto nevie co. A musia vyskusat vsetko mozne a ... aj tak nevedia 😀 A ja sa nakoniec vylizem sama.

mirusch
19. mar 2009

Blondy, prepac, ja som to tak nemyslela, len som sa prekvapila, ci som nieco take spomenula 😕 Lebo niekedy si uz nepamatam, ked mam na hlave vela. nechcela som sa ta dotknut 😅

schnucki
19. mar 2009

on to hned vydenzifikoval a zalepil takovejma tema tlustejma naplastema a premyslel, jestli jit nebo nejit k doktorovi, ale potreboval se vyspat, tak pry zitra 😠

tyyy jooo, takovy dary 😵

no doufejme ze ti konecne neco zjisti, to by bylo aby nebylo ..

blondynka400
19. mar 2009

mirusch, já nevím jestli jsem nebo nejsem.... Já žádné syntetické vitamíny nechci, tyhle věci fakt nemusim 😝
Jinak v pohodě 😉

schnucki, moje máti si taklhe jednou fakt ošklivě rozřízla patu o kámen. A vítě co udělala? Vzala režnou nit a jehlu a zašila si to sama 😀

schnucki
19. mar 2009

treba jde na tebe jarni unava ....

😀 tak ja ho teda trhat nebudu 😀

kouma z tebe musej mit doktori taky radost 😀 ..... ja si zatim platila taky jen zubare, ale i ocar je tu pry drahy, tak nevim, ...

blondynka400
19. mar 2009

schnucki, třeba... 😀 Nebo jsem unavená z toho že nic nědělám 😀

schnucki
19. mar 2009

😕 😕 fakt si to zasila sama?? no to ja bych nemohla, zasivani nemam rada .... to je borec ta tvoje mamka, to se nebala nejaky infekce nebo tak?? 🙂

blondynka400
19. mar 2009

schnucki fakt, a pak asi za dva dny se jí to roztrhlo a znovu rozšklebilo, tak si to zašila znovu 😀 . Je už to hodně dávno... Když jsem se jí na to ptala, tak prý to ani moc nebolelo. Bylo to v Bulharsku a prý jednoduší než schánět doktora.... 😲 No já bych to každopádně nezvládla.... 😝

mirusch
19. mar 2009

Schnucki, vies, hovorim si, ze je lepsie, ked nic nezistia ako nieco hrozne 😀 Proste v nasej rodine ked mame problem, tak su vsetky vysledky negativne. Proste postrach lekarov 😀

Blondy, ved ja viem, ze nevies. Neviem, ci je dobre vsetky vitaminy odmietat. Lebo mna B-vitaminy a magnezium postavili na nohy. Navyse, isto su teraz aj vitaminy zalozene na bylinnej bazi, ja si obcas kupim od Walmark (CR a SR znacka), napr. mi ohromne pomaha bylinkovy pripravok od nich na zily...uz po par dnoch mi prestanu bolesti.

Jezisi, to si fakt sama zasila? 😨 nuz, ja som si vyberala sama stehy, ale nezasivala by som sa.

schnucki
19. mar 2009

to jo, to mas pravdu mirusch .... ten walmark se prodava i tady vid

blondy mamka je borec, ja bych to nezmakla, ani nevim co bych delala 😀

blondynka400
19. mar 2009

mirusch, tak já beru listovku, protože vím, že té mám z potravim málo a je potřeba. Vím že někomu pomáhají a le já jsme na některé věci hrozná, no 😔 Walmark znám. Jo a pak ještě jím v létě takové ty přípravky na opalování, mám po nich vždyky krásnou barvu 🙂

Jojo zašila, viz můu příspěvek schnucki....

schnucki
19. mar 2009

listovku beru taky .... to v lete, neni B taky na opalovani? nebo si to zas pletu

mirusch
19. mar 2009

Blondy vidis, ja by som zase ten betakaroten na opalovanie nejedla 😀 ale beriem teraz magnezium, robi mi to dobre proti migrenam. Alebo skus Zen-sen, ten ma raz postavil na nohy, ked som bola uplne grogy.
Schnucki, konkretne betakaroten je to. Ale ak clovek fajci, tak je to vraj velmi nebezpecne a moze vzniknut rakovina....

blondynka400
19. mar 2009

No je to Betakaroten a většinou ještě s něčím.... Ale já beru většinou jenom ten čistý. Naposledy jsme měla zorvna od Walmarku, jak zmiňovala Mirí...

mirusch
19. mar 2009

Neviem, ci prave Walmark nerobi vitaminy na prirodnej bazi. Ale je fakt, ze Varixinal mi ohromne pomaha - na zily. A este od nich z casu na cas beriem narazovo zinok - proti vypadavaniu vlasov. A ten ich gel proti bolesti bol jediny, co pomohol mojmu manzelovi proti bolesti v achillovej pate.

blondynka400
19. mar 2009

Ten varixinal jsem slyšela že je dobrý.... 🙂 Naštěstí ho zatím nepotřebuji, ale myslím, že mě to čeká. Máme to v rodině 😒 Tak ho potom taky vyzkouším 🙂

mirusch
19. mar 2009

Tak dufam Blondy, ze ti to nebude treba a ak tak az o veeeeela rokov.
Idem, som unavena. Prajem dobru nocku.

schnucki
19. mar 2009

tak ja beru jen tu listovku, zatim nic jineho ...

mirusch dobrou noc, hezky se vyspi

blondynka400
19. mar 2009

Mirusch dobrou...
Schnucki, no já zatim taky ne a doufám, že mi to ještě dlouho vydrží. I když s těmi žílami nevím, asi mě to nemine, žádnou nemoc v rodině nemáme jen toto. Ale při porovnání s dalšími chorobami je to pohoda...
Co děláš vlastně takhle večer? Můj milovaný manžel padnul vyčepáním do postele a mně se ještě nechce. Je to uajímav, přes den jsem unavená a večer a v noci se mi sptá nechce 😒

schnucki
19. mar 2009

to je opravdu zajimavy 😀 ja kdyz uz padnu do postele, tak vetsinou rychle usnu
jsem u pritelovi segry, jeste si ctu veci do skoly a pisu si slovicka co neznam, nebo si nejsem jista

schnucki
19. mar 2009

jinak to vypada, ze prijde ms, vcera jsem mela lehce spineni, dneska taky, teplota vyskocila nahoru, takze cekam kdy padne dolu 😝

ale moc me to nestve, pristi tyden jsem u rodinky od po do pa, vyzvedne me v pa, takze nebude moznost na hratky 😝