Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
20. máj 2009

schnucki, ahooj holka, to je dost, že jsi se přišla podívat 😎

meleri, jak ti je? Tak ono s alkoholem je to vždycky lepší... Já kdysi když jsem ještě tancovala závodně, tak jsem si před musela dát vždycky tak dva panáky, to jsem pak odvedla nejlepší výkon. Ale člověk to zas nesměl přehnat, to bylo kontraproduktivní 😅

zuzka11
21. máj 2009

Dobre ranko!

Simi kdes tak nakupovala? jsem z toho blazen, asis to holkam psala, ale ja to nejak nepochopila 😕

Schnucki, Blondy - ahoooooj!

Super ten dnesni svatek, jeste jak je hezky, vecer se zase ukazu, ted vyrazim ven, ale uz s kremem 50faktor, nehcci byt zase racek🙂)))

Vcera jsme byli na dlouho odkladanem pivu se dvema cechama, celkem nudizna, ale prezila jsem.......

blondynka400
21. máj 2009

Zuzka, hlavně že jsi přežila.... 😎
Tak co ta tvoje váha?
Vy máte svátek? 😕 To se někdo má 😉
Pěkně se namaž... 😎

schnucki
21. máj 2009

ahoj holky,

tak hlasim ze uz jsem se vyhrabala z pelechu, jdu do sprchy, pak uvarim a odpo se na vas vrhnu 😀

jinak u nas je dneska zatazino 😝

blondynka400
21. máj 2009

schnucki, no ty jsi tedy spáč 😀

zuzka11
21. máj 2009

Tak já ještě neodešla, prý nesmíme přepálit start 😀 , takže máme novinovo čtenářský kroužek a bazén bude odpolko🙂))

Jojo, přežila, tohle nejsou "kamarádi" nějak nebylo moc témat, tak se bavilo o jejich práci......a jak jsem ani neměla alkohol, tak mi byla trochu zima - seděli jsem venku....ale dalo se.....

Váha stejná, o to 0,5kg míň, asi to bylo fakt vyprázděním, ale podle moudrých knih, ostatní ženy v mém týdnu +4kg, já +6 😖

blondynka400
21. máj 2009

zuzka, no já přemýšlím zda mám jít cvičit nebo na pláž.... Obojí nestíhám, a vůbec nevím... 😖

Tak vidíš... Kašli na moudré knihy, každá jsme jiná, přeci nefungujeme podle nějakých tabulek a knížek.... 😉

schnucki
21. máj 2009

😀 me se dneska nejak nechtelo z pelechu ....

jdu si vas docist ....

zuzi ja bych na knizky taky kaslala, kazda jsme jina a u kazde je to jinak 😉 a rozhodne bych si z kil nedelala hlavu, jsi tehulka, uzivej si to 😉 .... zacni to resit az bude gyrosek na svete ....

ja bych sla na plaz

schnucki
21. máj 2009

tak jsem vas docetla 😝

meleri to je super ze jsi konecne nekoho nasla, s kym si muzes popovidat, zajit ven a travit volny cas 😉 super ....

simonecka tak nakupy, jooo .... nas cekaj v sobotu, potrebujeme oba boty, ja kalhoty, neco na sebe ....

jo a blbec jsem na netu objednala zavesy misto zaclon 😀 😝 .... tak jsem to dneska objednala spravne a v sobotu to pujdu vratit, at to poslou zpet .... a to mi jeste mirusch rikala - zkontroluj co objednavas .... 3x jsem na to koukla, no des ....

zuzi takova blba otazka, co je to tehotenska cukrovka? je nejak nebezpecna?? .... ja jsem fakt hotentot, asi bych mela neco cist 😅 ...... jinak je divny ze to tu nedelaj, jsou na vsechno takovy peclivy .... rodinka kde pomaham jsou oba doktori, ja se optam jak to je, protoze je fakt divny ze by to nedelali .....

doufam ze jsem na nic nezapomela 😅

lubinka9
21. máj 2009

caaaute,
my sme sa vratili z Wolfsburgu, z Park Allersee. Bola som sa povozit na ruskom kole 😝 Neodporucam s plnym zaludkom.
..inak co to dnes maju za zvlastny sviatok vsetci chlapi? Chodia v skupinkach, tahaju za sebou vsade voziky s alkoholom, na hrudiach nalepky Singel Party. Vykrikuju si kadejake silacke hesla. Ked sme sli s mojim chlapom okolo nejakej skupinky drziac sa za ruky, tak chudaka mojho chlapa vysmiali, ze pocas Manner Tag ide s babou spazieren 😀
to som este nezazila.. 😀 😀 ..ale fun 😉

a co vy? aky ste mali den?

mirusch
21. máj 2009

Caute macherky, my sme zase spat na "zakladni", dobry vylet, nadherne akvarium sme videli, take, kde sa ide v tuneli pod vodou.
Nejako vela vas dostalo MS...ja tiez, dnes rano, uf, ale mne sa frajersky cestuje s Ladycupom, Lubinka nechces ho aj ty? Ani nebudes vediet, ze mas MS...teda az na bolest.
Dnes vegetujeme, je zase od vcera horuco, ale nechcem ist na slnko, mne je na slnku zle, tak sme pekne len v tieni na terase, myslim si, ze mi je jedno co si kto o mne a mojej bielej farbe mysli...

Schnucki a kde sa stahuje jeho sestra? Tato informacia je pre mna nova...
No fiha, tak neskoro vstavat, to my sme uz mali za sebou 300 km cestu 😀 Ja vstavam o piatej az o siestej, to bolo zatial najneskor, co som za cely cas vstala, bez budika, nechapem preco.
Inak tie zaclony 😀 😀 Popleta si mrachta. A kde si ich objednavala?

Zuzi prosim ta, co blbnes, vobec ma nestvi, sama vies, ake to je individualne s tou vahou. A ty si vazila fakt malo, telo vie co robi a dieta zrejme potrebuje trosku viac tuku ako si mu ponukala ty, tak si ho hromazdi viac. Potom zhodis. Ok?

Ok, frcim. Pa zatial.

zuzka11
21. máj 2009

Zdravim!

Moc psat nebudu, jsem cely den nejaka nastvana, tak at vam nepokazim naladu, zase den blbec..... 😠

Blondy - co nakonec vyhralo; Plaz nebo cvico?

Schnucki - kdyz by ti to rodinka nevysvetlila tak ja ti to napisu 😉 jinak si nejsem 100%jista, ze se nedela, ale ma to byt po 25tt a nikdo s emi o tom nezminil a to mam kontroly nalpanovane do cervence......

Miri - vim vim, ale stve me, ze se do niceho nevlezu a prijdu si strasne nepritazliva........na ten ladycup se te pak vyptam, jo? A jak si to jinak uzivas, jakou meli radost z tvych rucne delanych darku?

blondynka400
21. máj 2009

Zuzi, co se stalo? Jen to klidně napiš, ať se ti uleví.....

Nakonec vyhrála pláž, nějak mi pořád úplně dobře, tak jsem radši jela sebou plácnout k moříčku 😵

zuzka11
21. máj 2009

Tak preju at je brzy lip, je to pekna otrava, co? 😖

U me tak nejak nic a vsechno, hlavne mam nejake hnusne pocity co se tyce me - prijdu si strasne hnusna a nepritazliva...pak jsem si byla zaplavat, po bource prazdny bazen, v paveckych darhach 1clovek, ja plavala mimo, abych nenarazila na zadneho dravce, u ktereho bych se musela bat, ze m kopne a co myslis? Dravec si vybral "moji drahu"a zacal kraul a pak znak 😠 Fakt nechapu tu bezohlednost, kdyz by v tech plavcum vyhrazenym draham bylo 10lidi, tak nereknu, ale takhle?

Snad bude zitra lip........co mas v planu Blondy na zitra a na vikend?

blondynka400
22. máj 2009

Zuzka, no jo, je..... Ale dá se to 🙂

Čekáš mimnko, tak to je normální, že nejsi štíhlá jako proutek. Je mi jasné, že je to asi hodně blbá změna, taky se na to netěšim, přece jenom člověk je na něco zvýklý a v určité době pak vypadá spíš tlustě než těhotně...
Já myslím, že až se Ti udělá klasické těhotenské velké břáško, už to bude lepší a po porodu vše schodíš, neboj 😉
Tak to byl fakt nějakej idiot, zkus si někdy zabrat jejich dráhu a plavat tam "normálně" budou úplně nepříčetný.... Ale nemá cenu se rozčilovat 🙂
Zatím žádné v elké plány, určitě půjdem na pláž tentokrát i s manželem a zbytek se ještě uvidí. Musíme trošku popracovat na zahradě, jak je teplo, tak všechno hrozně rychle roste 😒

zuzka11
22. máj 2009

Dobré ranko!

Blondy diky....asi mas pravdu, ja bych to normalne presla, ale do "jejich" drahy bych nesla - ve vode bricho videt neni a oni plavou fakt bezohledne, vzdyt jim prece bezi cas, ne?! 😠 Ale vcera jak jsem byla v razi a nemela jak se branit, tak plaval do me a ja mu pod vodou ukazala fakace 😵 - pochopila a pak plaval v draze vedle......ted se stydim........

tak to mate v planu super pohodu! Hlavne at uz jsi zdravotne OK........

Tady jsme se dneska probudili do zatazena a od rana prsi........vypada to na knizkovy den 😉

Co holky, vy ostatni, jak se mate, jak jste si uzily svatek?

blondynka400
22. máj 2009

Zuzi, tedy, ty taková slušná holčička, ale dobře si to vyřešila 😀
Já jsem včera taky něco podobného provedla, ale sem to snad ani napsat nemůžu, by to někdo nemusel pochopit, kdo neví jak to tu chodí....

Víš ono se toho tady fakt moc dělat nedá, z tohohle pohledu je to tu prostě zabitý... A hlavně musíme načerpat energii, ona ta cesa autem je dost otravná....

Tady je opět krásně, ale jdu cvičit, pak zas musíme na nákup a tak 🙂

kleopatris
22. máj 2009

ahojte babulky, prisla som Vas pozdravit 🙂

u nas sa nic nove nedeje, tak vam ani nemam co pisat 😒 takze vas len kazdy den poctivo citam, aby som bola v obraze 🙂 prvy mesiac snazenia nam nevysiel, tak snazime dalej 🙂

u nas je tiez pocasie uplne naprd, vcera krasne a dnes hnusne 😒 ale sak aj tak musim sediet v praci, takze to je ok.
My dnes ocakavame rodinnu navstevu, segra s rodinou a este aj mamka sa pridala, takze nas bude v trojizbaku 7!! a to az do pondelka 😖 no co uz 😀 bude veselo...

tak vam prajem pekny dnik 😵

blondynka400
22. máj 2009

kleo, to jesme ráda, že jsi se taky ozvala....

Jak nám nemáš co napsat? To mi neříkej. 😠 . Vždyť přeci můžeš napsat cokoliv, ne? 😵

lubinka9
22. máj 2009

caaute kocky,
dnes len tak na skok, balim a o 17.00 vyrazame do Hannoveru na letisko smer SVK 🙂
dufam, ze pocko vyjde podla predpovedi a vratim sa jak cernoska 😎 😀
u nas je pekne, svieti slniecko, sem tam oblak. Teplota nijak prevratna, cca 22 stupnov.

tak krasny vikend vam prajem a popiste nech mam co citat.
ahooooooooj v utorok.

zuzka11
22. máj 2009

Lubi - stastnou cestu!!!! A uzijte si to! jak by rekla Schnucki - hlavne nezapomente na korbaciky 😉

Kleo - jsem moc rada ze ses ukazala! Teda 7 lidi, to si budete pekne prekazet, ale bude sranda 😀 Musis varit nebo bude jen nejake studene obcerstveni?

Blondy - tim autem to bude maso, me staci kdyz jedeme pres Viden do Breclavi k manzelovym rodicum, cca 5,5h+pauzy, to se v rizeni stridame a jsme KO, ale je to asi i tou blbou silnici, kdyz jedeme pres Prahu i nekam dal, tak nas to tolik neunavi.......

Dneska jsem se dokopala objednat se ke kadernikovi, nakonec jenom na barvu a az na 15 😠 , chtela jsem i zastrihnout, ale dostal me do ruky nejaky nadseny Strihoruky Edward a porad mlel neco o bobu pod usi, tak to jsem zamitla hodne razne, ja mu jasne reknu, ze vlasy zkracovat nehcci, ze si je nechavam narust a on takhle! 😒 A bob mi uz vubec neprijde originalni, ma ho tu snad kazda druha........

schnucki
22. máj 2009

ahojik holky,

teda zuzi, nektery lidi jsou akorat tak nakopat do p....., opravdu .... jak psala blondy, zkus ty do jejich drahy a roztrhnou te vejpul .... jen se nestyd, spravne jsi to udelala, blbec jeden ....

ahoj kleo, jak se mas??? ... tyyyjoooo, 7 lidi, ale alespon se nebudete nudit 😀

lubi taky preju stastnou cestu .... zuzi presne 😀 hlavne nezapomenout na gorbaciky 😀 .....

ja byla dopo s detma na hristi, je tu takovy velky se vsim mozny, takze ma clovek klid, ale takovejch komaru, a jak velky, ty snad byli z cernobilu 😝 no a samo mam hned nekolik stipancu 😠 .... pak jsme skakli na zmrzku a ted sme doma .... strida se slunicko se zatazenim, tak cekam jestli bude nebo nebude prset, ma bejt az 31, ale bourky, a bourky nikde ....

hezky zbytek dne vsem 😎

kleopatris
22. máj 2009

No varit budeme asi vsetci 😀 a najviac asi mamka, som jej vravela, ze to je jedno ci sme my tam alebo ona u nas, furt sa musi trepat do kuchyne a varit 😀. My musime len suroviny nakupit, aj ked cast si privlecu sami 🙂
to segra so svagrom idu na AC/DC a ze to by sa im neoplatilo na otocku, tak sa dotrepu na cely vikend az do pondelka 😀 😝 ale sak nam to neva, uz u nas raz tak boli a poviem vam zazitok na dlhu dobu to bol 😀

Zuzi tvoj manzel je z Breclavi? Ja pochadzam kusok od Breclavi 😵 len na slovenskej strane. Aj my sme striedali cestu cez rakusko alebo cez prahu. ale ta skackava dialnica praha-brno...no nic moc a pre nasho kralicka uz vobec 😝
a ako ta teda ten kadernik zmydlil? dobre, ci nie?

losice
22. máj 2009

ahoj, jsem rada, ze se naslo i tema pro mne🙂 bydlim v Norsku a s manzelem se snazime druhy mesic, MS bych mela dostat pristi tyden a doufam, ze se nedostavi. Poslednich par dnu je mi obcas trochu nevolno - mozna, ze to jsou jenom nervy a to, ze si to moc preju... tak drzim palce nam vsem!

zuzka11
22. máj 2009

Losice - ahoooj, jsi tu u nás správně 😀

Kleo - zatím mě nezmydlil, nedala jsem se a na barvu jsem objednaná na 15.5. - už aby to bylo, nevim jestli tema hormonalnima zmenama - pise to hodne holek, nebo proste je to kvalitou vlasu, ale vyrasily mi 3 sedive vlasy, a to jsem si uz nejmin 2 vytrhla.....takze nehcci aby mimo melo sedivou mamu....jsem z tohk trochu paf, doted jsem nic nemela, maximalne pro sve poteseni jsem si nechaval delat prouzky, ale ted je proste treba oziveni.........Budu na tebe myslet, nakonec to bude prca, uvidis! A AD/DC - parada!!! ja byla naposledy na metallice a Lenny Krawitzovi, jeste v Praze 😒 A jak v praci?

Schnucki - tak ty bourky jsme asi vyzrali za vas, je tu teplo, nebo spis vedro a anjednou se zatahne a dest jak blazen tak na 10min a pak zase vedro....takhle uz se to otocilo asi 4x..........ted vyrazim na nakup, pesky, tak schvalne - kolikrat me to dozene 😀

blondynka400
22. máj 2009

losice, ahoj. Tak Norsko? To tu ještě nemáme 🙂

zuzi, no já jsem na řízení fakt zvyklá a nevadí mi to. Byla jsem schopná jet Praha-Košice-Praha a ještě tam celý den pracovat. Nerada spím sama na hotelu, tohle pro mě bylo schudnější, i když tedy občas fakt síla. Takže cesta odtud je proti tomu brnkančka, zvlášť když vím, že když budu mít dost, může řídít manžel.... 🙂

lubinka, užij si to 🙂

kleo, tak vidíš, že máš co napsat 😎

schnucki
23. máj 2009

ahojik holky,
tak jakpak se dneska mate???

ja mam za sebou uklid, tak se pujdu premluvit na uceni 😝

ahoj losice 🙂 vitej mezi nama 🙂

zuzi to budou urcite hromony 😉 .... ja jsem vam ti taky premyslela o barve na vlasy, ale nevim nevim, vlasy mi docela padaj tak bych si je nerada zmrvila jeste barvou .... uz jsem si je ale barvila i mela meliry od kadernice 😅 .... nevite nekdo jestli neexistuje nejaka barva co neni tak skodliva 😅

preju hezky vikend vsem 😎

blondynka400
23. máj 2009

schnucki, co třeba hena? Každopádně podle mě když máš kvalitní barvu tak škodlivá není, nebo mi to tedy alespoň nepřijde 😀

Já se akorát vrtáila z pláže. Bylo tam sice dost lidí ale nádherně 😎

mirusch
23. máj 2009

Ahojte. Neviem kedy sa ozvem najblizsie, tak vyuzivam prilezitost. Som cela nejaka rozladena. Zvalujem moje pocity na MS a hormony 😅 Ale aj tak si myslim, ze manzelova rodinka je niekedy divna. Ci sa tesili z mojho daru? Neviem. Teda ta pani, co sme boli u nich tento tyzden ano, hned dala na stol a zacala pouzivat, ale manzelova sestra...neviem. Odlozila a hotovo. Vcera som s nou mala neprijemny incident (pritom nemozem povedat, ze by sme mali so sebou nejake problemy ) a musim objektivne povedat, ze som v tom uplne nevinne. Aj skoda rozpisovat. Ale este dnes mi je do placu. Citim sa ako idiot a keby som nemala motto, ake mam, tak si hlavu bijem o stenu, ze som nedala let k mojej rodine o 3 dni skor. Hovorim si, ze nabuduce, ked prideme, tak sme 2 tydne u mojej rodiny a basta. Uz druhy den sedim na zadku a nudim sa ako pes.
Nevadi, vsetko je tak, ako ma byt, verim tomu. Teda snazim sa...

Zuzi, co si mu to ukazala pod vodou? Nepoznam to slovo 😅 Ale ja by som sa ozvala. Zastavila by som ho a nieco prijemne mu povedala. Kaslem co si kto o mne mysli a ty si ocividne v prave. Nabuduce sa kludne odvaz.
A inak, co mam povedat ja, ked mi brucho rastie a v nom nic, iba tuk? Ako sa mam citit ja, haaa? 😝 A vlasy si nedaj ostrihat. Ja si osobne myslim, ze je len velmi malo bab, ktorym bob pristane, nie je to nic moc, moj manzel ho nenavidi. Nedaj sa. Inak, co mam povedat ja, co mam uz pol hlavy sedivej? Musim tiez pomaly zacat riadne farbit, zatial maskujem melirom.

Lubi, uzi si SR!

Rada by som sa aj ja vyvalila na plaz alebo k bazenu, je horuco, ale ... bohuzial nic take po ruke. Jedine tak do vane. Tu je vsetko tak daleko, ze som tu ako vazen, nikam sa neda peso ist. Clovek ide autom pol hodinu cez polia, lesy a par domov a stale je to jedno mesto. Posta na jednom konci, obchod na druhom konci. No, celkom som v DE spokojna

Vsetky vas zdravim a tesim sa, ze budem moct coskoro pokecat viac...teda ak sa vam just nebude prave chciet pisat...

nathali
23. máj 2009

ahoj mirusch kasli na manzelovu rodinu ty budu mat stale nejake vyhrady zacni si poriadne uzivat plaze a slniecka mi ti to tu len potichu zavidime 😉
holky a kde ste vsetky odisli???snad som tu neni sama ????!!!!!!!!!!!