Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
10. jún 2009

ok blondy, dohodnute. Hned jak sa vyliecim, som tam 😀

ja teda alkohol nemusim ziadny. Z tequily som sa ako oslavujuca maturantka otravila, odvtedy utrum. Ani vino, nanajvys pohar cerveneho, ine je pre mna kysle. A tvrdy alkohol uz vobec nie.

zuzka11
10. jún 2009

Miri dava se tam bily rum, aspon myslim a je to namkaaaaaa....

Lubi - bujon ma ve spizce snad kazdy.....jeste si tam muzes dat syt a topinku na kosticky 😉

Jinak Nemci a oblikani - oni to asi vidi tak, ze je prece skoro leto a v lete se oblika jen do kratkych rukavu 😀

U nas pocasi OK, prijde mi stejne jako v CR, takze si nestezuju....samo ze bych uvitala mooore a vic tepla, ale jde to.......

lubinka9
10. jún 2009

ozi, zuzka, co je s tymi linkami a penzionat? Ta vasa dovo ma zaujima 😉

blondynka400
10. jún 2009

lubinka, hm, tak to já sis zas ráda dám, hlavně červené víno... No hold mám teď smůlu, no 😅
Ok, očekávám tě 😵

lubinka9
10. jún 2009

zuzka, no ja ho mam ale este som to takto nejedla. Zvyknem si varit klasika slepaciu polievku. Tak skusim, uvidim.

Prave si pisem s byvalym kolegom na SK, maju tam 27stupnov.

zuzka11
10. jún 2009

Lubi - http://www.gasthof-zecher.de/, ubytko hodne rozumne ceny, fajn pokoje - patri to jedne rodine a snazi se......a na okoli si zadej do googlu lindau a bregenz.......

lubinka9
10. jún 2009

diky zuzka, kuknem

lubinka9
10. jún 2009

vyzera to fajn, som nemyslela, ze je to az tak daleko. Pri rakuskych hraniciach.. Ved uvidime. Ale okolie vyzera super 😉
a kde maju cennik, nejako nemozem najst

lenkove
10. jún 2009

jej, babule, tu sa riesia dovolenky, aj my ideme 🙂 uz pozajtra na predlzeny vikend do Bavorskeho lesa 🙂 pozriete www.waldblume.com
vyzera to byt pekne, nie je to daleko od ciest, ani od vlakovych zastavok, su tam jelene, zvierata a piesok (idu s nami aj deti) a bolo to za super cenu 🙂

kleopatris
10. jún 2009

ahojky babulky 🙂 vy asi uz spinkate, ale ja este nie 🙂

s manzelom to dopadlo ok, nakoniec sme isli este spolu na prechadzku a na zmrzku...vzniklo to z takej blbosti a z toho, ze milacik moj milovany bol nervozny pred cestou a vylial si to na mne...ale uz je ok 🙂

ja som dnes dorazila na slovensko, bola u zubarky a mam krasnu bielu plombu a len za 20 EUR 😀
inak pocasie tu maju fakt nadherne, bolo jak v lete...uvidime jak zajtra. Som sa pred chvilou nazrala jahod, tak dufam, ze sa do rana nevysypem 😝 zajtra mam v plane sa prezrat jahod 😀

lubinka to je mi luto, ze si chora ☹ ja ked nieco neznasam, tak je byt chora a musiet trcat doma, ja trcim doma rada, len ked ja chcem nie ked ma choroba donuti 😒 rychlo sa uzdrav 🙂

tak vam zelam dobru nocku a sladke snicky a aj ja idem konecne do hajan 😔

lubinka9
11. jún 2009

ranko 😀 , dneska som hore az od pol 7. 😀

kleo, fajn, ze si dorazila OK, zubara neviem porovnat cenovo. Ale aj mna caka navsteva, v juli na SK.
a je fajn, ze ste sa udobrili s manzelom 😵 a uzivaj si dovo..

dnes je mi trocha lepsie, uvidime jak sa to rozbehne pocas dna.

mna inak vcera ten moj tak nas..l, bol od 17.00 na grilovacke s kolegami. Pisala som mu sms, nech mi kupi cestou citrony a caj. Odpisal mi o 4 hodiny, ze ok baby. To som myslela, ze je uz na ceste, lebo jeden obchod je tu otvoreny do 22.00 a to on vie. Este o 22:45 nikto nikde, obchody jasan zatvorene a mobil mi nedvihal, nevedela som ci neni nalepeny autom na nejakom strome. Tak som sa nasr.. a hlavne som sa bala, volam mu o 23:00 co je vobec s nim a ci je ok a on vysmiaty, ze za chvilu bude odtial odchadzat.
citrony jasan nemam a dnes rano tu pobehuje s usmevom, milacik sem milacik tam a ze co mam taku naladu.. On to cele uplne vypustil z hlavy!!! 😠 🤐

lubinka9
11. jún 2009

ale teraz sa mi uz cajik vari, citrony mam kupene, dokonca aj smarties (nemecke lentilky) a uz sa mi robia aj ranajky. Takze svoj ucel to malo 😀 😀 😀
som ja ale mrcha 😀 😎

mona12071
11. jún 2009

ahoj holky dobre ranko zelam 😅

zuzka11
11. jún 2009

Lubi nejsi mrcha......pekne at se stara! 😉 Tohle taky nemam rada....hlavne kdyz nevim, na cem jsem, nepise, nevis jestli jede , nejede......dnesak at te pekne opecovava.....Jinak gratuluju k "pozdnimu" vstavani 😀

Klea - tyhle roztrzky jsou vsude, super, ze mate jasno, cisty vzduch a jste v pohode.....jinak jahody jsou i u me mor, vcera jsem teda odolala, ale jen diky tresnim🙂)))

Lubi - ceny tam myslim nejsou, psala jsem jim mail, ostatni hotely a penziony mely kolem 100EUR za noc, tihle 58 a bylo to tam opravdu moc fajn a super vychozi misto, 5km po promenade a cyklostezskach do Lindau a 5km na druhou stranu do Bregenzu......

lubinka9
11. jún 2009

ok, zuzi, som zacala mat spatne svedomie 😅 ale uz nemam.
a tie ceny tam nakoniec uvedene maju, pisu doppelzimmer, ak zostanes aspon 2 noci - 32€. Neviem ale ci to je na izbu alebo personu. Rozne krajiny to maju inak. aha uz som to nasla, je to pre 1 osobu vratane ranajok. Vy ste boli len jednu noc? ked mate vyssiu cenu? alebo maju nove ceny?
a vyzera to moc fajn, aj pocko v juli by mohlo byt ok.

ahoj mona, ako?

zuzka11
11. jún 2009

Lubi bylo jsme tyden, a vychazelo to nakonec min nez jsme cekali....cca tech 56-58EUR za pokoj se snidani.......a denne se te ptali jestli chces nove rucniky, neco uklidit....fakt prijemna atmosfera.......a hlavne , vim, ze to porad opakuju, super poloha!

lubinka9
11. jún 2009

hmm, tak si sa tam vyberieme. Asi to spojime s cestou na SK, bud cestou tam alebo spat 😵

co mas dnes v plane? zasa u vas svieti slnko a je teplo? U nas zima a dazd, ani ma to neprekvapuje.

mona ty si v Londyne, ze? ako je tam?

ja furt len o tom pocasi, nemozem si ale pomoct. Ked ma nieco zerie musim o tom stale rozpravat 🤐

zuzka11
11. jún 2009

Lubi v noci, teda spis k ranu prselo, ted zase vylezlo slunko......chystam se na prochajdu a pak uvidim.....manzel chudak v praci a zitra leti do Milana........jinak mam par super knizek z knihovny, tak se do nich asi ponorim🙂)))

Co ty, uz je lip?

lubinka9
11. jún 2009

no.. teraz som si namerala 37,3, takze sa to asi zas rozbieha
ale ma to stve lebo som si asi pred 6dnami zacala berat BT nech mam nejaky sajn o tom jak to funguje a mala predstavu ako pisala kleo nez zacnem od noveho cyklu.. ale prd, teplota mi stupa od choroby. Takze nebudem mat ziadne vypovedne hodnoty. 😠

blondynka400
11. jún 2009

Ahoj holky,

lubinka, tak začneš měřit od dalšího cyklu a nebo se zadaří a nebudeš muset.

Já jsem dnes moc smutná, včera večer jsem poměrně dost špinila, teď už to vypadá lepší, ale stejně se bojím, aby bylo vše ok 😢

lubinka9
11. jún 2009

blondy ahoj, a nemozes skocit k lekarovi? drzim palce aby bolo vsetko OK

blondynka400
11. jún 2009

lubinka, no tady to nejde tak úplně jednoduše.... Mám domluvený UTZ na příští týden a nebo přemýšlím, že bych zalětěla do čech, ale zas nevím, nechce se mi moc plašit...
Začala jsem brát ascorutim, kteerý už jsme měla brát, ale nechtěl ose mi do něj a na telefonickou radu si vemu i jeden utroš přes den...

lubinka9
11. jún 2009

tak sa setri, daj si do dalsiej kontroly klud, ber tie lieky a uvidis buduci tyzden. Ak by sa to ale zhorsilo skoc k lekarovi.

blondynka400
11. jún 2009

lubinka ach jo, proč zrovna já 😢

lubinka9
11. jún 2009

blondy, to som si vravela aj ja, tak ale nesmies uvazovat, neboj holka, mysli pozitivne i ked je to tazko, rozumiem ti. Ale pre klud v dusi, skus toho lekara, zlozite, nezlozite.. co ty na to?

blondynka400
11. jún 2009

lubinka, ted mám asi blok v těch řečích, protože jsem nepochopila, na co se mě ptáš 😀

lubinka9
11. jún 2009

no ci neskusis toho lekara hned? pre klud v dusi.
..no slovencina je tazky jazyk 😀

blondynka400
11. jún 2009

lubinka, no hned to asi nepůjde, nejdřív zítra....

mirusch
11. jún 2009

Ahojte, no my sme velmi pracoviti dnes. Ja som uz poriadila u svokry a este chcem aspon kupelnu u nas, manzel natrel strop v novej izbe a tak.

Blondy, jezisi, co zase! Ani sa nepohni, nohy hore, inak myslim si, ze by si mala bezat za lekarom, viem ze davaju babam nieco ked spinia, na zastavenie krvacania. Ja by som fakt necakala do zajtra, ked moze byt neskoro!!!!!!!! Nestvi ma a bez hned! Akoze nepojde. Musi ist. Aj keby si si mala zavolat taxik!!

blondynka400
11. jún 2009

mirusch, o dopravě to není. Já už teď fakt skoro nešpiním,jen takový malinko nahnědlý výtok, ale opravdu malinko, a začala jsem brát i ty léky co jsem měla brát a nebrala...
Mně je jinak dobře a nic mě nebolí.... A nic nedělám, válím se v posteli 😉