Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
25. apr 2009

Kdyz ji budes psat, zkus se na to prosim zeptat....moc diky.....co jinak holky vecer delate?

simonecka91
25. apr 2009

ja si jdu pustit film a stoupnout na stepper kamos mi dneska rika simonita ty mas nejake vetsi kozy nejsi nahodou v tom???😅 takze muj program je cvicit a cumet na film 🙂 co vy?

blondynka400
25. apr 2009

zuzi, ok, pokusím se to tedy zjistit 😉
My tu koukáme na film a střídavě u toho nahokej na mistrovství světa. Ještě že ten satelit je 😀

schnucki
25. apr 2009

ja chci taky sateliiiit .... miluju hokej, ale nemci ho tu nepoustej 😠

ja jsem si dneska nakoupila hafo ovoce a zeleniny, jako zdraveji jist a neco schodit a pritel mi tu ukazuje ze maji toffife v akci 😠 😀

jinak ty kremy nepoznam, takze nevim ktery je lepsi ....

blondy uz je ti lip???

zuzi jeste mas spavou??

blondynka400
25. apr 2009

schnucki a proč nemáte satelit? 😕 My máme normálně českou televizi....
Troška čokolády tě nezabije, spíše naopak 😀
Už mi je docela dobře, je to vždycky chvilkové 😉

schnucki
25. apr 2009

pritel si chce satelit poridit, mame jen nemecke programy .... ja jsem ale nechtela, nebo psis mi to bylo tak nejak jedno, nechtela jsem tu cesky programy, protoze bych jen cumela na cesky programy a ja se z televize ucim, takze tak .... ale pritel ho porizovat bude ...

ja vim ze neuskodi, rada mlsam a urco neprestanu, ale ja miluju tofiffe a jsem schopna ho treba u telky sprasknout cely 😅

to me tesi ze je ti uz lip ....

blondynka400
25. apr 2009

schnucki, ale tak občas slyšet češtinu nebo su pustit něco typicky českého špatné není ne? Akorát si musíš koupit dekodovací kartu a pak už neplatíš nic. Sice to není úplně legální (karta je určená pouze pro uzemí ČR), ale hlavně že to funguje 😉

Celý jo? To mě tedy stačí tak dva tři. Mým ho taky ráda, ale je to na mne hodně sladké....

zuzka11
25. apr 2009

Schnucki taky klidně sprásknu celé 😉 Ale snažím se krotit.....jinak spavou? Normálně vždycky po obědě, dneska teda 3h, ale to asi proto, že dop.jsem se učila a namáhala oči.....

Blondy - moc díky...jinak my stalelit nemáme, stačí nám německá a novatv 😀

schnucki
25. apr 2009

to jo, pustit si neco ceskeho neni spatne, ja jen ze by me to lakalo .... a ted stejne nemam moc na telku cas, skoro vubec ....

no sladky jsou, ale ja sem tam jeden, druhy a pak je to najednou pryc 😅

to jsem ani nevedela ze na to potrebujes nejakou kartu a neplatis, ty mas veci 😀

blondynka400
25. apr 2009

zuzi, jenže na neměcké televize se narozdíl do italských dá koukat. Navíc já italsky až zas tolik neumím, aby z toho opravdu něco měla (umím spíš napolitánsky než italsky, a je to fakt poměrně rozdíl)

schnucki, my jí máme puštěnou většinou večer, jinak ne. Ale taky jsme jí tu dost dlouho neměli, nebylo lehké satelit naladit....

To je normální dekodovací karta, kdyby si pak chtěla, napíšu ti firnu. I kdy v čechcá jich to dělá vcí, ale tahle je nejvýhodnější 😀

schnucki
25. apr 2009

jeee zuzi to me tesi ze nejsem jedina kdo je dokaze sprasknout najednou 😀 ....

blondy dekuju, ale jak pise zuzka, da se na nemeckou koukat, mam tu i oblibeny serialy .... ale moc dekuju 🙂

holky jdu do postylky, preju dobrou noc a zitra
papa

zuzka11
26. apr 2009

Dobré ránko!

Bondy a než jsi šla do It.uměla jsi? teď už se v obchodě domluvíš v pohodě nebo radši anglicky?

Schnucki - na jaké seriály koukáš ráda? já ještě nic nenašla......jenom když je nějaký dobrý film, tak to zapnu, jinak jsem hodně knížková......

Mě už nějak jde samota na mozek, asivyrazím do starbucksu, klidně sama, hlavně vypadnout z těch 4 stěn....a večer přestanu být slaměná vdova 😀 Co máte v plánu vy?

schnucki
26. apr 2009

dobre ranko,

zuzi s pritelem koukame kazdou nedeli na Navy CIS a ja se rada podivam na Desperate Housewives a Grace natomy, ted bezej novy dily, ale ja na ne kvuli skole nemam cas, takze nekdy jindy 🙂 no a pak nejaky ten dobry filmecek .... driv jsem koukala na vic kriminalnich serialu, ale ted ten v nedeli, jo a co mam jeste rada, je patek na Kabel 1, hlavne Cold Case, to mam taky rada ...

jen vyraz, je to daleko? .... tak se dneska vrati, no vydis 😉 .... pripravim se na otresy 😀

ja si jdu udelat kaficko, ucit se a az se pritel zbudi a nasnida vyrazime k jezeru 😀

mirusch
26. apr 2009

No teda, vy tu kecate, az sa prasi, ale stavim sa, ze keby som sa nudila, tak tu nikto nie je 😀
Ja som uplne rozhodena, co som 2 noci poriadne nespala a vstavala o pol siestej, no uplne som grogy. A este si parkrat takto skoro privstanem, kvoli ortopedovi, no ma aj slak trafi 😖
Ale pomedzi to skusam nieco porobit, poprat, drobnosti...

K tym samoopalovacim, tak to som vzdala, prilis vela roboty, ale minuly rok som vyskusala ten, co spomina Simonecka, ze sa natiera kazdy den a tmavne to postupne a je len taky decentny ton, tiez z DM som to mala, aj na tvar, tak s tym som bola spokojna. Ale potom ma to prestalo bavit, lebo clovek to musi fakt dokladne natriet, aj chrbat-s tym je vzdy trosku problem. No neviem, ci sa budem tym nejako zaoberat. Ked si to zoberiete, tak pred 100 rokmi bol ideal krasy biela pokozka, zeny nosili slnecniky, len aby sa ich slnko nedotklo... Inak predvcerom do autobusu pristupila taka mlada baba a sadla si oproti mna, no normalne mi prislo z nej zle, isto chodi do solarka a este bola aj uplne na tmavo hnedo natreta make upom. Za prve to bolo viditelne, ze to je natrete a za druhe to vyzeralo az nezdravo, no hnus. Ja to fakt nechapem, na co to je dobre. A navyse zo solarka hrubne koza a o par rokov je uplne vraskava...
Asi starnem 🙄

schnucki
26. apr 2009

ahojik mirusch,

ja mam pauzu, jdu se pustit do koupelny, tak jsem si rekla ze se predtim podivam, jestli tu nekdo neni ....

a coze nemuzes spat?? .... jinak to jak popisujes taky nechapu, samo nikoho neodsuzuju, kdo chce do solarka at si klidne zajde, ale jak se nektere holky malujou, tuny makeapu ze je to az videt, to taky nepochopim .... asi taky starnu 😀

jinak pritel kuchti obed a pak pojedem k tomu jezeru, tak se tu vecer nez se pujdu ucit zas objevim 😀

mirusch co mate na dnesek v planu??

mirusch
26. apr 2009

Blondy, chudatko, este ti je zle. A kedy ides vlastne tento tyzden do CR?

Schnucki, tak potom budem ku vam chodit kukat telku 😀 Isto aj slovenske tam budete mat. My mame okrem nemeckych este Premieru, tam chodia aj filmy, co su v kinach, ale uz to kukam malokedy. Iba ak je fakt dobry film, rada si to kuknem bez reklam a pripadne v originalnom jazyku. Ale tiez nechcem do telky cumiet stale. Inak, vela TV je uz na internete, ked mam chut a cas, tak si to kuknem teda cez internet.

Ku akemu jazeru Schnucki? Ste ma mohli zobrat so sebou 🙄 Mojmu sa dnes nikam nechce a je tak pekne slnecno....Ach jo. Tak budem trosku asi pracovat...Aj ked som stale unavena.

Zuzi, kedy mas presne tu prvu skusku? Viem, ze si pisala datumy, ale nepamatam a nechce sa mi to hladat. V sobotu je jedna, nie?

mirusch
26. apr 2009

No, Schnucki, ja nemam problemy spat, ale ako idem spat v rovnaku dobu a vstavam skoro 😅 , tak mi to nestaci. A skor sa mi spat nechce ist...Ale asi budem musiet.

Dnes v plane nic. Vcera sme boli v tom parku a muzeu, dnes by som aj naliehala zase, ale maximalne skoncim s knizkou v zahrade. A ak sa mi veeeeelmi bude chciet, tak zacnem balit drobnosti, aby som potom nemala nervy, ze nestiham.
A zehlit by som mala.

A manzelik dnes nasprejoval strop vo vedlajsej izby takym sprejom, co to zafixuje, predtym ho ocistil od odlupujucich sa casti...Domaci spominal, ze hadam niekoho nasiel a ze by to mohol uz aj omietnut, tak uvidime. To mi pripomenulo, ze tam musim pozametat a trochu utriet dlazku, lebo to je cele dolepene, aby sa to nerozvlacalo vsade, lebo budem mat 3x tolko roboty potom.

schnucki
26. apr 2009

mirusch to jezero je u Steinau, pry je videt kdyz se jede po dalnici, tak uvidim ....

aha, to ja si pomalu zvykam, brzo vstavat, pozdeji do pelechu, v sobotu jsem se ale radne prospala, vylezla jsem az kolem 12 a to mam pak problem, jsem pak celej den jak prastena, takze dlouho spat nemuzu 😝

jeeee, ja musim vecer taky vyzehlit, ach jo ...
no nic, my pofrcime

hezkou nedeli vsem

schnucki
26. apr 2009

a kdy to mirusch jedete? mam tak trosku deravou hlavu 😅

mirusch
26. apr 2009

Schnucki, tak pekny vylet.
10.5.-30.5. 😀

blondynka400
26. apr 2009

Ahoj holky,

zuzka, neuměla jsem, jenom španělsky, ale naštěstí je to trošku podobné. Teď už se docela domluvím, ale jak už jsme psala, spíš napolitánsky než italsky....

mirusch, koukej se pořádně vyspat 😵 .
No už mi je docela dobře, ale dneska jsme toho k obědu moc nesnědla, asi by to zas nedopadlo dobře, a to jsme udělala takový dobrý oběd.... Ale nic mě nebolí, už je to klasická MS bez velkých kusů sliznice, jako předtím, tak to snad bude ok. Letím zase jako minule v úterý, už se těším, hlavně mám v plánu zajít na pořádnou pařbu a ztošku si vylít hlavu, ale jen decentně, prostě potřebuju vypnout 😀

mirusch
26. apr 2009

Blondy a naspat si kedy? Nech vieme, kedy otravovat o info 😅
Ale mas tak trochu stastie v nestasti, ze nemusis ist aspon na kyretaz 😒

blondynka400
26. apr 2009

mirusch, další týden zase v úterý... Tak ještě uvidíme, zatím nikdo neví, jestli tam náhodou něco nezůstalo, ale já myslím že to spíše bude ok 😉

mirusch
26. apr 2009

Tak to budes dlho... budes chybat 😝 No, hadam to bude v poriadku. A riadne Dr. potrap.

blondynka400
26. apr 2009

Já se možná na Vás kouknu i z čech, ale nevím, mám toho v plánu fakt hodně, a znamená to pro mě vzít notes a jít někam do kavárny nebo KFC. Mám sice i nternet v mobilu, ale tam je to silně nepraktické....
Já to teď ani tolik řešit nehodlám, nechám to až pak do toho CARU, chci jen vědět, že je u mně vše ok. Jinka manžel jde na spermio, tak jsme zvědavá jak dopadne 😀

mirusch
26. apr 2009

To si pisala, ze ide a kedy presne? Ale asi nebude take zle, ked otehu mozes... 😉

blondynka400
26. apr 2009

mirusch, den další týden, už jsme o měla obejdnané předtím... No třeba je tam nějakká chybička, uvidíme 😉

schnucki
26. apr 2009

ahojik holky,

mirusch pisu si do kalendare abych na to zas nezapomela 😀

blondy tak ty zas odfrcis ☹ .... napis si hezky seznamek a pekne doktora vyzpovidej, budem na tebe myslet .... urco neni na skodu ze jde na spermio, ale taky si myslim ze to bude neco jineho, nemohla by to byt treba genetika??? ... no uvidis 🙂

my jsme se dneska krasne prosli pri jezere 😀

jdu si lehnout tak jsem vam chtela poprat dobrou noc, musim brzo vstavat 😝

blondynka400
26. apr 2009

schnucki, jak už jsem psala já to teď moc řešit nebudu, nechám to až do toho CARU a tam jdu na konci května, dříve termín nebyl....
Genetika by to samozřejmě být mohla, ale já bych to pořád spíše viděla na tu imunitu. No uvidíme, nechám se překvapit 😉

Dobrou noc 😔

mirusch
27. apr 2009

Dobre ranko 🙂
Tak som zase prva.... Obavam sa, ze sa najblizsie 2 tyzdne velmi nevyspim, takto skoro vstavat. A potom s jetlagom uz vobec nie. no hadam to prezijem pri zdravom rozume 😕

Dnes na plane okrem natahovania u ortopeda (volaju to Perl&Microwelle 😀 , proste cloveku zdvihnu nohy, odlahcia chrbticu a zohreju ju, ci je to na nieco dobre, to mozno nikto netusi) este poobede organizacne stretnutie v muzeu pri cajicku. Tak som zvedava. a neviem, ci do toho stihnem este fitnesko, ale mala by som. Dnes sa nacestujem autobusmi do sytosti....7x!

Tak vam prajem prijemny den, idem sa hodit do gala a frcim.