• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

27. júla 2013 
Kleo - blby den, co? :confounded: Ale super, ze jste si uzili solavu.....manzel je romantik :wink:

Mony - na prd,ale nechci vas tu otravovat.....furt sedim jak se spolknutym pravitkem a stejne mi je blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a jaky ja mam blby den, se se mnou vcera rozesel pritel ze pry nema naladu na me cekat az dostuduju. takze ani nevim jestli se mam smat nebo brecet!! :unamused:
22. jún 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi! :frowning2: :angry: A stalo se to najdenou, nebo uz jste meli nejake problemy predtim? :confused: Podelany den.......
22. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jako pomerne z niceho nic, on tady dokoncil skolu ja jsem tu mela byt mesic a pak k nemu na mesic jako udelat si prazdniny a pak uvidime, fyzicky uz tady bydlet nemusim uz musim jen delat zkousky takze muzu tady vzdy na ten den prijet. proste jsem to nepochopila z niceho nic proste rozchod...ze na me nebude cekat a ze se k sobe vlastne nehodime nechapu predevcirem jeste mlel neco jineho...
22. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kleo: Ahojky :slight_smile: no nadherna oslava :slight_smile: toho myho antiromantika by to nikdy nenapadlo :slight_smile: krasa :slight_smile:

Zuzi: tak to mo je lito, ale co uz, stoji to za to, ne? :slight_smile:

Sim: :angry: to je argument jak delo.... kvuli chlapovi nebrecet.... jak psala Zuzi, byly uz nejaky problemy, nebo to bylo z niceho nic?
22. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pardon, ale je to k pos..... :angry: Tohle jsou dost zmatene argumenty, proste nevi co rict.........ty se kousni, hlavne mu nepis, nevolej....at prijde sam........je to tezke, ale zachovej si hrdost, protze ty duvody co ti dal, jsou dost na prd....co mu to prelitlo pres noc? Tohle ze je dospely chlap???

Mony - ja vim, stoji to za to.........jen ted aktualne to prochazka ruzovym sadem neni :grinning: Ale jasne, nemenila bych.......
22. jún 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani nebrecim skoda slz....ne z niceho proste jeste jsme se bavili spolu o srpnu co bude ted o vikendu mel za mnou prijet a ted je konec...
22. jún 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to jako ani me nehne a i kdyz doleze coz si myslim ze ne, tak ho stejne poslu do prd...zpet ho nechci!!! abych pak cekala ze mi to opet udela tak to teda ne
22. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuz: verim, ale co bych za to ted dala :wink:

Sim: jak psala Zuzi... nevolat, nepsat, nezajimat se, nebrecet...

btw: miluju ze chlapi o nas rikaji ze jsme naladovy a nikdy nerekneme na rovinu co se deje... to rikaji ti pravi.... :zipper_mouth:
22. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevolam nepisu at jde do riti ja jako ani nemam silu ani myslenky nic asi tim ze mam hodne uceni tak to nemam ani silu resit
22. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi to je mi luto :frowning2: ale na druhej strane, bud rada, ze ti to urobil teraz a nie az by ste mali nejake zavazky spolu....ze sa mu nechce cakat, tak ked sa mu nechce nech necaka :angry: ked si mysli, ze najde lepsie je na omyle :wink:

to fakt isla asi nejaka dementna energia cez vikend a dnes ma este riadne dozvuky :angry: uz nech je vecer!
22. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi ty jsi strasne silna, moc te obdivuju.......vim jak je to tezke......je to blazen..........

Kleo - mas pravdu....at uz...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co kolegyne, uz dozvykala? :grinning:

Mony - ja viiiim, vas ja si "nestezuju"...jen se musim nekomu vymluvit...ale slibuju, ze uz nebudu otravovat......
22. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me je to taky lito ale nechce cekat prosim ja ho premlouvat nebudu, ja to ani fakt neresim. ted nechci nikoho ani videt ani slyset si uziju sama sebe dodelam tu skolu a poletim kamsi do sveta ja to beru pozitivne :slight_smile:

ani jsem to tu nechtela psat, ale jak jsem videla kolem posr..veci se vam stalo tak jsem tez pridala moji story :slight_smile:

za chvili se tomu budeme smat no ne...
22. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu: ale neotravujes :slight_smile: od toho tady jsme ne? :slight_smile: jen ti rikam, ze tise zavidim :slight_smile: klidne si stezuj, ja pak taky budu :grinning: doufam :fearful:

sim: sem rada ze to beres takto pozitivne, dobry pristup....
22. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silna to nevim spis zvykla nemam na vztahy stesti, nemuzu rict ze smulu ale stesti taky ne, holt jsem nepotkala toho praveho...
22. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz dozvykala :grinning: chvalabohu, inac by som jej tu zuvacku asi vyrvala z ust :rolling_eyes: dnes som toho schopna....

simi aspon mozes ist s kludnym srdcom do tej Ciny, ci kam si to planovala ist :dizzy_face: ono kazda kravina ma aj pozitiva, len je ich tazke hned uvidiet :grinning:

baby jak ja vam zavidim, ze mozte byt doma. ja viem, ze furt melem to iste, ale ked aj ja chcem domov :grinning:
22. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tou zvykou si me pobavila, uz te vidim jak na ni jdes :grinning:

jo muzu kam jen budu chtit :slight_smile: ja to beru fakt s nadhledem no podrezavat zily si nebudu na to se mam moc rada :slight_smile:
22. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, kurva drat :angry: , to co ma byt?? a to su co za argumenty! holka, to ma mrzi :cry: A takto zo dna na den?, nechapem. Ale chcelo by to vediet pravy dovod, lebo toto zjavne nie je. Keby ja ho stretla, tak mu nieco poviem aj tou mojou chabou nemcinou jak ma to vytocilo.
Hlavu hore! Pro jedno kviti slunce nesviti. Drzim palce nech je coskoro OK! :wink:

kleo, mysli na ine veci ako na pracu a kolegov, urcite je na co :dizzy_face:

zuzka, tiez v depke? :confused: Moje nervy baby. Mlade, krasne, poniektore tehule, sak sa teste zo zivota. Zuzka tych par tyzdnov ubehne a gyrosek bude tu a zabudnes na depky :dizzy_face:

baby tak nieco mlsnite, to vzdy zaberie.

a posielam vam slnko do dusiciek :dizzy_face:
22. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele kurva drat to me pobavilo, to vis ze ty argumenty stoji za prd, z niceho nic proste tak obrati. ja to neresim proste mi rekl ze nechce na me cekat a ze se k sobe nehodime tecka uzavreno a ja se tomu fakt smeju neb je to dost ubohe!!

kleo ja se s tebou vsadim ze az budes sedet doma zavrena ze budes nadavat jak te to doma jen ser.. a co bys dala za to jen cumet na zvykajici kolegyni!! :grinning:

me mlsani nezabere ale soused rikal ze mi uvari obed toz to je fajn no ne :sunglasses:

slunicko vzdycky pomuze

holky vy jste takove zlaticka :dizzy_face:
22. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim: tak soused, jo? :grinning:

No povidejte neco, konecne mam jaks taks odpracovano a mam cas to dukladne cist :grinning:
22. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja totiz bydlim v dome jeste s 9 lidmi a na patre je to muj soused :slight_smile: tak jako mi uvari spagety...abych nebyla smutna ale jaksi uz me videl nadavat a slyset rvat kde je moje kabelka co jsem si objednala :grinning: ja si myslim ze jsem v pohode :slight_smile:

posloucham hity z hawaje ucim se nejakou ciparnu v nemcine a neresim to :sunglasses:
22. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim: no tak to tam mate narvano :slight_smile:
spagety jsem delala o vikendu :slight_smile: mnam :grinning:
22. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi u me mlsat nejde a depky jsou ze zdr.neprijemnosti....jinak OK......

Kleo - asi jsi to uz psala, ja jsem skleroza....pracujes (vim kde) v rakousku? A v te same firme ji delala v CR nebo co te tam zavalo? prijde mi, ze te to dost s..., po materske pujdes jinam co?

Lubi - jak se mas dneska ty? Co tvoje choroba?

Mony - ty uz mas odpracovano? jsi pilnous...... :wink:

Simi je nase silna holka.....je se vzdycky musela drzet, nepsat, nevolat, nechtit vysvetleni........
22. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka: spis jsem zbytek odlozila na zitra :slight_smile: neni na tom datum kdy to mam odevzdat :grinning:
22. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry figl Mony :wink: :grinning: jaky byl vlastne u tebe vikend? pohoda?

Klea - diky za mail, mas odpoved :wink:

Jdu si zkusit udelat obed......holky ostatni, kde jste?

Blondy? U nas va jsem videla ty strasne zaplavy.....jste OK?

Miri: ze ty zase makas jako sroubek? tapety? Snad ne hlava...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi rekl mi jasne nema to cenu no tak co mam delat se neposeru ne, ja vlastne ani nemam naladu mu lezt nejak do zadku. proste volanim psanim by se to jen zhorsilo on se stejne nevrati a ja bych furt cekala na odpoved jen bych si pochromala psychiku a to ja ted nemuzu!!tak jsem se naprogramovala je konec tak je konec...
22. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi: vikend perfektni :slight_smile: v sobotu nam namontovali predsinovou stenu a v nedelu dojeli nasi a bracha na grilovacku, tak pohodicka :slight_smile:
22. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky inak som si urobila super obed, hodim vam sem recept, ja som si ho troska upravila. A bolo to na pos...ie dobre. Ale ziadna dietka :grinning:

Zemiaky očistíme, pokrájame na kolieska a vložíme do misy. Pridáme 2 lyžice rastlinného oleja (ja som dala olivovy), cibuľu (na drobno alebo kolieska-kto ako chce), drvenú rascu, soľ, vegetu, rozotretý cesnak (jeden strucik staci, ja som dala dva a teraz som dost cesnakova, ale nepokazite tym nic) a nadrobno posekanú zelenú petržlenovú vňať. Všetko zľahka dobre premiešame a vložíme do ohňovzdornej misky. Zalejeme troškou zeleninového vývaru, aby zemiaky neboli príliš suché. Vložíme do vyhriatej rúry a zapekáme (ja som dala 180st. a 60min, (ale staci aj 50min) kým sa voda nevydusí (nie uplne). Ja som tam 20min. pred vypnutim pridala este sladku smotanu, povodny recept je bez smotany. Mnaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi, mam sa OK. Teplota sa drzi minimalne zvysena.
22. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simčo! :cry:

to je mi líto! drž se holka..snad se moc netrápíš...

u mě nic nového. byli jsme venku, malý jaksi nespí poslední dobou..

holky mějte se!
22. jún 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi u mna je to komplikovane, co sa prace tyka :slight_smile: v CR som bola z jednej nemeckej firmy...a tam som bola za otroka a tak som dala vypoved (som musela kazdy tyzden od pondelka do piatka na sluzobku do CR, samozrejme svojim autom a ani benzin mi nepreplatili a ani cas ktory som cestovala mi nebrali ako pracovny, takze som este musela nejakych 7 hodin tyzdenne dorabat....ze moj problem, ze chcem jazdit za manzelom...a bolo to 370 km tam a 370 spat). no a potom sme sa rozhodli prestahovat do AT a tu pracujem uz rok v uplne inej firme a ako som pisala je to strasne primitivna praca a mna to uplne depta a ubija a este ti kolegovia k tomu...to jakkeby pozberali Harz4 ludi a zamestnali ich tu...no ale nebudem vam tu trepat kraviny...
a po materskej mna tu neuvidia, ani keby som musela ja neviem co robit...aj tak dufam, ze uz budeme v DE :slight_smile:
22. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok