Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
6. apr 2009

Mirusch,

dík! jo slunce je fakt lék...jo výlet byl super, jenom manžel je trochu lenivý, ale jak viděl jak se to malému líbí tak mu to snad došlo..že aspon kvůli němu by měl překonat svoji lenost....

jo a řeknu ti že je mi ted pěkně blbě z té čokolády...:(

s tou hlavou mě to mrzí..nechceš s tím někam zajít....

měj se pěkně!

mirusch
6. apr 2009

Meleri, isto by to aj tvojmu manzelovi pomohlo, trosku pohybu a cerstveho vzduchu. Veru, nech to aspon kvoli malemu spravi, ved ho sam tak velmi chcel, no nie?
Uf, tak nabuduce si daj pozor s cokoladou 😀 😝
A kam mam s hlavou zajst, na trh? Predat? 😀 Ale nie, u neurologa som bola, lieky predpisane, k ortopedovi idem o 2 tyzdne.
Pekny vecer prajem, idem sa navecerat.

schnucki
6. apr 2009

ahoj holky,
mrkla jsem jen tak narychlo kdo se tu objevil ....

simonecka to me mrzi ze jste se rozesli, ale asi to bylo dobre, urcite se objevi nekdo lepsi 😉 ..... me zacina pristi tyden semestr, uz se pomalu pripravuju a ctu 😝

kleo ahoj, takze dovca byla uzasna, no ani ja jsem fotecky nestihla skouknout ☹ .... jinak doufam ze budes brzo v poradku 😉

a ted nas urteil .... ja jsem co se hormonalniho profilu tyce v poradku, jedine co tam trosku skace, jsou bile krvinky, (jestli jsem to psravne prelozila) to vysvetluje i to spineni, my vysvetlil ..... a estrogen byl trosku vyssi, ale urcite ne nejak moc vysoky .... jo a kvuli ten bilejm krvinkam mi povydal, ze se daj srovnat praskama, ale ty se smej brat jen 6 mesicu a nechtel mi je dat, protoze kdybych byla tehotna tak pak je brat musim, aby to neohrozilo tehotenstvi, takze rikal ze to zatim nechame tak jak to je, ze nejsou nejak hrozne moc zvyseny 😀 .... takze rekneme u me problem neni, ... ale ..... priteluv spermiogram nedopadl moc dobre, mnozstvi je maly a pohyblibost neni moc dobra, ukazoval nam tam ty hodnoty a vysvetloval a mame dve moznosti ..... inseminace (mala pravdepodobnost ze se to povede, protoze na ni potrebujou 3 mil a my mame jen 0,2) a druha moznost, co asi budeme muset udelat je IVF .... mala nadeje ze se nam spermijky zlepsej je, dal pritelovi letacek na vitaminovy tabletky a ma je 3 mesice brat, pak ma jit znova na spermiogram a kdyz se zlepsi, muzeme podstoupit inseminaci, nebo treba i sami, ale moc velky nadeje nam nedaval ..... takze to vypada ze budeme muset jit asi do IVF, coz nam nase prani posouva .....

ale je to lepsi nez nic, trosku me to sice zaskocilo, tak nejak jsem furt doufala ze to zvladnem sami, ale co, lepsi nez nic 😉

preju hezky vecer a omlouvam se jestli jsem na neco nereagovala, ale nestiham docitat

mirusch
6. apr 2009

Schnucki, napisem IP.

lluciferek
6. apr 2009

schnucki: kamarádka měla ten stejný problém. doktor mu zakázal pít alohol a napsal mu vitamíny a zakázal mu nosit spodní prádlo.No a mají pěknou holčičku 😵 trvalo to necelý rok.

schnucki
7. apr 2009

dobre ranko holky,

mirusch dekuju, hned to odepisu 🙂

luciferek dekuju, nam doktor sice nic nezakazal, ale uvidime, .... sice me to trosku mrzi, protoze jsem se tak nejak tesila, ze by to tento rok mohlo klapnout, ale neni to konec sveta 🙂

doma budu az v patek, tak se ted tak casto ozivat nebudu .... ale jak to pujde, mrknu na vas 😀

mirusch
7. apr 2009

Bre ranko. Dnes mam zase vela robotky, musim bezpodmienecne zehlit, prat, nakupovat a este uvidim, co stihnem.
Luciferek, ved ano, to moze niekedy pomoct, tiez ziadne kupele vo vani a otuzovat konkretne casti chladnou vodou.... Ale nie vzdy. Moj by mohol cely bez siat chodit a zivit sa iba vitaminami a neprinesie to nic 🙄 Zalezi od diagnozy. Cize za pokus to stoji, ale ak to nepomoze, tak nema zmysel vyhadzovat peniaze za drahe lieky. A rovno setrit na IVF.

Schnucki, cely tyzden si prec 😨 A to ti drahy nechyba? 😝

schnucki
7. apr 2009

jojo, vcera me sem odvezl a vyzvedne me v patek rano az pojede z prace 😝 chybi mi, to urcite, ale rikam si, ze je to takova priprava na nadchazejici semestr, .... to budu streda, ctvrtek a patek tady u rodinky, v poneli mam dlouho a mozna se stretneme v utery doma .... takze se budem pekne mijet ☹

jinak my jsme se rozhodli zkusit vitaminy na ty 3 mesice jak nam doktor navrhl, uvidime co to udelalo po 3 mesicich a pokud ani po tech 3 mesicich nebude velka nadeje, zacneme setrit na IVF .... jak pise mirusch

ale ted uz letim, zkusim se navecir ozvat 🙂

schnucki
7. apr 2009

jooo, a zitra az pojede do prace, tak se tu na chvili stavi 😵

meleri
7. apr 2009

Mirusch,

on měl takové řeči, že jo jo, že kvůli malému zhubne, ale sprostě řečeno se na to vysral. 🙄 to jsem ráda, že jsi s tím někde byla, a léky trochu zabírají? no snad jo...možná jeslti to taky nemáš od zad?

lidi tak už se stromy zazelenaly, tak jaro už je fakt tu, no a já jedu příští pátek do česka do té zimy, brrr.. 😅

Ahoj Schnucki,

tak držím palce, ať vitamíny zaberou! a nemusíte na to pitomé IVF.

Jinak jak píše Luciferek,

to s tím prádlem je fakt pravda..manžel vyměnil slipy za trenýrky, a myslím že je to vhodnější..i když zezačátku o trenýrkách nechtěl ani slyšet.. 😀

holky mě tak bolí záda, ta šátka a to nošení jak si ženské pochvalujou je sice super, ale mě z toho záda bolí..fakt nechápu jak můžou nosit dítě půl dne! já vydržím max. dvě hoďky a končím..

vůbec mě to už začíná štvát že ti co furt propagujou tu ekologii si myslí že jsou lepší rodiče než ostatní co vozí v kočárku nebo používají papírové plíny ...já zkusila ode všeho a přijde mi že kočárek je taky fajn! zvlášť na ty delší trasy.

zuzka11
7. apr 2009

Zdravím! Mám obědovou pauzu, tak se hned ozívám, že žiju a že na vás myslím!

Schnucki - podle mě jste se rozhodli správně, je čas, ty studuješ, zkuste ty vitamíny, znám hodně párů u kterých se spg změnit za měsíc i bez vitamínů a to k lepšímu o 100%! A když ne, víte na čem jste.....vy to všechno zvládnete.......

meleri - a bolí tě záda i z Manducy? Snad se to tak píáše, nebo jen ze šátku?Jinak díky za novou fotečku, hned jste tebe i Samsonka zkoukla, roste jako z vody!A ty si s tim hubnutim nedelej takovou hlavu, nekomu to jde při kojení někomu až po....u me vždycky fungovalo až když jsem se na to přestala šíleně soustředit, pak jsem zhubla ani nevím jak....ale samo že cvičení a zdravé jídlo pomáhá

Miri - jak se máš ty? Dneska koumám pracovní den, já mám taky kupu žehlení, ale až zítra a zítra k nám taky přijde opravář, nebo spíš instalatér, neodtýká nám voda v umyvadle a ve vaně, krize, je to fakt humáč a naše čistění nepomáhá, je to někde v hloubce a protože je to starý dům, ať si s tím poradí on.....

U nás je nádherně, asi odpoledne půjdu na chvíli ven, opálit aspoň ramena, v sobotu jsme byli v CR s kamarádkou na obede v jedne zahradní restauraci a já se koukla na ty svoje sýrové nohy a chce to s nima něco udělat 😉

schnucki
7. apr 2009

ahoj holky,
je zuzka se nam vratila 😀

holky dekuju, neni to konec sveta, ja vim, budu se ted soustredit radne na skolu, uvidime co uelaj vitaminy, a pokud nezaberou a budeme muset na IVF, holt se miminko bude muset presunout na nevim kdy .... vim ze to neni tragedie a ze to mohlo bejt horsi, mame nadeji na vlastni a tak .... a nejsme spolu jen kvuli miminku .... ale je mi z toho nejak smutno, ani nevim proc ☹

ja teda osobne proti kocarkam nic nemam 😀 asi bych si taky poridila to nositko, ale pokud bych sla na prochazku a vedela ze se budu dlouho courat, urco bych vyrazila s kocarkem .....

my mame 22 stupnu, takze vedro 😎 ale jsem za to rada, slunicko dodava energii a dobrou naladu 😀

meleri nedelej si se zhubnutim starosti, az budes mit trosku vic casu na cviceni a tak, tak to pujde 😉

zuzi tak to musi byt na palici kdyz to neodtyka 😝 no aspon ze uz zitra nekdo prijde, ze nemusite cekat buhvi jak dlouho ....
letim neco delat, papa holky

meleri
7. apr 2009

Zuzko,

ahoj! dík moc! už má brzo pět měsíců tak jsem ho znova vyfotila, dneska půjdu fotky vyvolat, a´t máme na každý měsíc nějakou památku.
S tím hubnutím mě to štve kvůli oblečení..měla jsem dřív malá prsa a mám hodně triček s výstřihy jenže ted to vypadá fakt pitomě, tak nemám pomalu co nosit. objednala jsem si na netu dvě pěkné halenky na kojení..no kojit ještě hodlám dlouho, pokud to malému bude chutnat, tož tak asi hned tak nezhubnu..a letní šaty a sukně mám všecky malé...:(. tak v létě nevím v čem budu chodit. asi budu muset nakoupit všecko větší..zatrolená prsa..
Jo já mám záda naprd, takže i sebemenší zátěž na břichu prostě bolí. Ale jestli můžu napsat, tak si myslím že ta manduca je lepší než šátka, není to takové složité s tím motáním a uzlováním, prostě dáš dítě do Manducy a pohoda..navíc se v tom člověk tak nepotí jak v šátce. a v šátce mi malý pořád zvracel protože šátka se musí utahovat, kdežto ta manduka je tak akorát není tak přilepený na mě.

Jinak jo, když na to člověk nemyslí nebo to bere s humorem tak to jde dolů...zas když cvičím nebo jdu ven tak jsem pak unavená a mám míň mlíka, tak je to takový začarovaný kruh..:(

Schnucki,

s tou školou to je těžké, ale zas nadruhou stranu aspon nebudeš na miminko tak myslet a vůbec, je to super studovat, člověk má svobodu, vídá pořád nové lidi je to fakt perfektní...ale ten smutek je blbý, nevím jak bych tě utěšila, snad že všecko přijde vždycky ve svůj čas jenom tomu člověk musí věřit..

schnucki
7. apr 2009

meleri taky jsem koukla na fotecky, je to andilek .... na detech clovek vidi, jak ten cas leti 😀
jinak pokud ti ta satka nevyhovuje pouzivej tu Manducy .... podle toho co pises je urcite lepsi nez ta satka, ... ty zada to mas taky blby, takze satku ne, jen to druhy 😉

dekuju, ono me ten smutek prejde, jen je to asi to prvni zklamani 🙂 .... chteli jsme miminko o skolu, je to tu super vymakany, takze bych nemela problemy studovat s mimcem a pak by se mi lehceji hledala prace, radi by jsme si postavili domecek, a na to potrebujem dva platy, ale ono nikdy nejde nic presne podle planu 😝 ... no, ale mam pred sebou jeste 3 roky, tak to treba zmaknem 😀

jinak mirusch, volala jsem do CAR a poslou jak spermiogram tak moje hormony, tak ti to pak ukazu s muzes na to mrknout 😉 melo by to do konce tydne byt tady, i kdyz to volno v patek, ale kazdopadne to zitra poslou 😀

ale ted uz fakt letim neco delat 😀

mirusch
7. apr 2009

Pomaly, pomaly, kdeze ste sa tak rozbehli 😀
Meleri, tak proste satku nepouzivaj a hotovo. Vyskusaj, co ti vyhovuje. Kazdemu vyhovuje nieco ine. Inak ta fotocka je fakt pekna. Potom hod aj viacej 😉
Este k mojej hlave, ja mam migreny vrodene, s tym sa neda prakticky nic. Ked pride zachvat, tak si dam triptan a je to ok. Viac velmi nemozem spravit. Na chrbticu chodim cvicit, ale idem za ortopedom, ci nieco nevymysli. Tie bolesti, co sa mi v marci tak brutal vratili su zase prec 😕 Zahada. Zacinam podozrievat psychiku, lebo zmizli ked vyslo slnko ...

Schnucki, jasne ze ti je smutno, to je pochopitelne. Mne sa takmer zrutil svet v prvom momente. Ale postupne som to predychala, aj manzelovu nespolupracu, proste som ho do vysetreni donutila. Tvoj aspon spolupracuje. Ked situaciu zacnete riesit, tak nebudes mat cas na smutne myslienky. Dovtedy sa netrap. Neprekracuj rieku skor, ako si k nej prisla. Isto, ze sa vam to posunie, ale ber to tak, ze budes mat prilezitost sa venovat skole a nemusis ju prerusovat. Vsetko sa deje z nejakeho dovodu. Ver tomu. A az spiatocne uvidis, preco to tak bolo.
Tesim sa na tie vase vysledky 😀😝

Zuzka, ahoj, no toto, este aj odpad v kybli. Dufam, ze vam to majitel potom preplati, naklady na instalatera. Taketo problemy su dost nanic. V Blave este sa mi stala raz v nedelu pohroma, sama v prenajatom byte, prala som a zrazu sa odtok zapchal - kuchynska linka, vsetka voda po zemi, tak rychlo odstranit a volat instalatera, hroznu sumu si vypytal za tych 10 minut.
Ako ti ide ucenie? A este ti byva zle?

simonecka91
7. apr 2009

schnucki mimochodem me to neva ze jsme se rozesli me to jen prospelo jsem stihlejsi hezci a vic v pohode 🙂 uz teda jinak to byl stres nervy atd 🙂 uz je to ale pryc endlich!!!

meleri
7. apr 2009

Schnucki,

no je to smutné, já sama to prožila ale nikdy nevím co říct, páč vím že nejlepší je radši nic neříkat... 😔 to samé teď v bleděmodrém prožívá můj nej. kamarád s přítelkyní...ale o to víc si to pak budeš všechno užívat, fakt...a Mirusch to krásně napsala...teda já věřím v boha, a tedkom si říkám že to asi bylo tak jak to zařídil on..ale zas to tu nechci moc roztrubovat...

malý se budí už musím končit.

Jinak dík moc za pochvalu holky, já zas nějaké fotky dodám, no snažím se každý měsíc..

mějte se!
ahoj

blondynka400
7. apr 2009

Ahoj holky, tak hlasím návrat zpět. 🙂 Zatím jsem vůbec neměla sílu dočítat, co jste tu za ten týdne napsaly. Tak se o to pokusím zítra 😉 . Je nějaká velká novinka? 😵

mirusch
7. apr 2009

Simonecka veru, niekedy treba ukoncit to co nefunguje a vrhnut sa do noveho dobrodruzstva 😵

Blondynka, hura, hura, pekne si oddychni a pekne nam vsetko zreferuj, co hysteroskopia, co vravel Dr., ci ste pokecali s kamoskami atd. U nas myslim nic nove, vratila sa nam ale Simonecka 😉 a Schnucki musi na IVF ☹

Ok, idem dozehlit, dnes zehlim ako keby ma za to platili. 3 varky z minuleho tyzdna a 3 z dneska, poschlo mi to vonku za par hodin. Nadhera. A ako to vonia 😵 Akurat uz citim chrbat...
Prajem vam dobru nocku. Zajtra mam navstevu, tak az poobede. Inak ta navsteva tu jedneho casu chvilu pobudla v temicke a konecne sa prestahovala do DE 😉 Budem informovat ake skvele su konikovske babenky 😉

meleri
8. apr 2009

Ahoj holky,

tak dneska nic moc..

o víkendu mi před kamarády udělal manžel scénu, že jsem si psala s bývalým. ale to je jedno. on si taky píše s bývalou.

jde to s náma nějak z kopce.

co byste řekli na to..od té doby co je zpátky v práci po otcovské dovolené, tak ho vidím asi hodinku večer...naorganizoval si po večerech spoustu věcí-hudební kroužek, politické schůze a nebo prostě sedí v práci. od domova je to asi 15-20 minut autem, ale on radši dá přednost obědvat u svojí máti, protože je to jenom 7 minut daleko.

začíná mě to štvát, a je mi do pláče. myslela jsem si, že jak má tedˇ rodinu že by se mohl aspoň snažit. Ale ne. Do toho mě tchýně pěkně sere, a on je pořád na JEJI straně. když jsem mu řekla, že by pro mě jako manžel mohl mít trochu pochopení a "obhájit" mě, tak mě řekl: na co?

tak jsem se dala do pláče (dneska ráno), a on jak to viděl, tak sebral klíče, tašku a šel. TOTALNE BEZCITNY.

Já mám normálně sto chutí se z toho česka nevrátit (letím tam příští pátek). ale mám hrozný strach, že by mi vzali dítě. jeho máti je advokátka, dělá rozvody, a on maká s ní, určitě by to na mě dovedli nějak navléct...ale normálně uvažuju o rozvodu.

jeho máti mi dycky dělala peklo ze života, ale myslela jsem, že aspoň dítě ho změní a zastane se mě.

sory, že se takto vylívám, ale já nevím komu se svěřit. našim to nehrozí to by hned řekli sbal se, kamarádka mi říká pořád to samý, že jsem na něho moc hodná atd...

já furt čekám že to bude lepší ale mám dojem že je to horší a horší...

jinak mezi námi už od porodu skoro nic není, co od porodu od otěhotnění a spí v jiném pokoji.

já nevím co mám dělat. poradte mi někdo. můžu o syna přijít, když se z česka nevrátím? nevíte někdo jak to chodí?

blondynka400
8. apr 2009

Ahoj meleri,

ježíš to mi je hrozně líto, já myslela že je to u vás v pohodě ☹ . Klidně piš cokoliv, hlavně to nedrž v sobě 😉

Jaký byl před těhotenstvím, bylo to horší nebo lepší? S tou tchýní, jestli je to takový ten mamánek, tak s ním nikdy nehneš, vždycky bude na její straně 😒

Jinak nevím jaké uákony má Franice, ale teoreticky se tohle dá brát jako únos. Já bych se to být tebou pokusila řešit jinak, než tím, že se nevrátíš. Promluvila bych si sním o tom, všechno mu řekla a tak. Když bude mít alespoň trošku zájem, tak bych ještě počkala, ono chlapům po porodu občas trošku hrábne a pak se to zlepší. Když ne, tak požádej o rozvod.
Trošku mi to připomíná ségru, řešila jsem s ní podobné problémy celý týden co jsem byla v čechách, taky je na něj moc hodná, musí vytáhnout do boje a stejně tak i ty. Jsu ještě moc mladá, aby si žila s chlapem, co za to nestojí 😉

meleri
8. apr 2009

Blondýnko,

dík.

on je jinak celkem pozorný a starostlivý, jenom mě štve, že do všeho zasahuje ta jeho máti. ve všem ho ovlivňuje, kecá mu do všeho, a mám pocit že mě spolu asi i drbou.

jako vztah to bylo lepší, ale tedkom je hodný akorát na malého, stará se o něj jak přijde domů, ale doma moc často teda není..

právě to taky řeším, jestli to únos je nebo ne.

mluvit se s ním nedá, buď se začne vymlouvat, nebo řvát..tak jsem mu to všechno napsala.

on pak začne říkat že to není pravda, že se mi to zdá, že si to vymýšlím..

s tou mátí to tak dycky nebylo..neměl ji rád, viděl ty její chyby-manipulace, nezdvořilost...ale pak s ní začal pracovat a tedkom se někdy i chová jako ona..je mi z toho na blití.

blondynka400
8. apr 2009

Meleri,
musíš se s ním pokusit nějak promluvit, bez toho to nepůjde. Já si myslím, že když jste spolu zvládli to předtím, zvládnete spolu i tohle. Ty ho znáš nejelépe, tak víš co na něj platí a určitě se něco najde 😉

Hele a s tou jeho máti už jsi o tom mluvila? Boj s tchýni je vždycky špatný.... 😒

Jinak já si myslím že to spíš únos je, ale francouzské zákony fakt neznám.... Zeptej se nějakého právníka 😉

mirusch
8. apr 2009

Meleri, chudatko moje. Nechapem to, ved to dieta chcel predsa viac on, nie? Inak co dokazu rodicia, to som zistila u nasej vzdialenej rodiny. Takmer bol rozvod, az kym chlapec nepochopil, ze ho huckaju rodicia a prerusil s nimi vztahy....
Jedine co ti viem poradit je, ze to chce rozhovor. Naozaj riadny, najlepsie v restike, aby ste na seba nemohli kricat. Povedz mu presne to, co si napisala sem. Ze si myslis, ze jeho mama ho velmi ovplyvnuje, ako sa citis a ze rozmyslas nad rozvodom.
Neviem, ci by ti mohli zobrat dieta. To by chcelo sa opytat pravnika. Nepoznas niekoho v CR? A ides tam sama? Ak ano, tak to by som neriskovla tam ostat. Iba ak s dietatom.
Napisem viac poobede, teraz mi ide navsteva. Myslim na teba.

meleri
8. apr 2009

dík..

promluvím s ním dneska večer..nic jiného nezbývá..přestávám věřit že ho cokoliv změní, když ho nezměnil ani jeho vlastní syn. přesto ho tak moc chtěl jak říkal.

s máti se nedá mluvit, okamžitě začne řvát a zvedá se a jde pryč. je to kráva.

prý to myslím únos není když kontaktuješ před odjezdem právníka a zažádáš o rozvod. ale to bych asi do příštího týdne nestihla..

ale fakt už jsem se tolikrát snažila, vycházím mu vstříc, dělá si co chce...

mirusch
8. apr 2009

Aha, prave som si precitala Blondy...ak ides s dietatom, to fakt mozu brat ako unos, to ma nenapadlo. No, premysli si v CR, potom mu povedz, ze sa s nim chces rozpravat a riadne to preberte. A pripadne naozaj rozhovor s jeho mamou. Spytaj sa jej slusne, ale priamo, ci proti tebe nieco ma. Ci naozaj chce, aby ste sa rozisli...Si zena, skus nejake tie lichotky, triky, aj ked je ti to proti srsti...
V kazdom pripade najprv rozhovor a ked inak nepojde, zacni si hladat podnajom, nech vidi ze to je vazne. Chlapi su hrozni. Moj tiez niekedy reaguje uplne bezcitne, naposledy v nedelu na moje meniny. Povedala som mu, ze mam meniny, ze u nas sa to oslavuje a znamena to pre mna nieco. A on, ze no a co. Ze sme v DE. Nuz, aj slzy mi vysli....
Spytaj sa ho, ze o co tvojmu ide. Ci chce znova volnost, ci je na neho dieta zrazu vela ci co. Lebo ked uteka, tak to musi mat nejaky dovod....
Ale nezabudni - rozhovor bez kriku. Taky konstruktivny, co nieco prinesie.

mirusch
8. apr 2009

To je jeho mama fakt taka .... No toto. Tak musis len s nim. Teraz sa pekne z CR vrat a zacni riesit potom. Ale skuste to najprv poriesit, ok? Rozvod az ked to nepojde. Moja, drzim ti palce.

meleri
8. apr 2009

Mirusch,

s jeho matkou se fakt nedá mluvit. s ní je rozhovor předem ztracený. ona je advokátka, všechno bere stylem že se obhajuje a já sem ta špatná...

jak si tu mám najít podnájem když nemám práci, to snad ani nejde ne?

to je mi líto s těma jmeninama..:( máš pravdu, chlapi jsou někdy fakt bezcitu..protože nejde o ně! když jde o ně tak to je něco jiného... 😖

já nikdy nekřičím..řvát začne on..dokonce i práskat dveřmi a podobné scény...nedá se s ním mluvit..je strašně pyšný..dřív tak před pěti roky to ještě šlo. .

meleri
8. apr 2009

a přijde vám to normální že u ní každý den obědvá?

já jsem tady pořád sama, jednou týdně se vídám s kámoškou ale jinak jsem tu jak kůl v plotě. vlastně ani vařit nemusím protože on se stravuje u ní.

toto mě na tom nejvíc sere, protože když jsme rodina tak by se mohl trochu snažit.

violoncielka
8. apr 2009

Ahojte kocky
meleri tak to je blbe.....no je mi to luto,tolko ste bojovali aby ste mohli mat spolu dieta a teraz je takyto? Neziarli na maleho? Mam taky pocit,ze je tam nieco co ti zatajuje...(nemyslim tym hned nejaku zensku) skratka ma vnutorny boj a nechce sa on podelit,tak iba vrci.Naozaj chce to rozhovor,mozno aj s kricanim a slzami,ale bez urazok a povedania veci,ktore by ta spiatocne mrzeli.Inac takym mamam nerozumiem...ved by sa mali usilovat o synovo dobro a nie rozvratit mu rodinu 😠 ☹ .
Mirusch,ani tu neuznavaju meniny,ale mne to nie je luto.V podstate ja som ten sviatok vzdy pokladala za zbytocny,tak sa ma to az tak nedotyka.....Ale tiez kazdeho 21.8 to poviem manzelovi:ze inac dnes mam meniny tak by si mi mal nieco kupit,alebo vies co ja sa velmi rada obdarujem aj sama.nemusis si stym lamat hlavu" Ale to hovorim zo srandy,no a niekedy si naozaj nieco kupim....
Ale to je asi aj tym,ze ani v nasej rodine sa tento sviatok nejak extra neoslavoval.Ale zase viem,ze napriklad moja svagrina si velmi dava zalezat na vsetkych sviatkoch a aj patricne oslavuju aj meniny aj narodky...No a vies co je sranda ze vsetkyich deti maju narodene blizko sviatkov rodicov,tak nakoniec oslavuju dva sviatky v jeden den a svagrina je z toho smutna 😀 Mne sa to paci 😀 .
Ale asi som ta tym nepovzbudila vsak?