Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
6. sep 2009

ahojik vsichni,

blondy vitam te zpatky doma 😀 jeeeee, holcicka, to je krasny 😵 uz se moc tesime na fotecku, a prozradis nam jmeno? nebo jeste nemate jisto??

me vam ti vcera chytla zaha, nevim jestli to bylo po orechach co jsem snedla, ale kolem 7h me zacala palit zaha a neprestala se hlasit dokud jsem nesla spat 😝 hruuuuza .... jinak mame dneska mensi party, pritelum tatinek ma narozeniny, uz mam hlad jak baryk 😀

a co zbytek, jak se ma???

schnucki
6. sep 2009

jerymona ja jsem si tam driv teplotu zapisovala, ted uz nemerim ale mrknu na to, ju

jerrymona
6. sep 2009

dakujem schnucki. lebo som si prvykrat zacala merat bt a bola by som rada, keby som nasla ten graf.

zuzka11
6. sep 2009

Blondy gratulace k uspesne kontrole a ke slnene holcicce! Jupiiiiii! 😉

Jermona - zkousela jsem se ti mrknout na ten graf, ale nesel mi otevrit.......tak bohuzel neporadim......

Schnucki - s palenim zahy mam VELKE zkusenosti 😉 Nekomu na to zabiraji mandle, nekomu mleko, a nekomu bohuzel nic.....snad te to nebude trapit casteji.......

U nas byli na navsteve nasi, ani to nebudu rozebirat, jsem proste jina - doufam...... 😔 ☹

schnucki
6. sep 2009

ahojik holky,

jsme u rodicu, takze nestiham psat ..... mrkla jsem na tu stranku, ale ani ji neotevru 😝 zkusila bych to treba zitra nebo za par dnu, graf mas ale urcite ulozeny, parkrat se mi ta stranka neotevrela, ale graf se automaticky uklada .... ja jsem si ale pro jistotu delala grafy i na papiru ...

me se sem tam stava ze me zlobi zaha, ale nikdy tak dlouho, hruza ....

zuzi ty jsi nase slunicko, takze jsi pravdepodobne jina 🙂 rozhodne ne divna 😉

kleopatris
6. sep 2009

ahojky 🙂

diky za podporu babulky moje 🙂 som si posledne dni riadne oddepkovala, ale snad uz bude lepsie 😔

mirusch krasnu dovolenku prajem, aj ked uz si odcestovana...ja nikdy nestihnem prist vcas.

blondy super, ze si uz doma a vsetko je ok a este k tomu vysnivane dievcatko 😵 gratulujem 😵

zuzi si ina 🙂 lepsia 😵

inak mne mamka poradila na palenie zahy citron.nechapem logiku zahanania kysleho kyslym, ale pomaha to 🙂 ciastocne aj na moje nevolnosti 🙂

no a dr. mi nepomoze, proste musim pretrpet, vzdy mi povedia, ak bude moc zle mam si prist na infuzku, ale tak zle nastastie este nebolo a ani nebude. a kazdy mi stale slubuje, ze to uz je posledny tyzden, kedy mi je zle...ale to su len keeeecyyy 🙄

schnucki
6. sep 2009

ahojik kleo,

od toho jsme tu 😉 .... tak to je dobry ze ti doktorka nepomuze a kdyz bude nejhur tak na infuzi 😝 ..... kazdopadne ja ti moc preju aby to fakt bylo brzo za tebou a mohla sis to uzivat .... a jak se jinak mas???

ja si to napisu a priste zkusim i citron .... tatka mi psal at zkusim panaka nebo syrovou bramboru, nakonec jsem se nastvala a sla spat ....

kleopatris
6. sep 2009

no ja som neverila citronu, ale ked uz bolo fakt zle, tak som skusila a pomohol a este som mala aj vitamin C 🙂 tak ho teraz cucam kazdy den.
inak sa mam celkom ok, len nemozem spavat a som jak matoha a cakam na porod jak na spasenie 😀 sak uz len 23 a pol tyzdna 😝

este oslavujete, ci uz sa chystate pomalicky domov?

schnucki
6. sep 2009

maminka ted rozkrajuje kolac, ale ja jsem tak naprana, ze asi az pozdeji, nebo zitra ...... pisu si na icq s kamaradkou, nastehoval se k nim deda, tak si vylejva srdicko 🙂

ja si myslim ze by te to nekdy uz mohlo konecne prejit a pak si to uzijes jak se radne ma 🙂

zuzka11
6. sep 2009

Moc diky holky moje, je mi z toho porad jeste smutno 😔

Kleus - at je ti lip........kocko, uz aby to bylo dobre........kdy mas dalsi kontrolu? Jsem malinko mimo, docitala jsem, ale tohle mi asi uniklo, tys depkovala, co se stalo? Uz je lip?

Schnucki - abys nam jeste neskoncila na WC, panak, syrova brambora, citron 😀 Me ta stranka taky nesla otevrit.......

schnucki
6. sep 2009

zuzi neboj, ja si na radu meho tatky dala jen panacka, nic vic, ale priste zkusim treba tu bramboru 😀

zuzi kdyby si se chtela vypovidat, klidne do toho, protoze ty nejsi divna, ale super baba 😉

jerrymona
6. sep 2009

schnucki, vdaka. len som sa chcela presvedcit, ci mam ja chybu v pocitaci alebo ten link nejde otvorit ani inym.
viem, ze graf je ulozeny, len v nom nemozem pokracovat. skusim pozriet zajtra. zatial na to musi postacit papier. pa

schnucki
6. sep 2009

nemas zac 😉 ja jsem si to pro jistotu psala do blocku, kdyby nahodou pocitac nejak selhal, nebo tak .....
a kde v zahranici vubec jsi?? jestli se muzu zeptat ....

papa

lubinka9
7. sep 2009

ahojte,

blondy gratulujem k OK vysledkom a dievcatku 😵 Parada..

kleo, holka zlata, to je des. To sa mi nechce verit, ze jedina rada Dr. je pretrpiet. 😕

zuzka, kasli na to, viem cloveka to mrzi o to viac, ze su to rodicia. Ale mysli na to, ze G. bude o chvilu s vami a prenho budes ty ta NAJLEPSIA! 😎 😵

nooo a miri, som ta nestihla ale poriadne si to uzite a naberte sily.

my sme mali dost nudny vikend, boli sme v IKEA ale som sklamana, na SK to ma teda vyssiu uroven a nizsie ceny. A o pocasi sa radsej vyjadrovat nebudem 🤐 Leto kazdopadne v pr..li 😒

jerrymona
7. sep 2009

schnucki, ja som vo viedni.

dnes som na tu stranku natrafila a pre istotu som si to zapisala do bloku. akusi mam tu krivku divnu, aspon sa mi zda. ale meram si bt po prvy krat, takze mozno preto. mohla by som ti ju poslat, aby si si ju pozrela?

kleopatris
7. sep 2009

ahojky 🙂

ja uz dnes zase v praci, este asi 40 minut vydrzat 😒

no ono existuju cipky, alebo nejaka divocina proti nevolnostiam, ale ja lieky odmietam do seba pchat, zatial sa to da vydrzat. Dr. mi poradila okrem ineho citronovy olej, ze ho mam cuchat, ale mne to pripomina vonu zachodu...ale sak jak tam 17.teho budem, tak neoddidem dokial nedostanem riadnu odpoved, jej tam vylejem dusu, sak aj za to ju platim, nie 😝
zuzi kontrolu mam buduci stvrtok, tak uz sa celkom tesim, lebo neviem ci to moje chuda neni podvyzivene 😢

no ikea sklamava poslednu dobu aj mna. Sme boli pozerat kuchyne a kde nic tu nic, taky slaby vyber...na zaplakanie, vsetko smejdy made in china....fakt dobre su len tie ich hot dogy 😝

jerrymona aj ja byvam kusok pri Viedni 🙂 tak sup sup snazilkujte, nech mam s kym kocikovat 😀 a moja prva krivka bola tiez divna, mne sa teda zdali vsetky divne, ale ku koncu to nejaku formu vzdy dostane.

jerrymona
7. sep 2009

ved snazilkujeme kleopatris. no akosi sa nevyznam vo vlastnom tele. 😒

bola som u lekarky a ta ma odporucila na vysetrenie stitnej zlazy. je mozne ze by mohla mat znizenu funkciu a zapricinovat, ze nemozem otehotniet. tak som zvedava co povie befund.

zuzka11
7. sep 2009

Kleus - mimo bude urcite OK........budu na tebe moc myslet, ale vzdycky to funguje tak, ze si bere od mamci....takze je mozne, ze ono bude pribirat, ale u tebe se to projevi negativne - padajici vlasy, roztrepene nehty a tak, diky tomu hubnuti......moc na tebe myslim, at je to OK.......

Lubi - tady byla sobota jen vetrna, byli jsme na prochade ve stare Praze a v nedeli uz hezky a dneska taky, sice na svetrik, ale slunicko.....a IKEA jsme dali taky, v patek, ale protoze s manzeliskem, tak poklusem 😀 a honem jsme brali jen delice do supliku a postylku, konecne spravnou velikost....a byly tam davy! prijde mi, ze Prazaci se tam chodi fakt bavit, na obidek, na dzusicek, pokoukat se a tim delaji davy.......

jerrymona - bude to OK, uvidis, telao se na zacatku musi z te HK vzpamatovat......

blondynka400
8. sep 2009

Ahoj holky,

no jméno, mám v tom jasno. Ale celkově je to tajné 🤐 😀

zuzka, no jen aby se tam ten pindík ještě neobjevil 😀 . Ale nožičky mělq
a roztažený, pupečník tam nebyl a prý jak koukal tak koukokal, nic neviděl 😀 . A co ty, jak jsi vůbec na tom?

kleo, teda holka... zkusila už jsi čerstvý zázvovr? Ne lízatka a a pod, to je k ničemu, ale koupit si čerstvý zázvor a udělat si z toho pořádný silný odvar. Je to sice humus, ale zabírá to 😉

mirusch
8. sep 2009

Ahojte 😀 😵 Ja len strucne, klavesnica je nejaka high-tech, neviem na tom pisat 😖
Rychlo som vas preletela, taaaaakze Blondy, super, blahozelam, k dievcatku, k vysledkom...Krasne fotocky!

Schnucki, na palenie zahy velmi jednoducho - bud soda bikarbona, lyzicku do pohara s vodou, vypit alebo si proste kup v lekarni Talcid, ja to mam stale doma, je to super.

Zuzi, ty si este stale v celku 😕 😀 😝 Neuveritelne. Nuz, Gyrosek sa rozhodol, ze este chce trosku podrast. A ma pravdu.

Vsetky ostatne zdravim, myslim na vas!!! 😵

My ok, celkom fajn pocasie, dnes bolo aj dost teplo, aj ked uz citit, ze jesen je uz fakt za dverami. Relaxujeme, je to strasne super nemusiet sa zaoberat svokrou a neustalymi telefonatmi a behanim a vybavovanim. Dnes sme sa flakali po meste, zajtra stretnem kamosku s babatkom z MK, potom vyletik, rodinka, potom dalsia kamoska s babatkom, nas krstny syn a tak. A v piatok pojdeme na radvansky jarmok. Svet gombicka.
Pa zatial, este sa skusim ozvat. 😵

pipka
8. sep 2009

mirushka ajoooj 😵 ty si na SVK? 😕

mirusch
8. sep 2009

Ajooooj Pipka moja, som, som, ale necestujem nikam. Sedim doma a zotavujem sa, mali sme brutal leto, veelke problemy so svokrou, potrebujem si sadnut na zadok a oddychnut si. Akurat stretnem Havku, lebo sa podujala, ze pride ona za mnou, mna by musel viezt drahy a ten tiez potrebuje teraz oddych. Tentokrat som trosku sebecka 😅 Ale v novembri pridem znova, sama, to budem aj 2 dni v BA, tak sa mozeme stretnut. Suhlas?

schnucki
8. sep 2009

ahojik holky,

teeeda, jsem vas mela od mirusch pozdravovat a me holka predbehla 😀

jerrymona, pisla jsem ti IP, drzim palecky aby vse bylo ok, dej pak vedet ....

blondy a dozvyme se az se mala narodi?? asi zvedavosti puknu 😝 ....

zuzi a jak se mate vy, v novem bytecku?? .... a jak je v praze??

me pritel zas slohnul pocitac, tak se snazim u rodinky si najit chvilku, ale mati marodi, tak tu asi nebudu casto ....

jinak u nas byl vikend fajn, dneska 29°, jsem myslela ze umru 😝

mirusch to me tesi ze relaxujete, fakt si to zaslouzite, a ty nejvic, takze zadny stresy a jen tak dal 😎 😀

musim zas letet, papa

zuzka11
9. sep 2009

Holky hlasim se po kontrole - vypada to uz tenhle tyden, v noci jsem mela bolesti, furt jsem byla na zachode, ted klid, ale kdyz to nebude do patku, tak dalsi kontorla v nemocnic s tim, ze si me tam asi nechaji.....sice budu 38+5, ale pry neni na co cekat, G.ma kolem 3kil, vody min nez vic, placenta je vyzrala, pak uz by mu nemusela stacit....z toho deadlinu me zacinaji trosku....trosku vic 😀 chytat stihy.....

blondynka400
9. sep 2009

Ahoj holky,

schnucki, jo to určitě. Já to tajim kvůli našim, a táta je takovej, že kdybych to napsala jsem, tak je schopný to vyšpiclovat. Prostě se rohodl, že to ze mně dostane, ale já jsem tvrdá a nedostane 😀

mirusch, ahoj, jen si pořádně oddychni 😉

zuzui a kde budeš rodit? A co jméno? Stále je favorit Adámek? 😵

lubinka9
9. sep 2009

ahojte,

zuzi, to je napiiinavee 😵 neboj, vsetko bude OK. Manzel je uz napaty na prasknutie vsak? 😀 Ale to ubehlo, ked som sa pridala do temy bola si v 18tt a uz je to tu!

a blondy uz v polovici 😕

blondynka400
9. sep 2009

lubinka, však ty s két plce taky rychle blížíš ne? 😵 😀

zuzka11
9. sep 2009

Vidis Blondy a my pohlavi netajili, jen jmeno....a ja vam ho tu rekla a je to asi jistota, vcera jsme ho uz napsali do papiru 😉

Lubi- fakt jsem byla v 18tt? 😕 pane jo.......dneska jsem 38+3, jednu dobu jsem si myslela, ze tak dlouho nevydrzim......holky, mam fakt trouchu strach i z toho rozhodovani, jestli normal nebo SC, ano , do toho me vcera malinko tlacili, nemam zadne komplikace, ale proste u kolegu se to tak dela, aby se nic neposralo 😔 tak me taky chteji "mit rychleji z krku"...a ja trvala, ze to zkusim spont....ale malinko mozna porblem bude, mam uzkou panev, sirokou, to zase jo, ae predozadni rozmer je uzky a G.se opira hlavickou o stydkou kost neni uprostred....tak snad si tam dobre sleze.....

blondynka400
9. sep 2009

zuzi, já bych šla osobně do klasického porodu, nějak mi SC přijde takový divný, chybí tam pak ta vazba to nejhezčí. Samo když to jinak nejde tak se nedá nic dělat...
Já pohlaví taky netajím, tajím jen jméno a to jen před pár lidma 😀

kleopatris
9. sep 2009

dobre ranko 🙂

jeeej zuzi ja som taka zvedava, kedy to priiide 😵 SC je cisarak? ja by som asi skusila tiez spontanne, ja neviem, ale zas jak by ste sa mali obaja zbytocne trapit. hm, sak uvidite asi jak sa situacia vyvinie 🙂 mozno to pojde rychlejsie a cisarak sa nestiha 🙂 ale chapem tvoje obavy 😅

inak zacina mi byt asi lepsie, sice rano este stale diskutujem s weckom, ale uz aspon cez den je mi ok. Uz druhy den, tak snad uz to vydrzi a ja to nezakriknem 🙂 a to rano, to vydrzim, som si zvykla, ze to patri k zivotu jak cistenie zubov 😀

mne sa tiez zda, ze tie tyzdne nejako letia, na jednej strane super, ale na druhej, este som to ani nestihla nejako vnimat (tu pozitivnu stranku 😀) a za chvilu je februar 😕