Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

monasek84
19. jún 2009

blond: tak jsme zvedavy jak se to bude kulatit 🙂 takto moc rozdil zatim nevidim, ale to prijde.... 😉

monasek84
19. jún 2009

kleo: chtela jsem na ty gatky dat poznamku, ale pak sem si rekla ze ne 😀

ale co... ja mam radsi tyto nohavickovy jak tanga, nebo klasicky 😀

zuzka11
19. jún 2009

Blondy dala ftoku? 😕 Jdu na tooooooooo 😀 A pekne ji zdbrnu 😉 😵

Kleo - bude lip, uvidis! me pomahala studena voda.......jinak testiky mam taky schovane...nejdriv ten "nadech" a pak dalnice 😉

zuzka11
19. jún 2009

neumim psat - fotku ne ftoku 😝

zuzka11
19. jún 2009

Hlasim, ze rozdil jen v barve kalhotek 😀 Blondy ja chci to avizovane dedicne PORADNE bricho! 😉

monasek84
19. jún 2009

Zuzi: a tvou fotku neuvidime?? 28tt.... ty uz musis mit poradne banderko, ne? 🙂

blondynka400
19. jún 2009

Jen klidně holky mějte poznámky, mně to neva 😀

Jojo, mám je v několika barvách jsou docela fajn. Já právě asi 12 let nosila jen tanga, nic jiného bych si na sebe nevzala... Ale pak když jsem chtěla otehu, tak jsem se o tom radila s kamarádkuo fyzioterapeutkou, že ty tanga nejsou úplně ideální, protože ti stalčují nějaké body či co.Takže tanga jsem začala nosit jen ven pod oblečení a tohle jsem nakoupila na doma 😉 A ono je to lepší když vyběhnu na zahradu v tomhle než v tangáčích 😀

monasek84
19. jún 2009

blond: nahodou... 🙂 ja je mam fakt radsi.... pokud nemam kalhoty pod kterejma sou videt, tak nosim porad takovy 🙂 i na sport jsou lepsi 😀

blondynka400
19. jún 2009

monasek, zuzka se stydí víš a nechá se ráda přemlouvat 😀

zuzi, hold budeš muset asi ještě nějaký ten týden vydržet 🙂

kleopatris
19. jún 2009

no aj ja som nosila len tanga a tiez ked som mala s tym krckom maternice problemy a chcela otehu tak som ich vyradila a teraz mam taky tvar jak ty, ale bavlnene 🙂 a teraz ked si dam tanga tak mi lezu na nervy....uz som nezvyknuta

blondynka400
19. jún 2009

monasek, tak to pro mne tedy ne, stále jsem si ještě úplně nezvykla... Já prostě nesnášim, i když jsou vidět i jen maličko.... Proto jsem nosila vždycky takové ty miniaturní tanga ještě ze specilního materiálu, které fakt vidět nejsou.. Ale je to každého věc 😎

monasek84
19. jún 2009

kleo: presne tak.... 100% bavlna, nekrajkove, hladke.... moje rec 😉

blond: tak taky zalezi v cem chodis do prace atd... pokud mam do prace slusne kalhoty atd, tak pod ne beru taky tanga, ale pokud nemusim, tak je neberu (zanety atd 😠 )

blondynka400
19. jún 2009

monasek, tak já na záněty a podobné věci naštěstí nikdy netrpěla, třeba mykozu jsem v životě neměla... Takže tohle mě netrápilo.

Jinak souhlasím s tou bavlnou, takové ty úplně nejobyčejnější bavlněné jsou nejpříjeměnší... ¨
Jo to na té fotce i když to tak nevypadá tak to je speciální bavlněná krajka, žádná umělotina 😀

No já teď do práce nechodím, nemůžu, ale většinou jsem chodila v kostýmkách a nebo v uplých věcech, a tam to fakt jinak nejde. Ale jak už jsme řekla, já jsem na tohle zasažená 😀

monasek84
19. jún 2009

blond: tak to bud rada 🙂 me to prinesl muj konicek... ale tak uz sem dlouho nic takovyho neresila (tuk tuk tuk 🙂 )

Tak ty musely byt drahe 😉 ale na tomto bych nesetrila! 🙂

tak pokud si nosila kostymky atd tak to chapu.... ja nosim rifle (s kombinaci s nejakym TOPem) a nebo tak ruzne, podle nalady... takova ta stredni uroven slusnosti 🙂

blondynka400
19. jún 2009

monasek, no já jsem ráda, když vím, co s tím mívají kamarádky za potíže...

Tak něco stály, ale já to nějak neřeším 😅

No džíny jsem si na sebe mohla vzít tehdy když nebyli žádná jednání, pohovory a tak, což bylo tak jednou za měsíc 😝 😀
A i tak já kalhoty moc nemusím, mám radši sukně 😉

kleopatris
19. jún 2009

no aj ja nemusim nejak specialne oblecko do prace....ja mozem aj v mechu a nikto sa nepozastavi....no co uz, blba praca, neznasam ju 😠

monasek84
19. jún 2009

blond: ja sukne nesnasim, jsem spis ten chlapsky typ 😕
Ale tak co, hlavne ze si kazda najde svou cestu 🙂

kleo: co vlastne delas?

kleopatris
19. jún 2009

sukne ani ja...nemusim moc svoje nozky vidiet 😀

ja robim v spedicke, totalne podradnu pracu 😒 ale co uz narobim, lepsie jak nic 😒 na toto miesto neni ani maturita treba a ja mam vysku.....takze sa tu sialene nudim a blbnem a to ma dost ubija, ale teraz nastastie uz vidim male svetielko na konci tunela 😀 a po materskej ma tu ani boh neuvidi 😀

monasek84
19. jún 2009

kleo: ad ty nohy - stejne tak jako ja 🙂
Hlav ne ze je neco v teto krizi... 🙂 a materska to jisti 🙂

lubinka9
19. jún 2009

prave som dokukala najlepsie scenky Kaiser/Labus. Aspon nejake rozptylenie. Teda ak nepocitam ranajsi tanecek mojho draheho 😝 😀

ja som tangace nosila ked som bola mladsia. Ale uprimne mi ten material v lete moc nevyhovoval. Ked som presedlala na bavlnene tak to bolo ovela lepsie ale zasa design nic moc. A teraz nosim len bavlnene alebo bavlna/lycra. A kedze do prace teraz nechodim a nemusim sa bussines obliekat tak to neva. A ten moj ma aj tak jedny oblubene, ktore niesu ani krajkove ani saten, obyckove. Alebo potom ziadne 😀

kleo, ta praca.. skus nejak vydrzat a potom budes mat ine starosti/radosti. A nebolo v ponuke nieco ine?

inak ja som taky mix, nosim saty aj sukne ale aj kostymi, kosele s kravatami. Dokonca aj traky

meleri
19. jún 2009

čauec lidi, tak žiju, jogurt mě nezničil. 🙂
jinak jak se máte?
tady je zas vedro. ráno sem se šla projít s malým v šátce s tím že bude chladněji a už takové vedro.. ☹ už se fakt těším do česka kde je zima. 🙂

meleri
19. jún 2009

jinak pokud máte někdo zájem šátku koupit, klidně prodám, pošlu poštou..asi ji už moc nevyužijeme...

zuzka11
19. jún 2009

Mony - zrovna jsem ji sem chtela dat, vyhrabala jsem nohavickovky - ano, Blondy, i krajkove - v cem jinem ti muzu konkurovat? 😉 Ale pak prisla sms, ze tchanovi se riti a budou tu za 2h, tak kmitam....fotku dam v nedeli az odjedou OK? Jinak ja jsem taky relativne tangacovy typ, za ta leta mam uz vyzkousene ruzne strihy, aby to netlacilo a ja o nich proste nevedela........nebo ted mam rada brazilky, super pohodlicko........

monasek84
19. jún 2009

zuzka: brazilky sou jaky? snurkace?? 😀
oki, tak teda vydrzime do nedele, ale dyl ne 🙂

blondynka400
19. jún 2009

monasek, tak to já jsem právě zas hodně sukňový typ a kalhoty spíš nosím z donucení a nebo proto, že prostě na výlety a tak je to lepší a člověk pak nevypadá za exota...
Ale byly doby, kdy bych si kalohty na sebe nevzala a jezdila jsem v sukni i v ziě na prkně na lyžích 😀

kelo, tak to já se zas nožkama ráda pochlubím. To je část těla, na kterou jsem vždycky chlapi dostávala 😀

zuzka, já o tangách taky nevím.... Je tak to už se na tu tvojí fotečku těšíme 😵 No je mi konkuruj hubeňoure 😀

monasek, já znám označení brazilky u plavek, a to jsou takové ty napůl tanga a napůl normální kalhotky

meleri, to je fajn, že žiješ 😵 . Já šátek bohužel ne, jelikož to by moje záda asi nezvládly 😝

zuzka11
19. jún 2009

hele Mony.....me tu holky znaj dobre, vcetne brichandira, ty sem koukej dat fotku🙂)))) Jinak posilam link na brazilky - http://www.spodni-pradlo-aneta.cz/kalhotky-bras...

monasek84
19. jún 2009

blond: tak mit na to nohy, tak se taky chlubim 😀 takze ja vsazim na dekolt 😀

monasek84
19. jún 2009

zuzka: diky za odkaz, tak uz presne vim co to je 😀 takovy mam taky rada, takovych taky par mam 🙂
Ja sem nebudu davat fotku 😀 pupendo nemam a ta v profilu staci 🙂

blondynka400
19. jún 2009

zuzka, tak jsem ráda že u spodního prádla je to samé jako u plavek 😀

monasek, z vlastní zkušenosti můžu říct, že nohy zabírají lépe ( i když si onich myslím, žre třeba nejsou dokonalé, jen je stačí dobře použít). Dekolt umí ukazovat každá, ale nohy už ne 😀

kleopatris
19. jún 2009

hm ja nemam ani nohy ani dekolt 😒 hmm jedine ocami musim mrkat jak sialena 😀

ja oblecem este saticky v lete a na svadby a tak, ale v sukni som dost nesvoja, asi mam na to fakt blbu postavu, si pripadam jak saso...