• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

27. júla 2013 
Hus sem tu :slight_smile: konecne patek :slight_smile: a v praci nam nejede system :slight_smile: to je dobry znameni :slight_smile:
26. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kleo, tolko ste zaplatili?? Fiha, vela. Ale to by vam mali isto vratit. Ja si tiez myslim, ze uz ma pokoj od vsetkeho a vsetkych. Ale je mi to luto aj tak.

Ahoj Monasek.
26. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kleo: ufff... pekna castka.... osobne si myslim ze z tohoto vraceni penez bude jeste peknej pruser, kdyz si predstavim jakou to dohromady dela castku.... tak drzim pesti!

mirusch: ahojky :slight_smile:
26. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, isto, ze to nejaky cas potrva, kym peniaze vsetkym vratia, ale isto vratia, nemozu si to nechat. Pravnici by ich vysli drahsie :wink:

Ok babule, idem sa vychystat, neda sa nic robit, musim ist. Su veci, co dnes bohuzial nepockaju. Ale bude to naprd den. Do kelu.
Pa zatial. Ozvem sa neskor.
26. jún 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, 1000€? Tak to je teda palka, to som necakala.
a ako sa citis? tehulka? Este sa 3x vyspis a potom.. :dizzy_face:
26. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre sa citim celkom :slight_smile: no sak uz aby bol pondelok, tento tyzden sa nenormalne vlece a si viem predstavit aky nekonecny bude pondelok, lebo ideme az vecer....aaaach jo :slight_smile:
26. jún 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako sa mas? si nas tu troska flakala :grinning:
26. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Kleo...tak z koncertu uz nic, manzel je asi velmi sklamany a smutny?
26. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky odbery krve dobryyyyyyyyy, jupiiiiiii! :wink:
26. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, viem ale o kazdom vasom kroku :wink: a ten pondelok bude ozaj dlhy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super zuzka a coho sa tykali?
26. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi tech ketonu....jestli nemam cukrovku...ale bylo to tak jak jsem rikala, pali me zaha a vraci se mi jidlo :confounded: takze vecer jim malo......mam radooooost :wink:
26. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa tesim s tebou. A ake este testy/vysetrenia vas s gyroskom cakaju?
26. jún 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, Lubi - za tyden a pul velky UZ - premereni, prevazeni.....a kazdych 14dni monitor - srdicko, deloha, pohyby.....a snad uz nic...pak pred koncem Streptokok....tohle bylo necekane, ze mi nasli tu moc plnou vseho mozneho, tak Dr.chtela vyloucit tehotenskou cukrovku......

A vysvitlo nam slunicko, snad to chvili vydrziiiiiiiiiii.
26. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, super, tesim sa!!!
26. jún 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi super, ze krv je ok :slight_smile:
26. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co cajocky, aky mate plan na vikend?

my asi oslavime Petra v predstihu a potom neviem. Zavisi od pocasia. Zda sa, ze listky na ten tenisovy turnaj sme nevyhrali tak to pada. A mozno prehovorim draheho a pojdeme do planetaria, este som nebola nikdy a tu ho mame skoro pod nosom.
26. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este pol hodinky a ide sa konecne domooooooov :grinning: nudim sa a vas nikde :angry:
26. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu

dala som si maleho slofika. Kleo co tvoje plany na vikend?
26. jún 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlasim navrat z city, malem jsem usnula v metru :slight_smile: Lubi - my mame tu vecu zitra s kamaradaka a v nedeli ten stadtlauf, snad taky prima akce :grinning:
26. jún 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este nemame nejake velke plany...asi pojdeme pozret nejaky roztahovaci gauc, lebo nas caka v auguste tyzdnova navsteva svokrovcov a aby mali kde spat :slight_smile:

aj ja by som dala slofika, ale nemozem :unamused: aaach jo, nie zeby som zavidela ale zavidim :dizzy_face:
26. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sem tu ... jeste chvilku, pak padim domuuuuu
26. jún 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este 5 minuuuuut :grinning:
26. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz utikam :slight_smile:
tak damy, preji krasny vikend a zase v pondeli :slight_smile:
26. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kleo ja si ho taky nedala, jen me to u te tyce bralo :grinning:
26. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale lubinka si dala a tej som zavidela, ale tebe tiez zavidim :grinning:
26. jún 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, to jsem nevidela :confused: me nezavid :wink: Za chvili mas padla a ceka te krasny vikend!!!
26. jún 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stratili ste sa? :confused:
27. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik holky,

tak hlasim ze mam konecne trosku casek, nestiham vas ale docitat, takze doufam ze se mate vsechny bajecne, ze je u vsech vse ok ....

jsem prave u mirusch, chlapi delaj podlahu a my mame cas na pokec :grinning: .... uz jsem dostala vynikajici puding s karamelem :dizzy_face:

taaaaakze, co je u koho noveho????
27. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch, schnucki, teda vam je.. puding a karamel a kecanie..
a chlapi makaju :grinning: Tak to ma byt :grinning: tak dufam, ze vam to dopadne dobre.

u nas leje takze sa neda nic a nikam. Nudim sa jak pes a chlap ma tu furt rozculuje. Som si myslela, ze je to nahoda ale on sa fakt v piatok vecer zapne do standby mode a v pondelok rano ho vypne. proste jak keby cez vikend nepouzival sedu koru. Som si sla lahnut a on mi nechal zmoknut na balkone cerstvo vyprate pradlo, este sa dvihol aj vietor a cele ciste pradlo povalane po balkone. A chlap si klido pido nic z toho nerobi :angry: :angry: :zipper_mouth: Myslela som fakt, ze ma roztrhne ked som to zbadala.
27. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok