Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
24. apr 2009

Blondy, IP ☹ 😔 Chudatko nase. Ale pekne si to poriesis a neodides od Dr. s bojovym planom, bod po bode!

Ja som bola u ortopeda rychlo hotova, este mam 5 terminov, ale zistila som, ze ten bus, co mal ist, tak uz nechodi, som obvolala vsetko mozne, tak musim prestupovat a ako debil minat plno prachov 😠 dnes som sla taxikom. Asi mam vela penazi ci co...
Stihla som aj uvarit, periem a hadam si poobede trochu vydychnem.

Napisem viac neskor, ide mi studentka 😉

simonecka91
24. apr 2009

ojojoj blondy to je mi lito ☹

s tim mojim pritelem je to divna story 😅

mirusch ty jsi pilna ja pres tu rymu se nemuzu ani naklonit furt mi tece z nosu:(

lubi me to mozna uniklo ale kdeze to jsi v nemecku???

blondynka400
24. apr 2009

Holky děkuju... 🙂
Možná to snáším o něco lépe než minule, třeba to bylo těmi ATB, fakt jsou hodně silné. Měla jsem z toho strach, i doktorka mi říkala do telefonu, že to není úplně ideální, že bychom pak udělali radši odběr plodovky, aby byla jistota, že je vše v pořádku, tak takhle je to alespoň vyřešené... Ale jinka je mi to samozřejmě hrozně líto, už jsme myslela že se to povedlo, hlavně včera v noci, když jsem tam viděla to krásné plus, fakt to bylo úplně stejně silné jako kontrolní. Ale ráno jsem ho vzteky mrštila o stěnu (byl to takový ten celoplasotvý), celé se to rozlítlo, ale mě se hrozně ulevilo 😀

lubinka9
24. apr 2009

kleo, to mas recht, nemci s fajn autami si ich ofukuju ale so starymi crepmi im je jedno, ze oskrabavaju svoju hrdzu na cudzich autach. presne ako pises..
inak moj takmer manzel 😎 robi na controllingu, oddelenie strategii, ci ako je to vlastne.. 😅

simonecka, ja som pri Wolfsburgu, cca 65km od Hannoveru smerom hore k moru. A ty si kde?, tusim tiez sever, hmm?

mirusch, ty vyucujes? som nevedela, a aky jazyk?

blondy, velke objatie posielam

blondynka400
24. apr 2009

lubinka, ono s těmi auty je to všude, kdo má nové a hezké tak se k němu chová hezky a kdo má strarý střep, tak mu je to jedno. I když najdou se i vyjímky....
Já mám autíčka za mazlíčky, vžycky jsme to tak měla, a dělám pro ně první poslední 😵

simonecka91
24. apr 2009

lubi jsem si tak myslela ze budes ve Wolfsburg jak jsi psala ze delas pro VW to jses asi hodku ode me ja bydlim v Clausthal- Zellerfeld. mam tam i par kamosu polaku co tam ted delaji praktika 🙂
tez tam mate takovou kosu? u nas vcera rano byla nula a pak dva stupne :( no hnus 🙄

contolling ach muj milovany obor ze ja blba jsem to nedostudovala v cesku a musela jit studovat tu ciparnu do nemecka ktera me vubec nebavi proto mi to trva jak hladovemu sra...

lubinka9
24. apr 2009

simonecka, hmm ja nerobim pre VW ale moja polovicka. Ja robim doprovod 😎 I ked casom, ked bude nemcina slapat preco nie? Asi ta splietol ten budget ohladne jazyka. Ale beru nas tu ako rodinu, takze vyuzivam vyhod ako manzelka. A to sme si najprv mysleli, ze sa budeme musiet narychlo vziat, kym sa sem prestahujeme. 😅

a s tou kosou, noo, vcera rano tu bolo 7st. teraz mame slnecno a 20st. Ale v tieni 17st. 😝

simonecka91
24. apr 2009

nj ale to je prece jedno hlavne ze te tak berou ne?🙂 tak to mam k tobe nejbliz teda ze vsech snazilek 😀 ty jsi taky snazilka??? ja teda neee jen tu je tak fajne tak tu obcas nakukuju 🙂

lubinka9
24. apr 2009

simon mi chceme skusat opat od juna. Prve tehu nedopadlo OK, mam teraz prestavku 6m, ktora skonci v maji.
tiez je mi tu na MK fajn, holky pochopia, podporia. Poslednych par mesiacov bolo pre mna tazkych, ale nemecko (sme tu od marca) mi vlialo energie a zacinam odznova. Verim, ze uz mam odzite svoje a bude len lepsie.
Tato tema je pozitivnejsie ladena ako ine, tak som tu, tu sa citim dobre, a ked som momentalne v zahranici, o dovod viac 😉

blondynka400
24. apr 2009

lubinka, můžu se jen zeptat za jako dlouho (myslím jako snažení) jsi otěhu? Ty sis musela prořít ještě něco mnohem horšího než já.... ☹ Ale hlavně že jsi ok 🙂

simonecka91
24. apr 2009

presne tak ted jsem tu narazila i na diskuzi nemecko III nebo tak nejak ale tak jsem jen nakoukla a schluss 🙂 kolik ti je? ja to od vsech vyzvidam jsem strasne zvedava 😝 ono to stopro jednou vyjde kdyz to budes zrovna nejmin cekat aspon ja to tak mam kdyz to nejmin cekam tak to prijde nekdy na zabiti ale coz🙂

lubinka9
24. apr 2009

no ja som to uz pisala, moje tehu skoncilo v 5m vyvolanim porodu kvoli VV.
a podarilo sa mi otehu pocas druheho cyklu snazenia a vlastne sme na to az tak intenzivne nepracovali. Proste sme si povedali, ze skusime ale nebudeme tlacit na pilu. A zadarilo sa hned druhy mesiac. Boli sme tak stastni a nakoniec to takto dopadlo 😢

blondy, ver mi je to smutne s tebou ale radsej na zaciatku ako u mna v 5m ked mas uz brusko a vsetci to vedia a vidia. Ale mi sa s tym nejak popasujeme, nie?

ale pisala som, ze toto je pozitivne ladena tema, tak to tu nebudem kazit, verim, ze najhorsie je za mnou a ked tak holky ma podporite, nie? 😉 alebo mi napiste IP

lubinka9
24. apr 2009

simon, mam 27

blondynka400
24. apr 2009

lubinka, jojo, přesně tak jsem to myslela že ty jsi to měla horší. Jinak vím co se ti stalo....
Tak alespon že jsi nemusela moc dlouho čekat,to z tebe brzy budeme mít těhulku 😵 To bychom mohly být na stejno, to by bylo fajn 😵 Tedy jestli se mi podaří ty problémy vyřešit 😖

lubinka9
24. apr 2009

ja dufam, ze to pojde, snad sa moje telo nezablokovalo.
neboj, problemy poriesis 😉

simonecka91
24. apr 2009

ty jo no tak to je tez maras ale tak mas tu nas no aspon trochu pozitivni chci byt... ale porad jsi hodne mlada aspon podle fotky vypadas hodne mlade takze se jeste zadari!!!!

nevim proc ja jsem furt jako naladena tak ze me se podari jednou otehotnet na prvni sup 😀 hmm akorat ze starnu a cim starsi budu tim to asi bude horsi co?? ojej 🙂

blondynka400
24. apr 2009

lubinka, já myslím že ne.... všechno bude v pohodě 🙂

simonecka, tohle si myslí každá....

lubinka9
24. apr 2009

aj v skutocnosti vyzeram velmi mlada. I ked doteraz to bola skor nevyhoda, ono neskor sa to otoci a bude to vyhoda 😎
a kolko ti je, simon?

inak idem na bike nachytat troska vitaminu D, kym je z coho. Mame tu pobliz baraku krasne 4 jazera a chodim tam smirovat jednu labut co sedi na dvoch vajickach. Tak idem kuknut ci uz nepokrocila 😉

ale vecer som zasa tu 😝

simonecka91
24. apr 2009

27 to jsi mlada klidek a vypadas jeste mladsi tak na 25 🙂

blondynka400
24. apr 2009

lubinka, tak to jsme stejně staré 😉

mirusch
24. apr 2009

Zase robim kuk.
Vsak sa mozete baby tam na dalekom severe 😀 aj stretnut, nie?
Lubinka, dobre robis, ze sa ucis nemcinu, ze mas zmenu, to cloveku z casu na cas treba, mat nieco pred sebou a hodit neprijemne za hlavu. Vsetko bude ok.
No, ja ucim teraz iba jednu pani, mala som viac, aj deti, ale teraz uz nechodia a ja ani nehladam, radsej by som riadnu pracu. Ucim anglictinu. V SR som aj na jazykovke ucila. Ale beriem o polovicu menej, ako ty platis za DE 😝
To je super, ze sa tu dobre citis, ved preco myslis, ze tu oxidujem ja? 😅 S babami sa da o vselicom kecat. Teraz musime vyriesit Blondynkynu zahadu, je mi to stale tak velmi luto...Ale verim, ze jej pomozu. To by tak bolo, aby sme ju tu neotehotneli 😉 A ostatne tiez 🙂

Baby vy ste silne zeny, vy to zvladnete 😵

Simonecka, nuz to Nemecko - temu som aj ja opustila, tam su hlavne mamy, vkuse o detoch, co je sice mile, ale pre mna nevyuzitelne 😔

blondynka400
24. apr 2009

mirusch, a já jsem tady na dálném jihu sama jako kůl v polotě. To jsem to zas dopracovala 😝 😀
Snad se záhada brzy vyřeší 😔
Asi si půjdu na chvliku lehnou, jsem nějaká unavená....

schnucki
24. apr 2009

ahojik holky, jsem zpatky ze skoly, tak bastim a docitam vas, narychlo, mam zas dneska fofry 😝

blondy to je mi strasne lito, posilam velikanske objeti, moc me to mrzi ..... je dobre ze to takhle beres a ja jsem taky toho nazoru, ze bys mela zajit asi nejlepe do centra a poresit to, jestli je nekde problem, tak v centru ho rychle najdou 🙂

jinak moc pozdravuju zbytek, 😀

simon a jak je to s tim tvym pritelem???

pritel mi priveze notebook, tak tu vecer budu, omlouvam se jestli jsem na neco nezareagovala, ale trosku nestiham 😅

jooo, jinak zuzi, zatni zoubky a huraaa do uceni 😉 kdyby neco pisni IP, ale ty to zmaknes, jak se ma gyrosek, nezlobi??

holky pa vecer

schnucki
24. apr 2009

jinak je jedno jestli je nekdo snazilka nebo neni, my tu rady uvidime kazdeho .... 😀

jinak lubinka, blondy, je mi lito co se stalo, ale vy jste silne holky a zmaknete to 😉 a v nas tu mate podporu 😉

simonecka91
24. apr 2009

schnucki myslis tu podivnou story jak jsme se dali dohromady?? no to je uplne trapne...... 😅

jn me se tam tez zdalo to tema moc miminkovske 🙂

lubi me je 25 uz teda 😀

zuzka11
24. apr 2009

Tak jsem zase neodolala 😀

Máte pravdu - Lubinka, Simonečka - tohle téma je strašně fajn, holky jsou super, a nemusí bát jen veselé, ony podpoří, pomůžou, zajímají se o tebe opravdu, není to jen "one man show" jako v jiných tématech......

Lubi - je super, že i když nejste manželé, že máš "manželské"výhody, to by u nás myslím nebylo.......u nás dostal kurz zaplacený jen manžel a to ještě zařizovala firma....já si platila sama.......

Blondy - co takové malé třískuntí dokáže, viď? Když jsme na gymplu měli psychologii, tak nám učitelka říkala, že když budeme plní vzteku, pomáhají krásné české nadávky, které mají ve slově R - KRÁVA, KURVA PRÁCE a pod 😀

mirusch
24. apr 2009

Schnucki, no vitaj, clovece, teba si tu teraz cez skolu velmi neuzijeme 😔 Dufam, ze cez vikend ano, nieze sa budes venovat priatelovi cely cas 😀 😝

Zuzi, no teda, dakujeme za pochvalu. Ja si myslim, ze my sme tu kazda jedna vynimocna a uzasna. A Blondy je k tomu este aj zahadna 😉 A poradime ked treba, vypocujeme, potesime, no a tak.
Nad tymi nadavkami som sa teda aj zasmiala....a preco prave R v slove? Inak, ked tak spatne kukam, tak aj ja pouzivam nadavky s R, ked ma nieco naseRie 😅 😀 Nemala by som nadavat, ale ked tak urobim, tak som hned kludna. Ked nie, tak som iba nervozna a aj tak so skonci nadavkami 😔 Teda mala som uz par dni, ked som tu chodila a trieskala tym, co som po ceste stretla. Bez akejkovelk priciny. Nemohla som so sebou vydrzat, keby som bola moj vlastny manzel, tak sa v momente rozvediem 😝 Asi hormony. co ine? 😀

zuzka11
24. apr 2009

Asi hormony, Miri 😀 Jinak to R jak vysvětlovala ona psycholožka, uleví proto, že je tak krásně znělé! 😉 Zkus si třeba porovnat - DO HÁJE a KRUVA PRÁCE 😀

Vypravuju manžílka, to je zase balení 😉

Jak jsi dopadla na tom pohovoru? Pokud jsi psala, tak se omlouvám, dočítám, ale ne úplně 100%.....

mirusch
24. apr 2009

Zuzi, to jo kurva prace je fasa 😝

Pisala som, to nebol pohovor, proste im treba ludi, co su taki sprosti, ze robia zadarmo, tak ma jasne ze zobrali 😀 Vsetci v tom muzeu robia vsetci zadarmo ... Idem do muzea babok, raz do tyzdna. V pondelok je pravidelny "caj" pre zamestnancov, tak idem na skusy, musim parkrat prist a odsledovat, ako to tam chodi, aby som nebola za sprostu a tiez sa musim vela naucit, kedze budem robit sprievodcu po expozicii 😝 Ale je dobre, ze si mozem povedat, co chcem, kedy chcem, lebo robim zadarmo, tak ma nikto do nicoho nenuti 😀

mirusch
24. apr 2009

Skuste kuknut sem (nemecky) - tam je prispevok co bol v TV o muzeu, kde budem pomahat 😉 :
http://www.hr-online.de/website/fernsehen/sendu...