Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
19. mar 2009

Tak to tajně závidím, já ne. Většinou mi to tak hodinku trvá, ale když už usnu, tak spím pořádně....
Jé ty jsi ale pořádná studentka 😀

schnucki
19. mar 2009

nekdy se mi taky stane, ze nemuzu usnout, ale jelikoz ted brzo vstavam a chodim pozdejc spat, vetsinou padnu a spim 😀

ono ja musim, budu pak toho mit moc a musim si nejak narvat do hlavy slovicka, 😝 .... jak jde tobe studium v anglictine, uz jsi ho nekdy mela, nebo to bude premiera??

blondynka400
19. mar 2009

No já to mám jak kdy. Ale v poslední době chodím pozdě spát a brzo vstávám. Když nad tím teď tak přemýšlím, už asi vím, z čeho jsem unavená 😀

Měla jsem ho čtyři roky na vysoký. Nakonci prváku se prostě tak rozhodli, prý abychom byli lépe uplatnitelný. Hodně lidí to pak nezvládlo a vzdalo to. Ale já si docela zvykla, šlo to. Stejně většina materiálnů bylo v AJ, tak se to nemuselo překádat 😀 . Takže mi studium v AJ už fakt problémy dělat nebude 😉

schnucki
20. mar 2009

dobre ranko,

blondy moc se omlouvam ze pisu az ted, ale nejakym zpusobem se mi vcera zasekl net, vypla jsem ho a zapla asi 10x, ale nenacetlo mi to zadnou stranku, ac byl signal docela dobrej ☹

a z ceho myslis ze jsi unavena?? ..... tak to je dobre ze ti to problemy delat nebude, ja se toho trochu bala, ale kdo nic nezkusi, nic nema 😀

jinak mame v 1h termin u doktora kvuli noze a po ceste zavolame do toho centra, takze az se vratime, hned vam pisnu

co mate dneska v planu?? tady svitit uz od rana slunicko, miluju to 😎

schnucki
20. mar 2009

tak jsem si doplnila grafik a podle nej ovu mela byt o vikendu a ms by mela dorazit 41DC, coz by me neprekvapilo, mam dlouhy cykly, ale prov byli pak na tom ovu testu // ??? .... no necham se prekvapit

mirusch
20. mar 2009

Bre ranko 😉 Tak som sa ako tak vyspala, pekne 9 hodin, teraz este nieco porobim a o 12-tej ucim. Aj nakupit by bolo treba, upratovat budem cez vikend, no a buduci tyzden mam v plane okna 🙄 Ale musi svietit slnko, inak ich umyvat nebudem. Mam na to totiz chut, len ked svieti slnko. Asi mi dobija zaroven baterky 😀

Schnucki, podla BT to fakt vyzera na ovulku vtedy, kedy ti to ukazalo. Ako som pisala, mne ovu test ukazoval // vlastne stale pocas cyklu, proste silnejsie, slabsie, silnejsie, tak som sa na to vykaslala a radsej tie peniaze potom vyhodila na nieco ine. Myslim si, ze BT je pravdivejsia. A rozhodne ukaz potom na pohovore tvoje BT grafiky, nech Dr. vidi, ake to mas divoke.
Uz som hrozne zvedava na tie vysledky.

schnucki
20. mar 2009

ja jsem si ovu testy koupila jen jedny a jak jsem mela tenhle mesic to spineni, tak jsem jeden vytahla, ale budu se spis spolihat na BT, myslim ze kdyz byla ovu o vikend, mohli jsme to v po jeste trefit?? meli jsme o vikend pust 😅 kvuli spermiogramu, ..... takze si na ms zas pockam

vemu je sebou, srovnam je podle poradi a hezky mu je ukazu, je to divocina 😀 .... v jednom tematu jsem ale cetla, ze i s dlouhymi cykly se da otehotnet, holcina mela neco jako ja, kolem 41 a ma mimco, tak se tim tak netrapim,

ja se tech vysledku nemuzu dockat 😵

schnucki
20. mar 2009

do oken se musim taky nekdy pustit 😝 .... u nasich myla okna spis mamka, ja se v 6 patre bala, ze vypadnu, tak jsem myla jen okna na balkon, tak kdyz bych vypadla, tak dopadnu na balkon 😀

mirusch
20. mar 2009

Jasne, ze mozes otehotniet aj s dlhymi cyklami, dolezita je ovu a dobry spermiogram. A niekedy, aj ked su hormony naprd, aj tak sa podari. Netrap sa teraz nad tym, o chvilu budes mudrejsia.
A okrem toho, spermiogram sa moze menit kazdy mesiac, cize nech je vysledok teraz akykolvek, o mesiac to moze byt menej alebo viac. Staci trochu stresu alebo horuci kupel a uz je to o nicom. Len aby si vedela. Nam tiez kolisal. A potom to vsetko zrazu zmizlo 😕

blondynka400
20. mar 2009

schnucki, v pohodě. Nedávno se mi stalo něco podobného, jel my skype a ICQ, ale stránka se nenačetla žádná. hold asi problém u poskytovatele... 😒
Já se toho taky býla, původně jsem chtěla i jít na jinou školu, ale pak jsem si řekla že proč stahovat kalhoty když brod je ještě daleko a že to zkusím, no a ono to šlo, i když tedy to na začátku docela dřelo. 😝

Hm, tak u nás sluníčko dneska zrovna nic moc, byla jsem cvičit, a pak máme pozvaných pár lidí večer na večeři, takže budu celý den vařit 😝

schnucki, teď jsi měla dvě čárky nebo jak jsi je měla předtím? Ona je zvýšená hladina LH ovu nemusí znamenat...
Jinka je jedno jak dlouhé jsou cykly, hlavně že je ovu 🙂

mirusch, ahojky 🙂

Jinka mě se teplota stále drží docela vysoko, zítra má přijít MS, tak jsem zvědavá 😵

schnucki
20. mar 2009

dve carky jsem mela predtim, proto jsem si myslela, ze tenhle vikend dorazi ms, ale pred par dny mi zacala teplota stoupat a podle grafu byla ovu o vikendu, ted, takze si na ms jeste pockam

to je moc dobre ze se teplota stale drzi nahore 😵 budeme doufat ze nahore taky zustane 😉

co budes varit dobreho??

a kde mame zuzku???

blondynka400
20. mar 2009

schnucki, nepošleš mi do IP odkza na ten tvůj grafík, docela by mělo to zajímalo....

Abych ppravdu řekla, ještě pořádně nevím, asi plněné caneloni, bramboráčky s takovou směsí, plněné zapečené brambory a tarletku s lesním ovocem. A možná ještě něco, jen to vmyslet, dnes nejsem dostatečně kreativní 😀

schnucki
20. mar 2009

tyyy jooo, bramboracky neni vubec spatnej napad, bych mohla o vikend taky udelat 😀 .... ale musim se priznat, ze zbytek nemam ani poneti co je 😅 .... teda plnene brambory taky znam 😀

jojo, polsu

blondynka400
20. mar 2009

já mám bramobráčky hrozně ráda, zvlášt když se doplní nějakou masovou rajčatovou pálivější směsí... Caneloni je italská specialita (takkové velké plněné zapečené těstoviny), ale já jsem si to trošku počeštila 😉
Jestli nechceš tak nemusíš, je by mě ta tvoje křivka docela zajímala 😀

schnucki
20. mar 2009

aha, tak to jo, ja mam rada bud samotny bramboraky a nebo s masovou smesi, ale taky lehce palivou 😀 .... jsem rada ze muj pritel neni cistej nemec, oni nemaj moc cesnek radi, ale takhle se muzu na bramborakach vyradit

v poho, uz jsem ti ji poslala, mirusch ma taky muj odkaz a sem tam mrkne jak to u me probiha 😀 netajim se tim
sem zvedava co na to reknes 😀

blondynka400
20. mar 2009

No samotný taky nejsou špatný, když jsou pěkně křupavé 😀 . Němci nemají rádi česnek? 😕 Tady je to zajímavé, na jednu stranu česnek ano, ale na druhou stranu někteří italové čensnek ani náhodou, prý zakrývá chuť jídla. Já ho mám ráda, ale nepřeháním to s ním...

Jdu na to mrknout a pak řeknu 😉

mirusch
20. mar 2009

Ahoj Blondy. Ten ovu test je zalozeny na LH hormone? To je to iste ako LHS, myslim, ze ten mam zvyseny. Tak potom sa necudujem, ze mi ukazovalo ovu cely mesiac 😕 😀 😝 Mozno Schnucki, ze aj u teba to je. Inak, sa moja Dr. cudovala, ze mam MS pravidelnu, so zvysenym hormonom. A take otazky sa ma pytala, ci nemam navaly tepla...no proste priznaky menopauzy 😕

Co su bramboracky presne? Znie to zaujimavo... Ale Caneloni poznam 😵 Joj, taka som hladna, ze si musim ist nieco spravit. Prave som doucila.

A nastvala ma manzelova teta. Ja viem, ze to ma z choroby, staroby, ale nech ma nes... 😠 Najprv ma sprdla za veci, co vobec nie su pravda...bud zabudla alebo si v hlave prekrutila. Uplne somariny mi vykricala. A potom mi zavolala, ze mam v schranke peniaze k narodeninam. No ani sa netesim, nech si ich necha a radsej nech mi neotrieskava o hlavu take blbosti. No nic, chcela som sa len vyrozpravat. A prave mi vola svokra, uz niekolkykrat dneska, ale mam odkazovac 😀 Vravela som jej, ze nejdem nakupovat. A prave mi tam rozprava, ze ked pojdem dnes nakupovat, mam jej doniest to a to. 😠 No nic. Ako mi bolo v SR dobre bez toho 🙄

blondynka400
20. mar 2009

Tak jsme na to koukala, ty grafíky mi přijdou docela v pohodě, sice dlouhý cyklus ale viděla jsme horší 😉 . Ten poslední je ale zahímavější, ale taky si myslím, že ovu byla až teď 😉

mirusch
20. mar 2009

Jo a Schnucki, ten pondelok musis prist, lebo som kvoli tebe prekladala Dr. az na piatok!!! Ziadne vyhovorky.
A viete kedy som dostala termin k ortopedovi? O mesiac ☹ Mozno sa dovtedy vyliecim aj sama. Ach jo.

blondynka400
20. mar 2009

mirusch, až za měsíc? 😕 Chudinko, to je hrozný.... 🙄

mirusch
20. mar 2009

Veru, 23.4. Co sa da robit. Hadam sa mi to nezhorsi. Horsie to bolo, ked som cakala na terminy, ked som mala velke bolesti. Proste,clovek caka mesiac a povedia mu, ze oni nic nezistia a ze mam ist tam a tam. A tam na termin dalsi mesiac....proste u odbornych lekarov je to hrozne. Ale zvladneme. Bude to aj tak nanic, lebo potom hned ideme do USA a tiez nic neporiesia, takze tak.

blondynka400
20. mar 2009

Mirí tak ať ti je co nejlépe (v rámci možností) a co nejdříve se to vyřeší. Teď mě přijde moje čekání na MS nebo dvě čárky jako malichernost.... 😔
Já neštěstí když mi něco byla vždycky jsem to řešila přes známé, takže tohle neznám.... 😒

mirusch
20. mar 2009

Blondy, nejako bude 😉 Uz som si na bolest zvykla, pred rokom som mala asi 4 mesiace bez prestavky, ale dost brutalnu, takze zvladnem aj teraz. Mna len hneva, ze neviem z coho. Nevedomost je najhorsia ☹

A cakanie na // nie je malichernost. Poznam aj to a potrapilo ma to tiez 😉

schnucki
20. mar 2009

holky letimek tomu doktorovi, doctu vas potom ju

blondynka400
20. mar 2009

No nevědomost je nejhorší..... 😒 Každopádně ať se to co nejdřív zlepší, pěkně to tomu svému tělu vysvětli 😉

Víš já si nechci dělat zbytečné naděje, je mi jasné že MS zítra dorazí... 😖

mirusch
20. mar 2009

Dakujem Blondy... 😉 Vsak, kym nas nieco boli, tak vieme, ze zijeme.

Nuz, to ci pride MS uz neovplyvnis, raz tehu budes, skor alebo neskor, to som si ista a potom sa uz len budes smiat ako si na MS cakala ci necakala 😵

blondynka400
20. mar 2009

Hm, no kéž by jsi měla pravdu.... Začíná mi to trošku lézt na mozek a to jsem ještě před 2 dny byla úplně v pohodě a bylo mi to celkem jedno... Ach jo. Nejhorší na tom je, že já necítim, že by měla přijít, tak jako vždycky. A nejdnou mi je tak nějak dobře a nic mě nebolí. No nechápu to... ☹ Jestli už jsem otravná, tak promin 😝

mirusch
20. mar 2009

Pohoda Blondy, kludne sa stazuj, ved aj ja som sa pred chvilou 😅 Ja som tiez vzdy cakala, ci bude, ci nebude, lezie to na mozog. Najhorsie ale je, ze cim sa viac clovek na to sustredi, tym viac je v strese a tym je horsie pre otehu. Ale nemysliet na to sa neda. Jedine sa skus zamestnat niecim, aby si nemusela na to mysliet stale. Aj tak bude ako bude a my to nezmenime. Povedz si, ze ked do par mesiacov nic, tak to zacnete riesit. Howgh. Daj tvojmu telu sancu na zotavenie a anjelik k tebe prijde.

blondynka400
20. mar 2009

Já jsem právě celý měsíc fakt byla v pohodě, docela jsem si to v hlavě urovnala a bez problémů.... Kdyby mi teď BT klesla, tak jako normálně, prostě bych to brala v pohodě, ale takhle jak vidím naději, tak.... ☹

mirusch
20. mar 2009

Neboj nic 😉 Bude dobre. Mozno by si mala prestat merat BT a bude ti to suviks 😉