Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuuuzana7
7. jún 2009

mirusch, ze o 4-5 😅 hmmmmm .....

zuzka11
7. jún 2009

Zdravim!

Miri - taky uz se tesim na fotky, pak dej vedet! Ja musim kouknout na nase z dovci, jestli jsou vubec nejake "pouzitelne" a taky bych vam je nekam pichla 😉 Co to ctu o sporu se svagrovkou? 😕 Je super, ze mas Schnucki tak blizko, muzete vsechno probrat........urcite jsi to psaal, ale ja to nejak minula, jak ta vaha po USA? Manzel teda o 10kg min, pokud jsem dobre pochopila z prispevku Lubince o chrapani, jak jsi na tom ty?

Lubi - byli jsme v Lindau, nebo spsi na pul ceste mezi Lindau a Bregenzem, uzasna vychozi poloha, kdyz bych chtela, dam link na penizon 😀
Jinak jsi strasne pilna.... 😕 A to ranni vstavani mam taky obcas, clovek by spal, ale uz to proste nejde.......a tak strasi kdyz vsichni ostatni spi.......

zuzka11
7. jún 2009

Radsi pisu na vickrat, co kdyby se to zase neodesilalo.......na dovce jsem net mela, ale sel strasne pomalu a psala jsem vam, ale spadlo to, tak jsem se na to vykaslala.......

Blondy - jak je dneska?

Kleo - zelatina.....ja priznava, jeste jsem ji nedelala, nas oblibeny dezert je cheescake nebo skoricovo jablecna babovka nebo proste cokolada 😀 A v cukrarne medovnik.........

Jinak jedna story z Bregenzu z cukrarny, vyrazili jsme s manzelem na vylet na kole a ze posedime nez pujdeme na veceri....plno lidi, pesi zona, obsazene stolecky...sla jsem si dovnitr pro kafco a chtela jsem neco jako frappe, osvezujici ale bez zmrzliny a slehacky....ital nechapal, tak jsem mu rekla, jak mi to ma udelat....nakonec mi to dal zadarmo, ze mi to nemuze napocitat, protoze on by neco takove nepil 😀 A tak to bylo dobre..... 😉

mirusch
7. jún 2009

Zuzka, takze dovolenka super, to ma tesi 🙂 Tak skoro si asi relax neuzijes 😝
No, manzel v USA pribral 5 kg (po tom, ako zhodil tych 10), ale s tym sa ratalo, teraz to zase chudak zhadzuje. Ja som pribrala u jeho rodiny pocitam tak zo 2-3 kg, neviem, ale u mojej sa to skresalo na 1 kg, davala som si pozor a kym som dosla domov a trosku pozapasila s hnackou zase (asi zo stresu), tak som na 71,5, co je lepsie ako "vychodzia" vaha. Ale buduci tyzden chcem zase konecne do fitneska.
Nuz, ja som na dovolenke vstavala medzi piatou a siestou, musela som skor ist spat, nedalo sa nic robit, nedarilo sa mi pospat si rano dlhsie 😖
Nuz, veru, spor so svagrovkou, vyzera to dost beznadejne, je mi manzela velmi smutno. Rozobrala som to so Schnucki - to, z coho ma (nas) obvinuje, aj s babenkou, co ma az tak nepozna, cize zhruba moze byt objektivna, s mojim bratom, ktory mi vie splechnut do tvare aj neprijemne veci, ked to tak vidi, ale vsetci mi hovorili tie iste veci. Ze nenormalne reakcie boli z jej strany. Proste stred kultur, ale ona nechce prijat moje vysvetlenia a hudie si svoje.
Boze, nechcela som to tu zase rozoberat, prepacte 😅

Zuzka, kukni aj moju stranku, mam tam zopar. Nehodis sem tvoje brusko?

Zuuuzka a coze, zda sa ti to vari skoro 😀 My cestujeme tak o tretej rano alebo aj skor, lebo nie su take plne cesty, okolo Wurzburgu, az po Nuernberg je to neskor strasne zapchate.

zuzka11
7. jún 2009

Miri to me mrzi 😠 A kdyz bys to zhodnotila, byla to fajn dovolena, nebo ty spory to prekazily?

ja doufam jeste chvili mit pohodu budu, pak o zacne.......bricho hodim, proberu ty fotky, jsem ted na manzelove pracovnim compu, takze rano az budu na svem, snad bude neco pouzitelne.......

A co muzeum, kdy zase jdes?

mirusch
7. jún 2009

Zuzka, prve dva tyzdne boli rozporuplne, videli sme zaujimave veci, ale divne pocity obcasne. Teraz spiatocne mi je z toho na grc, hadam casom sa to utrasie. Poslednych 5 dni super spica, lepsie byt nemohlo. 😝 Ale je to lekcia, ktorou som si mala prejst, skusim si to nejako pretriast v hlave a vysortirovat nieco pre buducnost. Dufam, ze moj manzel pochopil, aka dolezita je komunikacia medzi ludmi a v buducnosti bude viac vyjadrovat to, co citi.
Do muzea kazdu stredu. A priberiem obcasne aj vikend, ked sa mi bude chciet. Teraz budeme dost busy, zacali sme pomaly pracovat na tej novej miestnosti, uz je strop spraveny.

Tesim sa na fotocku 😵 Ozi, ta story o Frappe je fakt dobra. 😀

Ja som robila jahodovu tortu vcera. Je to rychlovka a v jahodovej sezone super vec, jahody mame od tunajsieho farmara, nasla som aj miesto, kde si clovek moze sam naoberat, tak skocime. Inak oberala som aj v USA, nasa rodinka si nasla dobre miesto na byvanie, fakt.
A zelatina, nuz, ja sa s tym nehram, pouzivam praskovu, kde sa prida cukor, voda, necha sa to prevriet a hotovo. Vzdy stuhne no problemo.

schnucki
7. jún 2009

ahoj holky,
nestiham vas docitat, popisali jste toho mooooc ....

zuzi to je super ze jste si dovolenku uzili, to je moc fajn ... jak se ma gyrosek, uz jste se shodli na jmene???

blondy pekne ti tt naskakujou, mam z tebe radost 😵

mirusch uz zase?? ja si myslim stale to, co jsem i rekla, dela si to sama, opravdu ... a manzelove reakci rozumim, je to sice kruty, ale kdyz na vas a hlavne na tebe furt hazi spinu, neoduvodnene, tak ji neni pomoci .... drzte se, myslim na vas ....

jinak jahodovy kolac byl viiiiborny, mam je moc rada 😵

a jak se ma zbytek?? nestiham docitat tak doufam ze je u vsech vse v poradku .... nejaky novinky??

my jedeme ve ctvrtek do nedele k nasim, uz se mooooc tesim .... pokusim se na vas jeste v tydnu mrknout

mirusch mam neco dovyzt???

hezky zbytek nedele vsem 😎

zuzka11
7. jún 2009

Schnucki - ahooooj! Uzij si vase a privez hezke pocasi a uzij si Rajec, tatranky, margotky, jogurt hollandia.... 😀

Na jmeno jsme ani nevzdechli, nejak jsme meli tolik aktivit, ze jsme to neresili, myslim ze je skoro rozhodnuto, jak jsem vam uz na zacatku psala - Adam, ale jeste az bude nalada, tak projdeme seznam jmen, jestli nas neco zaujme........
Jinak gyrosek je akcni hlavne vecer, vcera tancovat snad hip hop, nadskalovalo mi bricho o 106, pak sel spat manzel polozil ruku a jako zazrakem, najednou klid......ale jsem rada, ve ct na dovce mel liny den a skoro cely se nehybal a ja uz mela strach........

Miri - ty pocity jsou strasne dulezita, mas pravdu...ja se to naucila s manzelem, mluvit proste o vsem, muzu s nim i o "zenskych" vecech, proste o vsech, pocity, nalady...a je to o necem jinem.......lekce pro tebe urcite bolestoiva, ale uzitecna.......cas to spravi, ted to hod za hlavu a zij letem.....btw.jahody zavidim, ja kupuju v HITu krabicky a hned je snim....jsem jahodove zavisla...ale asi musim zmirnit, vyrasil mi trochu exem.......

blondynka400
7. jún 2009

mirusch, jojo, už trénuju 😎

zuzka, no dneska je o něco lépe, sice mi zas navečer bylo dost blivno, ale tentokrát jsem to udržela a už je mi dobře 😅

schnucki, hezky si to tam užij 😉

zuzka11
7. jún 2009

Super blondy! 😉 A jak to vlastne mate s dovcou, jedete nekam?Co vubec manzel na oznameni tehu, jak reagoval?

blondynka400
7. jún 2009

zuzka, nejedeme nikam, není v podstatě kdy a hlavně jezdit někam k moři jaksi nemá moc cenu... 😀
No jeho první reakce byla "to si děláš legraci", ale jinak je moc roztomilej, nenechá mě nic nosit a tak. A říká, že už má teď dvě miminka, jedno velké (občas mi tak říká už hodně let) a jedno malé 😅

Jo, koukala jsem, že čekáš klučíka, co to jméno, už máte nějakého favorita?

zuzka11
7. jún 2009

Blondy mrkni vys, psala jsem ho tu 😉 Jinak ja ani nemyslela more, my byli taky po Nemecku..... ale spis neco poznat........tak to je zlaty.......ze bychom te prejmenovali? 😉 😀

blondynka400
7. jún 2009

zuzka, já jsem to tak letmo všechno přečetla co jste psaly, že bych byla tak slpá? 😠 😔
Já na ty poznávací věci moc nejsem a manžel už vůbec, navíc neexistuje moc míst, které by neznal.... Původně jsme chtěli v září Turecko, ale takhle ho radši vynecháme, i tak se nalétám dost...

No to si zkuste 😀

zuzka11
7. jún 2009

Tak specielne pro Blondy opakuju - asi Adam, jde to nejak od srdce, jen mame trosku problem, ze jsme o tom rekli jeste nez jsme zacali na mimu "makat" a dva lidi, sice ne az tak blizci, ale prece, si ho vzali, a to se jim na zacatku nelibilo.... 😠 Zatim je to porad Gyrosek, jeste jednou, nekdy, projdeme seznam jmen a uvidime, ale tenhle favorit porad nejak zustava.....lepsi nez holcicka, to by byla debata 😉 Nikdo totiz nemame favority....co ty mas nejake favority?

blondynka400
7. jún 2009

zuzka, tak už jsem to našla, ale dík, že jsi mi to napsala znovu 😵 . Já myslím, že je to hezké jméno. Si pak najde Evu a bude to 😀
No já jestli je to holčička, tak to mám celekm jasný, jestli je to kluk, tak jsem v háji, protože mě se nic nelíbí. Už jsem řekla manželovi, že si to v tom případě bude muset vymyslet sám, takže jsem zvědavá, jak to dopadne 😀

zuzka11
7. jún 2009

A holcicka? Neco exotickeho nebo jste na ceska jmena? Nevim prijmeni, tak proto........vlastne i kdyz bych vedela, nekdo to rad kombinuje....vidis, my meli opacny problem, pro kluky super vyber a pro holky nic "srdecniho".......

Co jidlo, uz je to OK a muzes jist, nebo to nejde?

blondynka400
7. jún 2009

zuzka, česká jména, exotiku v tomhle moc nemusim. Přijmení máme také české, i když bych řekla docela netypické, tedy nikoho toho přijmení neznám.... Nevýhoda je, že je docela dlouhé. Nikdy se nemůžu vejít do kolenek na formulářích (ale to jsme nemohla i s rodným příjemním 😀 )

Jaké třeba jméno pro kluka, krom Adama, ať mám inspiraci 😎

S jídlem už je to docela v pohodě a když nemám chuť, tak se prostě donutím. Ale váha se zatím drží pořád -3, ale řekla bych, že to brzo doženu 😀 . Asi se mi mění svaly na tuk, protože hubenější nevypdám, spíš naopak 😝

zuzka11
7. jún 2009

Blondy placnu jich vic - libi se mi treba Ondra, Krystof, Lukas, Filip a klasika Honza.......

Jojo, ty svaly znam......povoli mrsky strasne rychle...........A na jake pohlavi "se citis"?

blondynka400
7. jún 2009

zuzka, já se snažím cvičit, ale musela jsem to omezit a něco vyhodit úplně, ale to tobě asi vysvětlovat nemusím 😉
Tak Lukáš i Honza by docela ujdou.... Každopádně o jménu pro chlapečka budu uvažovat až tehdy, když budu vědět, že to je 😀

Abych pravdu řekla, vůbec si netroufám odhadovat. A vzhledem k tomu, že bych chtěla holčičku, tak je to určitě kluk 😀

zuzka11
7. jún 2009

Myslim ze ne 😀 Ja moc hctela kluka a vypada to na nej 😉 My meli presne tohle s holcickou, uvazovat az budeme vedet, protoze nic nebylo srdecni..........jojo, ja taky posiluju, plavu, chodim, ale to co bylo driv to holt neni......ale zase bude 😉

Hezky se vyspi, ja si jdu jeste cist do postele, u nas se ted rozprselo, takovy ten prijemny osvezujici destik, tak se snad bude hezky spat 😉 papa a ahoj zitra 😉

blondynka400
7. jún 2009

zuzi, já ale když něco chci, tak je to vždycky přesně naopak.... Ale v konečném důsledku mi je to vlastně jedno, hlavně když nebudou dvě, což mě tedy teď trošku děsí 😅

Taky za chvíli půjdu, už mi to dneska nějak nekouká... Hezkou dobrou noc 😉

zuzka11
8. jún 2009

Dobré ránko!

Tak fotky se mi sem neporařilo hodit - všechny moc velké.....ale poslala jsem je Miri a poprosila ji o přeposlání, tak abyste neřekly, že se tajím 😉

Co dneska plánujete?

blondynka400
8. jún 2009

Zuzi, ty neumíš změnšovat fotky? 😕 😀
Já jsem roho nakone v noci moc nenaspala, jak jsem si lehla, hrozěn mě začalo bolet břicho, tedy spíš než bolest to byl takový tlak, fakt hodně nepříjemný, úplně mě to vyděsilo ☹. Ale pak to přestalo, tak snad to je normální a roztahuje se jen děloha.... 😖
Po ránu jsem si byla zacvičit a asi vyrazím na pláž 😎

zuzka11
8. jún 2009

Blondy normalne umim, ale Kun mi to proste nejak nechce brat.......Tlak bude, norlani, ale vydesi, chapu........uzij si plaz!!!My tu mame taky hezky, odpoledne taky razim ven!

blondynka400
8. jún 2009

zuzi, fakt to bylo o hodně víc než normálně, ale myslím, si že to nebylo nic nestandartního...
Tedy co si to ten kůň dovoluje, co? 😠 😀
Tak si to také užij.... 😉

lubinka9
8. jún 2009

ranko,
vidim, ze tehulky to tu rozbehli.. 😀
ja som dnes trhla rekord, 5:15h som bola hore 😖 , potom som nejak zaspala a vstala az 9:15. To je tiez na prd. Som teraz z toho nejaka pomotana.

mala by som sa pozriet aj na nemcinu, cez vikend som tomu moc nedala a dnes mam hodinu.
u nas pocko nic moc, sice slnko vykuka ale zima. Tak budem na vas mysliet jak tam mate pekne.

blondynka400
8. jún 2009

lubinka, ježíš opet zas tak brzo? Co je to s tebou holka....

zuzka11
8. jún 2009

Lubi nemáš nějaké stresy? 😕 Nebo něco řešíš? 😖 Jinak tech 5,15 byl normalni cas, kdy jsem vstavala do prace 😉

Blondy - ted jsem na to jeste koukala a asi to nebude ve zmenseni, ale ve firewall mistni site, jsme napojeni na vedlejsi hotel - majitelka je stejna jako majitelka naseho domu a oni maji vetsi zabezpeceni, uz s emi stalo, ze to nestahovalo nejake programy a nehctelo posilat fotky a soubory.....tak asi to bude spis tohle.......

blondynka400
8. jún 2009

zuzka, hm to spíš.... To by si s tím chtělo trošku pohrát 😉

zuzka11
8. jún 2009

Blondy a co ty nejake fotky treba na mail, nemas neco treba z plaze, nebo jak objevujete Italii? Vim, ze sposuty fotek mas v CR, ale treba neco aktualniho z minulych vikendu?