• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

27. júla 2013 
mirusch, no kdysi jsem chodila chváli na kungfu, tak možná bych si ještě něco vzpoměla. To mě šlo, ale nebyl čas :grinning:

schnucki, no jo, řeknu... Já měla i dnes ráno docela vysokou BT, ale to asi bylo tím, že jsem tady včera dala lahvinku červeného :grinning:

Já se naštěstí nikdy moc nebála. A stejně ti nuc moc nemáme, tak ať si to klidně vezmou, ale mě ať nechají být :grinning: . A to jestli spíš nebo nespíš, jim je stejně jedno :grinning: . Nějaká zabezepčení tady máme, řekla bych takový standart tady :wink:
27. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neni spatnej napad, az k tobe mirusch priste pojedu, muzem na to mrknout spolu, pokud neco nenajdu :dizzy_face:

lahvinku cerveneho, hmmmm .... ja jsem si nejak zvykla na bile, cervene moc nepiju, ale koupila jsem si sangrii, na zitra :grinning: ...

ja jsem si vsimla, ze tady se nejak moc na zabezpeceni neda, kolikrat ani nezamknou :fearful:
27. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blondy a maju ta nechat, aj keby to boli fesni mladi Taliani? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taaak, objednane, tentokrat som objednala dve rozne velkosti, to oni nemaju radi, lebo vedia, ze sa im balik vrati s tovarom navyse, ale mna to netankuje. Mam tentokrat postovne zadarmo. Inak, robia tak, ze ked im nic clovek nevrati, tak pripisu k dobru 3 EUR a tie si clovek nabuduce odpise.
27. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnucki, já zas nemusim moc bílé. ale červené mám hrozně ráda, navíc Italové mají fakt dobré a je to tu cenocě přijatelnější, myslím tím kvalitní vína. Víno stejné kvality, které v čechách stojí kolem 1000 za láhev, se tady dá pořídít okolo 10 EUR, což je hrozný rozdíl..... V čechách se mi vždycky kroutili prsty, abych si ho koupila a tady je to pohoda :slight_smile:

Hm, no jo, něměcko. Ale tam jsem nechtěla, tak hold si nemůžu na co stěžovat :grinning:

Mirusch, v německu se krade? :confused:. I když teď jsem koukala na statistiku, kde se nejvíc kradou auta (v jakýcm městech). my jsme byli druhý ale první bylo anglické město. Jsem na to koukala ja puk, já jsem vždycyk myslela, jak je v anglii bezpečno.... :confused:
27. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch, mladého fešného taliána jsem tu tedy ještě neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo holky mále bych vám to zapoměla říct, hádejte hoho jsme zas dnes v tělocvičně potkala :pensive:
27. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blondy, este si mi neodpovedala na otazku :grinning:

Jasne, ze sa v Nemecku kradne. Teda, na Slovensku je to uplne hrozne, hlavne auta a tak, tam clovek nemoze nic nechat v aute .... aj ked moj manzel ma nejake extra stastie, uz 2x nechal nezamknute auto, raz v BA a raz cez noc v Piestanoch a nic sa nestalo :confused: Praveze v DE som oci pucila, co vsetko nechavaju ludia v aute a nikto im to nezoberie, ja som vzdy opatrna a doteraz nadavam manzelovi, ked nieco dolezite necha. My sme navyse v malom meste, doteraz sa cudujem, ako si ludia nechaju len tak odparkovany nezamknuty bicykel, deti aj drahe veci hocikde a nikto to nezoberie. Ale uz sme tu mali niekolko vacsich vlamani, aj na nasej ulici ... Tu alarm vobec nie je zvykom, takze o tom ani nerozmyslam, aj tak by si to tu vyzvanalo asi samo pre seba. Mame byt poisteny a dufame, ze sa nic nestane :rolling_eyes:
Mna praveze v Londyne strasili, ani nie ohladom kradezi, ale prepadnuti, tam to bolo na beznom poriadku, ked som sla potme, mala som so sebou alarm. Jednu Slovenku tam zabil chalanisko, co som ho poznala z videnia - robil v obchode. Takze tak.
27. mar 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirusch na co jsme ti neodpověděla? :confused:

Vidíš a já měla vždycky angličany za slušné lidi, že tam mají ve všem pořádek a tak. Ale je pravda, že už si to nějakou dobu nemyslím. Hold ono zdání občas klame. Já už jsem v Praze také jednou nechala přes noc otevřené auto, si jsem špatně zmáčkla dálku, nevím nedovedu si to vysvětlit a naštěstí se tenkrát nic nestalo. Já jsem nikdy nenechávala věci v autě na viditelném místě ať jsem byla kdekoliv, nikdy nevíš jaká smažka zrovna půjde kolem... :confounded:
27. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, uz si, sme pisali v tom istom case....o tom fesnom Talianovi :grinning:
No fiiiha, zase si Francuza stretla? A keby ta prepadol on? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Blondy, Anglicania su slusni, aj poriadok maju, ale Londyn je brutalny. Tam som sa niekedy ocitala v situaciach, ze som si myslela, ze som asi v zlom filme. Tak blizko k drogam, znasilneniam a pod. svinstvam som sa teda dostala iba tam. Teda - mne sa nic nestalo a ani som drogy neskusila, hovorim, ze blizko...Napr. moj ex mal marisku v nocnom stoliku, ale ked som naposledy odchadzala, stale tam bola, cize kupil a neskusil. No pako. Ale to bol este lepsi pripad. Ach jo. Som rada, ze som prec.
27. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toho typka od minula??

tady vubec lidi nechavaj veci, jen tak, a vetsinou je nikdo neukradne .... coz ja z cech neznam, takze me to tu vzdycky prekvapi ....
27. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch, no co je to za otázky :grinning: Jsem přece slušná žena :grinning: :grinning: :grinning:

schnucki, jojo, toho týpka od minule.... Přišlo mi jako kdyby přišel kvůli mně, zas jsme se chvíli bavili a pak mi pomáhal držet činky a tak. No docela komedie :grinning:
27. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ten moj ex v Londyne vobec nezamykal auto, ktore pouzival :confused: Ale je pravda, ze bolo starsie a aj keby zmizlo, tak mal 5 dalsich :fearful: Ktore vobec nepouzival. Nechapacky. Jazdil v starej barabizni a pri dome mu stal Mercedes. V zivote som v nom nesedela. No, ked sa tak kukam naspat, tak sa nestiham cudovat, aka som bola blba.
27. mar 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blondy, no kym len cinky drzal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Ja by som mu prezradila manzela, aby si chudacisko nerobil zbytocne iluzie.... Obavam sa, ze si v ohrozeni ... ako vysoka blondynka v Neapole :grinning:
27. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch, to já taky, když si vemu co jsem uděala v životě za blbosti.... Ale zas bez toho by jsme nebyli takové jaké jsme a to by byla přece škoda, ne? :wink:

Jinak myslím, že to dnes pochopil. I on tu má manželku.... Prostě klasický chlap :grinning: . Jo a držel jenom činky, co tě hned nenapadá.... :astonished:
27. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jo, aby si chudak nedelal nadeje, ze treba priste muze drzet neco vic nez cinky :grinning: (to ty jeho nadeje, ne ze ty bys to pripustila)

a naco tech dalsich 5 aut???? :fearful:
27. mar 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo tak on takhle, manzelku ma a jeste takhle dela do jiny .... no nakopat ho ....

z chyb se clovek uci, ... a proto nejsou na skodu, kdyz nejsou nejaky brutal hrozny :grinning:
27. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blondy, no ja neviem co napada teba... :grinning: Mna napadlo, ze by mohol drzat flasu s vodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No toto, takze zenaty. Pozri, na fitneskove stretavky a na drzanie ciniek a na to, aby si sa potesila pohladom, to je vcelku prijemna zmena, nie?

No, to jo. Bez tych blbosti by sme neboli take sikovne a sebavedome zeny. Co ta nezabije, to ta posilni...
Schnucki...ja to neberiem ako chyby. Beriem to ako skusenosti. Proste niekedy som sla tvrdo za svojim, nehladiac obeti, aj vlastnych. Proste Londyn ma naucil sebavedomiu, troske tvrdosti, hrdosti, prezitiu (stalo sa, ze som bola v L. bez haliera, pretoze som poslednych 13 libier dala za listok na Simply Red, co sa mi nahodou ponukol a nebola som si ista, ci mam kde spat....) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Som za tu skolu vdacna. A som vdacna za to, co mam. Aj ked niekedy mi "to" lezie na nervy :grinning:
27. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a tych 5 aut? A co ja viem? Nikdy som nedostala odpoved. Proste ich mal.
27. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jo, dneska mě fakt ta technika nemá ráda.... Napíšu odpověď a odpojí se mi net, takzže se mi to samozřejmě ztratilo...

No nevím jistě jestli je to manželka nebo přítelkyně, každopádně zde není sám....
:wink: . Schnucki ty děláš jako kdyby jsi chlapi neznala :grinning:

Jo to je fakt Mirí na co 5 aut? Mě vždycky 2 stačili :grinning:

K těm chybám, já bych to u sebe ani jako chyby nezvala, spíš mladická nerozvážnost :grinning:
27. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blondy, skus si prispevok pred odoslanim skopirovat. Mozno sa ti bude dat dodatocne zase vlozit.
Mladicka nerozvaznost? Ja to volam v mojom pripade blbost :grinning:
On na tych autach nejazdil. Max. na dvoch.... :rolling_eyes:
27. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blondy a tych aut mal 6!
27. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vam nevim proc se casto divim co se chlapu tyce :grinning:
27. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zensky ... prave hresim .... laduju se vanilkovou zmrzlinou s cokoladovou polevou :grinning:
27. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schnucki nechaj tak, budes tucna :fearful: :grinning:
Uf, ja by som si tiez mala trosku vojst do svedomia....ked som tak kukala na fotku Zuzky... :sweat_smile:
27. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch, no jenže ono mi to tady občas nejde ani zkopírovat.... Nevím proč :angry:
Tak hold každá to nazýváme jinak :grinning:

schnucki, no to tedy taky nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já už se dávno ničemu neduvím... Vanilkovou s čokoládovou polevou, jo? To já tady zas do sebe peru rýžové chilli kolečka. Mńam, ale těch barviv a soli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jo, Zuzka je kost a kůže, nevím kde vidí ten zadek a stehna :grinning:
27. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si rikam ze sem tam se thresit muze :grinning:

jojo, vanilkova s cokoladovou polevou, naucila jsem se to u rodinky, v lete jsme to bastili docela casto :grinning:

rizova chilli kolecka? to zni taky zajimave .... ja mam rada takovy ty co prodavaj v cechach, mozna ze to je to, co bastis, tady jsem neco podobneho nevydela :unamused:

taky nevim kde to zuzka vidi, ja nevidim taky nic :grinning:
27. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnucki, no já dneska snědla půlku vaničky zmrzliny, tu jejich Spagnolu (vanilková s kandovanými višněmo a višňovým topingem, taková jejich národní), já ji mám hrozně moc ráda. A vůbec italské zmrzliny jsou fakt mňamka :dizzy_face:

Jé tak to nevím co prodávají v čechách, já je tady koupila dnes úplně náhodou, vypadali moc pěkně a já na ně dostala hroznou chuť. No a zas jsme si otevřela vínko, jsem hrozná :pensive:
27. mar 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schnucki, sem-tam se muze...ale kazdy den??? :fearful:

Blondy, ja mam rada tie ryzove s coko polevou na vrchu. A su bio. Takze sa necitim tak previnilo :grinning:

Tak a teraz som sa strasne na seba nastvala. Nechapem, ako sa mi to mohlo stat. Dnes som mala ist na krv a zabudla som. Tak toto sa mi este nestalo, ako mi pamat siaha. :angry: :angry: No proste debilka. V pondelok tam musim volat, ospravedlnit sa, dufat, ze mi to nespoplatnia a dat novy termin.
27. mar 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blondy, len sa nam zase neopi, lebo povieme manzelovi! Ja na vino musim davat pozor, cervene si radsej netrufam, to mi zvykne spustit migrenu. Ale biele si zvyknem dat u grekov, take polosladke, vyborne maju.

Tie talianske zmrzky su fakt spica, Schnucki ved povedz, aka bola ta, na ktoru sme vas zobrali? Najlepsia na svete, tiez su to taliani. Mne sa inak v IT pacilo ako oni tu zmrzku proste napackali na kornutok, na ziadne kopceky sa nehrali. Ked som to zjedla, tak mi ani veceru nebolo treba :grinning:
27. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch, tak to já zas nemusim, mě to nějak dohromady s tou sladkou chutí... Jinak tyhle jsou obarvené, přeselné a takové jen malinké jako jednohubky. A krásně pálí :grinning: . ale jak říká schnucki, jednou za čas, proč ne :grinning:

Ty jsi na to zapoměla? :confused: :astonished: Vždyť jsi to ještě včera psala, že budeš dnes bez snídaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: No to se tedy styď :rolling_eyes:

:grinning: :grinning: :grinning:

Né vážně, tak se omluvíš a půjdeš tam příští týden, ne? :wink:
27. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to nebastim kazdy den, a vcera ta schokobrunnen (blondy je to jako fontana, jakoby 3 kolecka po kterych od shora tece cokolada) to byl nahoda, poprvi to otevreli, tak jsem bastila taky :grinning:

jinak italska cokolada je dobra, uz jsem ji ochutnala, mnam mnam mnam

:grinning: koukam jsi takova vinkova, vid, ja si driv taky sem tam dala v tydnu vinko, posledni dobou nejak nemam chut, ale na tu sangrii se zitra tesim :dizzy_face:

mirusch tak to se divim, ty a zapomenout ... to ti to muzou nauctovat? to jsem nevedela, jeste mi to nikdo nerekl, akorat v centru nam tenkrat rekli, ze kdyby jsme nemohli prijit v terminu, musime zavolat driv, jinak to musime zaplatit
27. mar 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok