Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
26. máj 2009

oprava - kola na patach jsou 3, krasne cervene maso 😝

lubinka9
26. máj 2009

tak som sa k vam dostala..

no "dovca" bola super, krasne slnecno na SVK, 32stupnov, pohoda u nasich pri bazeniku.
V lietadle nas trochu vytriaslo ale nakoniec sme to zvladli.
Nakupila som si nejake knizky a vypocula celkom zaujimavu hadku zakaznik-predavacka. Tak som si pomyslela, ano som na SVK 🙄
V sobotu sme vyjedli draheho rodicov, v nedelu nasich. Ani varit som nemusela 😝 V pondelok som absolvovala este sono prsnikov, vse OK. Tak som rada.
Drahy mal vcera 33rokov, tak som bola nanho dobra. 😎
Aj nemcinu som dneska zvladla, lektorka prekvapena, ze som nic nezabudla..davala tomu vysoke percento 😀

dnes rano sme mali krupobitie v dvoch fazach. A poriadne teda, ani som nebola kuknut ci nemam skodu na aute. Inak je tu teplo, teraz 28 a dusno. Cakam, ze bude este burka 😖

stale tu riesite vahu? kaslite na to zenske..

lucy, hmm, myslim, ze z LA nikto zatial. A ako? Odkedy si v L.A? a co ta tam zavialo? Ved prezrad o sebe viac. 😉

simonecka91
26. máj 2009

Schnucki ty stranky jsou brands4friend potom vente-privee ale bez pozvanky se tam nedostanes.
ty jo ty otlaky ti nezavidim ale ja mam otlacene nohy vzdy a je jedno if ty boty stoji 7 litru nebo jsou za euro.

jj holky tu furt resi vahu toz to ja nastesti nemusim ted toho zase moc nesnim 🙂

vcera u nas bylo nadherne jsem litala venku jen v minisukni jak me videl ten muj pres webku v cem se promenaduju tak jsem si vyslechla prednasku ze mi jde videt pulka prdele a if neco delsiho nemam 😀

jdu zase sprtat cauuuuu

simonecka91
26. máj 2009

holky ktera jina tu ma zkusenosti s tim ladycup??? vim ze mirusch ale ta mi ted neporadi premyslim o nem uz dlouho toz nevim if koupit nebo ne. co na nej rikate??

zuzka11
26. máj 2009

Meleri - co má za poznámky na mimčo? 😕 A to se manžel malého nezastane? Super, že ty obědy aspoň chodí za váma.......co počasí máte líp? Tady se zatáhlo, blesky, ale zapršelo málo a to hlaásili 3cm kroupy....takže to asi ještě přijde.......jinak mě je dobře, vedra mi zatím nevadí, jsem naprosto OK, jezdím na kole, chodím plavat.....jenom to někdy přeženu, necítím s eunavená a pak z minuty na minutu přijde strašná únava a já nemůžu udělat krok, když jsem zrovna venku tak je to dost problém.....a v podobném stavu jsme byla dneska v tom metru....já se nervala dobředu při nastupování .- to tak, ještě by mě všichni ti "loktaři" vrazili do břicha...a pak jsme byla jediná stojící....... 😖

Schnucki - nožky 😖 , foukej si je, nos jen nazouváky a snad to brzo přejde....já si ted dala od novych pauzu a dneska jsem je zase nazula a trochu lepsi, puchyre porad male ty dva - jeden na kazde nozce u palce....da se.......at te zitra nezlobi!

Simi - tak ty se takhle promenaduješ 😀 Nějak jsem zapomněla, určitě jsi to už psala - přítel je Němec? Jinak uvidíš, že váhu po porodu budeš řešit taky, aspoň malou chviličku....ono je to hrozná bezmoc, když se nemůžeš narvat do oblíbených věcí........viď Meleri?

schnucki
26. máj 2009

😀 simon on zarli .... ale doufam ze jen s mirou .... ja si myslim, ze az jednou budem taky maminy, tak tu vahu zacnem taky resit 😀

zuzi dekuju, musim holt cekat az se to zahoji, je to cytlivy na dotek, logicky, takze se belham i bez bot .... ale bosa do skoly nemuzu 😀 doufam ze se to zahoji rychle ....
zitra jdes na kontrolu vid, budu na vas myslet .... s tim metrem jsi me fakt dostala, nekdy jsou lidi fakt bezohledny az to boli ....

ja si udelala kavicku a jdu si cist .... snazila jsem se ucit, tak snad mi v hlave neco zustalo 😀

simonecka91
26. máj 2009

jj pritel je nemec on zarli ale jen s mirou 🙂 pry s nim se tak promenadovat muzu sama ne 🙂))))

me ted spolubydlici udelal veceri toz jsem se byla najist a zase se ucim dneska celou noc :((

vahu asi resit nebudu moje mati je tez po dvou detech furt stihla...ale predpokladam ze velikost 34 a 36 mit uz nebudu 😎

simonecka91
26. máj 2009

nemate nektera ten lady cup??????

schnucki
26. máj 2009

simon ja ho nemam, ale vim ze mirusch je s nim navysost spokojena 😵 .... jestli neni moc drahej tak ho muzes zkusit, je tu dokonce i tema o nem, v tom vseobecnym ....

joooo, tak to se nekdo ma, byt i po dvou detech stihla .... to ja se nadru 😝 .... ale co, hlavni ze me ma porad rad ne 😀

lucylulu
26. máj 2009

lubinka9 ahoj nevadi tak si pokecam takto len skoda ze ked ja som pri pc tak vy vsetky sladko spite 😔 V L.A som skoro 3 roky zijem tu aj z manzelom predtym sme boli v uk ale chceli sme zmenu tak ju mame .Stale sa snazim najst viac sloveniek nasla som zopar ale stale su odomna daleko .Snazime sa uz nejaky ten cas a stale nic ☹ tak este viac potrebuje clovek niekoho vedla seba na pokec poradit a tak .Kde zijes ti ?drzim vsetkym palce 😉

zuzka11
27. máj 2009

Dobré ránko!

Já už dneska od 4 😖 Nějak jsem nemohla spát a teď mě pěkně bolí hlava......

Lucy - ahoj! Vidíš, vědět že tu jsi, tak jdu na net🙂)) Znám, člověk hledá spřízněnou duši.....já jsem našla lepší místní než češky a slovenky.........a pak mám holky tady 😀 Jak dlouho se snažíte, jak se do USA dostala?

Schnucki - moc diky........uvidíš dneska už to bude lepší....

Simi - úplně jsem zapomněla reagovat na ten ladycup, slyšela jsem jen to nejlepší, jdu do něj taky, ale po porodu, bude jiná velikost, prý.........JInak prý ladycup je lepší než moon cup....ale nevím, kolik stojí......

Já mizím na kontrolu, držtě palce na kooperativní miminko 😉

kleopatris
27. máj 2009

Dobre ranko aj ja prajem 🙂

Zuzi tak drzim pasticky aby mimi spolupracovala a roztiahlo nozicky 😵

lubinka9
27. máj 2009

ahojte,

lucy ja som v Nemecku na 2 roky, potom spat na SVK. Ale ktovie, mozno sa nam podari nieco vybavit a zostaneme tu alebo sa presunieme niekam dalej. Presunula som sa sem s mojou drahou polovickou, ktory tu ma pracu.
..a neboj dockas sa 😉

schnucki, nie si sama, po vcerajsiej vychadzke mam aj ja zadelano 😀

zuzka, tak ako? som nedockava 😉

meleri
27. máj 2009

Zuzko,

ale, malý sebou pohne nebo zapláče a už tomu říká katastrofa. a jednou řekla, jo malé děti to je na uškrcení..tak jsem jí řekla, že ona ve všem jen vidí problém a že je to malé dítě a když jí to tak vadí tak že tam nepřijdu. hned byl oheŇ na střeše, ale manžel jí řekl, že s takovýma věcma se nežertuje. tak sklapla.

Simonečko, zkušenosti s tím lady cup nemám, ale viděla jsem to v jednom ek. obchodě, a přišlo mi to strašně velké.

Ahoj Lucylulu,

a jací jsou američani? Jsou přátelští? Musí tam být krásně!

holky s tou váhou, hodně holek při kojení všechno zhubne..jen já patřím mezi těch pár, které kojením naopak nabraly.....

Zuzko, a co by sis přála, holku nebo kluka? Každopádně, a´t se vám to vyplní..🙂

kleopatris
27. máj 2009

meleri aj moja sestra pri kojeni pribrala (kojila asi 2 roky obe dcery) a musim bohuzial povedat, ze jej to ostalo 😒 ale zas ma prsia jak pamela 😀

meleri
27. máj 2009

ono je to asi i tím že je člověk strašně štastný a tak víc jí...hlavně to sladké.. 😅

meleri
27. máj 2009

jinak sem si spočítala že jak chtěl manžel těch šest dětí tak když mi po každém zůstane 5 kg jako po Samsonkovi, tak budu vážit 98 kg!! 😨 tak to by byla katastrofa! 😅

kleopatris
27. máj 2009

no myslim, ze ked uz budes mat 6 deti tak uz ti bude jedno, ci mas sto kilo alebo nie 😀 sa nebudes stihat ani do zrkadla pozriet, ale je to hrozne priberame v tehotenstve, pri kojeni a potom zase v prechode 🙄 furt aby sme sa len o vahu starali.....

zuzka11
27. máj 2009

Meleri - 6dětí????Pánejo, to se tchýně po.... 😀 Doufám, že jí je budete nechávat hlídat 😉 S tím kojeím - je to těžké, ale nedělej si hlavu, až budeš odstavovat půjde to dolů a už nebudou ty chutě a vlčí hlad........ale chápu tu bezmoc a depresi, mimi je tu a ty máš stejně jako v těhotenství.........

S tou tchýní - ještě že se tě manžel zastal, ona si snad představuje panenku místo živého dítěte nebo co! 😠

Jinak hlásím chlapečka! 😀 😀 😀 Jsem z toho ještě teď paf, mám strašnou radost! 😉

simonecka91
27. máj 2009

ZuZi gratuluju k chlapeckovi!!!!!!!!! jee ti zavidim muzes mu kupovat ty super laclacky a ty minikosile 😀

kleopatris
27. máj 2009

super zuzi, gratulujem aj ja. a chceli ste radsej chlapca alebo babu? asi chlapca, ze 😵

zuzka11
27. máj 2009

Holky, jako asi u všech prvorodičů nám to bylo "jedno", ale já od malička chtěla kluka, ale zase jsem si říkala, že holka bude větší výzva - nějak mi přijde, že vychovat holku v pubertě se sakra náročné....teda ne že kluk by byl procházka růžovým sadem, ale ty nálady, známe to......ale nějak jsem od začátku počítali s holčičkou, takže teď to fakt bylo překvápko........

Simi - na ty košile se těííííím! Ale asi začnu komerčně overalama a bodyčkama🙂)))

lubinka9
27. máj 2009

zuzka, parada. Gratulujem moc 😵 tak chlapceeek
mne sa pacia siroke rifle na traky a mikynky s kapucnami a la RAP 😀 😵 a kockovane kosielky. ach joo..

tak uz mozes nakupovat. Uz by sa to nemalo zmenit, vsak?

byvaly kolega cakal Karolinku a porodnik pri porode mu povedal, ze ma krasneho syna 😀

meleri, 6 je docela dost 😉, ja by som chcela 3 ale budem stastna aj za jedno zdravucke. A pohlavie je mi uplne jedno. Prve sme cakali dievcatko tak uvidime co buducnost prinesie.

mna dnesna doppel Stunde nejak zmohla. Este musime urobit nakup mame este prazdnu chladnicku, co sme boli prec.

lucylulu
27. máj 2009

lubinka9 ja verim ze sa dockam ale to cakanie nepoznam nic horsie .takze mozno tam ostanete na trvalo hmm je tazke sa rozodnut ci slovensko alebo nemecko?Tiez sa znazite alebo uz sa vam aj podarilo ? 😉 Zuzka11 do usa som sa najprv dostala pracovne este ked sme zili v uk sef ma braval na konferencie atd dlhe story a potom manzelov brat tu zeje skoro 8 rokov aj z manzelkou a stale nas volal aby sme to tu prisli vyskusat. 🙂 Snazime sa 7 mesiacov ja viem nie je to vela ale aj tak mne sa to zda cela vecnost.A odkial si ti ?Poznas niekoho v L.A ja zijem v Huntingotn Beach Meleri Americania su uplne normalny urcite sa spravaju krajsie k ludom (zakaznik je nas pan 🙂 ) ale vedia byt niekedy poriadne hlupy ale to je dlhe story .Ja zijem v Californii 10 min od plaze takze je tu nadherne ale po case zabudes ze je tu ta plaz zvyknes si a vobec na nu nechodis ale stale doma je doma 🙂

zuzka11
27. máj 2009

Lucy - tak tě asi pak donutíme dát sem nějaké fotky, at vime jak to tam mate krasne🙂))Jinak mas opravdu , cekani, at je jakkoliv dlouhe je des, hlavne velka bezmoc....my cekali 2 roky.......takze vim, o cem mluvim......
Jinak ja jsem jeste do srpna v Nemecku - Mnichov......pak zase zpatky Cechy......

Lubi - tak sup sup nakupovat🙂)) At je doma zase utulno.......ja ma taky dneska nejakou linou, nejak porad sedim u compu a nic nedelam........ja myslim, ze bych za holcicku byla stejne rada, proste by byla moje! 😀 Jinak mas pravdu, na sale muze byt velke prekvapeni🙂)))

meleri
27. máj 2009

Caute holky, Zuzi, Mirinko,

Zuzko, gratuluju k chlapečkovi!! Tak jsi asi strašně moc štastná když už víš co čekáš, už můžeš vymýšlet jméno, výbavičku..

jo jeto na depku, zvlášt když sem dycky byla štíhlá..ale dík za útěchu, třeba to fakt shodím..jenže sotva dokojím tak to asi zas budem zkoušet..

no těch šest dětí, to bych se asi zbláznila... 😀 no ale šest embryjí máme, počítám že z těch šesti tak ještě dvě vyjdou a konec....tchyňa je tchoř a sviňa, jinak se to nedá nazvat..

holky, právě ty hezké rifličky a košilky jsou rozkošné, ale pro to mimčo (podle mého názoru) strašně nepohodlné, zvlášt jak pořád leží..já na tom zezačátku taky ujela, ale pak sem si to uvědomila a přestala to kupovat..nejlepší jsou asi ty dupačky.

Lucylulu,

tý jo přímo u pláže! tak to bych asi nic jiného nedělala než furt seděla u moře! Já se dívám na ten seriál Experti Miami (je to taky tam?) a je to úžasné..ráda bych se jednou do ameriky podívala ale nejsou na to prašule. Ale přijdou ti sympatičtější než evropani, a nebo je to prostě že lidi jsou všude stejní, dobří i špatní?

musím končit malý se probral.

zuzka11
27. máj 2009

Už jsem si meleri říkala, jaký je malý dneska tolerantní, že tě nechá si s náma povídat🙂))) A zakřikla jsem to🙂)))

Taky jsem slyšela, jak píšeš co je a není pohodlné, ale je to tak hezké........ 😵 Já se dneska rozjela a udělal Gyroskovi první nákup - tři body a 4 ponožky, ať už chudák taky něco má....... 😉

Schncuki - co dnešní hlídání?

Simi - co vlastně tvoje celonoční učení, vydrželas?

Už se těším až se za náma přijde za týden kouknout Miri a popíše svoje zážitky z USA.......

lucylulu
28. máj 2009

zuzka11 meleri caute pridala som nejake fotky 😵 .....Ludia su vsade rovnaky najdu sa taky ktory ti daju aj modre z neba 😎 a aj taky co o teba ani nezakopnu lebo si pre nich nula a daju ti to pocit 😠 .Ale ja vzdy poviem ake pozic take vrat 🙂

kleopatris
28. máj 2009

dobre ranko babulky

lucy nadherne fotky 😵 skoro az blednem zavistou 😵

schnucki
28. máj 2009

dobre ranko, jdu vas docist, sle nejprve .... zuzi GRATULACE, konecne se girosek ukazal 😵 ....

zuzi vcera jsem se nezastavila, furt jsem nekde litala, takze jsem tu az ted a to za chvili letim do skoly 😝 .... byla jsem tu u rodinky dva roky, takze jsem vedela do ceho se poustim, znam je, vim jak na deti, takze pohoda, i kdyz me nekdy stale prekvaluje ta jejich vychova ....

lucy mate to tam kraaaasne .... a kousek od plaze, jeeee ... ja tu vzdycky slintam kdyz blondy napise ze byla na plazi, tak ted budu slintat i u tebe 😀 .... jinak to cekani je naprd, to tu zname asi vsechny, takze vime jak ti je .... ale neboj, jednou se dockame vsechny, tim se vzdycky utesuju 😀

meleri to mas asi pravdu ze je to pro ne nepohodlne, ale pockej az bude behat, to se muzes na obleceni vyradit 😉

zuzi chlpecek je super, ale vim jak to myslis s holcickou, byla by mamina holka vid .... a my tu vymejsleli holcici jmena a on to je kluk, sakra 😀 .... mate vubec uz jmeno???

lubi a jak se mas ty, neco noveho???

simon, jak jde uceni?? ja se vcera k nicemu nedostala, takze dnesek to jisti ....

letim do skoly, preju hezky den vsem, papa