Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
17. sep 2009

janulka, ale i tu nejhorší čast neměcka nemůžeš srovnávat s Neapolí 😝 😀

janulka04
17. sep 2009

blondy.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blondynka400
17. sep 2009

janulka, nejhorší na tom je, že si nedělám legraci ale mylsím to zcela vážně. Ale zas na druhou stranu je tu docela hezky 😀 😀 Už ani ty odpadky a špínu nějak nevidim 😀

janulka04
17. sep 2009

to ti verim, plne chapem, ze sa tesis prec

blondynka400
17. sep 2009

janulka, no ještě to budu muset 2 roky vydržet 😀 . A těšit se není to pravé slovo, prostě Praha je Praha a já tam byla naprosto spokojená...

janulka04
17. sep 2009

juuuj a to aj s malickou? no tak pevne nervy, blondy 😉

blondynka400
17. sep 2009

janulka, jojo, jinou možnost nemáme. Navíc mě to vyhovuje v tom, že tady na ní budu mít dost času, to bych v čechách nikdy neměla....

janulka04
17. sep 2009

preco? ak mozem vediet...

blondynka400
17. sep 2009

janulka, protože jsem byla hodně pracovně vytížená a poměrně dost vysoko. A i když to možná bude znít divně, nikdy bych se toho nedokázala kvůli miminku všeho vzdát, i když jsem ho moc chtěla a chci. Takhle jsem to (nechala dočasně kariery) udělala kvůli manželovy, je pro mne nejdůležitější človíček na světě a vztah na dálku dlouhodobě fungovat nemůže a naplánovali jsme to tak, že to spojíme s miminkem. A jsem ráda, prckové moc rychle rostou a malincí už nikdy nebudou, člověk by se jim měl věnovat a ne je jen někde odkládat... Takže asi tak 😉

janulka04
17. sep 2009

tak to bolo detailne vysvetlene...a chapem ta...tiez suhlasim, ze vztah na dialku dlho nevydrzi....no my takto fungovali skoro styri roky....tak mne zase dobre padlo, ze mi koncila zmluva a ja uz som ju nepredlzila a supky za nim

blondynka400
17. sep 2009

janulka, ono to občas vyjde hezky 🙂

kleopatris
17. sep 2009

ahojky 🙂

tak sme ok, aj moja vaha super a uz vieme aj co to je 🙂 a bohuzial ta blondy nepodporim 🙄 mame pindika a dve vajka 😀 takze tak...
som taka cuuuudne naladena, nejak som sa tesila na dievcatko 🙂 ale tesim sa aj na prcka 🙂 este ze existuju len dve pohlavia 😀

blondynka400
17. sep 2009

kleo, tak super, že je všechno ok 😵. Už jsi něco přibrala nebo jak jsi na tom s váhou?
Tak chlapečka jo? Tedy to tady zůstanu asi s holčičkou sama 😝 😀 . Chudák malá 😀
Tak druhý bude třeba holčička, hold člověk nemůže mít vždycky to co chce, hlavně že je malý v pořádku. A co jméno? Už víš? 😀
Hold já jsem měla štěstí že je to to co jsem si přála, tedy jestli na mě ještě pindíka nevystrčí, to mě mě překvapila 😀

kleopatris
17. sep 2009

no pribrala som a podla Dr.az 5 kil za mesiac! takze predpokladam, ze minule vazenie u Dr. bolo zle (mna vazila na nejakej starej rucickovej vahe a teraz na digitalnej a doma sme este ziadnu nemali), takze urcite som nejake dve tri kila od zaciatku v pluse 😀 len Dr.mna vystresovala, ze chudnem....teraz mam 63 kg, takze asi optimalne 🙂 tak som rada, ze som ok 🙂
blondy ale si predstav jaky sme tvojej malej poskytli siroky vyber chlapov 😀 nebude vediet ktoreho skor vyberat 😀
meno asi vieme, ale este neni iste a kompletne tak vam prezradim az bude definitivne iste 🙂

blondynka400
17. sep 2009

kleo, jé tak to jsi přibrala víc než já (a to já nezvracela 😝 ). Naposledy jsem měla asi o kilo a půl nahoře. Ale dr. nic neříkala, hlavní je že malá roste tak jak má a podviživeně prý taky nevypadám 😀
Ale je pravda, že už je to nějaký den zpět, tak třeba jsem něco přibrala. Nějak mi přijde, že jsem taková čím dál víc ochablejší a povolenější, musím jít zítra cvičit 😀

No to máš pravdu, ta bude mít výběr 😀. Tak až se dohodnete, tak na nás nezapomeň, ju? 😉

kleopatris
17. sep 2009

no ja neviem vobec kolko som naozaj pribrala, lebo jedine co mi vytrca je brucho a prsia mi dost narastli, ale zeby to robilo 5 kil 😀 ale nevadi, sak som vyzerala jak podvyzivena a teraz som konecne zena 😀 inak cvicit by som mala aj ja, ale vecer sa mi uz nechce 😒 lenivaaaa som

inak meraju ti vzdy dlzku krcka? mne hej a ma 40 mm a ze je to ok, tak asi je...hm neviem 🙂

blondynka400
17. sep 2009

kleo, no mě zatím vyroslo jen bříško, všechno ostatní zůstalo, jen mi přijde že svyl trošku povolily. Ale to je pochopitelné, předtím jsem tráviala 3 hodinky v tělocvičně každý den, teď tak půlku a s menší náročností...
To je fajn, že je z tebe konečně žena 😀
Mně by se večet taky nechtělo, nejlepší je to po ránu, to mám pak celý den spousty energie 😎

Tak na začátku mi ho nemeřila vůbec, jen kontorla zda se neotvírá a teď naposledy mi rovnou určila cervix score, což je důležitější než samotná délka. Ale to co udáváš je naproto v pořádku 😉

kleopatris
17. sep 2009

pridala som fotecku brucha a prcka, ale teda nepodarena je 😒 furt sa vrtel jak divy...fotomodel z neho nebude 😀

blondynka400
17. sep 2009

kleo, tak jsem koukala, něco tam vidět je. Pořádnej chlap nemůže být model 😀
A koukala jsme na bříško, ho máš větší než já a to jsi o 3 týdny pozadu 😀 . No zítra jestli to stihnu vám taky přidám fotečku, ať můžete zhodnotit 😀

kleopatris
17. sep 2009

no lebo ja budem mat urcite stvorkiloveho chlapa 😒 a ty trojkilove dievcatko 😵 moj brat tak mal...a vsetky symptomy mam jak mama pri nom, takze uz viem, preco sa mi tak "nadherne" roztahuje panva....no co hlavne nech je zdravy aj ked ja budem jak mama medved 😀

blondynka400
17. sep 2009

kleo no uvidíme.... Zatím si váhu netroufnu odhadovat, ale ideální vyhlídky na malé dítě nemám. Z obou dvou stran byly děti vždycky hodně velké... Manžel měl když se narodil 4,5 a já asi 3,7 😅 . Ale třeba budu vyjímka, tu tříkilovou holčičku bych docela brala 😀 . Každopádně zatím se holka drží jak délkou tak váhou přesně tabulek, je to prostě vzorňáček 😀 😵
Jo jinak ještě k té pánvi, ono dost záleží, jaký rozměr jsi měla předtím, já už jí mám takhle hodně širokou, se mi ani nemusí níkam roztahovat 😀 . A ptala jsem se maminky a ta říkala, že se jí po třech dětech neroztáhla skoro vůbec a má jí pořád stejnou a vzhledem k tomu, že já jsem postavou celá ona, doufám, že to budu mít taky tak 😅
Ale jestli máš podobné příznaky jako tvoje maminka, je to jasné, bude z tebe krásná máma medvěd 😀 😀

lubinka9
18. sep 2009

ranko,

kleooo obrovska gratulacia, dalsi chlapcek do bandy 😵 Super, ze je vse OK. A neboj, tie pocity ta prejdu, chlapcekovia su super. Ja by som toho svojho nemenila. 😉
a bruso uz ti pekne vykuka. 😵

schnucki
18. sep 2009

dobre ranko holky

kleo taky si dovoluju gratulovat ke klukovi, 😵 a jsem moc rada ze je vsechno v poradku 🙂 ....

teda blondy, takovejch chlapu tady, to nebude mala vedet kteryho driv 😀

jinak jsem kleo mrkla na fotecky, kraaaasny .... a brisko ti hezky roste 🙂 ..... blondy ted ty ....

ja za chvili pofrcim na vlak a huraaa domu, ozvu se asi az vecer ....

jinak me tesi ze hezky pribirate .... no vubec z vam vsem mam radost 😀

hezky den holky

kleopatris
18. sep 2009

dobre ranko 🙂

diky babulky 🙂 uz sa tesim na nasho prcka, len som sa nejak musela zmierit s myslienkou, ze budu na mna chlapy v presile 😀 a ze nebude ruzova 😀

inak Dr. bola vcera uplne divna....nemam ju rada 😒 ale nechce sa mi fakt uz menit....mala som sa rozhybat na zaciatku jak som chcela....som sa na moje otazky nic nedozvedela, na vracanie povedala fakt? no to malo uz prestat....na bolesti klbov a brucha, len hmmm asi vas boleli klby uz predtym a na brucho, ze vsetko je v poriadku tak to je aj ta bolest normalna a ze niekedy skoro odpadnem jak mi dojde zle, ze musim si sadnut a pockat az to prejde...., no akoze nastvata som na nu, na take odpovede fakt netreba studovat medicinu....ale hlavne ze je prcek ok a som stastna, ze nemam zatial (klop klop klop) problemove tehu, lebo by som ju asi prizabila za taky pristup 😠
a uz som vyriesila aj hebamme, lebo aj ta mna nastvala....ona si nas vobec nepamata!! akoze ma tam na starosti maximalne 15 rodiciek a ona si nas nepamata!! a na co mam taku tetu brat k porodu a cvakat za nu, ked ani nebude vediet koho rodi?! tu su pri porode vzdy hebamme z nemocnice, takze si vystacim aj s tou...je zadara a mozno ovela milejsia jak tato....
tak som si vyliala srdiecko a uz je mi lepsie 🙂

lubinka9
18. sep 2009

ahoj kleo,
to mas fakt divnu Dr., ten moj nas vzdy usadi a hned sa spyta ci mame nejake problemy a otazky, ochotne zodpovie a sam sa aj rozhovori. Dokonca posledne si do mna aj rypol ked som chcela na UTZ vediet aky velky je prckos a on, ze k tomu sa dostaneme, ze som moc rychla, ze ako vraj vsetky zeny, ze chcu hned vsetko vediet. Tak sme sa aj zasmiali, ved nakoniec mal pravdu. Moj drahy ho zavolal na tenis, kedze vieme, ze rad hra a vo mne na cas stratil spoluhraca. Dokonca si nas pamatal, ked sme sa pred casom chystali na SK a pytal sa ako sme sa mali..

su to take detaily, na ktorych vidis, ze mu na nasej spokojnosti zalezi. este som ho nevidela bez usmevu. Posledne som mala poradnu o 10, prisli sme uz o pol lebo predtym ma vazia, testuju moc, meraju tlak a krvny test, no a draheho zbadal jak caka na mna pri labaku tak mu kyval a potom prisiel pre nas, podal ruku, ze podte, labak dokoncite potom. Proste parada. Jak som pisala, stoji to prachy budiz, ale na SK by som si rada takyto pristup zacvakala. Lenze je to aj v ludoch.

tak vravis, ze si sa moc nedozvedela, teda okrem toho, ze cakate Bodika 😵

lubinka9
18. sep 2009

tak ten moj prcek si zo mna tak striela.. hmyri sa tu, ked prilozim ruku alebo si vyhrniem tricko, ze to chcem vidiet live tak hned prestane. Ked si stiahnem tricko a nedotykam sa brusa tak zasa zacne. 😀
Ale to bude mat asi po mne 😀 Ako vravi schnucki, vycurany ako diera do snehu

Inak mam 4D fotku tvaricky a nasi hned, ze aka podoba so mnou. Tak uvidime

kleopatris
18. sep 2009

no lubi to smutne na celej veci je, ze nasa je tiez privatna a my si ju cvakame...preto som taka sklamana z jej pristupu a nieco take jak usmev u nej nenajdes....

no nas je tiez strasne zivy, ale aspon je sranda 😀 keby sa nehybali, by sme nevedeli ze tam su a su ok 🙂

kleopatris
18. sep 2009

jej este som sa chcela opytat, chcela by som ist plavat a vraj su tie tampony s vazelinou na to dobre...myslite, ze to treba a ma to nejaky vyznam?

lubinka9
18. sep 2009

fuuha kleo, o takych tamponoch som veru ani nepocula. Tak ti neporadim. 😒
Ja zvazujem skor jogu pre tehotne alebo nieco podobne, z bazenov mam troska strach. Ale plavanie je zas super na chrbticu, ktora je zatazovana.

kleopatris
18. sep 2009

no len ja jogu a take uz nestiham, ked pridem vecer o 6 z prace ☹ a som aj dost unavena sa este niekam trepat :( preto plavanie, to by som stihla cez vikendy aspon, ale tiez mam strach pred infekciou...o tych tamponoch mi vravela Dr.este prvy krat, ale zase neviem ci to neni len reklama, bez ucinku 😒