Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
2. jún 2009

Mirusch,

to tě chápu že tě to štve...i když jste s manželem svoji tak to asi i tak je pro ty druhé pořád jako že si ciizí...já to taky tak občas mám....zamrzí mě to taky...kašli na to! fakt!! hlavně že ste s manželem štastni, co víc....nenech se rozladit bbou ženskou! je to asi koza...s prominutím.

taky tě mám ráda!

Schnucki,

jo, sukně je fajn, je to hned lepší než pořád ta zima a pořád gatě, co..

Kleopatris,

není co závidět..🙂) třeba se taky u vás vyčasí!

musím končit, malý volá, jdu ho koupat...

blondynka400
2. jún 2009

lubinka, byla jsem tady jednou v americké nemocnici. Já chci létat do poradny do čech, za prvé je to určitě lepší a za druhé vlastně i levnější 😀

meleri, no zatím ho snáším docela dobře, tak uvidíme, snad se to nezmění. Zatím jsem ok, teba si to časem rozmyslím. Jo a jinak stálý hlad se mi změnil ve stále nechutenství 😀

mirusch, no docela na mě koukala 😀 . No já právě ještě nevím, v čechách půjdu určitě až v červenci, dřív mi to nevyjde. A jestli to nevydržím, tak bych šla tak za 14 dní na UTZ sem, abych měla jistotu...
Ale ještě nevím
🙂

kleo, vím že to tam je, ale v těhu se dává. Já ho ale brát nechci, přijde mi to zbytečné...

schnucki, ahoj studentko 🙂

janula.k
2. jún 2009

ahojte, prepacte, ze vam sem skacem, len sa chcem opytat, ci viete niektora nieco o zakladatelke tejto temy, o Ivke..velmi dlho som ju tu nevidela 😔 dakujem 😵 a pekny zvysok vecera!

lubinka9
2. jún 2009

nejak ste sa rozbehli kocice a vyznava sa tu laska, aj ja vas mam secky moooc rada 😵

janula, o autorke neviem nic, nepoznam ju zial. Mozno niekto iny..

blondy, teeeda to su letenky take lacne, ked to vyjde lacnejsie ako chodit do poradne v IT? Kazdy mesiac? hmm.. no ja by som sa trocha bala tolko lietat. 😕 Ale sak ked sa budes citit OK preco nie.

mirusch, aj ja chcem take triko 😀 a netrap sa. My ta pozname lepsie ako manzelova segra a mame pravdu. Tolko pozitivizmu nema vela ludi, tak to snad teraz nepokazis. Keep smiling!

schnucki a co robia nohy? lepsie? 😉

meleri, ty si mi stale neprezradila, kde to vo FR byvas. Tak kde? teda ak nie si "wanted" ako blondy 😀

blondynka400
2. jún 2009

janula, myslím že tu před pár týdny něco psala. Jestli si dvoře pamatuju, tak je nějak hodně pracovně vytížená nebo něco podobného 😉

lubinka, no zpáteční letenku jsme schopná koupit pod 100 EUR, v akci klidně i za půlku... Vyšetření tady méně než 200 EUR nestojí a navíc jim nevěřím... Já jsem na létání zvyklá, i doktoři v tom nevydí problém. Navcí v prvním trimestru mi vychází akoŕát jeden let, nazpátek pak pojedu autem, takže pohoda 😎

schnucki
2. jún 2009

mas recht mirusch, a na just bych ho tahala 😀

blondy ahoj, ono pokud jim neveris a nebude to problem s lety, tak proc ne 🙂

luby ahoj, noooo nohy uz jsou lepsi, ale ta jedna, kde se kuze sloupla uz pri chuzi se jeste hoji a hojit asi jeste bude .... ale koupila jsem si otevrene botky, takze pohoda 😀

jinak o ivce taky nic bohuzel nevim ....

blondynka400
2. jún 2009

schnucki, no přijde mi to jako jediná použitelná varinata.... Tak snad to dopadne...
Co máš s nohama? 😕 Nějak mi to uniklo....

mirusch
2. jún 2009

Janulka, v IP.

Dakujem Lubinka, ste vsetky velmi zlate baby. Mam sa rozhodne lepsie ako doobeda, skoro som si oci vyplakala. Ale volala som s nasimi a ubezpecili ma, ze ma maju radi 😵 Tak zo mna bude zase coskoro hadam slniecko 😉

Blondy a kde chces rodit? V IT alebo CR?

Schnucki, ty si sa spalila? To mi nejako uslo. Alebo co sa stalo?

Prave zehlim, tolko zehlenia naraz som nemala za cely zivot 😕 Kukam ako puk, fakt. Ale mam vela novych triciek, tak som stare vyhadzala.

nathali
2. jún 2009

ahoj holky jak se mate????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blondynka400
2. jún 2009

mirusch, 100% v čechách 😉
Jak se vůbec máš? Všechno ok? 🙂

schnucki
2. jún 2009

aaale, blbec jsem si koupila novy boty a vlezla jsem do nich bez ponozek (takovy ty latkovy, tady to frci) .... no a samo se mi udelali puchejre jak ja nevim co, mam 3 na patach, a ten jeden se ve skole otevrel v bote, takze jsem jeste asi dva dny skucela, protoze jsem si blbec nekoupila otevreny a takhle narychlo sem zadny nesehnala .... ale ve ct se mi postestilo .... no proste na zabiti ....

mirusch
2. jún 2009

No, Blondy, neviem ci si citala, co som pisala dnes...Dnes je naprd. Ale minuly tyzden s mojou rodinkou bol na nezaplatenie. Kukni fotky na mojej stranke.

Ahoj Nathali.

Ozi, este mam take tricko, kde je napisane po anglicky- prepac, nemozem ti pomoct...neviem opravit sprostych. 😀

mirusch
2. jún 2009

Schnucki, no toto 😨 A ked uz sa ti urobili, preco si si nekupila tie specialne naplaste v lekarni na puchejre? Nuz, nabuduce budes vediet... 😝

blondynka400
2. jún 2009

shnucki, o těch puchýřích jsi psala ještě než jsem odjela ne? 😕 No to jsi tedy pěkná trubka 😀

mirusch, četla jsem to, právě proto jsem se ptala, jestli už je lépe.... Neboj, bude líp 😉

meleri
2. jún 2009

Janulo,

nevím! Sama na ni občas myslím ale nevím co se s ní stalo. Ani s Kitty. Snad jsou holky v poho.

Lubinko,

ne není to tajemství! Blondýnka je wanted? jak to? teda zas se asi blbě ptám-něco mi uniklo zřejmě...žiju poblíž Lyonu, teda 100 km na jih od Lyonu. region Rhone Alpes.

Schnucki,
ajaj....snad je rozchodíš, potvory...

tak...malý už spí, já si popiju svoji cikorku na podporu mléka a už mám veget..🙂

Blondy,

jo tak to je dobře. opatruj se hlavně! Já taky nezvracela, jen jsem měla nechutenství..dívám se že už si v 6 tt to už je náhodou pěkný začátek.

schnucki
2. jún 2009

jojo blondy, jsou to stale jedny a ty samy 😀 .... joooo trubka jsem, a ocelova 😝

mirusch jeste te rozesmeju, holkam uz jsem to tu taky psala .... jak jsme koukali na ty zaclony na netu a ty jsi mi rikala, bacha co objednavas, tak na to 3x koukam a stejne jsem objednala zavesy 😀 no ja proste nemela svuj tyden, .... ale uz jsem je objednala dobre 😀

mirusch ja vyhrabala doma naplasti co drzeli, tak me ani nenapadlo jit kupovat jiny 😅

mirusch
2. jún 2009

Schnucki, to som citala o tych zaclonach, aj som ti na to reagovala 😝 Ked sa dari, tak sa dari. Ale neva, ved to sa da vymenit. No, tie naplaste maju v lekarni take, co ti utlmia aj bolest a nejako to vypolstarujou, ci ako ti to po cesky napisem, takze aby si vedela 😀

Ozi, som si objednala novy Ladycup, teda nie ze by s tym starym nieco bolo, ale chcela som farebny, tak som si oranzovy objednala 😅 Ak si niektora budete kupovat, tak tiez radsej farebny, ten priesvitny trochu zazltne a nie je uz taky sexi ...

mirusch
2. jún 2009

Idem do postele, musim zajtra skoro vstavat, mam zase sluzbu v muzeu. Dakujem vam. Pa.

blondynka400
2. jún 2009

meleri, no jo, letí to.... 😎
Budu se snažit
😉

schnucki, tak snad pro příště si to budeš pamatovat 🙂

mirusch, dobrou noc 😵

schnucki
2. jún 2009

mirusch dobrou a nemas zac, od toho nas tu mas 😉

blondy neboj, jsem poucena 😀

ja se jeste pustila do zehleni, uplne jsem na to zapomela 😝

blondynka400
2. jún 2009

schnucki, opět tvá oblíbená činnost, jo? 😀 Taky bych tu košík měla, jestli máš zájem 😎

schnucki
2. jún 2009

konecne hotovo ...

noooo, mozna ze bych se i na ten tvuj kosik zmohla, kdyz se budu hodne dlouho premlouvat 😀 tak ja pomalu zacnu ...

zuuuzana7
2. jún 2009

ahojte kocky tak som doma z prace a som vas docitala.
infuzka zabrala bolesti utisili a som opat fitko tyzden mam brat antibiotika tak po tyzdni budem opat ako z retaze otrhnuta 😉

Mirusch neda mi nereagovat na Tvoje momentalne pochmurne obdobie. Asi kto takuto situaciu nezazije nevie to celkom pochopit. Myslim, ze sa v celku ludia brania dat svoje negativne pocity a hlavne blizsky ludia na javo, ale ako citam ona umyselne napisala negativne dojmy z teba Tvojmu drahemu. No nikde nieje napisane, ze nas musi cely svet lubit. Ale ona uz by len preto mala mat uctu k tebe ako osobnosti, ze sa staras o jej choru matku a lubis jej manzela v dobrom aj v zlom. Pre mna si neuveritelne citlivy clovek a neviem si predstavit zeby si ty niekomu vedela akokolvek ublizit. Myslim, ze je skoda plytvat energiou na niekoho kto si nevie urcite ludske hodnoty vazit. Takze pochmurnu naladu zahodit do kosa a nahlas si sama pre seba povedat, ze ty ju vo svojom zivote nepotrebujes. A clovek ani nevie mozno sa situacia raz obrati v dobre.

Teda ja viem toho popisat normalne premyslam nad bestsellerom 😀

Meleri ved to verim, aj dazd potrebujeme.

Schnucki u nas nic nove pracujem a po vikendoch sa snazime s manzelom dat doporiadku nas vztah a casto chodime na wellness alebo chodim proste s nim lietat a niekde pristaneme a prespime. je to ako za starych cias. a dostala som knihu "kezdym dnom tehotenstva" takze uz si predstavujeme nas nas sen sa naplna a uz tym snom zijeme. je to zabavne aj sa nasmejeme. 😀
nieze si budete mysliet, ze som blazon 😀 my sa len snazime svoje sny realizovat. no a zaciatkom augusta supsa do ivf.

blondynka ze cvicit a tancovat fuha teda ty mas kuraz. ja ako tehulka budem urcite len relaxovat. a tvarit sa, ze ja nic ja len tehulka 😀 😀 😀

krasnu dobru noc baby idem do periiiiii

blondynka400
2. jún 2009

schnucki, je to by jsi byla hodná. Mě teď dlouhé stání nedělá dobře 😀
Už jste vůbec byli na té interně kvůli těm vitamínům? 😕

schnucki
2. jún 2009

holky letim taky do hajan, jinak rano nevstanu 😝

zuuuuzi, my si nemyslime ze jsi blazen 😀 sny se musi zit .... jsem moc rada ze je to u vas jako za starych casu, jsem moc rada ze se to u vas vyresilo dobre a je urcite super ze na vztahu pracujete .... drzim moc pesticky ....

blondy tema vitaminama to pry neni, kdyz jsem mu rekla internista, koukal na me jak na pero z gauce, ze co to je .... no na odstrel, budu mu muset udelat termin, ... na zabiti ...

ale ted uz dobrou nocku

mirusch
3. jún 2009

Bre ranko.
Zuuuzka, dakujem ti za tvoje slova, je to tak ako pises. Nikto nie sme perfektny a ja som ochotna pokusit sa napravit, ak ma niekto na moje chyby upozorni. Ale telepaticky zatial komunikovat neviem. A navyse, celkom objektivne, tentokrat s manzelom nevieme prist, kde sa stala chyba. Inak, svagrina uz prestala komunikovat aj s bratrancom a jeho zenou. Asi teda nebude chyba vo mne...
Inak, zla noc, manzel spal len hodinu, ja pat, som grogy. No, hadam sa to casom spravi. Co sa tyka rodinnych vztahov, tak na to som fakt citliva, bola som vychovavana tak, ze zdravie a rodina su najdolezitejsie 😔
A este Zuuuzka, tesim sa, ze vy na svojom vztahu pracujete. Ako prve sa vzdy treba pokusit, ci to predsa len nebude fungovat, aj my sa o to teraz snazime. Najlahsie je sa nastvat a vsetko zahodit za hlavu. Ale tym si clovek len sam ublizuje. Drzim vam velmi palce, ste na dobrej ceste. 😵

Schnucki a to ste este ani termin za cely ten cas nedali? No vy ste teda pripady. Mal by ist k internistovi. U urologa uz bol kvoli ladvinam? Ono by to mozno chcela trosku zmenit stravovanie a mozno aj pocvicit, viem co take cvicenie vie spravit s telom. Skus nejako takticky na neho. A nenapadne si nastuduj zdrave varenie
😉

Idem pracovat, pa.

meleri
3. jún 2009

Mirusch,

jestli je taková, že dělá problémy i jiným příbuzným, tak si za to může sama..asi tě to mrzí, ale určitě to přebolí..zkus si říct, že pro tebe je nejdůležitější manžel a tvoje vlastní rodina na slovensku, teda já si to aspon tak dycky říkám, a je to fajn..

jinak dneska sem byla poprvé s malým v bazénu a vůbec neplakal, voda se mu moc líbila, akorát teda ten přístup....není to vůbec žádný kurz..prostě tam chodi lidi spíš s většími dětmi tak ročními a víc a prostě se tam s nima chodí ve vodě to je vše..za to jsem vysolila prosím 7 euro..stálo to za to akorát teda proto, že se to malému hrozně líbilo, akorát tam víc jak 10 min nevydržel..jo a z toho chloru byl celý takový rudý..sice to zmizelo...ale lepší je fakt jezero..tam jsme byli a líbilo se mu to a voda mu nijak neublížila...

blondynka400
3. jún 2009

mirusch, hold vztahy mezi lidmi jsou nělkdy těžké a v rodině je to ještě horší.... Neboj, bude líp 😉

meleri, vy nemáte někde bazén pro děti se slanou vodou? To mi přijde pro děti lepší....
Jinak tady koupou i úplně malinká miminka v moři avždycky vypadají moc spokojeně 😵

mirusch
3. jún 2009

Tak som tu, to muzeum ma vzdy nejako rozveseli, som medzi ludmi a to je moja placa 😉

Meleri, Blondy, dakujem. Jasne, ze bude lepsie, len ma to velmi mrzi kvoli manzelovi, mal sestru rad
😔
Meleri, to fakt len take tam mate pre deti? Tak si kukni pripadne na internete ako s malymi detmi vo vode a chodte teda na jazero. Jasne, ze sa mu voda paci, ved to je uplne super vycvachtat sa.
Inak, moja rodinka co mala bazen, tak tam davaju len trochu chloru a zvysok sol - aby to dezinfikovalo. Zda sa mi to tiez lepsie.

blondynka400
3. jún 2009

mirusch, no jo, jak se ti rtam vůbec líbí? Jestli si to psala, tak se omlouvám, asi jsem přehlédla....