Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
11. jún 2009

Lubinka, no teda s takym chlapom 😠 Ale ja som mojho uz zhruba vycvicila, ze mi ma zavolat, ked sa zdrzi, lebo sa bojim, ci sa nieco nestalo, myslim, ze to po po par razoch tichej domacnosti pochopil. Oni si vobec neuvedomia, ze sa my bojime. A ty navyse taka chora. Len ho pekne pocvic, tak mu treba.

Kleo, takze v SR, joj, ako ti je dobre. A 20 EUR je malo? No, ja uz tiez nemam predstavu, tu mam plomby zadarmo, je fakt, ze su svetlucko modre, ale mne ziadna plomba nevydrzi velmi dlho, tak je jedno ci mam modru alebo bielu. Ale hlavne si to tam uzi.

Vsetky teraz na dovolenky a co ja chuderka doma trcat budem cele leto 🙄 Uf, USA sa nerata, lebo bolo naprd 😅 Ok, ok, rata, ale aj tak, zisla by sa mi taka riadna morska dovolenka.

Blondy, teraz citam, ze si konecne zobrala ascorutin. Prosim ta, preco to neberies, ked ti kazali???? Potom sa necuduj. Jaj, normalne mam chut ti dat na zadok. Ber vsetko, co mas a nohy hore, iba na vecko mas dovolene.

mirusch
11. jún 2009

Blondy, tak len dufam, ze nie je neskoro. A preco si vlastne tie tabletky nebrala, ked ti kazali? 😠 No, len dufam teda, ze je vsetko ok, ziadne cvicenie a tancovanie, valaj sa v posteli! Toto babo s tebou donosime a hotovo! 😉

zuzka11
11. jún 2009

Cetla jsem zatim jenom Blondy a musim te UKLIDNIT!!!! Pardon za naturalitu, ale Blondy to potrebuje - nahnedly vytok jsem mela taky, cca tri tydny, vzdycky jeden den.....bala jsem se strasne, ale NIC to nebylo!!!!!!byla jsem z toho fakt na nervy, kazdy patek se to objevilo, ja taky myslela, ze je konec, ale fakt nic! pro klid duse, ber Ascorutin a necvic ted a nesexujte......uvidis bude to OK!!!!!

Ted jdu docitat, jen vidim, ze tu mame pracanta Miri🙂)))

blondynka400
11. jún 2009

Zuzi, dík za uklidnění 😉 , já si taky tak nějak myslím, že by to nemuselo nic být ale přeci jenom něco ve mně hlodá... Já občas špiním někdy od začátku 6tt, ale vždycky to bylo fakt jen skoro neviditelně, asi kdybych to nezkoumala, tak bych si toho ani nevšimla, by oto vždycky večer při zavádění utroše a pak zas pár dní nic, ale včera mě to fakt vystrašilo, protože to bylo docela dost a i kousek takové hnědé sraženiny. I když taky se omlouvám ta naturalitu, ono kdy se to smíchá s takovým tím běžným výtokem + zbytky z utroše, těžko soudit 😝 😀

mirusch, protože ho cpou všem a já nějak neviděla úplně důvod, proč ho brát... Ale od včerejška už ho beru 😉

A pro klid duše jsem si tedy na dnešek navečer domluvila návštěvu u jednoho místního prominentního gynekologa, tak snad bude vše ok 😎

simonecka91
11. jún 2009

Lubinka to je k...pocasi co? tez u vas tak leje a ja jedu dneska do Braunschweig chtela jsem si koupit letni strevicky h...koupim si gumaky jak ja jsem nasr... 🙄 cele to pocasi me to kompltne ubiji. Jestli u vas bude v lete 20 stupnu tak u nas max 13 stupnu. Jinak nemci jsou magori nekteri chodi v kratasech i jak je minus 20 tu je to normalni!!!

Mirusch na Majorku?? Bleee proc tam? let radsi na kanary tam je mnohem lepe nez na Majorce. Majorka je plna hnusny ozralych nemcu, jestli teda stojis o to na kazdem kroku potkat nemce sed radeji doma, usetris!!!
Hlavni delegat pro Majorku je od me matinky sef, nasi se tam byli tez kouknou a proste hnus rikali ze uz nikdy vice!!

Lubinka jinak vis o tom outlet centrum u Vas ve meste?? Pry to neni tak velke jako v Bremen ale tez to jde 🙂

Toz se mejte moc hezky ja jedu do Braunschweig prijedu vecer s gumakama v tasce 🙄

zuzka11
11. jún 2009

Blondy fakt neboj, to co popisujes, zni uplne stenje jako to moje....ale chapu, clovek ma rposte strasny strach..........moc na tebe myslim.....a vecer dej vedet, ok? Jsem malinko kvuli te dovce mimo, v CR jsi kontrolu mela? Co vsechno ti delali?

Simi uzij si vylet!

blondynka400
11. jún 2009

simonecka, ono jak kde, já byla třeba na mallorce poměrně spokojená, jen si musíš dobře vybrat 😉

zuzka, jojo, zlvášť když si všude přečtešm že špinění znamená počínající potrat 😝
V čechách jsem byla dvakrát na UTZ, na tom prvním mi těhu potvrdila s tím že vidí náznak čudlíčka a pak druhý v 5+0 (dle Ms v 5+3 ale já měla ovu posunutou) byl vidět gestační váček a prý s troškou fantazie náznak srdíčka... A odpovídali jsem o něco víc... HCG tenhle den bylo necelých 7000... Na té druhé kontrole mi dala utroš a ascorutin, protože jsem jeden večer malinko špinila, ale fakt minimálně. A to je v podstatě vše 😎

mirusch
11. jún 2009

Ok Blondy, som sa aj ja ukludnila. Vies, tak velmi by som ti to uz dopriala! 😵

Simonecka, ja som mala rovnaky nazor na Mallorcu ako ty, ale potom som si nastudovala viac o tom ostrove a zistila som, ze hnusni ozrati Nemci su okolo Ballermanu, okolo hlavneho mesta. Zvysok ostrova je kludny, ma pekne plaze a daju sa robit vylety do stredu ostrova alebo na zapad do kopcov, kde nie je po Nemcoch ani chyru ani slychu. Cize sa vyhnut juho-zapadnemu pobreziu a hotovo. Praveze na Kanarskych nie je toho vela, ja rada totiz chodim a kukam domorode domceky a tak.

Ja som prave dokoncila kupelnu a rozmyslam, ci este nieco, nejako sa mi zda, ze ide migrena, svina, skusim zazehnat. Manzel robi sparglovu polievku, tuto jednu vie fakt lepsie ako ja, musi ma to naucit. A potom urobim hamburgery - domace su mnam, mnam.

blondynka400
11. jún 2009

mirusch, na mallorku mám tejná názor jako ty. Já tam nepotkala ani jednoho němce, ale tenkrát jsem nebyla zrovna v turistickém městečku... Ale byla tam nádherná pláž, kde skoro nikdo nebyl, výborná restaurace, no vzpomínám na to ráda... Kanáry já třwba neumsím vůbec, navíc na mě je tam zima a studená voda 😝

Tedy ty jsi ale pracovitá 😀

No já kdyby bylo zase něco špatně asi bych si to šla hodit, takže pro jistotu nic nedělám a navečer tam zaběhnu 😵

zuzka11
11. jún 2009

malorka ani kanary nemam zkusenost, asi zalezi na miste.....mam zkusenost s Kyprem a ozralyma anglanama, taky nic moc....prste kdyz si clovek vybere lokalitu, kde jsou same diskoteky, tak je tam i urcita sorta lidi.....

Miri - tak domaci hambace? 😉 Spargel vidim ted vsude 😀 my jsme inspirovani Italii, vcera vecer jsem delala pizzu, manzel si ji da dneska a ja zeleninovou polevku - konec jidelniho okenka 😀

Blondy - to co jsem psala, myslim fakt vazde, strach az s krvacenim, ne spineni!!!!!

mona12071
11. jún 2009

ahojte holciny pekny dnik zelam 🙂

blondynka400
11. jún 2009

zuzi, já vím, pořád to bylo hnědé a ne červené 😉 Ale sama to znáš, člověk se prostě bojí a plaší....

Ono zas když si vemeš Egypt a Turecko, tam máš všude ožralý Rusi, ono všude je něco 😝 😀

blondynka400
11. jún 2009

zuzi, já vím, pořád to bylo hnědé a ne červené 😉 Ale sama to znáš, člověk se prostě bojí a plaší....

Ono zas když si vemeš Egypt a Turecko, tam máš všude ožralý Rusi, ono všude je něco 😝 😀

meleri
11. jún 2009

čaute holy,

tak vy řešíte Mallorcu..a nás čeká každoroční letní dovolená v Ostravě... 😀

Mirusch,
co je sparglova polievka? Ňam hamburgery, a já tu mám krupici a ještě snězenou..to zas bude za hoďku hlad...no ale nějak se mi nechce vařit..

jinak včera ta konference o kojení byla super, akorát že tam nikdo nebyl jenom my dvě s kámoškou a ti "odborníci", tak sem si tam půjčila knížku Spíme s dítětem. a super.

Blondy,

šetři se, nic nerob..já jednou i krvácela protože jsem se nešetřila, ale naštěstí to pak přešlo. bohužel sem ale přišla o dvojče..jestli můžu co radit, tak určitě nic moc nedělej, šetři se do toho 12 tt pak by to mělo být v poho na větší ultrazvuk..

blondynka400
11. jún 2009

meleri, no já se docela šetřím, netahám nic těžkého a tak, manžel mě stejně ani nenechá... Sice cvičit chodím, ale fakt jsem to hodně omezila a sundala zátěž. I když tak mě napadá, že jsme včera vlezla na takový ten boční stepper a tam se přitom posilují i břišní svaly 😖

Z toho si nic nedělej, my hold teď mámte taky dovolenou v čehách

meleri
11. jún 2009

ty jo jestli fakt můžu poradit, necvič, max procházky, ale né do kopce, atd...ty vogo fakt necvič nedělej nic, max. domácnost..oni straší že do 19 tt, ale já si myslím že do toho 12 tt pohoda..

No já se právě strašně těším do Ostravy, ale jak si uvědomím kam všude bysme se mohli podívat...no někdy mě to mrzí..třeba ta Mallorca zrovna né, ale ráda bych zajela do Walesu zase, kde jsme se s manželem seznámili

simonecka91
11. jún 2009

Jenze na ty krasne plaze se bez auta nedostanes ale jinak se ti muzu poptat cestovka kde mati pracuje se specializuje na majorku 🙂

turecko a egypt nein danke 😔

dneska se mi stehuje drahous z clz uz ☹

mirusch
11. jún 2009

Simonecka, poptej se, to by ma fakt zaujimalo, ktore miesto by odporucila, ja som kukala sever a vychod, ale tak, aby tam neboli len velke hotely, ale naozaj aj mestecko s domcekami, vies co myslim? A plaz piesocna, bez kamenov, modre more...klud. Asi ziadam vela, ale aj tak si myslim, ze sa take da najst aj na Mallorce.

A co sa ti to stehuje drahous? Kam? Nechapem 😅

Meleri, veru, ja by som tiez vselikam sla, ale casto chodime za nasimi, aj tak chcem...no, vsak tento rok som videla uz vela zaujimaveho, nechcem byt nevdacna.

Blondy, stepper? Pocuj, kasli do konca 12 tt na cvicenie, myslim si, ze babatko ti je natolko prednejsie, ze to bez cvicenia par tyzdnov vydrzis, nie?

zuzka11
11. jún 2009

Blondy rozhodnes se saam, ja jsem taky cvicici fanatik, ale do toho 10tt jsem byla dost opatrna...misto behu prochazky, sice svizne, ale "jen" prochajdy a posilovani prdele a nohou preruseno a pak az od 10tt, nechtela jsem si nic vycitat......neboooj bude dobre....hlavne ze neni cervena......

Meleri - tak super, ze prednaska nakonec byla dobra.....ona je to asi veda, co? 😕

zuzka11
11. jún 2009

A Blondy, minule to krvaceni bylo vzdycky driv, vid?

blondynka400
11. jún 2009

meleri, jenže já nevydržím nic nedělaz, to se prostě nedá ☹

mirusch, no mělo bylo dobře, tak jsem si na něj chvíli vlezla... A udělalo mi to dobře. No to si právě nejsem jistá, jestli to vydržím, už takhle mě bolí celý tělo... Jinak ale jasně, že je přednější...

zuzka, no já teď přešla hlavně na rotoped a bežecký pás, ale chodím, neběhám. A pak cvičím cviky z mojžíšový, co jsou upravený pro těhu a to je v podstatě vše, tedy jen včera jsem si k tomu přidala te stepper...

Jojo, to bylo vždycky skoro o 14 dní dřív, vždycyk konec 5 a začátek 6 tt, zítra bych měla začít 8...

zuzka11
11. jún 2009

Bude to OK, uvidis........

meleri
11. jún 2009

Blondy,

no já nevím jak poradit..já sama ani nic dělat nemohla, protože jsem byla strašně unavená, tak jsem byla ráda že po práci jsem jakžtakž povařila, uklidila..já akorát chodila na procházky..
..
pozor na to kolo, to mi vyloženě gynekolog zakázal...zvlášt i proto že my byli po IVF...

je fakt ale že já nešpinila, ale krvácela, a to po jednom výšlapu v česku, kde jsem to přehnala..tak nevím jestli se to dá srovnat...

ale každý je fakt jiný, každý to snáší jinak, a jestli je ti dobře, tak je těžké nic nedělat..ale asi to musíš překonat, kvůli malému..jestli špiníš..ale jak říkám, ten druhý trimestr už je pak super, to už se pak dá dělat víc věcí...někdo už zas i jezdí na kole..

mě taky sport dost chyběl, ale já to měla "lehčí " v tom, že mi bylo fakt furt slabo..

meleri
11. jún 2009

nq druhou stranu hodně ženských takto nazačátku špiní jsem slyšela, tak to určitě bude pak v pořádku! 🙂

lubinka9
11. jún 2009

ahojte, ja som sa prave zobudila, zas som mala potiacu hodinku, ci dve?

blondy, dufam, ze je uz lepsie, kedy mas ist k tomu gyn, ci uz si bola? Verim, ze bude vsetko OK.

simon, o tom outlet centru viem 😉
a inak Braunschweig je od nas cca 18km, bola si v tom velkom obchodnom centre v centre mesta? Co si kupila nakoniec?

egypt tiez nemusim, bola som minuly rok a nic moc. Rusi vsade naokolo, euro nema hodnotu, len dolariky. A ten baksis za vsetko mi pekne liezol na nervy. A kedze sme boli 2 holky stale nas na plazi otravovali miestny. Ubytko spatne, strava sa dala. Len tam kazdy druhy chytil Faraonovu pomstu. Nam sa vyhla snad len preto, ze sme na izbe mali slivovicu a pravidelne sme dezinfikovali 😉 Ale to sme boli v Hurghade. Myslim, ze v Sharm el Sheik (ci jak sa to pise) v 5* hotely by to bolo ine

zuzka11
11. jún 2009

Blondy, tak jak? palce jsou uz umackany........

Lubi - zase? Ale lepsi se poradne vypotit..........mimochodem, u vas nebylo ve svatek zavreno, ze ti manzel prinesl ty citrony a smarties? 😕

lubinka9
11. jún 2009

zuzka, Niedersachsen jak na potvoru tento sviatok neoslavuje. 😒

lubinka9
11. jún 2009

hej, snazim sa lezat co najviac v posteli i ked teplotu nemam vysoku, napriek tomu sa ale spotim. Som zvedava co budem robit o 3-4 hodky ked mi nepojde spat a vy tu uz nebudete ☹

a co, bola si na prechadzke?

zuzka11
11. jún 2009

Jojo, hned dopolko...ted jsem nejaka KO a nic se mi nehcce, manzilek porad v praci.........zavidim nesvatek, tady vsechno zavreno 😠

jsem z te Blondy nejaka nervni........

lubinka9
11. jún 2009

no neozyva sa, snad je vse ok