Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
14. sep 2009

zuuuuuuzi tak to drzim moc palecky aby to vsechno utikalo rychleji a nekam se to hnulo .... a kdy by tak jste se na to meli vrhnout?? .... moc na tebe myslim 😵

my se ted chystame na kontrolni, a jestli nebude zlepseni a bude nas cekat ivf, tak asi az pristi rok, nejak to zatim moc neresime, ale budou problemy s penezma ..... to ze nejsme svoji to toci do hroznejch sum 😝

jinak jsem stale v rodince, ted co mam prazdniny tak casteji, jina tu jsem 3 dny v tydnu .... zkousky zvladnute 😀

hezky vecer vsem ..... kde je vubec zbytek????

zuuuzana7
14. sep 2009

😵 wow schnucki tak gratulujem k uspesnemu absolvovaniu skusok 😵 😵 😵 hip, hip, hura
to fajn, ze to beries z urcitym nadhladom, ani nevies a mozno to klapne aj bez ivf.
veeelmi by som vam to priala 😵.
schnucki ako je to ked nie su ludia zobraty, nehradi nic poistovna?

no ono sa to stale natahuje a natahuje, a asi by to malo vyjst na november. ak by to nevyslo na november v zime uz nechcem stimulovat, ja som v zime taka nejak dost vycerpana uz len z toho, ze je zima.
ale ono je to este piesen buducnosti.
hp nam zatial dopadol super. na spg ideme 7. oktobra. a na pap a vyg.kulturu (boze to je blby vyraz) idem 21 tento mesiac. no a potom by sme mali ca. 6 tyzdnov cakat kym sa nam ozve lekar no a ideme po stimulku.

schnucki
14. sep 2009

panejo to je prozes 😝 .... ale musim ti rict ze ja jsem taky v zime jak prejeta, takova furt unavena a tak, proto my kdyby jsme do toho meli jit, tak bych nejradeji v lete .... a kdyby to v listopadu nevyslo, nechcete se do toho pustit treba na jare?? 🙂

v tom je prave problem, kdyz nejsme svoji, pojistovna nic nehradi, museli by jsme vsechno zaplatit sami .... my se sice chceme vzit, ale zatim jsme tak nejak najisto neplanovali, teda ja jo, ale cekam az kdy drahy prijde 😀

dekuju, makla jsem si, a uspech je vydet 😀 ..... jinak ja se to snazim brat s prehledem, dost me to tenkrat dostalo, kdyz nam doktor rekl verdikt, to ze by jsme se museli trefit do minuty, aby to normalne klaplo ..... ale snazim se 🙂 .... pritel tuhle prisel, se cim vic toho ma, tim vetsi sance na uspech 😀 no nevim 😀

kazdopadne dej vedet az budete vedet co a kdy a jak .... drzim vsechny palce co mam 😉

meleri
14. sep 2009

Ahojte baby, ZUuuzano7,

dík moc! 🙂)

Schnucki,

a kolik jim je let? Je to náročné ti starší já nikdy moc respekt u dětí neměla, spíš to šlo nějak přes domluvu ale tež mi občas povolily nervy...

jo dám vědět...no to já právě nevím..kdyby bylo po mém tak jdu na KET hned... 😀 ale příroda si přeje jinak no... ☹

v sobotu sem očumovala těhotenské gatě a takové věci co jsem si minule vůbec neužila...bože já chcu aspon jednou v životě normální těhotenství! 🙂)

meleri
14. sep 2009

jo a pořádný břicho to sem minule taky neměla... 😠

schnucki
15. sep 2009

dobre ranko vsem,

decka jsou ve skole, tak mam volno 😀 pujdu si cist .... vite ze vcera zemrel Patrick Schwayze?

meleri nejstarsi je 17, mladsi dceri je 10 a klucinovi 8 .... joooo kdyz jsem tu zacala tak byli jeste mali a hodny 😀

musite cekat az nebudes kojit nebo to jde i tak?? .... treba to tentokrat vyjde a nebudes mit takovy problemy, i ty kalhoty si uzijes a budes mit bricho jak slon 🙂 ..... moc ti to preju ....

a co dela zbytek?? kleo, lubi .... blondy jak je?
zuzi uz jste doma?? jak se malemu doma libi? je v noci hodny??

schnucki
15. sep 2009

mirusch, kdy ty se nam vubec vratis???

kleopatris
15. sep 2009

dobre rano aj ja prajem 🙂

tak moja zachodova miska ukoncila prazdniny a dnes musela so mnou silou mocou zase diskutovat 😒 fnuk 😢 a ja ze je to za mnou konecne...ale dakujem vam, ze na mna tak myslite 🙂

meleri jak by som ti priala si vychutnat prirodzene tehotenstvo tak ako sa ma, s bruskom, gatami ale hlavne bez nevolnosti. ale ja by som vam to najradsej dopriala vsetkym, pri tom trapeni, co si musite s tymi IVF atd. uzit je moje vracanie uplna pohoda. Drzim pasticky aby vam to vsetkym vyslo, ked nie prirodzene, tak aspon na prvy krat 🙂

aj ja uz som zvedava ako sa zuzke s adamkom dari 😵 ale asi su chudatka nase este unavene a na net nemaju ani pomyslenie 🙂

lubi daj potom vediet jak dopadla kontrola, myslim na vas 😵

lubinka9
15. sep 2009

ahooooj,
som tu po kontrole. Vse OK 😵 . Sme tabulkovy, o jeden den vacsi, mame uz 14 cm a sme CHLAPCEEEK 😵 😵

kleopatris
15. sep 2009

jeeeej lubi super 😵 a gratulujem k chlapcekovi 😵

meleri
15. sep 2009

Schnucki,

joj, tož tři děti, to už je fakt mazec...i když zas už se samy o sebe postarají, tak to je fajn..ale je fakt že 17 ctiletý a autorita..to musí být celkem záhul.

jo to já právě nevím proto jdem zítra na tu kontrolu, auvidíme co nám řekne ohledně kojení..mám spiš pocit že to určitě nepůjde.

jo těhotenství je super jenom u druhého dítěte už asi nebudu mít čas moc odpočívat...🙂 ale zas budu doma v klidu, to je něco jinýho než lítat do práce a ještě od někud vyzdvihávat prcka, takže za to jsem fakt vděčná manželovi že nás uživí.

LUbinko,

i já gratuluju, a v kterém jsi týdnu?

schnucki
15. sep 2009

ahojik holky,

lubi to je super ze je vsechno jak ma byt a veeeeeelka gratulace ke klucinovi!!!!!! 😵 kdy mas vubec termin?? jestli to neni tajny ..... uz jste premysleli o jmenech?

kleo tak to me mrzi ze to jeste neni za tebou ☹ .... moc ti preju aby se to nekdy uklidnilo .... objeti

meleri tak zitra pisni co ti rekli, drzim palecky aby jste se do toho mohli co nejdriv pustit 😉 ..... ono ja s tou nejstarsi mam diky bohu kamaradsky vztah, takze ke me neni nejak drza nebo tak, a super spolu vychazime, takze jsem rada ... ze zacatku zkousela kam muze zajit, ale ja se nebala ji okriknout, a tak se nejak z nas stali kamaradky 😀 a spuntove jsou v pohode 😎

ja tu jdu trochu poklidit a neco udelat do skoly 😝

lubinka9
15. sep 2009

diky kocky,

meleri, podla UTZ zacinam dnes 18tt

ale nedal sa ten pipik prehliadnut, to bolo prve co ukazal, roztiahnute nozicky a pipika. Dr. povedal, ze je to tak na 92 % ale sa smial, ze to by sa uz veru nemalo zmenit. 😀

schnucki, termin mam 24.2 a o mene je viac menej rozhodnute. Ale este si to necham pre seba 😉

kleo a nemyslis, ze to ma trochu spojitost s tvojou pracou? Ked si bola na SK citila si sa dobre, nie? Ja ked som raz mala spatne obdobie v praci, bolo mi zle kazde rano a niekedy som aj zvracala. A to som nebola ani tehu.

kleopatris
15. sep 2009

neviem ja si myslim, ze skor s nasim bytom to ma dost spolocne ☹ ja vraciam len doma, vzdy ked ucitim ten smrad...uz sme skoro aj prestali vetrat, ale zase tie susedove cigarety vyrazaju na zachode cez vetrak a cez odsavac v kuchyni ...takze vzdy ked idem rano cikat tak sa tam zrovna povraciam ☹ ale uz nie dlho, este 7-8 tyzdnov a sme odtial chvalabohu prec 😵 a to dufam, ze to definitivne skonci 🙂

inak dnes nam potvrdili termin dodania kuchyne na 19.10. 😀 takze to super stihame, sme sa bali, ze budeme par dni byvat bez nej 🙂 manzel mi rano volal a ze mu potvrdili termin na 24.12. a ja ze no super a co budeme dva mesiace bez kuchyne a on no ale na vianoce, chapes? a ja ze to je mi jedno kedy, ale tie dva mesiace bez kuchyne....ja som mu to normalne zozrala aj s navijakom potvorak jeden 🙄 sa tesim uz na nu, len skoda, ze este je to tak dlho cakat.

jeeej lubi tak on sa takto vytrca, ten vas maly syncek 😀 ale sak nech ukazuje, ked ma co a je na to uz od malicka pysny 😀

schnucki
15. sep 2009

lubi tak to je super ze se takhle ukazuje 😵 ... v poho, ja si na jmeno pockam, jen jsem strasne zvedava, vis ....

kleo to je dost mozny ze to mas od toho smradu, casto jsem slysela ze se tehulkam z urcitejch pachu zveda zaludek, no ale aspon ze se budete stehovat, myslim ze pak bys mela mit pokoj 😉

me vam ti v posledni dobe zlobi podbrisek, casto me zacne bolet, ale tak divne ze nevim s cim to spojit ..... budu si to muset zaznamenat a zajit asi k doktorovi .... nevite jestli muzu zajit k normalniu doktorovi kdyz jsme ted v centru?? musim se zeptat 😝

blondynka400
15. sep 2009

Ahoj holky,

lubi, gratulace k chlapečkovi 😵

Já se mám relativně dobře, už to docela jde, člověk si nějak časem zvykne... Ve čtvrtek se vracím do teplých krajim, tady v čechách je na mě jaksi zima 😀

schnucki
15. sep 2009

ahojik blondy,

rada te tu zas vydim 🙂 .... to me tesi ze se mas relativne dobre 🙂 ..... joooo, tady je taky uz zima, uplne jsem byla o vikend nastvana, ze musim vytahnout kalhoty 😝 v pondeli jsem jeste jela k rodince v kratasech, ale odpo jsem na sebe hodila kalhoty, ach jo ... zima je tu 😝

myslim na tebe

mirusch
15. sep 2009

Ahojte, ja len na rychlo, Schnucki ma informovala, ze Lubinka caka chlapceka, tak som musela prist poblahozelat!!!
Kleo, chudatko, to je mozne, ze z toho smradu, ja teraz sedim u brata, ma tu smrad od cigariet a je mi blee 😝

Blondy, tak teda stastnu cestu, my sa vraciame v piatok na obed, skusime inu taktiku, predtym sme v sobotu rano, ale vzdy sme dosli do zapchy v DE, tak skusime teraz inak, uvidime. V sobotu by som sa teda mala ozvat z domu.

Schnucki, v SR je teploooo 😀 No, ak ta boli v podbrusku, tak zajdi za svojou Dr., samozrejme ze mozes, aj ked si v centre, ti riesia ine veci. Hned bez!

Dnes som bola s 7 tyzdnovym babatkom, ale len na chvilu, lebo cely cas spala. Ale ... jeeeej 😵

schnucki
16. sep 2009

dobre ranko,

mirusch balim kufry a jedu za vama 😀 .... to teplo si uzij, tady je pekna kosa 😝 .....

dneska mam malou doma, uz ted mi z ni hrabe 😝 .... vcera ji vecer nebylo moc dobre, bylo ji na zvraceni, ale jen bylo, nezvracela, podle me si necim podrazdila zaludek, ... no kazdopadne mati zahlasila, ze kdyz ji dneska nebude lip muze zustat doma .. haloooo???? .... takze jelikoz je mala vycurana jak dira do snehu, zahrala rano divadlo, my s nejstarsi jsme tu jen kroutili hlavama, a mam ji doma ..... celej den!!!!! ..... uz se zacala nudit, poslu ji do vany 😀

a jak se mate vy vsichni???

kleopatris
16. sep 2009

dobre rano 🙂

u nas su teda riadne hice este stale, mne uz je az do placu z toho tepla a dusna 😒 vcera som myslela, ze tu v praci skapem...a dnes je este teplejsie...takze babulky ak chcete nekonecne teplo huraaa do rakuska k viedni 😝

schnucki tak to mas "super" s tou malou. ale zase lepsie nez keby ti mala cely den zvracat...brrr

u nas inak nic moc nove, vsetko po starom, len mimco zacalo vcera vecer v posteli konecne tak intenzivnejsie kopkat, ze si aj manzel stihol "ohmatat" 😵 tak som rada, aspon viem, ze je tam a snad je aj ok 🙂

mirusch 7 tyzdnove babatko 😵 jeeeeeej to muselo byt sladucke 😵

lubinka9
16. sep 2009

ahojte

kleo, tie hice zavidim, u nas dazdivo a max 15 stupnov. Uz sa tesim na SK. 😖
A super, ze uz takto kopka. U mna je to zatial velmi jemne ale uz vyse tyzdna. Tak sa tesim az sa to rozbehne.

Vcera som rodine oznamila, ze uz vieme co cakame. Tak som im dala na vyber kto chce vediet, ze prezradim osobne, kto sa chce nechat prekvapit nech sa nepyta. Buduca svokra je urazena, ze jej to nepoviem hned, mailom alebo Skypom. No jak male decko. Chapete? Mne to pride take neosobne hlavne ked o 4 dni sa vidime. Proste si ten okamzik chcem uzit a vidiet ako sa budu tvarit a tesit sa spolu. Pre mna su to neopakovatelne zazitky. Ci to vidim blbo? Posledne som sa pohlavie dozvedela z plodovej vody ked uz bolo po vsetkom 😔 , tak chcem teraz aby to bolo podla mojho. Ona si mysli, ze s tym robim take tajnosti. Ma nasere nepoviem jej nic. Ma normalne prekvapila tou reakciou.

Nasi sa asi budu chciet nechat prekvapit, mama je nalomena, mozno ju to zlomi a prezradim v nedelu, tato moj chce vydrzat ale zavisi od mamy.

ale inak su vsetci nastaveni na chlapca. Mame sa to snivalo aj svokrovi. Moj tato je viac nakloneny chlapcovi.
Tak asi budu mat co chcu 😀 😀

no ale jak ma ta svokra vytocila, ci so to len ja tak beriem?

schnucki, vycurana jak diera do snehu 😀 😀 , diky zdvihlo mi to naladu.

miri a blondy dakujem, moc sa tesime. 😵

janulka04
16. sep 2009

caute baby,
ja som sem k vam raz nakukla, no neviem, ci si este pamatate...teraz sme mali s mm velky shon, boli sme na Slovensku a to vzdy je taka lietacka..ani sme moc nesnazilkovali minuly mesiac a verte neverte, vcera mi test ukazal, ze cakame....este sme len na zaciatku..tak sa tesime...no zatial len potichucky 😉

kleopatris
16. sep 2009

lubi neberies...ono tie svokry su niekedy nepochopitelne 😠 ja mam presne podobne doma...ja som tehotna, chcem si nakupovat vecicky, vyberat kocik az pride cas...ale nie moja milovana svokra robi uz teraz zasoby a vsetko zlte !!! a to som poverciva ze sa to nema 😠
pekne si to urob ako si ty predstavujes, je to tvoje babatko a tvoj sen a uz si sa dost vytrapila a ostatnych nech aj roztrhne! ved by to mali chapat a tesit sa s tebou a 4 dni je skoro jak zajtra, keby ste tam isli az na vianoce nepoviem, ale o 4 dni..to musi buduca svokra vydrzat
neviem ci tvoj tatko vydrzi ked bude mamka vediet 😀 chlapi su vacsinou zvedavejsi jak baby 😀

kleopatris
16. sep 2009

jee janulka tak uplne potichucky gratulujem 😵

janulka04
16. sep 2009

dakujem, kleo....sama som v soku....snaha skoro ziadna minuly cyklus, plno stresov a este mam ztazene snazenie, ze mam len jeden vajecnik a otocenu maternicu...a k tomu aj myom na maternici....nechapem, ze sa zadarilo za necele 3 mesiace...pri malych nam trvalo cely rok....je to zazrak 😉 😅 😉

lubinka9
16. sep 2009

kleo, diky za support. Ved prave, ze len 4 dni! Tak som rada, ze nie som jedina kto si to mysli. Drahy je sice tiez nakloneny na moju stranu ale zas pozna svoju mamu, ta ked nieco nema hned podla seba je vrtosiva a urazliva. No des.

tak vravis vsetko zlte? 😀 Neboj bude vse OK. A ber to tak, ze ked sa ti to nebude pacit, ty si za to peniaze neminula 😉 Tak to beriem aj ja.

ja tiez este nechcem nakupovat ale hrozne ma to taha, minule sme boli v C&A, som si isla nejake tricko volnejsie kupit a tie malicke vecicky tam... Ma tam drahy aj nechal, pobehal ostatne obchody a ked sa vratil nasiel ma na rovnakom mieste medzi 5 regalmi 😀 😀 Ale neodvazila som sa.. Mozno som tiez troska poverciva.

no moja mama je drzka, ta proste vykeca vsetko a mozno sa mylim 🙂

janulka, pamatame si ta. Blahozelaaaam 😵 Kedy chces ist k Dr.? Kukam, ze mozno by si chcela tentox chlapca? 😉

kleopatris
16. sep 2009

jee v C&A som si kupovala gate a tiez jak som videla tie mini vecicky, boooze ja by som tam vsetko vykupila, fakt tam mali nadherne veci pre deti 😵 ale este pockame par tyzdnov a potom sa na ne vrhneme 😀 ja doma pre babatko este nic nemam a este minimalne mesiac dva nic nechcem.

janulka04
16. sep 2009

nooo, chlapcek by bol fajn, kedze baby uz mame...ale ak bude dievca, potesia sa male a mm, lebo su na mna v presile 3 na 1 😀 😀 , oni by radsej babu, tak uvidime...a k dokimu idem este na slovensko, takze tento mesiac niekedy...mam des z tej cesty, ale usim este raz tam ☹

lubinka9
16. sep 2009

janulka, tak to je fakt zazrak. drzim ti moc palce nech je vse OK.

kleo, ja som na tom rovnako. Nemam nic, laka ma to hrozne ale nekupujem zatial. I ked potom s tym nakladom to bude troska narocnejsie..

a dnes nam dosli peniaze z poistovne za vysetrenia. Tak sme radi uz mame doma dalsie na preplatenie. 😅 To vam poviem bezna navsteva 100 €. NT 150 €, prve krvne testy vyse 300 € Ale Dr. je fesak 😝 a staraju sa o mna ako o kralovnu 😎
Tusim ale Blondy spominala, ze v IT je to 200 € za navstevu..

Ale nech... ine veci su dolezite..

lubinka9
16. sep 2009

moje mimi sa teraz tak roztancovalo 😵 Pustam mu Mullera, dnes je dnes a dnes je ples.. Ta sa mu paci najviac 😵
No normalne z toho nemozem 😀