Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
27. apr 2009

No teda! Ja som uz obehla 2 mesta, ortopeda, nakup a vy nikde 😨 Frcim do fitneska...

simonecka91
27. apr 2009

ahoj ja se teprve vratila ze skoly jdu varit obed 🙂 nez ja nasla tu ucebnu to byl zase trapas 😅 a boli me za krkem uplne mi tam strili nemuzu sklonit hlavu dolu scheisse :(
a michael mi uz tri dny nepise vubec nevim co se deje shit je proste nedostupny kurnik sopa ☹

blondynka400
27. apr 2009

mirusch, v tuto hodinu se ani nediv, že tu jsi jako první 😀 . Tedy ty jsi fakt akční, to koukám 😅

zuzka11
27. apr 2009

Já hlásím příchod ze školy, na zítra mám domluvené kafčo s kamarádkou - podpora a ve středu jdu na to - teda na 1.část:(((

Blondy - kdy ty nám zase mizíš do Čech? A na jak dlouho? My budeme mít ve čtvrtek návštěvu - známí u nás přespí a pak budou pokračovat dál.......

Miri má asi v prdelce vrtuli, že toho tolik stíhá 😀

Jinak hlásím, že manžel hrdě přivezl z turnaje sošku - o jak jsem ráda, zase bude na čem utírat prach, a 15.5.jedou do Budapešti - Miri, jak ty to máš s USA, od kdy do kdy? Pokud se to kříží, tak je ještě naděje basketbalový turnaj - vyřazovací kolo je tenhle víkend, pak dám zase vědět 😀

Schnucki - ahoooj, jak ve škole? Ještě jsem si vzpomněla na naši debatu o pořadech v TV a jkoukám každé ráno na SAT1 na snídani, docela fajn, zprávy, počasí, drby a sem tam něco zajímavého.....

simonecka91
27. apr 2009

holky z nemecka nemate nejaky odzkouseny recept jmenuje se schwarzwaldkirsche torte??? mam na neho chut ze bych si ho udelala a sezrala 😀 treba od tchyn a tak 😀 dikec

mizim na postu poslat blahoprani k narozkam mamce od byvaleho...

zuzka11
27. apr 2009

Simi bohužel nepomůžu......možná Miri až přijde, nebo mrkni na google.....ale chtěla bych nějaký "domácí" viď?Já dělala o víkendu muffiny, to bych ti mohla pomoct🙂)))

simonecka91
27. apr 2009

na netu jsem hledala jako jo ale stejne kdyby to byl nejaky vyzkouseny znamou bylo by to lepsi 😀 jinak udelam ten co jsem nasla na netu proste coko dortik s kyselymi visnemi mnam ja mam proste strasne chute posledni dobou proto si jdu opet stoupnout na stepper a stepovat 😎

blondynka400
27. apr 2009

zuzka, mizím zítra a zase na týden.... 😎

simonecka, já si tenhle dort tedy kupuju mražený (německé výroby), v německu ho mají taky, kupovala jsem ho a je značně levnější než v čechách a je fakt výborný. Akorát ho vyndáš a necháš rozmrazit. Jedla jsem i domací přímo od němky, ale tenhle mi chutná víc 😉

simonecka91
27. apr 2009

nj to ja vim ze si ho muzu koupit 🙂 kdyz ja ty Ecka zrat nechci z toho se tloustne a to ja pribrat nechci ani deko!!! 😔

schnucki
27. apr 2009

ahojik holky,
ja hlasim taky prichod ze skoly, simon to znam, ta prvni dva tydny jsou hrozny, clovek furt hleda nejaky ucebny 😝 😀

mirusch teda takhle akcni .... ja vstavam v 5h, ale mam to tak nacasovany, ze nestiham na net, nez by mi nabehl tak mi ujede autobus 😀 .... jak ti dneska vsechno dopadlo???

blondy ja zapomela ze mas ten termin v centru, promiiiin 😅 .... jasnacka, res to az tam, ted to nema cenu 🙂

zuzi ve stredu mas pisemnou vid, budu na tebe mooooc myslet a drzet vsechny palecky co mam 😉

simon s tim dortem ti bohuzel nepomuzu 😒

lubinka9
27. apr 2009

ahojte holky, po takmer 3 dnoch offline, hlasim, ze som opat online 🙂

vikend vysiel paradne aj co sa programu aj pocka tyka. V sobotu sme boli na bicykloch na Tankumsee, v nedelu sme presli centrum a staru cast Braunschweigu. Skvele..
v nedelu sme planovali grilovanie na terase, nejak nam to nevyslo, nerozhoreli sa brikety. A to sme sli podla navodu aj skusenosti. Tak sme si nakoniec klobasky urobili na panvici 😎 😀

inak stale drilujem nemcinu, vraj som fleissig, tak sa tesim

zuzka, manzel hrava Squash profesionalne? To je parada, my sme tiez fanusikovia a aj aktivni hraci. Len sme tu este nenasli kurty v blizkosti. Zatial nam to aspon vynahradza tenis, ten je cca 20km od baraku 😀

mirusch
27. apr 2009

No teda, tu uz nikto necita nic dozadu? 😕 😀
Taaaakze, mam v prdelce vrtulu, lebo som zistila, ze ked skoro vstanem, tak ovela viac stihnem 😀 To je objav! Ale zase som aj dost unavena, cize nemyslim, ze to budem praktizovat stale. Dnes za sebou stretnutie babiciek, pardon, dobrovolniciek v muzeu, takze je to jasne, som najmladsia, o 3 roky je starsia sefka a potom dllllllllho nic a nastupuju babicky 😀 Uz mam aj prvu sluzbu o tyzden, lebo nejsou lidi, tak musim vo stvrtok rychlo nieco pochytit, aby som nebola za uplneho debila.

Zuzi, ako som pisala na predchadzajucej stranke, tak do USA idem 10.-30.5., potom dalsi tyzden nemozem a az potom. Cize si nemyslim, ze 15.5. budem schopna si odskocit 😕 Najlepsie by bolo, ako sme spominali, v juni (cerven), okrem prveho vikendu. A ked bude manzel doma, tak bude halt doma a musime doviezt nejake nafukovacky asi. Este sa musi vyjadrit Schnucki, ta to ma dost blbo teraz so skolou.

A by the way Zuzka, silno drzim palce na stredu, musis hned prist informovat, to mate ustne alebo pisomne???

Simonecka, recept na tu tortu nemam, nejak obzvlast mi to nechuti, je to prilis "tucne" na mna...teraz nemyslim len kalorie, ale fakt prilis vela Sahne, to nemusim. Takze neporadim. A kde mas chlapa? Nedviha ti ani telefon? No by som ho nakopala do zadku za to. 😠

Blondy, stastnu cestu na zajtra, budeme netrpezlivo ocakavat tvoj navrat!

A kde je Zuuuzka?

Lubinka, no teda, ake vylety! A pozdravila si manzelovu tetu v Braunschweigu? 😀

My sme grilovali vcera, ale len na takom jednorazovom grile par Wurstov, ale fajne boli, mnam.

lubinka9
27. apr 2009

zuzka, mas IP odomna, ak si najdes cas. dakujem 🙂

schnucki
27. apr 2009

mirusch no vidis, takze nejmladsi 😉 ... a to uz budes ve ct provadet nebo jen lehce vypomahat???

jinak co se cesty k zuzce tyce, takze, 11.6. se tu svatek, to je ct a pokud se pritelovi povede na patek dovcu, chceme jet k nasim na prodlouzeny vikend, protoze jinak se k nim dostanem jen na vikend a tak chceme tuhle prilezitosz vyuzit, ale neni to 100% .... jinak budu se snazit se neulejvat, abych se mohla pak ulejt, ale budem to muset vykoumat, v patek a v po od 2 mam prednasky, kde chci zkusit schein, ale to pak dohodnem 🙂

lubinka no vidis, vikend se povedl 😉 priste to vyjde ....

lubinka9
27. apr 2009

mirusch, jasne, ze pozdravila 😀 aj ona vas pozdravuje 😀

simonecka91
27. apr 2009

hehe mirusch chlap zije prezil vse vysvetleno ja se ani nedovolala k nemu byl bez signalu horsi by bylo kdyby to zvonilo a on mi to nebral to bych ho zabila neb jsem ted zarliva jak rozzurena lvice asi by to neprezil 😝 ale asi jo neb on mi rekne schucki aber sei ruhig a on tak hezky rika to schnucki a r ze mu vse projde zmetkovi 😀

mimochodem schnucki ten muj mi taky rika schnucki 😀 hehe

s tim dortem to je zle udelam to podle toho receptu z netu mati od byvaleho mela skvely asi ji zavolam ale to zase budou smutni ze uz nepecu pro ne...ach jo 😒

mirusch
27. apr 2009

Schnucki, Führungen este nemozem robit, ved nic o expozicii neviem. Najprv sa musim zabehnut a vsetko ovladat, az ked sa na to budem citit, tak mozem ist do toho. Je tam jedna anglicanka a ta sa odvazuje az po 2 rokoch....No tak to hadam ja aj skor 😀 Vo stvrtok sa len budem trosku zaucat, sluzbu mam o tyzden v stredu doobeda, ale len tak ako dozor.

Schnucki, nevymyslaj! V piatok sa zo skoly proste raz ulejes a hotovo. Pojdem ta osobne vypytat 😠 Musime to na ten jun niekedy zladit piatok rano-nedela rano, vies, ze v piatok poobede a nedelu poobede sa autom proste NEDA ist. To je na zabitie aj seba aj inych a navyse to strasne dlho trva. Nakoniec Zuzka povie, ze nemoze ona a sme v haji 😝

Simonecka, ja by som ho zabila aj tak, to sa nemohol ozvat z budky alebo co? Mohol by potom schnuckovat kolko by chcel. Ja znesiem vela, ale akonahle sa mi chlap neozyva, tak to teda nie, viem coho su chlapi schopni a tiez by som ziarlila. Mne stacilo, ze mi raz ten moj nebral cele popoludnie, teda bol uplne vypnuty, co nebyva, prave ked som bola vo Frankfurte, cize vedel, ze som daleko.... 😠 A vedel, ze mu mam volat, aby ma vyzdvihol od vlaku. Ale vysvitlo, ze mal neplanovany meeting a potom sa zapol az doma, ale bola som nastvata, lebo siel presne vtedy domov, ked som ja dorazila vlakom a mohol ma zobrat, ale proste zabudol 🙄

Kludne jej zavolaj, ak ste mali dobre vztahy, tak sa isto potesi 😉

Lubi, tak dik 😀

simonecka91
27. apr 2009

no to prave mirusch on vi jak na me asi jako jediny vi co na me plati a to ja jsem vybusna povaha co by kazdeho chlapa jen kastrovala. neverny mi nebyl to zase ja vim jak se on chova kdyz ma pritelkyni to si jine ani nevsimne i kdyz ma mini tesne pod zadek tak se ani neotoci...

ale jinak chlapi jsou strasni ale bez nich to tez moc nejde i kdyz furt na ne nadavam ono ani ty spermobanky by bez nich nebyly 🙂

matince brnknu jen ja tam nerada volam kdyz je byvaly doma no a ted zrovna doma je :( jsem ji jen dneska posilala prani k narozeninam 🙂

mirusch
27. apr 2009

Simonecka, tak si musis proste vymysliet nieco ine na pecenie 😀 Take osvedcene, fajne.
Nuz, veru, bez chlapov to NIEKEDY nejde, castokrat ale aj celkom ano 😖 Ale zase koho by sme ohovarali, nie?

simonecka91
27. apr 2009

no kdyz ja bych neco skveleho upekla mam chute nejlepe jeste kdyby to byl recept s polohrubou moukou 😀 nemate nejaky dobry recept?? hmm mirusch ty urco peces 🙂

uz se mi hlasil ze jede do clausthalu hihi 🙂

jasne koho bysme pomlouvali a jen tak mimochodem s tebou se naucim za chvili slovensky 🙂

schnucki
27. apr 2009

jasne ze to vykoumame, v patek se uleju a v nedeli se poritime zas dom, jen bych nerada chybela 2x za sebou, aby mi toho moc neuteklo .... ale to vykoumame, hlavni slovo ma zuzka 😀

ja jsem si rikala ze pruvodce asi jeste ne .... po 2 letech?? no ty to zmaknes urco driv 😉

simon jo tak schnucki joooo, no teda, a ja myslela jak neni pritel originalni 😀

no ten muj me v sobotu prehlidl v kramu, stala jsem na konci regalu s jogurtama (je dlouhy) pritel projizdel na druhym konci, tak tam tak stojim v domneni ze me vidi, 2x se otocil, kouknul po slecne co stala mezi nama a jel dal, no do me jak kdyby vjelo .... tak jsem mu lehce vynadala, a on - no ale si rikala ze koukat se muze 😀
no chvili jsem hrala herecku a pak zas dobry .... ale normalne me prehlidl ....

mirusch
27. apr 2009

Simonecka, nuz, ja teraz vela nepeciem, ked ma manzel dietu 😀 Inak robievam len chocolate chip cookies, alebo potom rychlovku bublaninu, to sa vsetko zmiesa v jednej nadobe a hotovo 😉
Len tak dalej, slovencina je cudzi jazyk 😉

Schnucki, priatel nie je originalny, schnucki tu vola kazdy kazdeho 😀 😝
No tak si to od niekoho odpises, co bolo v skole, da sa aj tak, ver mi 😉 Ja som ti vystudovala aj bez internetu, z kopirovanych skript a knih, bolo len par knih na cely rocnik, tak sme si to poziciavali ako sa dalo, no sranda to nebola. A dostudovala som!
Nuz, musis si zvykat, ze ta prehliadne...hlavne po svadbe 😕 😀 Ale fakt, pokial len kuka, tak nech kuka. Moj zistil, ze mlade mu lezu na nervy (ma 20 rocnu kolegynu 🙄 ), co ma celkom potesilo. Takze hadam ma uz za mladsiu nevymeni 😝

simonecka91
27. apr 2009

ja teda jsem pekla hodne ted to po me loudi kamosi abych upekla takze proto a ja mam taky chute no 🙂

schnucki to musis jak v te reklame na pivo nur gucken nicht anfassen 😀

zuzka11
27. apr 2009

Uáááá, kecalky! 😀

Schnucki - ve středu je ústní, pak v úterý písemná.....

Miri - už příští týden, masakr 😉 Jak říkali v Básnícíhc - Tuším, že budeš nejlepší 😀

Lubi - más IP 😀

schnucki
27. apr 2009

no, tak zase nic, takze neni originalni ....

ja teda nejsem moc pecici typ 😅 ale pomalu budu muset sem tam neco upict ....

ja vim, nejlepsi na tom bylo, ze ja hrala urazenou, tak trosku, ale s tim, ze koukat se muze sahat ale ne, jsem prisla ja, tuhle teorii razim ja .... tak se smal, ze mu to tlucu do hlavy a pak se sama rozciluju 😀

no co, ale meli jste ho videt jak se pohyhnaval, ze jsem trosku zarliva .... ze prej kdo zarli ten miluje, no nejak se mu libilo ze jsem trosku zarliva 😵

schnucki
27. apr 2009

zuzi aha, my meli ustni v sobotu a pismenou asi ve stredu .... tak to jo ....
to zmaknes 😉

mirusch
27. apr 2009

Veru Zuzi, ja som tiez tak mala, ze ustna v sobotu a pisomna v stredu a neboli sme so Schnucki naraz, preto som bola trosku dopletena. No vsak nevadi, o chvilu to mas za sebou.

Schnucki, trochu ziarliva je ok, to som aj ja. Ale nesmie sa to prehanat. Nuz, pri mojom chlapovi ani nemusim, on je stale doma na gauci 😝

Nuz, veru, trosku mi lepi, lebo vobec neviem co a ako, neviem obsluhovat kasu, neviem proste nic, cize tento stvrtok bude musiet byt raketovy kurz, obavam sa, ze ta pani, co mi to chce vysvetlovat, dostane z mojich otazok migrenu, aj ked ju este nikdy nemala 😀 Najhorsie su taketo zaciatky, v comkolvek, ked je clovek proste zo vsetkeho somar. Ked sa zabehne, tak potom uz je fajn.

Ok, idem sa ulozit do postele, nech sa trosku vyspim. Zajtra zase strasim skoro. Dobru noc vsetkym.

blondynka400
27. apr 2009

simonecka, z eček se rozhodně netloustne. Navíc v tom o čem mluvím, není jediné....

Tedy vy jste ukecané, sotva jsem vás dočetla 😀

schnucki
27. apr 2009

ja byla taky trosku popletena, sem si myslela ze je to stejny 😅

mirusch zacatky jsou vzdycky nejhorsi, ja si jako obvykle vsechno pisu na papirek 😀 ... ale ty to zmaknes, jsi chytra hlavicka 😉

dobrou nocku ....

simonecka91
27. apr 2009

blondy ja vim ze netloustne ale ja proste na ty hotove vyrobky nejsem protoze se mi po nich kazi plet dostavam bedary na ktere normalne netrpim takze ja se snazim zit zdrave kupuju bio hodne zeleniny ovoce atd.ja ani salamy nemuzu moc jist neb se mi zhorsi plet...a domaci je domaci 😀

kdyz neupecu ten tak upecu ten mandlovy dortik z ikei mnam 😵

dobrou noc ja jsem nakremovana uz pomalu tmavnu 😎