Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
5. jún 2009

kleo, jo pro představu to není špatné..... Ale můžu ti říct, že u likdi to vypadá o dost lépe než u oveček, tak to občas byl horor 😝

Jak ti vůbec je? 😕

meleri
5. jún 2009

caute,

ja mela strasneho anesteziologa; pichal mi tu injekci do zad na ctyrikrat a jeste mi pritom vynadal ze je to moje chyba ze mam kriva zada..... 😠 takze tam do te nemocnice uz neee...jo je to tak nekdy je ten personal fakt neprijemny...kolikrat se ani nedivim ze nekdo kdo je v pohode tak radsi rodi doma...do toho bych ale ja nesla..ale dokazu to pochopit..

blondynka400
5. jún 2009

meleri a na to přišel sám nebo mu to někdo poradil? S těmi zády.... 😀 Ne vážně, to je ale docela síla 😠
A já myslela, že je ve Francii zdravotnictví na úrovni.... 😖
Taky dokážu pochopit porod doma,ale nešla bych do toho, přijde mi to jako hrozný risk.....

kleopatris
5. jún 2009

booze meleri chudatko, ty si si uzila 😔 😔 vsetko co sa ti mohlo prihodit, sa aj prihodilo....ale niektori lekari a personal, nechapem co tam robia, ked ich to nebavi. Ja som si tiez myslela, ze Francuzko je na super urovni ale asi nie :(
Ja dokazem tiez pochopit porod doma, ale neviem ja asi tiez nie. ja radsej nejaku baby friendly nemocnicu 🙂

mne je inak teraz uz ok, som napapana, sice unavena, ale v pohode 🙂 sak je vikend konecne

lubinka9
6. jún 2009

ranecko,no konecne sa mi podarilo byt tu prva. To kukate jak skoro, ze? 😎
no hore som uz od 6:15, neviem, som sa zobudila bez budika. Inak som total nevyspata, moj chlap rubal celu noc, no des 😖 . Nepomohli ani nosove pasiky proti chrapaniu. 🙄

co mate dnes v plane?

a pekny vikend prajem 😵

mirusch
6. jún 2009

Bre ranko! Druha 😀 Mam tu Schnucki 😵 Pozdravuje vas.

Lubinka, ty chudatko. Ale tie pasiky velmi nepomozu. Len na to, ze lepsie ide vzduch do nosa, ale clovek ked chrape, tak dycha ustami... My to riesime, lebo moj drahy ma aj vypadky dychu. Predvcerom uz bol na pohovore v spacom labaku, ide tam v septembri po masku, bude im tam chrapat tri noci. Ma uz diagnostikovane apnoe-vypadky dychu. Tak musi do konca zivota s maskou na ksichte spat. Aj ked chrapat bude asi aj nadalej 😝
Ale postreh - ako schudol 10 kg, tak chrape vyrazne menej!!!

nathali
6. jún 2009

ahoj baby pekne rano prajem noo nie ste jedine krotym chrape muz moj si ale uz zvykol lahnut na bok a v tedy ho nepocut alebo idem spat skor ako on 😉 noo zatial som nic nevyskusala

lubinka9
6. jún 2009

mirusch, tak to je fest nebezpecne..
no ten moj chrape ked si da pivo alebo iny alkohol. Inak tiez vacsinou spi na boku a vtedy je to OK. Ale v noci som ho 3x otacala na bok a furt sa prevracal 😀
Tie pasiky mu ale pomahaju, sam to citi. Mava sezonne alergie tak ked ma plny nos, automaticky otvara usta. Ale pasiky mu trocha rozsiria nos a je to lepsie. Ale problem je, ze je aj nauceny spat automaticky s otvorenymi ustami aj ked ma nos volny. Proste zvyk, dlhe roky alergie 😒

pozdravujem schnucki, co mate v plane?

inak zuzka si asi uziva na dovce, ani sa neozve 😉

kleo a ake priznaky mas?

blondynka400
6. jún 2009

lubinka, no to tedy koukám 😀

kelo, jé, nová fotečka 😎

Holky zuzka je na dovlené? To mi nějak uniklo.... 😖

Musím si postěžovat, dnes je mi od rána pěkně blbě jsem hrozně unavená. Dopo jsem se ještě přinutila uklidit domeček, ale teď už nemám sílu na nic 😝

simonecka91
6. jún 2009

Takze holky mate smulu ja mimochodem taky rok prasete bude v roce 2017 😠 Ale poradili mi tu ze je dobre si poridit dite za 3 roky neb bude rok draka. Ted je rok kravy no ja to pozjistuju lepe co jake zvire znamena 😀
ja na to strasne verim i na feng shui 😝

ach jo jsem tu jen na skok musim jit nakoupit nemam co jist 😅 toz papa

lubinka9
6. jún 2009

blondy oddychuj 🙂 a jj zuzka je na dovo 😉

simon, 2017, to snad nie?! 😝

a kde ste vsetky? tu je desne pocasie, prsiii a zimaa 😠

zuuuzana7
6. jún 2009

simonecka ze 2017 fuuu 😅.
tak ja radsej nebudem cakat na draka ja si to teda este v krave odkrutim. 😉

kleo ja som zo st.pöltnu 🙂 to mame na skok 😉

lubinka u nas dnes krasne svietilo slniecko az do takej piatej a potom sa zamracilo a strasne fukal vietor teraz sa to trochu utisilo, ale zima brrr

idem do vane s dvd prehravacom a idem kukat the secret 🙂 a potom si uz len priat 😉

blondy, len sa pekne setri 😎

mirusch, schnucki co podnikate?

blondynka400
6. jún 2009

lubinka, no snažím se. Akortá jsem e před chvilkou horzně přejedla 😝 😀

zuuuzana, jak jsi na tom vůbec ty se snažením? Nějak mi psolední dobou uniká víc věcí 😔

kleopatris
6. jún 2009

ahojky 🙂

lubinka ja som uz moje "priznaky" uzavrela, ze to bola asi celkova unava (bolo mi nevolno, unavena, nemohla som spat, podbrusko bolelo), ale dnes po 10 hodinach spanku mi je okej 😀 , tak som to uzavrela ako unavu a nie tehotenstvo 😝 no uvidime

inak dnes je taky blby den, tma cely den, zamracene, sem tam prsi, fuci jak blbe....fuj

zuuuuzi tak to mame fakt blizko, ja som v Laxenburgu 🙂

vcera sme voli na jahodach si natrhat, tak som dnes robila taku skorotortu a svina zelatina mi nechce uz asi hodinu stuhnut! furt je jak voda, joj jak ja nenavidim zelatinu 😠

zuuuzana7
6. jún 2009

kleo aj ja so zelatinou stale superim. mnam jahodova torta 😝
to by sme mohli dat niekedy stretko 😉
si vydata v rak. ?

blondy este skusame prirodzene do augusta ak sa zadari bude super inac na nas caka ivf. ci uz tak alebo onak hlavne, ze uz myslim pozitivne a mam pocit, ze to klapne a aj my budeme moct prezit take radostne chvile ako ty teraz prezivas 😵 dufam, ze aj nam sa do tretice uz podari. vsak sa aj tak hovori " do tretice vsetko dobre" 😀

cakam na manzela isiel lietat a potom ideme na pohar vina niekde vonku.

co vy baby, co idete dnes podniknut?

kleopatris
6. jún 2009

no mozme dat stretko kludne 🙂 my tu este nikoho nepozname poriadne, tak by bolo super 😀
u nas je to komplikovane, ja som sa vydala za nemca, byvala skoro rok s nim v mnichove, ale kvoli mojej rodinke sme sa prestahovali sem a teraz nas zase tiahne naspät....nejak sa nam tu nepaci 😒 no co uz s nami 🙄
a odkedy sa vy snazilkujete? a tvoj manzel je rakusan, ci slovak?

inak my kysneme pred telkou a mame pustene pro7

meleri
6. jún 2009

blondynko;

to navic nebyl francouz byl to nejaky cizinec co toprovadel, mel prizvuk...jo byl to fakt super zazitek ten cisarsky rez... 😅

no dneska jsem uz holky mrtva; snad jste mely pekny den. my jsme byli po dlouhe dobe ve meste a bylo to fajn; konecne nebylo takove horko..

snad se vydari i zitrek..

zuzka11
6. jún 2009

Zdravim po dovolene a jdu docitat!! 😉

Miri - jsem moc rada, ze uz jsi tu s nama, kouknu co jsi nakonec psala o USA......

Blondy - krasne to u tebe pokracuje, delas mi radost!!!

meleri - kouknu, jak dopadlo plavani, snad jsi holkam psala 😀

My meli velke stesti na pocasi, bylo super, slunicko, prset zacalo az dnesak pri odjezdu, kraaaasne jsme si to uzili, chodili na vylety, jezdili na kole, po vecerech parili Agricolu........a ted se zase tesim na vas! 😉

lubinka9
7. jún 2009

ranko,
teda ja uz mam skoro polku dna za sebou, som hore od 5:45 😖 , neviem co je to so mnou. Pocasie desne, dazd, 9 stupnov. A co u vas? Ako rada by som sa vyvalila na terasu na svoje lehatko. Este, ze som stihla ten posledny vikend sa opalit, mozno to bol vrchol leta 😝 😀

zuzka, vitaj! tak ste si to super uzili, som si aj myslela, ked ani tuk od teba neprisiel 😉 A kdeze ste to presne boli, daj tip, nas caka v juli 3 tyzdne dovo..

blondy a co plaz? chodis?

kleo, preco kvoli rodine? ved nemecko zas nieje taka dialka 😕 A planujete v zahranici AT, DE natrvalo zit?

zuuuzana, a na com alebo s cim lieta manzel?

chnucki s mirusch asi zuruju, alebo spia po zure 😎

meleri, ty si mala cisarak planovany alebo si to situacia vyziadala narychlo?

no idem ja popratat pradlo, vcera som oprala 5 praciek 😝 a zda sa, ze je uz suche..

zuuuzana7
7. jún 2009

ahoj zuzka, to je super, ze vam dovca vysla 😉

lubka to hadam nie, ze vrchol leta. ale aj u nas je zima brrr.
lubi a nema tvoj spanok s meisacom nieco docinenia? niesi na spln nachylna. myslim, ze teraz bol. ja som zase zle zaspavala nie a nie zaspat este o tretej som na hodinky kukala.
manzel lieta na cesnach su to male lietadla 2 - 8 mieste. a keby mohol tak aj spava v lietadla 😖
a navyse stoji to kopu penazi, takze dufam, ze ked tu bude baby tak to obmedzi.

kleo manzel je rakusan. to bolo teda od tvojho manzela velmi mile ked sa prestahoval do rak., len aby si mala rodinu blizsie. moja sestra zije v mnichove. no musim povedat, ze mne sa tam straaasne paci.je to take mestske. ja milujem velke mesta a mestsku atmosferu. rakusko je jedna velka dedina. aspon mne to tak pride.

lubi teda tych 5 praciek nezavidim to je zehlenia 😕

ja idem dnes na obyvacke umyvat okna 😝

lubinka9
7. jún 2009

zuuuzana moze byt, dnes ma byt vrchol splnu, citala som. Takze to mozno s tym suvisi. Takze zajtra budem asi uz o 3 hore 😝
ja som zasa vidiecky typ, mesta mam uz pokrk, a kde teraz byvame si to neviem vynachvalit.. total Landschaft
😵
a nastastie, nie vsetko treba zehlit, hlavne draheho kosele do prace 😉
a okna ti nezavidim, to neznasam ale aj mna to cochvila caka 🙄

kleopatris
7. jún 2009

dobre ranko 🙂 teda uz asi skorej obedik ..

zuuuzi aj nam sa Mnichov velmi pacil, len ja som tam nemohla dlho najst job a bolo to cele take divne obdobie....tak sme sa rozhodli prestahovat sem, sme tu uz 10 mesiacov a este sme si nezvykli, ako ty pises ako jedna velka dedina.....a este vymenit Mnichov za dedinu s 2500 ludmi...no nic moc, ale ako som pisala, dufam, ze sa nam coskoro podari vratit do DE naspät 😵 ono clovek asi musi urobit par chyb aby pochopil, kde je jeho miesto na svete....

lubi to je tazko vysvetlit preco kvoli rodine, ja som bola strasne naviazana na nasich, som bola najmladsia, nasi mna mali ako poklad a segra ma male deti a tak, mne to strasne chybalo a bola som fakt dost nestastna, ze ich nemam pri sebe....ale uz som si zvykla, asi to chcelo len viac casu, ktory som tomu nedala....a my musime ostat natrvalo v zahranici, kedze manzel je nemec a na slovensku by sa nedorozumel, o financnej stranke ani nehovorim.....

aj ja by som mala umyt okna v obyvacke, ostatne som nejak zvladla nedavno, ale tie obyvackove ee 😖

zuuuzana7
7. jún 2009

tak hlasim okna umyte. a dokonca zacina slniecko vykukat.

kleo aj mne sa strasne cnelo po domove. teraz som tu uz 4 roky takze uz je to ok. aj ked obcas to na mna pride, ale potom si odskocim na vikend na sk a vsetko je ok. je vyhoda v tom, ze som za 4 hodky doma.
a verim ked budeme mat mimi, ze to bude este lepsie 😉

jeee lubka tie nestastne kosele to mam aj ja na programe 😝

baby co idete dnes robit?

mirusch, schnucki este sa vam necka ked vas stale spominam ?

blondynka400
7. jún 2009

Ahoj holky,

zuuuzana, uvidíš, určitě se zadaří. ale tedy jestli teď prožívám krásné chvíle, to tedy nevím 😀

meleri, hlavně že ale nakonec bylo vše ok 😅

lubinka, tedy co je to s tebou holka? Já dneska spala jak zabitá, včerejší večeře zkončila v zíchodě, takže pohoda 😀
Na pláži jsem od té doby, co jsem se vrátila nebyla, je tu sice teplo, ale spíše tak polojasno až oblčano, dneska dokonce bouřka. Ale zítra by mělo být hezky, tak vyrazím 😉

zuzka, tě vítám zpět, jsi nám tu chyběla 😎

mirusch
7. jún 2009

Ahojte, hlasim, ze zijem.
Vcera sme so Schnucki pokecali, zostala unesena z fotiek, potom sme sli, bez Schnucki, na grilovacku k manzelovmu sefovi a potom mrtvi do postele. Dnes zehlim, varim, svokre sme ukazovali fotky z dovolenky a teraz som zase smolila list svagrinej, odpisala dalsi zurivy list, proste ani naznak uzmierenia. Tak som jej napisala na rovinu, co si myslim a koncim. Moj manzel ju uz nikdy nechce vidiet ani pocut, no kriza. A ja naivna krava stale dufam, ze aspon oni sa nejako uzmieria. Najvacsia "sranda" je, ze ona chcela, aby sa jej brat odtrhol od mojej rodiny a znenavidel ma a dosiahla to, ze sa chce stahovat na Slovensko a zanevriet na svoju rodinu uplne. Dufam, ze sa to nestane. Ach jo. ☹ Ja mam svedomie ciste a to, co mala naozaj pravdu - jednu vec, som sa ospravedlnila.

Idem dalej zehlit, uz mi to tam stoji tyzden.

Zuzka, ahoj, vitaj, tesim sa, ze si zase tu.
Ostatne babule, nevladzem reagovat, ale mam vas vsetky rada. Inak, St. Polten - tade chodime do SR. Hm...
Pocasie naprd, proste zima najvacsia. Stahujem sa do Virginie a kaslem na vsetko. 🙄

blondynka400
7. jún 2009

mirusch, to je fajn, že žiješ 😎
Budeš mít fotky z dovolené na tvých stránkách? 😕
Třeba se to časem nějak vyřeší, když za to nemůžeš, tak se tím netrap 😉

mirusch
7. jún 2009

Blondy, mam na mojej stranke par fotiek. A ako som pisala, pisem dennik, tam budu aj fotky, poslem potom na mail. Este to nemam ale hotove.

zuuuzana7
7. jún 2009

ahoj mirusch, to mi je luto, ze sa tak trapis kvoli svagrinej. myslim, ze je to este dost cerstve. hmmm verim, ze kazdy chce pohodu v rodine, ale ona sa rozhodla pre boj, len si neuvedomuje, ze ide proti muru. hmmm dufam, ze sa to raz vyriesi, ale viem aka je to zataz na cloveka.

no tak dame kafco ke pojdeme okolo hmmm?

inac fotky som uz kukla superko ta plaz vyzera zvodne 😉

blondynka400
7. jún 2009

mirusch, tak já vydržím 😀

mirusch
7. jún 2009

Zuuuzka, jasne, dame. Ak teda vstanes kvoli nam o 4-5-tej rano, ked pojdeme okolo 😀
To jo, plaz bola super, aj vsetko ostatne u nasich. A diky, ja sa snazim, ale toto nezachranim 😔 Co uz.

Blondy, len pekne drz, musis teraz trenovat trpezlivost tak ci tak 😉