Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
23. máj 2009

Dakujem Nathali. Nemam si aku plaz uzivat ☹ Tu nie je nic. Moja rodina na vychodnom pobrezi ma sice chatu pri oceane, ale tam teraz nebudeme mat cas ist. Takze o 2 roky mozno.
Idem sa odpojit, lebo ked som online, nemozu telefonovat. Papa.

nathali
23. máj 2009

jooo no to mate pekne vyriesene skoda tak papa a potom pridi 🙂

meleri
23. máj 2009

Nazdárek Mirusch,

jsi pořád v USA, promiň nemám sílu dočítat. tady jsou děsná vedra. zrovna máme v bytě 30 stupnů..je to síla..asi zdechnu.

blondynka400
23. máj 2009

meleri, to tam máte takové teplo? 😕 Tady tady na květen panují také pěkná vedra, ale naštestí v baráčku máme příjemně 🙂

mirusch, kdy se vůbec vracíš? 😕 Pořádně si to tam užij a zas dej o sobě vědět, že žiješ 🙂

schnucki
23. máj 2009

ahojik holky,

mirusch tak to me mrzi, ale komu se tvoje darky nelibej je nezmar, jsou uzasny a dala sis takovou praci .... vyprdni se na ni a uzij si zbytek pobytu .... 🙂

jinak mi tu mame taky 30°, ale byt mame diky bohu na severni stranu, tak je tu chladek, nemame v bytu tak vedro ...

mirusch jeste musim neco napsat, vcera jsem jela autobusem a autobusak, dlouhy vlasy, docela fesak, no hned jsem si na tebe vzpomela, urco by se ti libil 😀 ..... vracite se uz zitra nebo jsem si to blbe poznamenala?? 😅

a jak se ma dneska zbytek????

zuzka11
24. máj 2009

Dobre ranko!

Mirus, kocko, ty vubec neznis optimisticky dovolenkove 😠 Ono, je to asi vzdycky tezke byt u nekoho dele jak 2dny.....a s tema vzdalenostma v USA a"pokrocilejsim" vekem rodinky to asi taky nebude uplne "Ono", Vydrz.......A neboj tuky spalis.......ja o tom bobu ani neuvazuju, hned jsme ho zamitla a pujdu jen na barvu, nenecham se do niceho nutit.....nevis co je fakac? jak bych to vysvetlila 😀 - vztyceny prostrednicek? 😀

Schnucki - tak fesny autobusak? 😉 S barvou si nelamej hlavu, jak pise Blondy, kvalitni se neboj!

Blondy - co ty, zahradkaris podle planu a relaxujete pred cestou?

My meli vcera shopping dopoledne, nebo vlastne tak 1,5h manzel potreboval spoustu veci a vyjimecne jsme to zvůadli strasne rychle, vleteli jsme do obchodu, vzali jarno - podzimni kabat, dve trika, dvoje kalhoty a bezeli ve, dalsi obchod dvoje boty a ma vystarano, jak se tesil🙂))))

blondynka400
24. máj 2009

Zuzka, no jo, zahrada už je ok, naštěstí. V tom teple je to opruz 😝
Pak jsem vařila oběd a teď tu umírám před televizí a mám dost 😅

Zítra zas má přijít/nepřijít MS a dle BT to tedy nevypadá ani náhodou....

Schnucki a tobě se jako nelíbil jo? 😀

schnucki
24. máj 2009

ahojik holky,

jak jste se dneska meli?? .....

ja se placla na balkon a cetla si, pak jsme skoukli mamma mia a ted se chystam do pelechu 😔

zuzi presne tak, nutit te nemuze a ja se ti ani nedivim ze pujdes jen na barvu .... ja se po naky mrknu a kdyz se rozhodnu dam vedet, treba to necham ....

blondy libil, fesak to byl 😀 jen vim ze mirusch se libej dlouhovlasy, tak jsem si na ni hned vzpomela ....

holky preju vam dobrou noc, letim do hajan ... papa

zuzka11
25. máj 2009

Dobré ránko!

Dneska tu má bát naposledy hezky, pak tři dny pršet tak vyrazím ještě na bazén, večer kouknu....Blondy - holka, ty nikdy na tu MS nevypadáš! Držím palce, ať je to tentokrát ONO!!!!

Kdyúak se nám vrací Miruš, pamatujete si to někdo? 😕

blondynka400
25. máj 2009

schnuci, tak mirusch je na dlouhovlasý jo? To bych pro ní jednoho taky měla 😀

zuzi, no jo, to už jsem já..... Samozřejmě nepřišla, tak jsem zkusila testík..... 😅

simonecka91
25. máj 2009

ahojte jak se mate? u nas je krasne slunicko a ja sedim a sprtam :( jak se nebudu muset ucit zacne prset klasika v clausthalu 🙂)))

blondy a co test?? vysel?

jinak k tomu sestrihu tak bob a k tomu blondaty to je uplne super me se to strasne libi akorat pak brecim ze mam kratke vlasy coz uz jsem se nechala ostrihat nekolikrat a pak rvala jak male decko takze ted si nechavam zajit chut a akorat nadavam ze mam dlouhe vlasy 😀

mrknu na vas vecer zase se jdu ucit 😖

meleri
25. máj 2009

ahojte holky, tak ráno a už 28 stupnů v bytě.. 🙄 včera jsme se vypravili k řece, tak se to malému líbilo cákat do vody..jenže jsme zapomněli plínky a dudlík.. 😅 takže jsme za hoďku jeli domů...

Simonečko, a co studuješ?

tak já se taky před rokem a půl ostříhala úplně nakrátko a litovala jsem toho pak..já mám nejradši dlouhé vlasy...ale mi to teday niky víc jak pod ramena nenaroste.

Jo Blondy, máme bohužel barák na náměstí takže to tam praží a peče..:( tak jen tiše trpíme a doufáme že jednou bude domeček.. 🙂

blondynka400
25. máj 2009

meleri, tedy to je hrůza.... 😕 My tady máme 25 a to jsem značně jižněji než ty a venku už 14 dní panují pěkná vedra....
Ale vyloženě v létě se tu bez klimatizace moc existovat nedá.... Tedy dole docela ano, ale v prvním patře ne....

Holky, tak testík je krááásně pozitivní. Dala jsem ho do albíčka, tak se mrkněte
🙂

meleri
25. máj 2009

hm klimatizaci bych brala! tady bývají děsná vedra, do toho i třeba vichřice, pak jeden den dva prší a pak zase vedra...vlastně proto utíkámes manželem do česka. já mívala teplo ráda, aji jsem se opalovala, ale co jsem otěhotněla atd, tak to špatně snáším..

blondýnko, vyšlo to?????? Takže jsi těhotná!!!! no tak to je supéér, tak první těhotná!! 😵 😵 blahopřeju!

meleri
25. máj 2009

sorry nějak blbě jsem tvůj vzkaz četla, tak jsem na to odpověděla až ke konci zprávy. 🙂

blondynka400
25. máj 2009

meleri, v pohodě 😀
No my taky nemáme klimatizaci v celém domě, jen dole a v ložnici... Pro nás to stačí a když někdo přijede, ať si to užije 😀 . Já mám teplo hodně ráda, ale někdy je to tedy síla....

Zatím to vypadá že ano, ale ještě nemám vyhráno, ale pěvně věřím že do třetice se to povede 😵

kleopatris
25. máj 2009

ahojky
🙂
tak konecne sme zvladli narocny vikend a som zase tu a 😝 le bolo fakt super, mam spaleny frnak, ale pohoda. U nas je nadherne od piatka a strasne teplo. My mame byt na vychod, takze v zime sa stazujeme, ze je tam tma a kosa, ale teraz v lete parada 😵 uplny chladok.

Mirusch to je teda svagrova j 😠 a by som ju asi kopla do nohy, ked sa netesila z darcekov t 😠 akych ludi nechapem….aspon by som sa tvarila, ze sa mi to paci a potom jak odidete to schovala…..ked uz neslo inak…, ale take krasne darceky jak ty si im urobila…to by sa jej malo pacit…
😵

Blondy drzim pasticky a aj na nohach prsticky aby to tentokrat vydrzalo! Ale teda musim povedat, ze plodna si pekne
😲
A k tym vlasom….ja neviem bob, hmmm asi vela prace kazde rano. Ja som rada, ked to dam do cupu a som ucesana za pol minuty a 😀 sedive vlasy nastastie zatial neriesim, ale manzelikovi zacinaju nejako sediviet a 😖 si ho uz privadzam do zufalstva a 😀 le on sa vytesuje, ze bude jak George Clooney, tak si zuzi aj ty najdi nejaku sedivu hviezdu a 😎 tes sa z toho
😀
Aaaach jo teraz sedim v praci a neznasam to
🙄

kleopatris
25. máj 2009

jezis jak blbo to davalo tych smajlov 😠

blondynka400
25. máj 2009

kleo, no dala si je tam pěkně 😀
Z toho si nic nedělej, manžel mi taky zařčíná šedivět. A říká prý, že to má ze mne 😝 😀

No jo, to víš, my to máme v rodině.... 😅

simonecka91
25. máj 2009

tak jsem tu zase neb me to uceni nebavi a ve str.mam zkousku beztak vyletim to bude mit zase muj protejsek radost ale slibila jsem si ze kdyz ji udelam tak si neco koupim asi hodinky od versace 😀 coz se mi uz jako vyplati se dve noci ucit ze🙂
objednavam na netu jsou to stranky co me na ne pozvali cinani bez pozvanky to nejde no ale slevy dokonale 🙂

meleri ja studuju strasnou kravinu neco jako technickou ekonomku nebavi me to ale jaksi vidim vidinu lehce vydelanych penez diky tomuto oboru no 🙂

jinak blondy GRATULACE jen at se to udrziiiiiii!!!!!!!!!!!

a bob je nahodou fajn ale slusi vicemene mladym holkam a pak viktorii beckham 🙂

jinak se zase zeni plno mych byvalych spoluzaku ja budu ale posledni 😀

schnucki
25. máj 2009

ahojik holky,

blondy gratuluju!!!!!!!!!!! 😀 a drzim mooooooooc palecky aby to tentokrat vyslo, hned mrknu na fotecku .... 😵

jinak hlasim ze ja jsem malem ve skole dneska umrela, tady je veeeedro k padnuti .... a ja samo blbec kalhoty 😝

jinak mirusch by se mela vracet v nedeli, pokud si dobre pamatuju ....

co se vlasu tyce, tak ja mam vzdycky v lete rapla a jdu na kratko a pak na to nadavam, ale kdyz mam dlouhy tak taky nadavam, jak je takova ta dylka, ne dlouhy a ani ne kratky, tak v ty to nevydrzim a jdu zas na kraatko .... ale ted se drzim a nechavam to narust 😀

ja se jdu napapkat a ucit, ale kouknu ....

simon ted uz zkousku??? 😕

meleri hlavni ze se malrmu libilo .... ale s tim horkem to mate docela blby, klimosku mate????

zuzka11
25. máj 2009

Blondy - gratulace, kočko, to je supeeeer! 😀 Já mám raodst, asi si zajedu na osvavu pro zmrzku, no řekni, něčím to oslavit musím, no néééééé? 😉

Bob -měla jsem jednou, jsem stejně jako Klea stavěná spíš na delší vlasy a musím mít možnost dát je do culíku.......takže po jeho nabídce jsem odešla......

Jinak Klea - super, že jsi to zvládla, ani žádná ponorka nebyla? Co koncert, co ségra říkala? Jinak tady taky vedro, ale paráda....zítra se to má do čtvrtka zkazit 😖

simonecka91
25. máj 2009

jo ted mam zkousku ja mam zkousky furt uz je mi to jedno z ceho vyletim a co dam 🙂

hehe jinak se mi to tu poucuje dobre jak je bob super a sama mam vlasy do pul pasu mozna jeste delsi jeste tak 15-20 cm a mam je po prdel ale me teda rostou rychle musim rict 🙂 a to to furt striham 🙂

ale bob si necham az budu mit dite to to pak zkratim 😎

blondynka400
25. máj 2009

zuzka, no jasnčka. Jakou sis koupila? 😵

schnucki, to máš bllbý, když se neumíš obléct. Ty jsi nekoukala na předpoveď 😀

simonecka, tedy ty jsi nějaká bohatá studentka, ne? 😕

K těm vlasům, já jsem pouze na dlouhý sestřich, nic jinhé si nedokážu představit 😝

schnucki
25. máj 2009

blondy bohuzel nekoukala, 😅 ale nastesti jsem mela takovy ty plataky a ne ryfle, to bych se asi upekla 😝

zuzi koupilas zmrzku???? ...

ja ted taky jednu bastim, z ruskeho obchudku, maj fakt dobry 😀

blondynka400
25. máj 2009

schnucki, to by byla škoda kdyby jsi se upekla, co bychom tu bez tebe dělaly 😀
Hele nedělej mi chutě, dneska mám celý den hlad 😖

zuzka11
25. máj 2009

Blondy koupila, dobrou🙂))

Když byste se některá nudila, zabrousila jsem teď ke konkurenci na baby -cafe a v těhotenských deníškách - O mé rodině a jiné zvířeně......ten s číslem 1.mi přišel "normální", u těch dalších mě začalo mrazit, tuším, že chudák holka ještě bude mít těžký život..........a já si zase uvědomila, co doma mám.........

Simi - a je to origoš, nebo napodobeniny? 😕

blondynka400
25. máj 2009

zuzi, tak to je dobře.

Taky bych si dala, ale nevím, dneska jsem toho už spatlala dost... 😖

Hm, tak to se schválně kouknu 😉

simonecka91
25. máj 2009

je to origos zadne napodobeniny jsou to normalne nemecke stranky zadne cinske jen tam nakupujou kamosi a ti jsou zrovna cinani no a ti me to naucili 🙂

hehe nejsem zadna bohata studentka jen kdyz neco chci tak si to koupim ale ja moc neutracim naposledy jsem si koupila akorat par tricek od viktoria secret jinak nic to je tak dva mesice zpet...

ale uz nekourim ani nepiju moc toho nesnim tak co 😀

blondynka400
25. máj 2009

simonecka, no nevím, podle toho co píšeš tak si toho kupuješ docela dost 😀 . Ale každopádně je to tvoje věc 😀