Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

monasek84
19. jún 2009

blond: no jo, ale ja mam nohy jak terenni bazant 😀 (silna a svalnata stehna) a to do sukne nevypada moc "nezne" 😎

kleo: jinac presne tak... proste v tom mam divnej pocit, neumim se v tom chovat 🙂 ale letos sem si koupila svoje prvni saty a rifl.suknu a rekla sem si ze tuto fobii zmenim 😀 saty jsem mela jednou a sukni jeste ani jednou 😀

blondynka400
19. jún 2009

kleo, holka nepodceňuješ se trošku? 😠

monasek, terenní bazant? Tedy teď jsi mě fakt pobavila 😀 😀.
Tak nikdo neříká, že máš nosti minu pod zadek, v tom stejně každá vypadá jako podstřižená husa i když má postavu sebelepší, je potřeba si vybrat to správné, každému jde něco jiného. No ale nebud vás už přesvědčovat, snad na to časem přijdete samy 😀 😀

monasek84
19. jún 2009

blond: vsak jasne 🙂 u me je to tim (si myslim) ze mam dva starsi brachy a od mala jsem si hrala s nima, chodila ven atd a byla spis jako kluk, takze proste ted se citim dobre v kalhotech 🙂 ale jak sem psala o kousek vis, pracuju na tom 😀

blondynka400
19. jún 2009

monasek, to je hlavní 😀
No o mě říkají že jsem taky jak chlap, myslím jak chlap, záliby mám jak chlap, jen tak nevypadám 😀 😀

Tedy já jsem zas vtipná, to asi ten jogrt co jsem měla před chvíli, jsem se nakazila od Zuzky 😀

kleopatris
19. jún 2009

este minimalne pol hodky a mozem ist domov 😀 piste nieco, nech mam co citat 😎

blondynka400
19. jún 2009

kelo, tak nám napiš něco taky ty ne? 😀 Půl hodina uteče jako voda.....

zuzka11
19. jún 2009

Podle me nejrafinovanejsi naznacovat....mini neeeeeee, sukne a dekoltiky ano, ale v rozumne mire, aby si chlapi mohli predstavovat.....kde bychom bez trosky zenske rafinovanosti byly? 😀

Jinak terenni bazant me pobavil a Klea se urcite podcenuje....fotku mi teda jeste neposlala, ja ji jo 😵 , ale viiiiim to🙂)) Blondy jen tak dal a kdyztak vtipny jogurt preposli, dneska ma uspechy 😉

blondynka400
19. jún 2009

zuzka, dobře, já ho měla pro změnu s meruňkami.... 😵

S rafinovaností souhlasím, hlavně si musíš vybrat,co ukážeš, vždycky to musí být jenom jedna věc a nejlépe pouze částečně, protože pak ženská vypadá jak laciná děvka 😝 😀

kleopatris
19. jún 2009

zuzi mirke som poslala 🙂 musi preposlat, alebo mi posli email do IP a ja poslem 🙂

no sak ja som rafinovana, ja ukazujem oci 😀. ale nepodcenujem sa, ja viem, ze dobre vyzeram ako celok, ale nohy a dekolt...to su tie slabsie casti celku 😀

blondynka400
19. jún 2009

kleo, tak to potom jo 😎 😀

lubinka9
19. jún 2009

som spat..
som si pozrela aj Pelisky.
Co to tu rozoberate? no ja nohy tiez nic moc take svalnate, slachovite a kratke 😀 Saty a sukne mam presne po kolena takze je to ok. Oci su fajn, ja som chlapov chytala na snedu pokozku. A s dekoltom som spokojna.

a tiez si myslim, ze menej je viac.

blondynka400
19. jún 2009

lubinka, to jde chytat chlapy na hnědou kůži? 😕 😀

lubinka9
19. jún 2009

uz sa vratil aj moj Joe Cocker, 😀 😎 tak asi ideme nakupit. I ked neviem, mam stale tu teplotu zvysenu. Ale inak nic!

lubinka9
19. jún 2009

jj blondy, ja som taka exotka 😀

blondynka400
19. jún 2009

lubinka, jestli je ti dobře tak zvýšená teplota není žádná tragedie...

To vidím 😀

kleopatris
19. jún 2009

lubi mozno ti len mala prechadzka po nakupnom centre pomoze 🙂 nadychas sa cerstveho vzduska 😀

lubinka9
19. jún 2009

ahojte,
tak som spat z obchodov. Som sa nakoniec rozhodla, ze sa pojdem prevetrat. Kupila som si zapekacie misky, tak sem sa baby s receptami lebo nebudeme mat co cez vikend jest 😀

a kam ste sa zrazu vsetky stratili? piatok, co.. a co plany na vikend?

meleri
19. jún 2009

Lubinko,

znám fajn recept na zapékané brambory, menuje se to gratin dauphinois.. 🙂

lubinka9
19. jún 2009

meleri ahoj, tak sem s nim. Snad to nebude tak zlozite ako ten nazov

meleri
19. jún 2009

oškrábeš zemjlaky sakra jak se to po slovensky řekne, prostě brambory.. 😀 a nakrájíš na kolečka.., naskládáš do misky...na osobu stačí tak dva brambory..popepříš, přidáš česnek nakrájený na drobno, posolíš, naliješ smetanu, nemusí být až navrch stačí tak aby vrchní brambory trochu vyčuhovaly. někteří maniaci dávají navrch plátky másla.. a máš vysoce dietetické jídlo.. 😀 ale je to dobré..
zapomněla sem-stačí předehřátá trouba a pak hodinku na 175-180 a je to

lubinka9
19. jún 2009

jednoduche! a smotanu sladku ci kyslu? lebo mne sa k zemiakom hodi kysla.

meleri
19. jún 2009

ne, sladkou smetanu. z kyselé to není ono. 🙂

lubinka9
19. jún 2009

ok, ja som tiez nasla celkom dobry recept. Len pri nom treba predtym zemiaky uvarit v supke. I ked mozno netreba ale bude sa to robit dlhsie.
ale ten tvoj je fakt jednoduchy.
aj tie misky alebo plech niecim omastujes?

meleri
19. jún 2009

ne chce to hlubokou zapékací misku, nic nemastit, normálně naskládáš zemiaky a doliješ smetanou..nepředvařuj nic, zemiaky třeba nakrájet na tenké kolečka. podobně se dá zapéct i květák..

mirusch
19. jún 2009

Caute baby. Uz spite? Pisete ako keby vas za to platili, ale dnes je vam odpustene, ste fakt vtipne 😀
Blondy, clovece, v obyvacke! Ale aspon budes mat na co spominat a dietatu vyhadzovat na oci, co vsetko si si uzila...ked nebude posluchat.

A hlasim, ze Kleo sa podcenuje, je to kocka!
Inak, sukne ani ja nemusim, mam len jednu taku letnu, nad kolena, povievajucu. Mam siroke boky a sukne na mne vyzeraju divne. A ozi, este mam jednu dlhu uzku, ale zase vystrih takmer hore po zadok 😅 Odkedy mam normalnu vahu, tak kludne moje 2 metrove nohy ukazem. Dekolt nemam, takze musim bodovat svojou vyskou alebo co ja viem cim. Prudka inteligencia u chlapov sancu nema.... 😀 😝

Ozi, dnes som bola v tom Wiesbadene, tehulka ma takmer ustvala, som necakala tolko energie v 10 tt 😕 super babula. A hlasim, ze mam 60 ks Rumby 😵

lubinka9
19. jún 2009

cau miri, ja este nespim..
hrali sme s Joe Cockerom karty, zas som bola lepsie tak to dlho netrvalo.

moje nervy 60ks, ako dlho ti to vydrzi?

mirusch
20. jún 2009

Bre ranko, Lubi, sla som uz spat vcera, sorry.
A preco ho volas Joe cocker? Nejako mi to uslo 😕 No, 60 ks, dvaja ludia, jedna denne... mesiac? Ked sa teda budeme drzat na uzde 😅

Dnes tapetujeme. Tak tu budem len obcasne. Drzte palce. A od vcera mam MS, boli ma brucho a hlava. Tak si to predstavte, ako sa mi chce do prace. Ach jo.
Pekny den vsetkym. Ozi, na dnes hlasili dazd, preco teda svieti slnko? 😨 No toto. 😀

lubinka9
20. jún 2009

caute,

mirusch, Joe Cocker? precitaj str. 279, cca 8:30 😀
Inak drzim palce s tapetovanim, nech sa zadari.. a asi si prehliadla aj tu moju odpoved ohladne jogurtov v skle. Tak este raz, ano, mam skusenosti, len take kupujeme a su chutne. Dokonca flasky su vratne, tak nezahadzuj 😉

ja som hore od 6:00, tak uz mam upratane aj navarenu polievku. Este druhy chod. Neviem sa rozhodnut ci overenu rybicku alebo mam zaexperimentovat so zapekacimi miskami 😕
po obede asi vybehneme von..

co mate v plane vy?

blondynka400
20. jún 2009

Ahoj holky,

mirusch, 60ks? To je pořádná zásoba

lubinka, k tomu receptu od meleri, výborné je, když tam přidáš na kousky nakrájené kuřecí maso a kousky cibule. Krásně to puatí šťávu do té smety a je to výborné 😵 . Můžeš použít normální 10% a nebo išlhačku (neušlehanou 😀 ), s tou je to nejlepší, ale trošku kalorická bombička 😀

Jo holky si představte, že mi smzali fotku, prý není skutečná a aktuální 😝 😠 . To by mě zajímalo, jak mi to chtějí dokázat, že to nejsem já 😀 . No hold budu muset najít nějakou jinou, protože já prsotě čarodejnice jsem 😀

mirusch
20. jún 2009

Ahojte, som tu zase na chvilu.

Lubinka, idem kuknut...A tie jogurty som si vsimla, neboj 😉 Ved ich nabuduce riadne kuknem a asi aj kupim.

Blondy, tak ta predsa len nasli 😀 Nieco vymysli, nech tu nemas tu ruzovu krasavicu, ked ty si Blondynka predsa!

No, mame otapetovane len 2 steny, ale ja som to tak aj nejako predpokladala, takze hadam zajtra dokoncime. Teda manzel. Ja som ho uz potom len chodila kontrolovat, strasne nervacil, nechapem preco. Ale dufam, ze nakoniec nechytim nervy ja, lebo tapety su sice ok, ale mi doskrabal listy, co som uz natrela 😠 a aj hore stenu, tak neviem, ci sa s tym zmierim, alebo musim nieco vymyslat. Ach jo.