Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
30. mar 2009

jeeee, ja bych taky jela 😵 proc narocne? myslis kvuli vecem ohledne doktora?

me popadla uklizeci, pustila jsem se do oken, je neuveritelny, ze tu pred nama bydleli dve zensky, ty snad ty okna nikdy neotvirali 😝

uz jsem se pustila i do veci do skoly, pritel odjel k ortopedovi, tak jsem tu ted sama ....

co vyvadi zbytek?? hmmmm

schnucki
30. mar 2009

holky kde jsteeeee

hmmmm, tak ja se jdu zas ucit 🙄

normalne bych neverila, jak se muzu cejtit tak naprana po zelenine, dostala jsem na ni chut, tak jsem si hodila na panvicku zeleninu (zmrazenou), lehce korenicko, a jsem jak na prasknuti ....

blondynka400
30. mar 2009

No těch doktorů mám domluvených trošku víc, k tomu budu mít poměrně dost práce a samozřejmě nějaké ty pařbičky (tedy vlastně mi to vycháuí na každý den jedna 😅 ), takže se pak tady zas z toho budu celý měsíc vzpamatovávat.... 😀

Teplá zelenina jen fjn, já jí mám hrozně ráda a dokážu se jí vždycky hezoně přejíst....

Copak hezkého se učíš? Já se taky tak nějak snažím uklízet, dokonce jsme dožehlila i všechon prádlo, což je na mne výkon 😀

ladybird.....
30. mar 2009

Ahoj holky, muzu se pridat do diskuse? Ziju v USA 😵

schnucki
30. mar 2009

wauuuu, si dokonce i vyzehlila 😀 .... teda takovych party , ... ale to znam, vzdycky kdyz jedeme k nasim nevim kam driv 😝 .... dej pak vedet jak ti dopadla ta hysteroskopie a co doktorka vubec povydala 🙂

ucim se nemcinu, morfologii (zrovna se pitvam v skladani slov) a syntax, takovy grafiky na vety .... na pedagogiku si musim knizku teprv vyzvednout .... jinak na zbytek dostaneme vedet az na zacatku semestru, jaky knizky mame cist a vetsinou delaj skripta, ty jsou k dostani ale az na konci semestru .... tak se zatim pripravuju na tohle 😝

ahoj lady .... zajimave jmeno ma malej 🙂 .... jasne ze se muzes pridat .... jak jses dostala az do USA? manzel je cech?? .... 😅 doufam ze ti moje otazky nevadej, jsme tu totiz straaaasne zvedave 😀

schnucki
30. mar 2009

jeeeee, ja jsem 5555 prispevek 😀

blondynka400
30. mar 2009

ladybird, ahoj, určitě můžeš, ale pozor, my prý koušeme 😀

schnucki, viď taky je ještě sama sobě divim, jak sjem to m,ohla zvládnout 😀
Určitě dám, koukala jsem, že tm mají wifi, tak se tam možná rovnou připíchnu, abych tam enztrácela zbtečně čas, lae uvidíme.... Akortá koukám na jejich stránky, kam to mám vůbec jít, protžoe mi toho moc neřekli 😝

Hele kdy ti vůbec začíná semestr? To není jak v čechách? 😕

blondynka400
30. mar 2009

schnucki, hm a já zas nic 😢 . To je tedy spravedlnost jsi mě o minutku předběhla 😝

mirusch
30. mar 2009

Ahojte babule. Dnes som bola v meste, bolo nadherne slniecko, aj ked este trochu chladno, ale tesim sa velmi prevelmi. Aj ked ma z tolkeho nakupovania rozbolela hlava a straaaaasne sa mi chce spat. Este ale skocim dat urobit kluc a asi zalahnem do postele. Na mna ta spava dosla dnes 😅

Ahoj Ladybird, krasny nick mas a aj syn ma pekne meno 😉 Kludne sa pridaj. Radi tu vidime nove tvare, ale malokto sa po prvom prispevku sem vrati a pritom my sme tu take uzasne zenske... 😵 A v ktorom state si? My ideme do USA na dovolenku o mesiac.

Blondy, kedy zajtra ides, zase vecer? Prajem prijemnu cestu, dobre vybav lekarov a aj kamosky a potom o vsetkom informuj. Najlepsie bude, ak si budes vsetko zapisovat, aby si nam nic nezabudla napisat 😀

Schnucki neuc sa tolko, budes prilis mudra 😝

Objavila som v Ikei par pouzitelnych veci, ale najprv sa da izba do poriadku. Ale zajtra tam asi skocime, pretoze som nasla peknu skrinku na topanky, co sa nam aj zmesti do nasej malej chodby. Aj sa tesim, lebo vsetky tie topanky na ociach, to az take esteticke nie je.

blondynka400
30. mar 2009

mirusch, jsem ti jí poslala po síti, abych vám to trošku vrátila 😀

Zítra odpoledne, jako vždy.... Jojo, neboj na nic nezapomenu a všechno vám pak řeknu... Já si nikdy nic nepíšu, abych si cvičila paměť, jen se hold občas nezadaří.... To mi tak připomělo, jak jsi to vyřešila s tím zapomenutým odběrem krve? Je vše ok?

mirusch
30. mar 2009

Aha, ozi, krv 😕 😀 Ale nie, volala som, nastastie to zdvihla jedna pani, co je manzelova rodina 😝 , vraj to sa stane, no problemo, mam termin na stredu. 9,20 ... no aj umriem bez jedla 😖 Tak som si to napisala na 3 rozne miesta, nech to mam na ociach 😀

Myslis, ze sa Ladybird vrati? 😕 Idem dat urobit ten kluc, o chvilu som naspat.

blondynka400
30. mar 2009

Mirí, tak doufám, že už tedy nezapomeneš 😀
No nevím, uvidíme.... 😕 Jestli ne, tak asi fakt koušeme a měli bychom se nad sebou zamyslet... 😔
Na jak dlouho jela Kleo vlastně na tu dovolenou?
😕

schnucki
30. mar 2009

ahoj holky, tak se mi drahy vratil 😀 a uz me honi od pocitace 😠

blondy je to tu posunuty, semestr mi zacina 14.4., takze mam jeste casek 😀

ja si teda musim vse psat, asi uz mi pamet zakrnela, vzdycky na neco zapomenu 😅

miorusch no vidis, to je dobre ze to vzali a nemusis nic platit .... takze velkyma pismenama si to napis! 😀

ja myslim ze jela na dva tydny, ale nejsem si jista .... ale urco se vrati

ja vam nevim, nejak si nejsem vedoma, ze by jsme delali neco spatneho .... ja se teda zamyslim 😀

mirusch
30. mar 2009

Blondy, 2 tyzdne pisala Kleo, nie? To je takmer uz prec....
Ladybird sa tiez zlakla ☹

Schnucki, este sa zamyslas? A boli to? 😀

Volali sme domacemu, ze teda co s tou izbou, ci niekoho nasiel (velmi jednoduche-zdvihnut telefon, zavolat odbornika, za jeden den hotove 😠 ) Ze nie a ze do Velkej noci tiez nie, lebo ma dovolenku a ze nevie a ze cojaviemco, ze kukne. Drzte maaaa 😠 Ale ja ked ho uvidim, budem ho otravovat. Ma sere. Ale my to platit uz nebudeme. Aj keby som mala cakat rok!

blondynka400
30. mar 2009

schnucki, aha, tak to jo, už to chápu 😎

mirusch, a né náhodou na 3? No já si to fakt nepamatuju 😒
Tedy to jsou ostrá slova 😕 Ale docela to chápu.... 😉

mirusch
30. mar 2009

Blondy, vies, keby si ho poznala, tak by si pochopila lepsie. Same reci a skutek utek. A cim lacnejsie tym lepsie, cize najat si normalnu firmu, to asi boli alebo co. No, stale verim, ze hadam do leta to bude... 🙄

No, ak sa ti chce, tak kukni dozadu, co pisala. Mari sa mi, ze 2.

blondynka400
30. mar 2009

Mirí hele a není to původem Ital? Něco mi to silně připomíná.... 😀

To se mi právě nechce, ona se určitě vrátí. O žádém letadlu co by spadlo jsem nečetla, tak to bude ok 😉

mirusch
30. mar 2009

Blondy, ale Madar je to 🙄 A jeho stari rodicia su vraj z Bratislavy, ak som jeho matku dobre pochopila...ale este ked patrila Madarom, cize Madar, plus Nemec.

Vyrabam tie papuce na stolicky, celkom pekne to vyzera.

schnucki
30. mar 2009

teda mirusch ten vas domaci je fakt na zabiti .... to snad neni pravda, nakopat do do p.... pardon

jooo, tak jsem se zamyslela, docela to bolelo 😀 ale stale nevim co delame spatne 😝

mirusch jsem na ty tvoje papuce na stolicky zvedava 🙂 ale urco jsou pekny, originalni ....

blondynka400
30. mar 2009

Mirí a dáš to pak na tu tvojí stránku? zajímalo by mě to 😉
Maďar nebo Ital to máš to samý.... Hold s takovými lidmi je zěžké pořízení.... 😖

Schnucki a bolelo to moc? Já to radši nezkoušela.... 😝 😀

schnucki
30. mar 2009

no uplne se mi tu kourilo z hlavy, jak jsem se usilovne zamyslela ... 😀

blondynka400
30. mar 2009

Hele a zbylo ti tam ještě něco? 😀

schnucki
30. mar 2009

musim se mrknout ..... jooo, jeste neco tam zbylo 😀

mirusch
30. mar 2009

Jo, jo, dam to na stranku, ale uz je tma na fotenie, tak zajtra. Jedna stolicka hotova, siel okolo manzel a dost sa smial, beriem to ako pochvalu 😀 Ale paci sa mu to, take urcite nema vela ludi 😉 V kazdom pripade to splni ucel.
Schnucki, mna to rozmyslanie boli aj za teba, ta hlava sa nejako rozbolela, asi som to dneska s tym nakupnym stresom prehnala 😠 Ale nie je to migrena...
Inak rozmyslala som na to ist k jednej "liecitelke". Neviem ako to spravne prelozit, ale nie je to presne to, ako to znie. Heilpraktikerin po nemecky. Ma medicinske vzdelanie a ked je nieco, s cim si nevie rady, tak posle k Dr. Jej vyhoda ale je, ze berie cloveka celkovo a kuka na pricinu. Nie ako normalni lekari...tu ta boli, tak budeme liecit iba tu a hotovo. Dokonca su urcite procedury u takychto "liecitelov" preplacane poistovnou. Uz som jej mailovala, tie ceny nie su take hrozne. Pockam co povie ortoped a urobim si u nej termin....
Hm, kde je vlastne Zuzka, nejako nas zanedbava, no toto 😔

blondynka400
30. mar 2009

Mirusch, no já si tm slím že by to nebyl špatný nápad, jestli je to fakt seriozní.... 😉
Tak to už jsem tedy zvědavá... Jo a je to červené? 😵

schnucki
30. mar 2009

hlavneze te nechytla migrena .... ja se taky tesim na fotecky , jsem na to moc zvedava

uz jsem o nich slysela, a myslim, ze za zkousku to stoji, pokud to nebude nejak moc drahe a dokonce to i mozna pojistovna preplati .... jen se radne informuj, aby to nebyla nejaka podvodnice, coz si nemyslim, ale vis jak to myslim 😅

mirusch
30. mar 2009

Blondy, ake cervene, ved stolicky nemaju kolesa 😀 Oranzove, lebo mame velmi radi oranzovu, tak mame aj vsetky steny oranzove a modra stuzka do toho, lebo mame v kuchyni modre doplnky.

No, ta zenska je seriozna, aj sa dost aktivizuje v meste, dobrocinna cinnost, dokonca je europska majsterska a svetova vicemajsterka v pretlacani rukou 😕 😝 Keby som mala pocit, ze sa mi to nepozdava, tak balim a odchadzam od nej.

blondynka400
30. mar 2009

No to je jedno že nemají kolečka i tak by byli červené nejhezší 😉
Já si myslím že za zkoušku nic nedáš, vycouvat můžeš přece vždycky, ne? 😉

schnucki
30. mar 2009

jojo, oranzova je opravdu jejich 🙂

tak to jo, to zni seriozne, .... vycouvat muzes vzdycky, takze si myslim, ze za zkousku nic nedas
pisni pak jak to dopadlo a co a jak, jestli nejak pomohla 🙂

blondynka400
30. mar 2009

schnucki, no oranžová taky není špatná no.... V bytě vypadá velmi hezky 😉
Co vůbec vyvádíš, stále se učíš? 😕

Jojo Mirí, určitě dej vědět-