Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
23. okt 2009

kleo, moč brát nemusí, to není důležité. Důležitá je glykemie...
Podle toho co píšeš nemáš to u horní hranice? To by tak odpovídalo že je to sice ok, ale máš si dávat pozor...
Já mám výsledky z cukrovky úplně super, mám glykemii skoro stejnou jak nalačno tak po dvou hodinách, prý moje tělo v tomhle směru funguje fakt dokonale, že se to prý jen tak nevidí a cukrovka mi nehrozí ani náhodu 😵 . Tak jsem ráda, a můžu si dál baštit svoje sladké 😀
Dík, jsi miloučká 😵 . A to kdyby si ještě viděla to video, jak tam mrká a otvírá pusinku a utoho tahá za pupečník, byla kouzelná 😀

kleopatris
23. okt 2009

aj si to nejako citila, ked tahala za pupocnik? to musel byt fakt kraaasny zazitok 😵

no praveze tu su hranice (podla netu) ze nalacno < 90 (moja 81), po hodine

kleopatris
23. okt 2009

no super, polka prispevku prec 😲

kleopatris
23. okt 2009

1 Std. < 180 mg% (moja 154) 2 Std. < 155 md (moja 132). Myslis, ze to uz je hranica? ja ze v prostriedku som, ale moc sa nevyznam 😅.

meleri
23. okt 2009

čaute holky,

tak konečně pátek..
dneska sem byla na čtení pro malé děti v knihovně, a malý tam pořád pokukoval po takové malé černošce, sahal na ni pořád, bylo to srandovní..

Blondy,
to máte fakt krásnou fotku, my jsme to nikdy neměli ve vyšším těhot. protože se nám nechtěl ukázat..akorát z 12 týdne nám udělal fotku jak nám mává ale to byl takový ufonek, kdežto ta vaše už je krásné miminko!

Kleo
snad to bude v poho ten test!

zdravím zbytek.. 🙂

barbora87
23. okt 2009

Ahojky

kleo
no kamararka tiez bola na Tom cukre...
Ja si neviem predstavit tam takto chcipat...

Blondy
budes mat Malu princeznu🙂
no naprogramujem to manzelovi na dievcatko🙂
dnes zaciname tak som zvedava...a mas nejaky Typ aby to Bolo dievcatko???

schnucki
23. okt 2009

ahojik holky,

hlasim ze ziju 😀

nemam silu vas docitat, jsem grogy 😝 tak jsem jen vyspizovala jak dopadla blondy ...

blondy, mam z vas veeelkou radost, musi to byt neskutecne krasny to video, videt jak si tam mala hraje 😵

a jak se jinak mate, co je u koho noveho???

mirusch
25. okt 2009

No toto, kde ste? 😕
Mne je dnes naprd, hlava sa konecne ozvala 😝 Pocas vsetkych stresov ani nemukla. A v noci som zaspala az o stvrtej rano, drvila ma zimnica a pritom nemam teplotu, asi mi telo hovori, ze mam vypnut. Tak som dnes v posteli a nerobim nic 😎
Precitala som vas, ale nevladzem reagovat. Ale myslim na vas 😉

blondynka400
26. okt 2009

Ahoj holky,

kleo, nene, necítila. A nemáš hranice od od? Já jak to mají v jiných stupnicích tak tedy taky moc nevím... Schválně se zeptej dr., ale dle toho co píšeš mi to přojde ok 😉

meleri, to já byla na 3D poprvé, předtím mi to přišlo zbytečné... Ale malá je vzorná, ukazuje se bez problémů 😀

barbora, no podle mně jediný tip, který funguje je styk před ovu (hlavně ne v den ovulace). Všechno ostatní jsou jen babské řeči 😀

schnucki, copak jsi dělala že jsi ko? 😎

mirusch, konečně jsi se taky ukázala 😵

meleri
26. okt 2009

Mirusch,

to je mi líto...když bolí hlava tak to je fakt asi nejhorší.. ☹ přeju ti ať tě to přejde co nejdřív!

Blondýnko,

u nás to bylo tak že ten doktor nám dělal to 3d úplně zadarmo, ani jsme to nechtěli ale on byl fakt hodný, udělal nám jich několik nazačátku těhotenství, jenže pak když jsme tam šli schválně na to, tak malý se nikdy nechtěl ukázat...no a pak sem skončila v nemocnici a s 3d byl konec...takže jsme se dozvěděli jak vlastně malý vypadá až po porodu....

jinak sem štastná že konečně hubnu, už je dole 5 kg, ale ještě mi chybí další 4 nebo aspon 3.

Zdravím Schnucki a ostatní..přeju hezký den! 🙂

blondynka400
26. okt 2009

meleri, no mně vždycky přili všechyn ty fotky z 3D stejné... Ale teď jsme se schválně koukala do albíček, a oni tam přeci jenom rozdíly docela jsou, až mě to překvapilo... 😕 😵
5kg je slušný výkon 😉 . A co to kojení, už to jde a nebo si přestala úplně?

meleri
26. okt 2009

Blondýnko,

jo tak jestli myslíš jako všecka miminka tak asi jo, tak všichni mají malý nos, kulatou hlavu že.. 😅 já fakt nevím, ten náš se prostě nechtěl nechat, akorát měl vždycky šišatou hlavičku jako vajíčko to mi přišlo směšné...

tak dík ! 🙂
akorát to furt nemůžu dát pod těch 60 kg. asi to bude ještě pár měsíců trvat....jelikož furt kojím tak ta váha asi rychle dolů nepůjde....

kojím furt a dneska sem měla zničehonic tolik mlíka, že malý nestíhal pít, to se mi už nestalo asi několik měsíců..

no asi jen tak nepřestanu.. 🙂

blondynka400
27. okt 2009

meleri, to je dobře, že se mlíčko vrátilo...
No hold jsi asi zvláštní úkaz, já všechny ženský co znám, tak při kojení hubnou. A kfyž kojily déle než rok, vždy měli pak nižší váhu než před otěhu... 😀

meleri
27. okt 2009

jo pár takových jako já je.. 😒 prostě jak nejsou mencky tak přibírám..

ty brďo tady už nikdo nepíše.. 😕

blondynka400
27. okt 2009

meleri, taky jsme si říkala co to s holkama je.... Doufám, že jsou všechny ok 😕
A ty nemáš mencky vůbec? Ségra je měla vždycky tak 2 měsíce od porodu, i když kojila...

lubinka9
27. okt 2009

ahojte,
aky ste mali vikend?

my sme boli kuknut dinosaurov v muzeu 😀

dnes sme mali ten organscreening, dopadol OK, vsetko v poriadku. Mame 500g a 28cm 😵
Len by ma zaujimalo, mam tu napisane, ze placenta Grannum Grad 1 . Jak tu browsujem po nete zistujem, ze je to normal ale i tak by som chcela vediet kolko je vlastne stupnov, co ktory znamena, ci sa niecoho obavat. Som si to vsimla az doma na papieri a k svojmu Dr. idem buduci utorok 🙄

lubinka9
27. okt 2009

tak som nasla, ze aj kleo sa na to pytala. Ale ta mala hodnotu 0.
Tak je to nieco s kalcifikaciou placenty a ta moja hodnota by mala byt v norme pre 18-29tt. Tak snad nebude zriet ta placenta velmi rychlo 😕

meleri
27. okt 2009

Blondýnko,

a jak se jinak máš? jak je v Itálii? tady je ted moc hezky tak chodíme do přírody dokud to ještě jde, ted jsou tu 2 týdny prázdnin a kamarádka odjela s manželem pryč tak sem tu trochu zas jak kůl v plotě...ale plánuju už ty Samovy narozky tak aspon něco..🙂)

nevím asi toho mají moc na práci teď. a co je se Zuzkou?
ne teď už je mám 2 měsíc pravidelně...
já jsem celkem dlouho ty mencky neměla (bohudíky i bohužel)..🙂

čauec Lubinko,

jéžiš tak to fakt nevím...já vím jenom pouze u té vcestné placenty, že to bylo tak že byla bud vzadu nebo vepředu a pak kolik mm od děložního čípku, ale to je vše....ale určitě ti to doktor řekne...ji

mirusch
27. okt 2009

Ahojte babule. Sice som Schnucki poprosila, nech vas informuje, ale podarilo sa mi dostat na net skor ... Zanedbavam vas a asi aj chvilu budem. Situacia je asi takato. 3 dni migreny, ale takej brutal, ze mi nic nepomahalo, ani moje triptany, nemohla som pit, tak som sa dnes pozviechala a sla k Dr., aby mi neodisli oblicky, dostala som dve infuzie. Do toho sprava, ze svokra zle. Tak som sa nejako dotrepala tam, aj mi migrena od toho stresu prestala (mozno infuzie pomohli). Takze svokra umiera 😔 Manzel ostane s nou celu noc. Cakame. ☹ Ozvem sa, ked sa mi bude dat. Papa zatial, myslim na vas.

lubinka9
28. okt 2009

ranko,

miri myslim na vas, drzte sa.

mirusch
28. okt 2009

Bre ranko. Svokra v noci umrela. Bol s nou manzel s bratom. Vybavujeme 😔 Pa.

lubinka9
28. okt 2009

miri ahoj, to je mi velmi luto. Uprimnu sustrast. Myslim na vas.

blondynka400
28. okt 2009

mirusch, drž se, myslím na tebe 😵

lubinka, no už sis odpověděla 😀 . hlavně že je vše ok, malý už začíná být taky pěkný cvalík, co? 😀

meleri, no já se mám dobře, počasí je tu ještě krásné, tak kolem 20 a svítí sluníčko. nejkrásnější je jít se projít na pláž, to se malé hrozně líbí 😀 . Už se mi to tady ve špageťákově krátí, ještě měsíc a kousek a přesunu se na nějakou dobu do čech, hrozně to letí, dneska začínám sedmý měsíc 😅

Jinak Zuzka je dle všeho ok, do jedné diskuze chodí, ale k nám už bohužel ne ☹

lubinka9
28. okt 2009

ahoj blondy, no ja som taka, ze ked najdem v sprave co mi nebolo vysvetlene tak hned hladam kde sa da..
radsej by som sice mala stupen 0 ako kleo, ale ked 1 vydrzi dlhooo tak to bude OK. Ved ja sa popytam urco este svojho Dr. Ja som sa trochu zlakla, cvicim tehu jogu, tak neviem ci mozem dalej alebo radsej vyckat do dalsej poradne kym sa opytam. Ale myslim, ze to na to vplyv mat nebude.

no uz je to cvalik, nech len pekne nadalej prospieva, rastie a pribera. A hlavne nech tam vydrzi co najdlhsie. Je to vzdy super zazitok vidiet ho jak si tam naziva, vcera sme prvy x poculi aj srdiecko.

tebe robili tento placenta grading? aky ti vysiel stupen?

a ze 20 stupnov, to je parada..

meleri
28. okt 2009

Mirusch,

to je hrozné... ☹ a´t to dobře zvládneš..chudák tvůj manžel, to musí být teď těžké. tak se opatruj, a ať tě přestane trápit ta hlava.

Blondy,

jo to je krásné u moře! ty budeš rodit v česku? to je asi nejlepší, aspon pak můžeš být s mamkou, uvidíš, ono je té mamky někdy potřeba (na začátku)... mi to bylo moc líto že jsem ji tady neměla..ale manžel mi to vynahradil, byl s náma tři týdny doma a pak ještě byly vánoce....nakonec je asi nejlepší mít děcko v zimě! 🙂

Lubinko,

přiznám se že sem jaksi nepochopila o čem píšeš. o té placentě?
tak ať je všecko v pořádku.

mirusch
28. okt 2009

Dakujem vam. No, my sme uz s tym boli viac-mene zmiereni a vedeli sme, ze je to blizko, aj ked, je to tazke. Najhorsie bolo vidiet ju umierat. Ako bojovala. 😔 Vobec by som ju nebola teraz spoznala. Za jeden den sa zmenila na nepoznanie.

Blondy, pisala som si so Zuzkou IP, ze ako si to predstavuje 😝 , tak sa ospravedlnovala, ze tak ci tak iba obcas nieco pisne, ze nestiha a ze nas vobec nema kedy citat, takze tak. Ale ze na nas mysli. Skusim ju este nakopnut, musime byt trpezlive. Myslim, ze ked sa vam zacnu rodit drobce, tak pochopite o com to je 😀 A potom budem kopat vas, ze kde ste...😉

meleri
28. okt 2009

Mirusch,

to je fakt smutný, a hlavně asi na depku..já to zažila s mou tetou, umřela na rakovinu dutiny bříšní, u smrti jsem nebyla, ale mamka to popisovala stejně, že prostě bojovala, nechtěla odejít.. 😢 😢 . U nás v rodině na to pomřelo dost lidí na rakovinu, nejhorší prý není bolest fyzická ale ta psychická...

Já je chápu, jak sem porodila, tak jsem byla strašně unavená, a pak už třeba ani tak ne, ale neměla jsem vůbec na nic jiného myšlenky, jenom dítě...a taky si člověk uvědomí tu zodpovědnost, a chvíli to trvá než se se vším zžije...však ona se Zuzka třeba ještě vrátí...🙂

blondynka400
29. okt 2009

lubinka, no co jsem pochopila od kleo, tak je to kvalita placenty. Takže klidně cvič, to tomu neuškodí, spíše naopak 😉 . Jinak chápu, já si zprávy taky vždycky čtu 😉
Hele abych pravdu řekla nevím, myslím že spíš ne. Pokuď vím, tak to v čechách zkoumají až ve vyšším stádiu těhu, protože pak se může stát, že je placenta už špatná, ale takhle brzy mi to přijde skoro zbytečné...

meleri, jojo, holdám rodit v čechách. Zhruba od 35tt se přesídlim do čech. Je to o hodně jednodušší pak s vyřizováním a tak a navíc já místnímu zdravotnictví prostě nevěřím, plis muselo by se to zaplatit a v kvalitní nemocnici to tady není žádná levnota. Navíc mně prostě ten jejich přístup nesedí. 😝 . Jojo, mátinka se ne občas na něco hodí, to je fakt 😀 . Zas nebudu mít tolik manžela u sebe, a poslední měsíc těhu budu v podstatě sama, všechno má svoje pro a proti....

mirusch, no je to její věc. Já jenom komentovala to co jsem na netu viděla 😀

lubinka9
29. okt 2009

ranko,

blondy, je to vlastne stupen zrelosti placenty. Stane sa, ze zena ma stupen 3 pred porodom, ine idu rodit s 1. Je to velmi indi vindi. No ale sleduje sa to hlavne kvoli tomu, ze sa stava, ze behom kratkej doby placenta dosiahne vyssi stupen a ak je zena v pomerne nizkom tt moze byt problem. Placenta moze byt uz moc zrela a dieta nedostava vsetko potrebne. Ja som laik, velmi sa tomu sama nerozumiem. Nieco som si ponachadzala na nete. Kazdopadne sa budem pytat Dr.

Ono sa to robi normal asi ako ty pise od toho 30tt, kedy sa chodi aj na prietoky a pod. Ale zda sa, ze mi sme to mali s Kleo ako sucast toho organscreeningu, tak sme sa to dozvedeli skor.

a kde vlastne mame kleo? Mali sa cez vikend stahovat, mozno zostala doma a este nemaju internet, ktovie 😕

blondy a nakupovat budes este v IT alebo az v CZ?

blondynka400
29. okt 2009

lubinka, jojo, já to chápu, vím o čem mluvíš. Ale v čechách se to sleduje fakt až později. Tedy samozřejmě, když se doktory na UTZ něco nelíbí, řeší se to dřív... Ale abych pravdu řekla, nevím o žádném případě, kdy by "zestrárla" placenta nějak hodně brzy. Většinou s tím mívají problém ženy, které přenáší... Tam se pak placenta musí sledovat hodně důkladně 😉

Kleo asi ještě stěuje, nebo nevím...

No jak co, něco v IT a něco v CZ... A musím se přiznat, už jsem včera malé něco koupila. Přeci jenom už jsme začala sedmý měsíc 😅