Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
22. mar 2009

mirusch, no to by jste si tedy pomohly 😀 😀 😀
No Italové je nemají, mám je odjinud, ale to už zas není na veřejný web 😝. Doufám, že to potřebovat nebudeš...

mirusch
22. mar 2009

Ja v to tiez dufam. Ale ved sa mozem realizovat v USA, velmi mi chuti ten ich Ocean Spray - brusnicovy dzusik, mnam, mnam. Lebo tu v Europe sa vyrabaju len take presladene.

No, idem sa navecerat a pozehlit. Este kuknem. 🙂

zuzka11
22. mar 2009

Miri byly by zvysene leukocyty, mozna i bilkoviny, pri akutnim by byla i v moci krev, cize erytrocyty....drzim place at to nemas.......at ti manzel proboucha zada, jestli to nejsou ledviny, o mocaku bys vedela....

Blondy - tak tricko????Zavisticka, velka, ja jsem i doma ve svetru.......

Violo - super, ze jsi zase tu, na IVF uz mam palce nachystane!!!!
Jinak se za chvili pridam do zehliciho tymu, a jak se mi nechce......

blondynka400
22. mar 2009

Tahle firma má dobré džusy a i sušené ovoce....
Tsky si půjdu udělat něco k večeřim, nějak jsem konečně dnes dosala chuť k jídlu...

mirusch
22. mar 2009

Zuzi, diky. No, mam aj trochu erytrocitov, ale to mam takmer vzdy, aj urologicka mi nasla (mikrohematouria myslim som nasla na papieri), ale nevyjadrila sa k tomu. Hm. Ladviny ma zatial nebolia.
A kde si bola cely den, haaaa?
Ja budem zehlit a kukat NCIS, uz sa tesim, tych mam rada.

zuzka11
22. mar 2009

Miri psala jsem tu svuj program rano, mrkni 😉

U nas asi vyhraje neco podobneho, u zehleni je mi vsechno jedno, mam tu haldu kosil.......

Zitra me ceka skola a vecer sraz s lidma z anglickeho kurzu, jdeme do pizzerky, tesim se, ale snad to nezaspim, sraz po pul 8.....

blondynka400
22. mar 2009

Zuzka, teď se to ale zkazilo, tak to chce lehčí bundičku 😀

Tedy vy jste ale žehlilky, taky bych měla, ale dneska na to fakt kašlu 😔

zuzka11
22. mar 2009

Ja bohuzel musim, jinak nema Peta jit v cem do prace.........jinak bych na to taky rada hodila bobek.....

blondynka400
22. mar 2009

Hm, tak to jo. To já naštěstí nemusím 😝 .....

mirusch
22. mar 2009

Aha Zuzi, cize citanie, test, pradlo... 😅 Som zabudla.

zuzka11
22. mar 2009

Jojo, kosile uz jsem sfoukla, tak se mi do nich nechtelo, ze jsem jich vyzehlila 5 aby vystacily na vikend a pokracovani jindy.......ted neni nic moc v tv, co by mi odvedlo pozornost.......

blondynka400
22. mar 2009

Zuzka, no tak povinnosat jsi splnila, má jít v čem do práce a zbytek neuteče, ne? Nemá nožičky 😀

schnucki
22. mar 2009

teeeda, ja musim zitra taky stihnout zehlit, miluju zehleni 😝

mirusch ani nezkousej za mnou prijit s kosem pradla 😀

jinak s tou nohou, dostala jsem vynadano ze jsem ho tam nedotahla driv, tak jsem se branila, ze jsem nebyla doma ... nezasivali mu to, ale dali mu takovy ty stahovaci naplaste, jsou takovy tenounky, dostal balik sebou a jeste jsme nejake kupovali 😀

my koukame na Navy CIS

holky doufam ze vam bude brzo lip, mirusch aby se konecne prislo na to co ti je a blondy aby to konecne vyslo .... bohuzel nemam moc paru o tom, jak jste to na predesli strance resili 😅

zuzka11
22. mar 2009

Dik Blondy, taky to tak citim, nejak me i to malo zprudilo 😝 Co ty, jsi v pohode, nebo se bojis noci???Snad chapes, jestli se citis jiste, vim, ze jste znasobili ochanu, ale stjne.....

blondynka400
22. mar 2009

Schnucki, v pohodě, hlavní je, aby to vyšlo i tobě 😵
Hele a nechceš jeden koš na žehlení i odemne, když ho tak moc miluješ? 😀

Zuzi, vím jak to myslíš, já si nějak nepřipouštím že by se mohlo něco stát. to manžel se bojí víc než já 😀 . Ale je pravda být v takhle velké baráku sama a v Neapoli, navíc fouká a jsme tedy tršku na kopci a vše je dělené po italsku, tak se to tu trošku otřásá a je to toršku znepokojující. Teda to jsem napsala divné souvětí, snad to pochopíš 😝 . Ale v celku se nebojím, jsem v pohodě, dokonce mi je i docela dobře a kupodivu mám dobrou náladu, ale to jste asi už poznali 😎

mirusch
22. mar 2009

Schnucki a to si dostala vynadane ty? A nie on, ze neprisiel? 😕 No toto.

Uf, o com to hovorite? Nieco sa v Neapoli deje? Tornado? No, nech je ako chce, dufam, ze vsetko dopadne dobre. Nejako som mimo obraz ci co 😝
Pokracujem v zehleni.... 😖

blondynka400
22. mar 2009

Mirusch, hovoříme o tom, že jsem tady sama... Jinak se neděje nic, prý jsme tady měli včera akortá nějakou velkou demonstraci proti mafii (vím to až z českého netu), dneska hrál AC Milán fotbal, tak to byla docela síla ale jinak pohoda 😉

zuzka11
22. mar 2009

Pochopila Blondy, ja se taky dneska vyjadruju nejak kostrbate 😀 Ja jsem taky nekde v pohode, ale je zajimave, ze nektera mista na me pusobi divne....treba tady mi nevadi, ze manzel dojede, jsem nejak v poho, samo kdyz je to na dyl, tak pak to neni az tak v poho......

Jinak Miri, do kdy jsi v USA? Petas se prihlasil na spoustu turnaju, kdyz postoupi pojede tusim nekdy v kvetnu, cervnu urcite na nejaky vikend pryc, tak bychom udelaly tu damskou jizdu.....Blondy, skoda ze nejsi v nemecku, ale my bychom zase mohly dat sraz uz na podzim az se do Phy vratim ja.....

blondynka400
22. mar 2009

Zuzi, já jsem zvylád že byl manžel, tedy tehdy ještě přítel dost často pryř´č, byla to jeho práce. Vůbec mi to nevadilo, spíš naopak, tady je to trošku jiné, ale pohoda.

No určitě někam zajít můžem, ale to už nudeš mít mim, tak asi budeš mít jiné starosti, ne? Nebo že bych do Mnichova dolětěla, lítá odtud přímá linka 😀

mirusch
22. mar 2009

Aha, diky za objasnenie. Ja by som sa asi teda bala. Za takych okolnosti...Ale ja som posera. Stacilo, ked som bola v Londyne sama doma alebo na babysittingu mimo mesta, na takmer samote a za terasovymi sklenymi dverami sa na mna kukali lisky ... 😝

Blondy ozi, zraz. A nedobehla by si do Mnichova? V cervnu? Ked uz mas tu priamu linku, treba vyuzit. A mozno ta to vyjde lacnejsie ako nas vlak. uz sme boli s manzelom a je to drahsie ako letenka....Schnucki nelakaj sa, letenky su teraz lacne 😀

Zuzi, my sme v USA v kvetnu na 3 tyzdne...takze tak. Ten cerven nie je zla vec, to by sme mohli za tebou dojst so Schnucki...

schnucki
22. mar 2009

teda ja jsem nejak mimo ....
kazdopadne ja jsem starej straspitel, takze te blondy obdivuju, ja jsem byla v baraku jednu noc sama, jeste tenkrat u rodinky, a nic moc .... ale v nasem bytekcku se v noci ani nebojim, trochu jo, ale ne tak jako jinde, zvlastni .... moc noci ale sama nejsem, vetsinou jsem u jeho segry 😀

nene, dekuji, vic pradla nechci 😀

zuzka11
22. mar 2009

Dam vedet termin hned jak budu vedet, ted nezbyva nez drzet mu palce at postoupi, v dubnu jsou vyberove turnaje, prihlasil se frajer na squash i na basket......to by byo aby aspon jedno nevyslo🙂)))

Blondy snad uz na podzim bude mimi, ale to nebrani kafcu, ja se nechci vyclenit ze zivota......

blondynka400
22. mar 2009

mirusch, létá tam Lufthansa a víkendové zpátční letenyk jsou fakt za pár EUR. Akorát je otázka jak to budu mít časově, přijde sezoná a tím i období návštěv. K tomu, nevím, kde bych tam spala a tak...

schnucki, mně nic jiného nezbývám, jsem statečná a nebojím se 🙂
Dobře no, tak si to zas vyžehlím sama no
😝

mirusch
22. mar 2009

Zuzi a to ho nemozes vyhodit z bytu len tak? 😅 Nema kam ist? Ku kamosom alebo tak? A mas dost miesta pre 3 baby? Spacaky by sme doniesli...

Blondy, no u Zuzky predsa. Dobrych ludi sa vsade vela zmesti, aj keby jej drahy ostal doma 😀

schnucki
22. mar 2009

jasnacka, jedu s miruch, mozna kdyz nebude pritel potrebovat auto, mohli y jsme prijuchat autem 😀

blondy ja vim, mas muj obdiv, jsi nase holka statecna 😉

zuzi mimco kafcu urcite branit nebude 😉

mirusch
22. mar 2009

Schnucki a trufas si soferovat? Lebo ja som nesofer. A vlakom je to celkom pohodlne....no ved uvidime.

Veru Blondy, statocna 😉

schnucki
22. mar 2009

to by bylo super sejit se vsechny u zuzky .... zuzi ubytujes nas vsechny??? .... spacaky si vemem ...

schnucki
22. mar 2009

ja se nebojim, jela jsem od nas pres cechy az do polska, kdyz jsme tenkrat jeli na dovcu, pritel hnipal vzadu .... ale uvidime .... jedine co bude fajn, kdyz budes vzhuru si se mnou povidaj, jinak mi je za volantem nudno 😅 😀

mirusch
22. mar 2009

😀 No ved uvidime. Premyslime. Chudak Zuzka sa teraz tak zlakla, ze aj rec stratila 😀

blondynka400
22. mar 2009

Zuzi, ok, mě to jen tak napadlo... Ráda tvého gyroska poznám 😉

Mirusch, no to by její drahý měl tedy asi velkou radost 😀
Hele ty neřídíš? A jak to děláš? 😕 To máš tedy můj obdiv... Já jsem bez auta jak ztracená...