Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
27. aug 2009

blondy, 24.2.

inak, ja som tiez bola dost rychla vo vsetkom, cca 9m som tiez zacala chodit a prve slovo bolo hovno 😀 😀 . Naucil ma to o 2,5 roka starsi brasko. Tak rodicia boli pysni 😀

blondynka400
27. aug 2009

lubi, tak to jste s kleo skoro stejně.... To čekáte rybičky, ty jsou nejlepší 😵

Hm, tak to je pěkné slovo, to museli mít radost 😎

kleopatris
27. aug 2009

no pekny slovnik lubi 😀 ze povedz "mama" a ty "hovno" 😀

lubi, ale 4 dni su v norme, to este vyvolavacka nebude 🙂 joj ja by som rada pretiahla do marca, ale ja by som uz musela dost prenasat, takze bude februarcatko 😵

baby taka otazka, natierate si niecim bruska a ostatne casti tela? ja som na to tak leniva 😅 a potom si budem trieskat hlavu, ked sa mi koza potrha..

lubinka9
27. aug 2009

kleo, snad to nebude 29.2, to by slavilo narodky kazde 4 roky 😀 Ci vlastne neviem, ci bude tento prestupny rok.

a ja sa natieram, po prvom tehu mi rychlo narastlo brusko, takze mazem ostosest. Aj prsia, boky a zadok. Vzdy po sprchovani, niekedy aj 2x do dna. Mam olej od Buebchen, je fajny, i ked musim chvilu pockat kym sa obleciem lebo je dost mastny. A pekne vonia.

blondynka400
27. aug 2009

kleo, já ano, už asi měsíc. Taky by jsi měla začít, aby to mělo nějaké účinky.... Ale já mám bohužel ke striim sklony, už jich i pár mám (za mladých let jsem měla poruchu metabolismu tuků a během 14 dnů jsem ztloustla 12 kilo). Jinak jsou dva, k prevenci a pak když už nějaké máš.
Hlavně je potřeba si vybrat dobře krém, protože to že je to drahé a značkové ještě nic neznamená. Bohužel znám dost případů které poctivě mazaly drahými krémy a výsledek nula. Já používám krém doporučený od ségry, za 3 těhu nemá jedinou strii a to měla vždycky mega břicho, takže jsem sáhla po tom samém. Ale je to český krém....

kleopatris
27. aug 2009

no ja mam tiez prave sklony ku striam, v puberte jak som narastla mam na zadku, prsiach a este aj pod kolenami 😠 no aj ja som si nechala u segry nejaky krem objednat, ma myslim len jednu striu (j to z 9 mesiaca), ale ten co mala ona uz nevyrabaju 😒 takze mi objednala nejaky podobny, tak snad bude fungovat. a aky mas ty blondy? porad znacku ja mam cechy 3 km od nasich 🙂

blondynka400
27. aug 2009

kleo, jmenuje se ElastiQ, mají ho skoro v každé lékarně a ani není drahý. Ten proti vzniku stojí necelých 160 a ten při vzniku už je dražší, ten stojí 270... Jedno balení mi vydrží tak na 14 dní 😉. Ale než si seženeš tenhle speciální, stačí použít nějaký hodně mstný krém, i to prý pomáhá 😉

lubinka, náhodou, slavit narozky jednou za 4 roky není špatné. Tak to má můj táta 😀 . Ale můžu tě uklidnit, rok 2010 přestupný není 😉

lubinka9
27. aug 2009

kleo, tak ten ElastiQ som mala aj ja v prvom tehu, bol dobry len som ho nestihla minut 😔 , nevyhodila som ho, este sa da pouzit do 1/2010. Ked som si ho ale nedavno dala tak som sa 2x divne vyhadzala na bruchu, tak pouzivam ten Buebchen co som dostala v tom baliku od gyn.

ale vyskusaj, fakt nieje drahy a je dostat aj na SK, cca 210 Sk.

blondynka400
27. aug 2009

lubinka, fakt? Já tedy po něm nemám absolutně žádný problém. Naopak mám kuži krásně hladkou...

kleopatris
27. aug 2009

ja sa zatial tak raz trai dni natrem s Weledou, som dostala vzorku od Dr., nikdy som to sice nepocula, ale skusala som to. len by to chcelo pravidelnost, musim si vstupit do svedomia...strie mi uz nikdy nezmiznu, ked ich zanedbam 😒 ale diky za rady, vyskusam a uvidim 🙂

blondynka400
27. aug 2009

kleo, no já jsem na tohle taky hrozná. Ale snažím se jednou denně vždy před spaním a kombinuju to ještě s krémy na opalování, těch si na břicho dávám schválně víc než obvykle...

janulka04
27. aug 2009

ahojte...mozem sa pridat? Ja zijem v Bavorsku a momentalne sa snazime s mojim mm o babeno...mame uz doma skoro 5 rocne baby...a co by som o sebe este? Hmmm...prave ideme do tretieho kola...zatial sa nepodarilo...tak hadam september je tutovka

mirusch
27. aug 2009

Jaaaaj, ale ste popisali.

Lubinka, aj mne to uslo....Aaale, teda vsetko dobre, najlepsie k narodeninkam, darcek si si dala sama 😵
No, nadherne prve slovo si mala 😝 Ja som svoje prve vedome slovo povedala v 9. mesiacoch...

Blondy, fu, ako male terorizujes, ze na bruchu 😕 😀

Takze strie ste rozoberali. Hm, neporadim 😀 Dnes sme boli za svokrou v nemocnici a nejako prisla rec na kila, tak mi jej susedka, tiez stara pani poradila, ze kuchynskym nozom z brucha odrezat 😀 😀 Vtipna. No, svokra je na infuziach, preplachuju ju, ma naprd oblicky. Viac nevedel ani lekar, ale nechaju si ju tam este par dni. Ale rozhodne bola zivsia. Nevieme ako dalej postupovat, aky bude stav, tak budme musiet improvizovat, co sa tyka starostlivosti.

Ahoj Janulka, vitaj medzi nami. Aj ja som v Nemecku, aj par ostatnych. Fiii, ty mas dvojicky! A to sa podarili prirodzene? Mame tu prave 4 tehulky, tak sa kludne pridaj 😉

lubinka9
27. aug 2009

miri, dikes, teeeda na mna si dnes tolko ludi spomenulo, len ziram. 😵 😎

ja som dostala takuuu kraaasnu kyticu 😵 a vecer ideme na Magic Moments, su to farebne choreografie tryskovych fontan pod nocnou oblohou, tak sa tesim 😵 no a narodeninove posedenie si urobime zajtra po praci.
a to je fajn, ze svokra trochu ozila, to je hlavne. Aj vam sa bude lahsie odchadzat.

ahoj janulka, vitaj. Ja som tiez v DE, v Niedersachsen od marca na 2 roky. Drzim palec nech sa zadari. Musite mat zivo s dvojkami 😵

janulka04
27. aug 2009

noo vesely...ale uz by sme brali drobca maleho...inac babule su dobrunke, neviem, ze ich mam 😉

janulka04
27. aug 2009

mirusch: nejako same od seba sa podarili 😀 a to som zistila, ze som tehotnaaz v tretom mesiaci...dovtedy mrsky boly a potom neprisli a gynekolog, ze: 10 😀 tt

mirusch
27. aug 2009

Lubinka, no super, pekne si to vecer uzite 😉

Janulka, no fiha teda, mozno sa aj teraz zadaria dve 😀 A riadni ulicnici! Inak aj moja sesternica zistila az v 3. mesiaci, ze je tehu. No toto, zaujimave. Chudak Kleo, tej zaludok na vode nedovolil pochybovat takmer od zaciatku 😝

janulka04
27. aug 2009

juuuj, miri, ze dve? brala by som aj....hlavne nech su nejake... 😉
a je tu vlastne nejaka snazilka este, alebo same tehulky?

mirusch
27. aug 2009

Janulka, ty si riadna odvazna zena, tolko deti 😨 😀 Su tu aj snazilky, jasnacka. Aj ked ja osobne tu len tak oxidujem, lebo som tiez v zahranici a neviem sa od kona odtrhnut, aj ked uz sme snahu o dieta vzdali. My deti mat nemozeme 😔 Ale uz som zmierena 😉 Keby si nahodou mala trojicky, tak mi jedno posli 😀 (to bol vtip!)
Inak, kukla som album, peknych anjelikov mas doma. To su jednovajecne?

schnucki
27. aug 2009

ahojik holky,

janulka vitej, ja jsem taky v nemecku, kousek od mirusch 😀 .... jaaaaaaa, jsem snazilka 😀 .... tak to je hezky, dvojcatka ani nevite jak 🙂

mirusch no alespon ze uz ji je lip, snad to ted bude uz jen lepsi 😉

lubinka uzij si vecer 😵

mala uz na me blejka tak letiiiim, ozvu se zas zitra, tak tu moc nekecejte 😀

hezky vecer vsem, joooo a jani, co tu vubec delas?? tak nejak nas zajima jak se clovek do ciziny dostal a tak, jsme totiz straaaasne zvedave 😀

janulka04
27. aug 2009

nooo, ja som tu ako doprovod mojho draheho manzelika, ale uz sa tiez obzeram po nejakej praci, i ked on je zasadne typ, ze muz sa ma starat o rodinu, mam ocit, ze sa zblaznim z toho nicnerobenia...a na Slovensku som predtym robila v jednej firme, ktora posobi aj tu, tak mozno skusim stastie....len teraz musime pockat, lebo ideme na tyzden na Slovensko 2.9., pretoze svagrina sa mi vydava 😉

schnucki
27. aug 2009

to bych taky nemohla jen sedet doma a nic nedelat, je to sice hezky ale ne moje vec .... tak to je super ze ta firma je i tady, to by mohlo klapnout 🙂 ... a nebo nakonec praci hledat nebudes muset 😉

jeee, na svatbu, to je hezky ..... ja jedu pristi jaro 😀

decka v pelechu, tak mam chvilku casek 😀

janulka04
27. aug 2009

nooo, ja by som rada pracu, ja som neni domased a v tomto sa s mojim mm teda neshodneme..ale minule uz trosku polavoval...ze by som sa aspon odreagovala...
to ano schnucki, to poznam, velky vydych, ked male zaspia...moje este strasia..nejako sa im nechce

stuplik174
27. aug 2009

Ahojte vsetky snazilky!Ja sa prave nachadzam v anglicku a tiez sa snazime o babo.Uz od decembra nepouzivame ziadnu ochranu a stale nic 😖 Tak som konecne v drogerii nasla nejake vitaminy neviem ci ich niektora poznate:Pregnacare conception.Nic ine som nenasla pytali sme sa aj v lekarni ale nevedeli nam poradit.Chcela by som vediet ci niektorej z vas pomohli alebo ci poynate nieco lepsie co sa tu da zohnat.Mam aj nepravidelny menzes a tak sa nam tazko odhaduju plodne dni ☹ Takze za kazdu radu budem vdacna!Chcela by som sa aj viac dozvediet o merani teploty ako to funguje a tak...strasne pekne dakujem a dufam ze sa tu najde nejaka spriaznena dusa ☹

schnucki
28. aug 2009

dobre ranko,

tak muj pritel nastesti nic proti tomu ze chci pracovat nema 😀 ..... je dobre ze polevuje, jeste trosku ho zpracuj a pak urcite povoli ....

jooo, nekdy jsou to certi, ale nejsou moje, 🙂 .... pomaham u rodinky kde jsem driv byla au-pair, takovy maly prividelek pri studiu 🙂 ...

ahoj stuplik, ty vitaminy bohuzel neznam, jinak ja mam ms taky nepravidelnou, dlouhy cykly a v centru mi rekli ze je vse v pohode ..... teplotu jsem si merila, takze klidne se ptej, existuji i stranky kam si ji muzes zapisovat a meri ti to tam kdy byla ovu a jestli vubec byla a tak .... pokud si vzpomenu na stranku o mereni pisnu ti ji ....

hezky den vsem 😎

schnucki
28. aug 2009

stuplik poslala jsem ti IP, uplne nahore ti sviti ted 1 zprava

blondynka400
28. aug 2009

Ahoj holky,
mirusch, no je ať si zvyká 😀

Koukám, že máme dvě nové duše 😀 , stuplík a janulka, vítejte 😎

schnucki
28. aug 2009

ach jo, zase nas zlobi domovnik .... jako loni jde o parkovaci misto, synator si koupil auto a parkuje na nasem parkovacim miste, mame garaz, tak at si parkujem tam ... a jeste nechava celej den a noc otevreny domovni dvere .... asi se o vikend radne pohadame, leze mi uz na nervy a jeste nazyva pritele nenormalnim ..... proc existujou takovy lidi co musej druhejm zneprijemnovat zivot, my tam vychazime s kazdym, jen tahle rodinka dela furt problemy .... on je nema nikdo rad 😠

omlouvam se, ale musela jsem si postezovat, ja nejsem casto doma, jsem casto u rodinky a tak to tam musi resit pritel sam ....

a co jinak delate holky??

blondynka400
28. aug 2009

schnucki, bohužel takový to lidi existovat musí... Na odmluvy nereaguje? 😕
Jen si postěžuj, od toho tu přeci jsme, ne? 😵

schnucki
28. aug 2009

blondy dekuju .... uz to pomalu prekracuje meze, stale parkuje na nasem miste, uz pritelovi i nadava a nazyva ho debilem za jeho zady .... tak mu pritel pekne vynadal, asi si myslel ze se to k nam nedostane .... pokousime se zavolat majiteli a domluvit, aby k nam zajel a vyresil to, protoze jedina nase sance je ze on domovnikovi rekne, ze je to nase parkovaci misto, ale my zatim nevime jestli s nim vubec mluvil nebo ne .... proto chceme, aby mu to rekl a my u toho byli, pak muzeme argumentovat ....

nejvic me na tom stve, ze my nikomu nic nedelame, skoro nejsme doma, se vsema vychazime a jednou si dovolime proti nemu neco rict a pak tohle .... pritel dokonce mluvi o tom, ze jestli to takhle pujde dal, budem si hledat neco noveho ☹

prominte ze to tu tak rozepisuju ...

a jak se vsechny mate?? kde jste vubec??

blondy jaky byl dneska den??

mirusch a co tchyne, uz je to lepsi???