Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
9. okt 2009

blondy, ten moj Dr. ma dve miestnosti prepojene dverami, jedna na konzultacie, potom vysetrovna + UTZ a potom este dalsia miestnost kde je kvalitnejsi UTZ, tam chodia vzdy aj muzi.
Ked ma vysetruje zospodu tak je to v tej vysetrovni, drahy zostava v tej konzultacnej 😀 😀 Aspon na chvilu som s fesakom Dr. osamote 😝 😀

blondynka400
9. okt 2009

kleo, fakt? 😀 Tak to já bych tedy asi za chudinku 😀 . Já si prostě nějaké věci radši vyřizuju sama... Vzala jsem ho akorát jednou naposledy na ten UTZ, kdy jsme se ho zeptala jestli chce a chtěl. Jinak má smůlu 😀
Ale fotečky se vyžaduje vždycky a když jednou nebyla, tvářil se zklamaně 😀

lubinka, no já zapoměla, to je ten tvůj fešák... 😀 A to tam jsi zrovna dobré poloze, co? 😀

lubinka9
9. okt 2009

kleo, u mna je to tak, ze organscreening mam 27. a 5 dni na to poradnu u svojho. Ale tak mozno poviem, ze nech spravi UTZ az nabuduce. I ked si myslim, ze tie UTZ uz je ine kafe ako pred par rokmi.

ta tvoja si to ale bude chciet pozriet, ked tam budes prvy x.

lubinka9
9. okt 2009

blondy no poloha je idealna 😀 😀
on si ma vzdy vyzdvihne hydraulikou hore, tak vyhlad je super. Obojstranny 😀 😀 😀

kleopatris
9. okt 2009

ja dufam, ze ked dostane spravu z toho oragnscreeningu z toho isteho dna, ze ju nejak ukecam a bude jej stacit ten, nech si odmeria len krcok a da malemu pokoj 😝 nas maly proste UZV nemusi (nechapem preco a ako, ale proste to vidno, aj Dr.to videla, ale tvarila sa akoze he he jak uteka...)...a ja ho nechcem zbytocne trapit

blondynka400
9. okt 2009

lubinka, al ale, ideální poloha. no ještě že tam u toho manžel není 😀 . Ten primář co k němu chodím na tyhle velké genetické UTZ má vždycky takové řeči (je taky docela hezký a má takový šarm). 😀 . Jednou jsme si s ním asi 2 hodinky povídala, prostě je fajn.....

kleo, já myslím, že by to mohlo stačit. Já když jsem byla na velkém UTZ tak mi pak už mi ho pak moje doktortka nedělala... Nějak si myslím, že přemíra lutrazvkuů není dobrá, sice říkají, že je to neškodné, ale nikdo to 100% neví... A přijde mi divné, že předtím některí mimča tak zběsile utíkají a schovávají se... Malé to tedy nevadí, vždycky se chová ukázkově, ale ona se chudinka ani nemá kam schovat 😀 Akoerá minule si dávala tlapku před obličej 😀

No já jdu teď za týden a kousek na 3D, ať má malkinká pak nějakou pamatáku na DVD, je to lepší než ty 2D fotky...

kleopatris
9. okt 2009

no to zas moj ma miesta a miesta a fakt od zaciatku uteka a schovava sa (som zvedava jak sa ujovi podari kuknut vsetky tie organy, kedze maly tak rad spolupracuje..)
musim dat novu fotku, sa nam podarila taka momentka, ze mam brucho jak slonica 😀

teeda lubi ja by som sa asi pred fesakom hanbila 😝 a drahy, keby videl, ze je fesak, tak mna k nemu ani nepusti a najde mi nejakeho obludaka 😀

blondynka400
9. okt 2009

kleo, tak jen dej, ráda se podívám, na slonici 😀 Ať můžu tiše závidět 😅

Jinak k tomu doktorovy, jak tam byl manžel semnou, tak na něj taky chvíli koukal (hlavně on vypadá o dost mldaší než je), no a pak mi tam dr. začal vyprávět jako vždycky, smáli jsme se a tak, no a manžel jen tak divně koukal, moc se mu to nelíbilo, asi. Ale nic neřekl, si nedovolil 😀 A to on je přitom občas docela žárlivka....

lubinka9
9. okt 2009

no ten moj tiez tak pokukuje po Dr., vzdy komentuje jak sa chystam ked mame poradnu, proste nepochopi, ze pre mna je to Highlight mesiaca 😀
ten moj Dr. tiez vyzera mladsie ako je, nieje je to taky klasicky Dr. s plastom a kamennou tvarou, proste sarm a usmev, gel vo vlasoch, znackove poloshirt (i ked to mu platim ja 😀 ).. proste na take som nebola zvyknuta a je to fajn.

inak pri tom uplne prvom vaginal UTZ tam bol vnutri so mnou aj drahy a tiez sa vselijako krutil ale neodvazil sa nic 😀 A teraz zostava v tej druhej miestnosti a Dr. dokonca zatvara aj dvere tam kde sme my tak to vzdy cestou domov frfle, ze jak sme sa tam zatvorili a uz sa aj mojim rodicom stazoval.. 😀 😀

blondynka400
9. okt 2009

lubinka, tak koukmá, ono je to všude stejný 😀
Třeba tenhle doktor i vnemocnici zásadně chodí v normálním oblečení, prý bílý plášť nesnáší 😀
Stěžoval si i rodičům jo? No já normálně chodím k doktorce, tak je v klidu... Ale to ještě neví, že jsem k tomuhle fešákovy chodila celé roky předtím 😀 Se nikdy nějak nezajímal tak proč bych mu to říkala, že? 😎

kleopatris
9. okt 2009

he he baby vy ste teeeeda 😀 chvalabohu, ze chlapi az tak nikam chodit nemusia a urologovia su vacsinou tiez chlapi 😀 ja by som mojho asi inak roztrhla 😠

inak ani tu nemaju lekari plaste, vacsinou biele Lacosta tricka 🙂 a na slovensku ani neviem co mal lekar oblecene, hm

blondynka400
9. okt 2009

kleo, většina doktroů chodí v bílým, na oepraci v zeleným. V nětkerých necmocnicích ani jinka chodit nemůžou, to jsou předpisy... Ale bežné ordinace tam si amůžou asi dělat co chtějí 😀
To by jsi se divila, uroložky jsou dost často ženy 😀

kleopatris
9. okt 2009

no nastastie si moj drahy vybral chlapa 😀 ale co ja viem, no chlap kuka chlapovi na...nejak mi to pripada 😝 u zien mi to take cudne nepride 😅 som ja ale plna predsudkov 😖

a tato nova Dr. ako som uz pisala cela v bielom, obtiahnuta bluzicka a minisuknicka 😀 hlavne byt sexi, este ze manzel neni na blondynky 😀 (sorry blondy 😅 )

kleopatris
9. okt 2009

nudiiiiiiiim sa 😠 a to este 4 hodky musim vydrzat

meleri
9. okt 2009

zdravím všecky těhulky, mám se dobře, počasí akorát nepřeje..

lubinka9
9. okt 2009

no baby ja asi zistujem, ze posledny UTZ co mi robili bol ten morfo.
I ked netrval nejak dlho, kukam ale, ze mam v knizke nejake nove rozmery napisane.. 😅 BPD, ATD, FL/HL. Tak browsujem a zda sa, ze su to hodnoty, ktore sa meraju pri tom velkom.
Tak som z toho teraz este vacsi jelen, hovoril Dr. ale, ze vsetko je jak ma byt..

asi som magor alebo moc roztrzita. Kleo asi som teda kecala 😅 A na ten organsreening ma posiela kvoli predchadzajucej diagnoze, lebo tu mam poznamku pre toho druheho Dr. Takze to asi budeme teda cvakat 😅

ach jo.. tehotenska demencia 😀

lubinka9
9. okt 2009

uz by som sa asi nemala tolko sustredit na Dr. 😀 😀

kleopatris
9. okt 2009

no asi je to u vas tak jak v rakusku 🙂 ja som tiez z toho blba, asi by som mala prestat to porovnavat zo slovenskom 😝 inak tu robia ten velky a potom posielaju kazdeho na ten oragnscreening, tak mozno aj v nemecku. zuzka tusim tiez bola. no ale hlavne nech nam zistia, ze su nasi chlapi ok a je mi jedno co to bolo za UZV 😀

lubinka9
9. okt 2009

no presne jak vravis kleo. Este mi povedz kolko u vas stoji ten OS, nech sa aspon priblizne zabezpecime 😀

kleopatris
9. okt 2009

no normalne sa to tu pohybuje od 200-250 eur (sukromne centra), ale my mame nejakeho, co mi odporucila tato nova Dr. a ten to robi za 130 EUR, ale pocula som uz aj okolo 100 EUR. akoze mne sa zdalo 200 euro dost vela....130 je ako tak ok 🙂

mirusch
9. okt 2009

Ahojte, dobra tema 😀 😀 Ja som este nemala stastie na sexi Dr. 🙄 Teda, sympatickeho ano, ale postarsieho, ten do prace chodil v kozenej bunde 😝 A teraz odisiel a je tam Dr. Ale symposka. A moj chlap by k zene urologicke nesiel, to mi povedal, ze chce chlapa. Asi by sa hanbil 😀 😀

Meleri vitaj!!!!!!!!! si ta tu nejako baby nevsimaju 🙄 To je dobre, ze si sa mala doma fajn. Uz si tu ale chybala.

Ok, idem sa najest, nejdem vela pisat, len ze zijem a mam hlavu ako balon z vybavovania. Dnes bola u svokry Dr., kedysi u mojej svokry aj obedovavala, aj s mojim manzelom, ako deti boli susedia. Tak sa stara dokladne. Zaujimave, ze co povie tato Dr., tak svokra akceptuje. Tak ze teda do opatrovatelskeho domu pojde, na skusy, ze ci sa jej paci. No som hrozne zvedava, co povie, ked jej to zacneme vybavovat. Mame nervy. Lebo budeme musiet platit aj jej byt, aj domov, su to strasne palky, ide to do tisicov mesacne, neviem, z coho sa to zaplati. Fakt neviem. 😔 Ach jo.
Ale dnes som sa nepretrhla, kuknut a prec. Urobit nutne a prec. Je to pre moju psychiku ovela lepsie.

V muzeu bolo riadne oblekove zasadanie, skoro mi oci vypadli, nie som na take zvyknuta, ale tvarila som sa, ze ved predsa jasne, bezne zasadam 😀 😝 Najviac mi bolo do smiechu, ked volili predstavenstvo na buduci rok, cize dvaja sefovia, pokladnik, riaditelka a traja prisediaci. No tak prosim pekne, bola som jednohlasne zvolena ako zapisovatelka a prisediaca 😕 😝 😀 Ani neviem ako som k tomu prisla. Aj sme sa pekne fotili, akoze cerstvo zvoleni.... A ani neviem, co mam vlastne robit. Musim pozistovat.
No co, aspon mam trosku dusevnej prace, na vyvazenie umyvania zadku 😝

mirusch
9. okt 2009

A este som sa chcela pochvalit, ze mam zase (konecne!) pod 70 kg! Stres je najlepsia dieta 😝 Prijemny vedlajsi efekt.

schnucki
9. okt 2009

ahojik holky, teda vy jste se rozkecali 😀

nejak nemam mozek na to vas docist, tak jsem jen chtela pozdravit .... dneska jsem celej den v aute a v zacpach, nekde je stavba a tak vsechno hnali pres mesto kde rodinka bydli a ja musela furt pryc a domu,pryc a domu ..... moje leva noha me nesnasi z vecnyho stlacovani spojky 😝 az me i krece brali 🙄

no nic, doufam ze se vsechny mate super a mirusch ze sis troschu odpocala a procistila hlavu .....

ja dneska mirusch vydela ve meste 😵

schnucki
9. okt 2009

no tak se do vas teda pustim ....

ivus jak to ze makas i v nedeli?????

me se taky nelibilo zit nejakou dobu jen z pritelova platu, nejsem clovek co to umi, necitim se dobre .... ale holt to jinak neslo .... dneska mi volal ze nekde u nas hledaj na dva dny v tydnu hlidani 😀 budu zitra volat .....

je prece normalni ze zenska chodi na vysetreni sama a chlap je sem tam pri utz ..... to nechapu proc koukaj blbe 😝

lubi tak doktor fesak jo 😀

jeeee,ahoj meleri, jak bylo, co mali, roste urcite jak z vody vid 😵

mirusch je dobre ze sis troscku vycistila hlavu .... to je asi normalni, co reknes ty to nebere ale jakmile to povi nekdo jiny, to je to hnedka dobre ..... teda to jsou palky, to je hrozny .... hezkyyyy, nase zapicovatelka 😵 super ..... stres je vzdycky dobra dieta, clovek nema cas ani nervy na jidlo 😀 ale ne ze budes za chvili kost a kuze, abych te nemusela hledat 😀

mirusch
9. okt 2009

No teda Schnucki, vraj cely den v aute a strese... 😕 A ja som ta nasla pekne vysedavat pred kaviarnou 😀 neklam tu ludi 😀 Inak, som celkom nepochopila, preco si musela stale z domu a naspat, vysvetlis? A to este stale chodis na viac dni k rodine? Nechcela si len vo stvrtok? Kukni na to opatrovatelstvo, ale myslim, ze to chcu teraz a nie az po Vianociach. A nie ze si naberies tam u vas tiez toho vela! Mas studovat teraz!

A nie som "zapicovatelka" 😀 😀 😝 To znie brutalne. Ale stale sa cudujem tej riaditelke, ze mna s mojou nemeckou gramatikou dala za zapisovatelku. A este vacsia sranda bola, ked som tam zrazu zocila moju uplne prvu ucitelku nemciny tu v DE, ktora bola moja oblubena, velmi ma motivovala. Raz som sa s nou stretla u kamaratky, ked sa jej narodil syn a teraz v muzeu. Asi to nieco znamena, hm..... Ona kontroluje kasu. Tak som sa aj trochu hanbila a navyse mam este vacsiu zodpovednost, aby som pozapisovala spravne 🙄

A este Schnucki, na moju lavu nohu nemas... Uz druhy tyzden mam permanentne bolesti, zrejme sa mi obnovil vyrastok na pate, ale uz ma z toho bolia svaly na celom chodidle a polovici lytka. Volala som zufala k ortopedovi, ale termin az o tyzden. Neviem, ci dozijem dovtedy, naozaj ma to boli neprestajne a velmi. Raz v noci som v polospanku chcela ist na vecko, postavila som sa a skoro som sa hned ocitla na zemi, tak strasne ma to zabolelo. Hned ma to prebralo. Vyborny budicek 😀 A jedine riesenie su narazove vlny, cize 360 EUR. Si to asi hodim, ak to takto pojde dalej.
A hladat ma nebudes musiet, mam z coho chudnut, neboj nic. Ja nemam obavy, ze by to zase Rumba a ladove gastany neporiesili 😅

schnucki
9. okt 2009

ja jsem v te kavarne sedela jen hodku a pak jsem zas padila, vic casu jsem si nenasla ..... tenhle tyden byl posledni, od pristiho jen ctvrtek 😀 ..... jeeee pardon, ja se prepsala 😅 😀 .....

jo tak to je moje noha jeste v pohode .... a to az tak pozde termin?? .... zase takovejch penez, to je na odstrel 😝

joooo, rumbu jsem si vychutnala a schovala 😀

ivanajelinek
9. okt 2009

Ahoojte holky, tak ja som akurat prisla z prace... Som vas v rychlosti precitala a idem pomaly do postele, lebo rano mam v praci frühdienst... Schnucki a v restauraciach sa robi aj v nedelu... Momentalne robim v Outlet Center(to je take veeelike nakupne stredisko) a kedze su prazdniny,tak mavame aj v nedelu otvorene. A kedze moj sef ma aj okrem toho 2 hotely a este mu patri aj Festhalle(tam byvaju koncerty,svadby atd) takze robievame aj tam, sa tak vselijako striedame...Tak mam velmi zriedkavo nedelu volnu. Ale buduci tyzden mam v utorok volno. Aspon jeden den... 😒 A vy ake mate plany na vikend?

schnucki
9. okt 2009

ahoj ivus,
tak to jo, me nejak uniklo ze delas v restauraci, tak to je pak jasny ..... ja osobne budu zitra spat do nevidim, pritel me kolem 5 vyzvedne u rodinky, pak se zavrtam a driv jak v 10 nevylezu 😀 pak nevime 😎

ivanajelinek
9. okt 2009

Scnucki a priatel je nemec ci ako? kedy ste mali svadbu?Tak to ti zavidim to spanie az do nevidim...

schnucki
9. okt 2009

no on je napul nemec, narozenej je v rusku a kdyz mu bylo tak 12 tak se odstehovali zpet do nemecka, jeho tatinek je nemec ..... ja uz se na to tesim, po celym tydnu 😀
jinak svatba nas jeste ceka 😀