Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
29. mar 2009

Jo tak Káčko by se ti líbilo 🙂 . Ale je pravda, že to nové je moc hezoučké.... 😉

mirusch
29. mar 2009

No, mala ho kamoska, som sa v nom parkrat viezla a celkom by som sa odvazila ho aj soferovat. Alebo nieco podobne male, ale tiez s airbagmi 😀 Pre istotu. Skusala som si tu na Opel Corsa, take stare, male, to mi tiez nerobilo problem. Ale na dialnicu som sa neodvazila.

blondynka400
29. mar 2009

A pročpak ne? Máš nějaký blog? Já mám tedy radši větší auta, jsou bezpečnější a na silnici lépe sedí. ale nesnášim SUV a tak, prostě jsou to velké neforemné krabice, nevím co na tom lidí vidí... ale já jsme na auta hrozná, říkají mi že jsme horší než chlap, tak nevím 😅

mirusch
29. mar 2009

Nuz, blog mam, ale mam aj blok 😀 Nuz, predstav si niekoho, co urobil vodicak a nesoferoval. Ale tak ci tak sa bojim, neviem, ked sadnem za volant, tak zacnem byt nervozna. Ale hovorim si, ze ked dojde k tomu, ze bude treba, tak si zaplatim nejake kondicne jazdy.
Jedine, co som zistila, ze v malych autach sa az tak nebojim, cize na zaciatok, kym sa rozbehnem, mi treba take. Lenze na druhe auto nemame, cize tak. Cas ukaze.

schnucki
29. mar 2009

ahojik holky, tak auta joooo .... me nevadi ridit maly ani velky auto, ale radeji mam neco poradneho, my mame Golfa, 5ti dverak, ten mi vyhovuje, u rodinky jezdim bud Opel Zafira, takovy to velky rodinny a nebo Mercedes A klase, ale ten mi moc nevyhovuje, je to maly a ma to takovej ten sesunutej predek 😝

mirusch ja ti klidne nejaky ty hodiny muzu dat, zadara, nejsem vubec narocna, nenadavam, nerozumuju .... 😀

blondy souhla, vetsi auta jsou lepsi 😵

blondynka400
29. mar 2009

No jo, vidíš jak to píšu ☹ Podle mě by to chtělo jezdit a s někým, kdo bude klidný a bude ti říkat co máš dělat. Takhle to měla kamarádka, jezdila jsem s ní každý týden. Tedy na začátku jsem fakt občas myslela že jí zabiju, ale nikdy jsem na ní nezvýšila hlas. A i když bude vždycky jezdit jako ženská, tak jezdí, nebojí se není nebezpečná sobě ani okolí.....

K těm malým autům, dost žen to takhle má, buď malé nebo zas SUV. No já jsem prostě divná, ale to už víte 😀

A nemusí to být drhé ni nnové, stačí nějaké prdítko s ABS a alespoň čtyřmi airbagy 😀

mirusch
29. mar 2009

Ok Schnucki, dohodnute 😀 Ja s manzelom nemozem, lebo on strasne trpi a vobec mi nepomaha, iba je nasr.... Potom som bola s jeho sestrou, ta ma viac trpezlivosti, ta mi aj vysvetlila veci. Ja potrebujem trpezliveho a vysvetlujuceho ucitela 😉 Inak ten v autoskole ma raz tak nasr..., ze som ho povozila po vsetkych kanalovych dekloch a jamach, ktore som nasla. Tak len skonstatoval, ze vie, za co to je 😀 😝

Blondy, ty si proste nasa zahadna vynimka 😉

schnucki
29. mar 2009

presne tak blondy, chce to nekoho klidneho, jinak to nejde, muj tatka je v tomhle super, mamka ale ne, dokonce i tatka ji jednou okriknul, jak by se ji to libilo 😅 .... takze jelikoz vim jaky to je, nedelam to

nase zahada 😀

blondynka400
29. mar 2009

schnucki, větší ano, ale ne krabice na kolečkách 😀 . I když já mám si nejradši sporťáky, ale zas je to nepraktické.... Mercedes je špatnej, ten neprošel losím testem. Má to alespoň ESP?

mirusch, tak vidíš, učitelku máš 😀

mirusch
29. mar 2009

Blondy, preboha, akym testom? Losim? Ty sa nejako vyznas....Nuz, ked sme kupovali auto, tak som celkom chapala technicke data, mali sme tabulky, porovnavali sme, ale losie testy nepoznam 😀 Moj manzel tvrdi, ze vsetko, co ma kolesa, musi byt cervene. Cize nielen auto, ale aj vysavac mame cerveny 😀 Aj kufor musel byt cerveny... 😀

blondynka400
29. mar 2009

schnucki, no mě v tomhle překvapil muj tatík, on je jinak docela rapl, ale když jsem řídila, tak mi právě radil ale takovým hezkým způsobem a krom jednoho případu na mě vůbec nebyl ošklivý. A jemu v podstatě vděčím za to, že řídím tak jak řídím.... 😵

mirusch
29. mar 2009

Blondy....cize podnapita 😀 😝
Ale nie, robim si srandu, chapem to.

mirusch
29. mar 2009

Nuz, mna raz rodicia donutili soferovat, mala som vysoke podpatky, slnko mi pieklo do oci - vychod, cesta sa cela leskla, krajnice cesty boli zladovatene...tesne po obdrzani vodicaku. To bola skuska ohnom....

blondynka400
29. mar 2009

mirusch, no auta jsou moje tajná uchylka.... Teda vlastně ne až tak moc tajná, všichni to o mě mocdobře vědí....

Losí test je to, že když udeláš prudký vyhýbací manevr, auto se ti nesmí převrátit na střechu, no a A mercesdes se právě převrátil, tudíž neprtošel. Tak atam automaticky dali ESP a změnili něco na podvozku, takže už to nedělá, ale ty starší typy smozřejmě dál jezdí.....

Jé hele tak to tvůj manžel je přesně můj člověk, já mám červeného snad úplně všechno 😀 .

mirusch
29. mar 2009

Blondy, to fakt? Nuz, mm je ferrari fanusik 😉 hlavne Schumachera. mne kupil cerveny kufor (teda bordovy) a jemu sme cierny a on stale chce iba moj tahat 😀

schnucki
29. mar 2009

holky letim do hajan, tak jsem vam jen chtela poprat dobrou noc 😀

jinak ja mam cervenou taky rada, ale myslim ze auto bych mit cervene nemusela, mame tmave modry a to je fajn 🙂

takze dobrou noc a pa zitra 😉

blondynka400
29. mar 2009

mirusch fakt, mám skoro všechno červené, tedy to co jde... Auto, to jedině červené, jiné neuznávám a můj tatík je stejného názoru 😉 A mnžel v podstatě taky, le toho jsem tím nakazil, alu už nosí i čwervená trička a boty

😀

schnucki, dobrou.... Červené auto mají gresivní řidiči a to jsem přesně já 😀 😀

mirusch
29. mar 2009

Blondy, no toto, vy by ste celkom pasli s mojim manzelom 😀 😀
Este si tu? Ja este stale zehlim, uz mam len obliecky a hotovo. No ved aj nacase, musim skoro vstavat 😝
Dobru noc, ak uz idete vsetci spat 😉

mirusch
29. mar 2009

No Blondy, fiiiiha, ty nam zahybas. Az teraz som si to vsimla. To co mas v albume 😨 😀 Musim kuknut do druhej temy, co kecate 😀 Vraj tajemna 😀 Mala si napisat, ze zahadna....

blondynka400
29. mar 2009

mirusch, jojo, stále tu jsme, řeším něco s kamarádkou na ICQ, ženské problémy.... Já jsem zvyklá chodit spát tak kol půlnoci ....
Jinak k té červené, já si na to naučila vžřdycky každého chlapa 😀 😀 😀

mirusch
29. mar 2009

No vidis a moj chlap na to naucil mna 😀 A co to zahybanie 😕 😀

blondynka400
29. mar 2009

no vidíš jak jsi učenlivá..... Jaké zahýbání? 😕

mirusch
29. mar 2009

Moj prispevok o 22:22... 😝

blondynka400
29. mar 2009

Jé tak to jsem přehlédla.... To už ale dlouhou dobu 😀 A nebo jsem ještě mohla npasat divná, ot by byl přesnější 😀

mirusch
29. mar 2009

Blondy, nie nie, ty si proste zahadna 😉
Ok, tak mam dozehlene, este asi dokukam Jane Eyre, mam to na DVD. Je to moja veeeelmi oblubena kniha, ani neviem preco, ale iba v originali a plnej verzii. Na tomto DVD je to velmi skratene, rozmyslam, ze si zozeniem tu seriu, co kedysi u nas bezala s Timothy Daltonom, to je sfilmovane podla knihy, aj dialogy su presne take, aj na internete to oznacuju ako najlepsie spracovanie.
No nic.
Prajem dobru nocku Blondy 🙂

blondynka400
29. mar 2009

Mirí, hezké sny a dobrou..... Taky jí mám ráda, dlouho jsem to neviděla a knížku četla jen jednou....

schnucki
30. mar 2009

ahojik holky, jak se dneska mate??

ja jsem vyzehlila, trochu poklidila a jdu delat veci do skoly, pritel je doma tak si to uzivam, v utery jedu odpo k rodince a budu doma ve ctvrtek, co v patek jeste nevim 😀

jinak tady je dneska kraaaasne, koukali jsme na predpoved pocasi a ve ct ma bejt az 20° 😎 juhuuuuuu

blondynka400
30. mar 2009

Ahoj schnucki,

no já jsem tas dnes jako kdyby mě prštil palicí. nevím co tady kdo v noci semnou dělá 😀 .
Já musím pár věcí pobalit, trošku tu pouklidit, aby až se vrátí tak ho netrefila mrtvice a rozhoduju se, jestli půjdu cvičit. Ale možná se na to vykašlu a půjdu si jen tak sednou na zahradu, dneska se udělalo zas pkěn, tak bch mohl nacyhtat nějaký ten bronzm ať lidi v čechách záviděj 😀 😀

schnucki
30. mar 2009

no prosimte, co to tam s tebou vyvadej po nocich? 😀
no jo, ty vlastne odjizdis, zitra vid, nebo to pletu? .... uz se tesis vid 😉 ..... u nas sviti slunicko na druhy strane baraku, tak toho tady moc nenachytam 😝

jdu delat veci do skoly,
preju hezky den 😎

blondynka400
30. mar 2009

schnucki, to bych taky ráda věděla 😝
Nepleteš se, už zítra 😉. Jojo těším se, ale bude to náročné 😔