Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
22. apr 2009

lubinka, hm, to je 😀 . Ono celkově těch příznaků je více..... Akorát mě znervozňuje že mě bolí břicho víc na pravé straně. Ono tedy tak celkově jako při MS, ale na té pravé tak nějak intenzivněji a vajíčko bylo právě z pravého 😖.
Jinak já nevím jestli to víš, ale v únoru už jsem těhu byla, ale jaksi se to neudrželo 😔

lubinka9
22. apr 2009

tak to ma mrzi blondy, teraz to uz vyjde. Ved ked si uz bola raz tehu tak asi vies porovnat priznaky. Teda pokial to nebolo uplne odlisne. Ale drzim ti palce.

lubinka9
22. apr 2009

ja som nemala typicke tehu priznaky, teda okrem meskajucej MS. Vobec mi nebolo zle, ani zvlastne chute, nic take.. Jedine ma pobolievalo brucho ako pri MS, sem tam ma tak zvlastne pichlo a tahalo na vajecnikoch, ale to len na zaciatku.
ach jooo.. ja uz chcem byt zasa tehu ☹

blondynka400
22. apr 2009

lubinka, nebylo, všechno je v podstatě stejné.... Akorát jak už jsme psala, teď to občas bolí na té pravé straně, což předtím ne. Ale ono se pustilo ještě dost brzy 😔 Teď akorát všechno asi intenzivnější, a mám oči jak kočka. Hrozně lesklé a rozšířené zorničky 😀

lubinka9
22. apr 2009

juuj, tak som zvedava na tvoj dalsi testik 🙂
Pises o vajicku, nepresla som vsetky prispevky, ty si po umelom?

blondynka400
22. apr 2009

lubinka, ne nejsem, to ani náhodou... Jen ovulku cítim docela intentivně a vím, z kterého vaječníku se vajíčkou uvolnilo. Kdybych byla na umělém, nebála byhc se, že je to mimoděložní 😀
No jestli bude, možná to nechám až na doktorku, ještě jsem se nerozmyslela....

mirusch
22. apr 2009

Blondynka, savla je fakt nadejna 😀 To by si si ale vlasy velmi farbit nemala....
Inak, aj po umelom mozes mat mimomaternicove a castejsie ako obycajne, v teme sme mali asi 3 baby, co museli na rychlu operaciu po umelom, lebo to bolo mimo... ☹
Tak teraz uz len dufat, ze to je tam, kde to ma byt. Keby si mala prudke bolesti, tak necakaj a na pohotovost!

blondynka400
22. apr 2009

mirusch, fakt? Já jsem myslela že to právě ne. Že to dají do dělohy a že už se to do vejcovodů nedostane. to mi jsou tedy novinky.... 😝
Ono to není nějak moc, ale cítit to je. Ona je to možná jizva po operaci, nemám to úplně ideálně srostlé a jak mám to nafouklé bříško, no těžko identifikovat 😖

Já si vylasy musím barvit, já mám takovou vyblitou slámu, fůůj 🙂

lubinka9
22. apr 2009

aha, tak mi to je uz jasne. Tak to je super, ze to tak citis co sa deje v tvojom tele.

mirusch
22. apr 2009

Blondy, fakt 😔 To embrijko aj po umelom moze cestovat.
Tak verme tomu, ze to je len ta jazva...ono ked sa to natahuje tam dolu, tak to boli, jedna kamoska mala dost dlho velke krce a nic to nebolo 😝
Pocuj, aj tak opatrne s farbenim. Ked budes tehu, tak sa mozes na vyblitu slamu vykaslat. A verim, ze existuju aj miernejsie sposoby, ako osetrit vlasy. A ziadne tabletky, teda tie ATB dober, ale asi by som to konzultovala telefonicky s Dr.
Normalne mam z teba radost.

mzuzka
22. apr 2009

ahojte snazilky,chcem sa opytat niektorych,ktore ste v UK, neviete mi zradit kolko stoji suprecur spray do nosa?na plnu platbu.

mirusch
22. apr 2009

Mzuzka, teraz tu nemame z UK ziadnu snazilku 😔 Takze nevieme. Skus kuknut na internete, isto tam bude niekde aj cena...

simonecka91
22. apr 2009

ahojte holky tak vas opet zdravim z nemecka uz jsem opet tady uz mi i skola zacala 🙂 to me tak moc nebere 🙂 jsem nejaka nemocna ach jo to mam z klimy z auta:( jak se vsechny mate?

mzuzka
22. apr 2009

dakujem mirusch

mirusch
22. apr 2009

Mzuzka - IP.

Ahoj Simonecka, nuz, pekne ucit sa, ucit sa, ucit sa. Nestoji ten diplom za to? Ved si tesne pred cielom...

blondynka400
22. apr 2009

mirusch, no právě jsem nad těmi ATB uvažovala, ale mám už jen 4, tak už je to asi ksoro jedno.... S tím barvením uvidím no. Proč si myslíš že je to špatné?

simonecka, ahoj 🙂

simonecka91
22. apr 2009

tesne jeste dva roky kez by bylo si s kym poridit mimino, v nemecku jsou idealni podminky dite a studovat 😝 to mam ale myslenky. je tez u vas takove hnusne pocasi? u nas jsou jen dva stupne cekam kdy bude snezit 😅

mirusch
22. apr 2009

Blondy, ja si to nemyslim, ono to je spatne. Kazdy mi to iba potvrdzuje. Bola som s tehu kamoskou u kadernicky a ta jej takmer odmietla farbit. Iba tak, melir jej spravila. No proste chemia, co myslis... 😝

Simonecka, nuz, ked nezvladas skolu bez dietata, tak si myslis, ze s dietatom je to lahsie? 😕

schnucki
22. apr 2009

ahoj holky, jsem tu jen na skok, prave ukladam decka do postele, a pak musim delat veci do skoly,

jen co jsem stihla rychle precist ....

blondy to vypada moooc nadejne 😵 moc na tebe myslim a drzim moc palecky aby to tentokrat vyslo ... 😉

mirusch dej pak vedet jestli ti neco vyslo 🙂 🙂

simon ahoj, taky jsem v plnem studijnim proudu 😝 .... jinak mi jsme to tak planovali, studium a miminko ... a planujem 😀

a jak se ma zbytek???

pokusim se nakouknout nez zitra poletim do skoly, prijedu ale az vecer, tak se pokusim ozvat v patek 😅

jinak mirusch, ty bonboniery nebyli tvym smerem, ty vis co mi koupit, takze rada od tebe zas nekdy dostanu cokoladku 😀

hezky vecer vsem, papa holky

mirusch
22. apr 2009

Schnucki, ja viem, ze ty rada cokoladku 😀

Blondy a tie ATB uz dober, tie sa nesmu len tak vysadzovat. Alebo zajtra pre istotu zavolaj...

blondynka400
22. apr 2009

simonecka, uvidíš, on se ten pravý najde 😉

mirusch, no ono je problém v tom, že se ti mění struktura vlasu a některé barvy pak vycházejí hodně zajímavě a nebo se ty vlasy úplně zničí, Proto se to nedoporučuje, ale že by to nějak ublížili so nemyslím. Hlavně jsem o tom četla i nějaké články, a žádný výzkum to neprokázal. Ale máš pravdu, proč si na sebe něco zbytečně plácat
😉
A meelír jí udělala? 😕 Vždyť to je mnohem větší svinsto než klasická barva. Navíc já používám přírodní, moc chemie v tom není. Když totiž kaderřnice u mě používaly klasické peroxidové světlé barvy, tak po dvou umytích jsem měla vlasy totálně bílé a byla to hrůza. Tohle je nějaká švédská přírodní a drahá jak prase 😉

schnucki, děkuju 😵

mirusch
22. apr 2009

Uf Blondy, a ja nosim melir 😖 😝 Asi nema zmysel sa zamyslat nad tym, co skodi a co nie. NIkto to nevie presne. Proste si daj pozor a hotovo. 😉

blondynka400
22. apr 2009

mirusch, asi tak. Ale jestli to fakt vyjde, tak to omezim na minimum....
Ty ATB aso doberu, ale zítra jí zkusím brnknout, tedy jestli se tam dovolám, on je to občas nadlidský úkol....

mirusch
22. apr 2009

Blondy vela stastia 😉

Idem rychlo este ozehlit, musim ist skoro spat, vstavam o pol siestej 😖 Nuz, niekedy nemat auto je nevyhoda. A zajtra budem doma az poobede. Dobru noc.

blondynka400
22. apr 2009

Mirusch, dobrou 🙂

schnucki
23. apr 2009

ahojik holky,
tak se hlasim ze za chvili letim do skoly .... prijedu az vecer, tak se ozvu az zitra ....

simon neboj, az to nebudes cekat, tak se ten pravy objevi a kdo vy, treba to jeste za ty dva roky stihnes 😉 .... a jak jde skola??

mirusch tak brzo?? nejak mi uniklo kam letis tak brzo ...

ja si vlasy barvila jen 3x, docela jsem zas premyslela neco tam hodit, ale mam i tak vlasy zniceny a barvenim tomu jen dodavam, takze nic 😒

a jak se ma zbytek?? zuzi, meleri, kleo, lubinka??

preju vsem krasny den a papa zitra 😀 😎

mywiel
23. apr 2009

Ahojte, no my zaciname az po lete ale uz sa pridavam... 😀 😉 a aj jeden link. 😵

http://www.mambaby.com/articles/sk/2196/aW5kZXg...

schnucki
23. apr 2009

ahoj mywiel,
vitam te tu mezi nama 🙂

jsme tu strasne zvedave, takze se priprav na pad otazek 😀 ... kde v zahranici zijes? jak dlouho, jak ses tam dostala a tak 😀

mala ma krasne, zajimave jmeno .... 🙂

blondy ted jsem si vsimla, co to tam mas za obrazek??? me to prijde jak smrtka co nabourala do stromu 😅

mywiel
23. apr 2009

Ahoj 🙂 zijem 14 rokov vo Svajciarsku, prisla som sem ako au pair a vydala som sa tu. 🙂
Malá ma meno po mne a manzelovi, jednoducho z Janky a Yanisa nam vyslo len janKAYAnis 😀 😵 a druhé meno je po mojej prababke z Ivancic u Brna.

schnucki
23. apr 2009

14 roku, fiiiha, tak to uz jsi tam pekne dlouho .... u me je to stejny pribeh, jako au-pair jsem tu zacala a kvuli pritelovi zustala 😀 ziju ted v nemecku ....

to je hezky s tim jmenem, to by me nenapadlo 😀
a ty jsi odkud? jako babicka od brna?

ja musim letet do skoly, studuju tu vysokou, tak se musim s tebou rozloucit ☹ .... holky se tu musi ale kazdou chvili objevit 😉

ja tu budu zase az zitra, tak doufam ze tu s nama zustanes 🙂

hezky den ti preju 😎