Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
16. jún 2009

ahoj schnucki, vitaj spat. Novinku nech ti povie Kleo 😉

zuzi, jasne, ze na prste ale na noc ide do VIP loze 😀 A aj doma ked upratujem, varim alebo ked som v sprche tak si ho davam dole. To vies uz som raz s nim poskrabala pohar.

blondynka400
16. jún 2009

lubi, jak ti vůbec je? už je lépe?

lubinka9
16. jún 2009

blondy tak super sprava s vysledkami. Mne furt stejne, bez zmeny. Vlastne som zacala pozitivne mysliet tak to je zmena, tiez sa vycasilo a to ma vzdy potesi. 🙂

blondynka400
16. jún 2009

lubi, ta alespoň něco.... Mně je dnska tak blivno, že si to ani neumíš představit. Navíc jsem od rána snědla jednu meruňku, jakmile si představím nějaké jídlo, tak.. 😝

kleopatris
16. jún 2009

blondy dakujem 😵 aj mne je blbo 😒 teda nie blivno, ale z toho vzduchu tu ....je tu teplo a hnusne a som este mrtvejsia jak rano 😖 aaach jo asi ukecam lekara, ak si nejakeho konecne najdem, nech ma vypise 😀 jooj keby to bolo take lahke, ze....
inak ja mam zase zravu, co predo mnou nezdrhne to zozerem a este mi stale zle nebolo, tuk tuk tuk. Mozno budem po tatkovi 😀 😵

blondynka400
16. jún 2009

kleo, neboj ono to příjde, já to měla na začátku tak tak a jak jsem teď dopadla... 😝 😀 😀
Tady je taky teplo, řekla bych že asi o toršku víc než u vás 😀

kleopatris
16. jún 2009

no lenze u nas v kancli sedi 30 ludi, klima nejde, okna skoro vsetky zatvorene...no poblvkat sa idem z toho, myslim, ze so spolupracou pocitacou sa nam to tu pekne vyhrialo na takych 40 stupnov 😝
ale u nas sa blvka od prveho tyzdna, tak dufam, ze ked som doteraz nie, ze uz nebudem 😀

mirusch
16. jún 2009

No, cez Amazon objednavame bezne, islo o to, ze tieto knihy uz nemali, len cez sukromne osoby alebo nejake knihkupectva, pouzite ale aj nove knihy. A to som sa predtym bala objednavat, ale aj tak je to super spica servis, hlavne je dobre, ze sa plati Amazonu a nie priamo nejakemu clovekovi. Knihy su o babikach - kvoli muzeu, nech tam nie som blba, trosku si nastudujem historiu.

Prave sme sa vratili od pravnicky, rychly proces, bude nas zastupovat, povedala, ze kedze sme v tom nevinne, tak aj jej naklady by mala uhradit druha strana, v kazdom pripade to bude pozadovat. Tak som zvedava. To by bola fasa.

Schnucki, no hura, hura, uz som ti chcela volat, ci ste ok. Uz sa tesim na cokoladku.....kedy prides? 😀 Ale jasne, mas cas, v piatok idem za jednou babenkou po Rumbu, tak budeme na chvilu ok. Ozi, mozes zacat rozmyslat, ktory vikend mozete prist nam pomoct, tento vikend tapetujeme a potom uz len budeme cakat na vas.

Blondy, mne bolo vcera tak blivno. Ale bohuzial nie z tehu 😅 Ale nevadi, beriem tieto stavy ako dietu... a tie vysledkyj - no tesim sa z teba 😉 To tu budeme mat deti ako smeti!

Zuzi, len pekne per, upratuj. Ozi, este som rano stihla aj nakupit pre svokru. 😉 A teraz idem este donatierat konecne dvere. Skoro ma slahlo, nevedela som ako urobit linku - jedna strana bezova, druha tmavo hneda, tak aby to bolo pekne rovno a stetec hruby. Tak som nakoniec zobrala mini stetcek na sminky na oci a tym som to. Ale trvalo to!

lenkove
16. jún 2009

Ahojte 🙂

Mirusch, tak ty mas pracu, v muzeu? Napis viac aj IP, ak mozes, som zvedava!

Inak, ja som sa vratila z predlzeneho vikendu a radsej nebudem komentovat ako si niektori ludia mylia chatu s hotelom all inclusive a mna so sluzkou 😠 ale to je riziko velkych spolocnych akcii.. povedala som, ze naposledy idem niekde kde nie je na dosah restika 😀

a doma je babka v nemocnici, je to dost vazne a mna tak neuveritelne stve, ze som v zahranici.. a ze mi rodicia nedali vediet, ze v sobotu v noci babku museli akutne operovat.. ze ma nechceli zatazovat,ked som na chate.. hrozne ma to nastvalo, ja som sa celu sobotu noc bavila a babku ledva prebrali z narkozy 😖 ☹

blondynka400
16. jún 2009

mirusch a jak jsi na tom vlastně s dietou? Držíš stále a nebo už jsi se na to vykašlala? 😕

kleo, hm, tak to nic moc 😝 . no uvidíš, jak ti bude 😀

lenkove, tak ty jsi za služku? A nechceš přijet? Potřebovala bych uklidit.... 😀 Jo a schnucki, potřebovala bych vyžehlit 😀

schnucki
16. jún 2009

jo tak kleo je taky tehulka 😵 takze kleo moc m gratuluju a drzim palecky at to dotahnete do konce!!!!!

blondy sem s tim, ja se chystam vecer zehlit, tak to vemu najednou 😀 .... jak ti jinak je??

mirusch rumbu si uschovej, ja ji u nas v globusu nesehnala, prosmejdili jsme regaly od shora dolu, ale rumbu jsme nenasli ☹

lenkove priste se na neco takoveho vyprdni .... s tou babickou me to mrzi, jak ji je?? nasi mi kolikrat taky veci reknou az pozdeji, ze prej tady stejne nic delat nemuzu a jen si budu zbytecne lamat hlavu ....

zuzka11
16. jún 2009

Leni - to je na prd....... 😒 Drzim palce, at je babicka brzo dobra....mrzi te to vid? 😝

Schnucki - ahoooooj, uz jsem si rikala, ze ses nam tam zapomnela 😉 jak bylo, jak jste si to uzili? Btw.porad nevim co je Rumba......jsem ja vubec z Cech? 😉 Na vikend prijedou tchanovci, tak ze bych si nechala privezt 😀

Blondy, Kleo - at je lip.......bude brzo, urcite.......to jen ty zacatky, nez se telo srovna.......

Miri - neprovokuj jeste nakupj jsi stihla......abys vedela, JA TAKY! 😀 Ale prani ne, je toho moc a je to tezke, cekam na P.az to odnese....a vecer u telky bude zehleni.......o jak se tesim......

mirusch
16. jún 2009

Tak, dokoncila som natieranie, hotovo. Uf, sa to nezda, ale roboty je to dost. Cestou von ma skontroloval syn majitela, byva nad nami, prave sa rozvadza, mlady, pekny, este aj moj oblubeny muzsky parfem mal, vyvoniaval tam 😅 Aspon vidi, aki sme pracoviti, teda ja. Vzdy ked ide okolo, tak tam vidi robit iba mna. 😀 Dobry timing.

Schnucki, nevadi, ak mas ine coko, tak ti je odpustene 😵

Zuzi, Rumba bola este za Ceskoslovenska, aj jej ponechali cerveny obal. To je taka mini coko, dlha ako prst, hruba a ma prichut rumu. Maju aj ine prichute, ale tie su o nicom.

Lenka, no toto. A nechala si zo seba robit sluzku? A to ste tam boli iba kamosi? Lebo my ked sme sli parta, tak sme si urcili na kazdy den sluzbu - ti potom varili aj odpratavali. a bol pokoj. A to s babkou mi je luto ☹ Ja ich chapem, ze ti nechcu kazit pohodu, ale aj mna by to strasne mrzelo. A nemozes babku ist pozriet? Neda sa ti?

Blondy, dietu nedrzim, manzel sa snazi, ale asi bude musiet ist na to zase ostrejsie, musi zhodit tych 5 kg, co nabral na dovolenke. Ja som vdaka zdrav. problemom na povodnej vahe, dokonca nizsie (hm, nechodim do fitneska...) takze sa netrapim. Ale davam si pozor, kolko jem, to je fakt, neprepchavam sa.

blondynka400
16. jún 2009

zuzka, neboj, já to taky nevěděla. Až poté co mi to Mirí vysvětlila, tak jsem si vzpoměla 😀 .

mirusch, hm, tak vidíš... Oni na všem negatovním je i něco pozitivního.... Já jsem stále 3kg mínus a nahoru to naštěstí ještě nejde 😅

zuzka11
16. jún 2009

A co to teda je? 😕 Porad jsi v minusu? 😕 Hlavne aby ti uz bylo dobre......a mohla sis uzivat leta a mimca v brisku.......

blondynka400
16. jún 2009

zuzka, taková tyčinka s rumovou náplní. A myslím, že má červený obal, kdy mi to Mirí vysvětlila, tak jsem si jí pak vybavila....
Jojo, pořád, dneska ráno jsem se zrovna vážila...
Asi jsi to přehledla, ale co ta hodnota progesteronu 35, je to tak normální hodnota? Já myslím že jo, jen bych to potřebovala potvrdit 🙂

mirusch
16. jún 2009

Zuzi, vsak som ti to vyssie vysvetlila 😕

zuzka11
16. jún 2009

Sory, asi jsem prehlidla, Miri.....diky....nejak neznam:((((

Blondy hodnota OK, taky jsem prehlidla........bylo to na te kontrole na zacatku tehu, vid?

blondynka400
16. jún 2009

zuzka, nene, bylo to teď minulý týden.... Je to málo? 😕

blondynka400
16. jún 2009

schnucki, je já si nevšimla příspěvku od tebe. Tak já ti to tam vše posílám, ju? 😀
Ale tak jde to, sice poslední dny mi je jaksi víc blivno, ale nešpiním, to je hlavní.... 😅

zuzka11
16. jún 2009

neeee, ja myslela jestli to nebylo pred tehu...to se to meni podle dne cyklu.......bud v poho! A jsem moc rada, ze spineni ustalo, supeeeer! 😉

mirusch
16. jún 2009

Blondy, panika? 😀 Neboj nic, tentokrat je to tutovka!

Zuzi, tak najblizsie, ked budes v CR, tak sa po Rumbe poobzeraj. Isto, ze nie je najlepsia na svete, ale nam chuti, vzdy si donesieme cele balenie - 60 ks 😅

zuzka11
16. jún 2009

To me teda fakt minulo, Miri.....ja mam docela rada Margotku, ale az ted jako dospelak 😉 Ale koupim si ji tak 1x za pul roku, vetsinou na benzince, kdyz nekam jedeme........

mirusch
16. jún 2009

Zuzi, ja frcim na Rumbe, Kofile, Ledovych kastanoch, Minonkach a Fidorke. Toto absolutne vedie. 😝

zuzka11
16. jún 2009

A co Hanuta nebo Kloppers to te nedostalo?

mirusch
16. jún 2009

Tie su fajn, hlavne Hanuta, ale na tie slovenske-ceske, nemaju 😉 Hanutu som trepala aj mojej rodinke do USA, tak sa oblizovali.

mirusch
16. jún 2009

Ok, dobru noc prajem. Este vyvesiam pradlo, umyjem riady a do postele, skoro vstavam. Musim zajtra pracovat...a zase zadarmo 😝 🙂

lubinka9
16. jún 2009

tak ladaove gastany, to je teda moje naj! mnaaaam. Davno som nemala, ked pojdeme v juli na SK tak si nakupim.

baby, som to uz v posteli nevydrzala tak sme sli autom do Real-u pokukat a nieco male kupit. Ked sme sa vratil zmerala som si teplotu digitalom a ukazala 36,9, som sa potesila, ze asi mam fakt nejaky postelovy syndrom ale nezdalo sa mi ake mam teple celo. Tak som zmerala ortutovym a 37,5 😢 Takze na noc vezmem polku paralenu.

lenka, nech je babke coskoro lepsie 😉

schnucki
16. jún 2009

blondy uz jsem dozehlila tak sem s tim 😀

mirusch potesim, mam pro tebe ledove kastany, kofilu, fidorky, minonky a i polomacene .....

lubi ty jsi nemocna??? tak at se brzo uzdravis 😉

blondy je super ze nekrvacis, ja taky myslim ze se to tentokrat povedlo a bude to v poho 😉

delate mi holky radost 🙂

zuzi meli jsme se paradne, radne jsem si to uzila a dokonce me i mamca rovnou zaprahla, meli v hotelu na veceri 28 nemcu, zajezd, tak jsme s pritelem zasli taky na jidlo a ja tam byla kdyby neco, tak jsem parkrat skakla neco prelozit 😀 .... jinak kamaradka si s pritelem koupili clovece nezlob se a misto figurek tam jsou mali panaci 😀 no lili jsme si becherovku citrus, tak bylo veselo .... jinak zase vsechny postradam, ale v srpnu je zas uvidim ....

letim si dat kavicku, jeste si cist a pak do hajan

preju vsem krasnou dobrou noc

zuzka11
16. jún 2009

Jsem rada, Schnucki ze jste si to uzili!!! tak o Clovece s panakama jsem jeste neslysela, to muselo byt halooo 😀 Jinak kocky prestante me tady drazdit se vsema tema sladkostma.......ja se pak neudrzim a znate me, jakmile coko nacnu tak padne cela.....a gyrosek pak chudak bude cukrovkar....nenenene, nectu vas, o zadnych namkach jste nemluvily 😉

U me zehleni nedopadlo, P.prisel tesne pred svym fotbalem, takze ho nestihnul donest...takze zitra, vsak ono neutece.......jak ja se tesim na pracku v byte.......