Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
11. nov 2009

hej, LUbi?
no mne by nevadil ani 17.maj..to mam ja narodky...by som si ho darovala, drobca...mm som dala v septembri k narodkam pozitivny testik...toto je take darcekove baby 😀

lubinka9
11. nov 2009

tak super jani, ze to aj s tym bytom tak vyslo. Skvele 😵 A baby blizenec, to bude.. 😉

tak snad ta uz nevolnosti trapit nebudu, tunak kleo sa s nimi trapi stale a je v 26tt. I ked cerstve spravy v tomto smere nemam 😕

no my sme OK, dufam, ze to tak aj zostane. Ale do februara stale este daleko i ked to leti.. Uz mam pre krpateho aj nieco malinko kupene ale to len tak pre moju radost. Tie ozajstne nakupy nas este len cakaju.

janulka04
11. nov 2009

aj ja si ich este nechavam, niekedy buduci rok..a kocik mas vybraty?

lubinka9
11. nov 2009

kocik bude asi najvacsi problem.. Nemci tu maju asi kvoli tym zimam same take obrovske kociky, 20 kilove, so 100 vreckami vsade. Jasne, najdes aj trendy, tie ale zasa niesu moc prakticke. A ja na kazdom nieco najdem, ze mi chyba, proste dokonaly nieje. Budem musiet poriadne prevetrat obchody a ked nic nenajdem tak web to isti. A objednam hoc aj z CZ.

no idem si dat dennu davku jogy 😉
pekny zvysok vecera.

janulka04
11. nov 2009

tak ja mam zatial jeden favorit pre chlapceka X-lander a pre babulku Mutsy, ale zalezi na tom, co sme zamiesali 😀 😉

meleri
12. nov 2009

Lubinko,

to je hezké jméno, Petra! 🙂 já se tak jmenuju... 😅 Ono v německu je to asi stejné jak u nás? Tady ve FRancii to jméno Petra vůbec není..

jinak holky nechce se mi to všecko dočítat, jen jsem četla že Mirusch a Schnucki jsou nemocné, tož to je mi líto! holky tak se brzo uzdravte!

Jinak u nás vše v poho, akorát manžel odjel na dva dny do Lyonu a kámoška je taky nemocná, takže ted budu do víkendu jak kůl v plotě...nemám odvahu za ní jít aby to malý nechytil...taky ji bolí v krku..

zima je super aji podzim ale pitomé je že lidi jsou vždycky nemocní..

j

meleri
12. nov 2009

Jinak ahoj Janulko,

odkud jsi? 🙂

hlavně lidi nekupujte chicco, je to fakt sice levné ale nic moc.. 😒

janulka04
12. nov 2009

ahoj, Meleri, ja som z Bavorska... 😵
chicco sa mi ani nijako nepaci...ja by som uz chcela taku sadu, vies? Ze aj s autosedackou, kedze stale pendlujeme Nemecko-slovensko...

meleri
12. nov 2009

Janulko,

aha! tam je asi krásně!
Jo my to koupili protože jsme na víc neměli peníze, taky trojkombinaci no a kočárek hluboký ještě fajn, ale ten sporťák teda katastrofa!

jinak to snad ještě na druhé dítě doklepe, a pak s tím někde ne bleší trh! 😅

janulka04
12. nov 2009

meleri 😀 😀
tak ja tiez nemienim vysolit horibilnu sumu...male boli v kociku len do 18 mesiacov....

meleri
12. nov 2009

tak to jsou šikulky!! do 18 měsíců! a pak už lautr nic? já sama sem zvědavá jak to půjde..přecejen dýl jak 2 hodky nosit nemůžu to už mě pak bolí záda, ale naše procházky jsou takové dlouhé takže zatím to jde...ale kočárek fakt mě zklamal.. 😖
jinak vidím že máš dvě děti už, to je nádhera! 😵 taky bych chtěla jednou dvě tři...no snad to vyjde! a jak zvládáš těhotenství s dvěma dětma, je to pohoda? já byla úplně KO. ale prý podruhé už je to tělo zvyklé na všelicos.. 😅

blondynka400
12. nov 2009

Ahoj holky,
janulka, dlouho jsem tě tu neviděla a úplně mě překvapili ty tvoje týdny. 13tt, to fakt hrozně letí 😀

lubi, tak to už s tím vysavačem chápu 😀 . Já mám taky dva, jeden "doma" a jeden jsem koupila tady, hold je to spotřební zboží.... 😒

kleo, jak je dnes v práci? 🙂

meleri
12. nov 2009

čauec Blondy,
jak se vede....normálně mi zablokovali odbočku k baráku páč před naším barákem stojí hasiči! musela sem parkovat jinde.. 😠 fakt doufám že v baráku není bomba či co! 😅

jinak mám veget malý spí ale za chvilku se beztak vzbudí..

blondynka400
12. nov 2009

meleri, ale tak vede so docela dobře, svítí sluníčko, pohoda. Akorát v noci jsem nějak moc nespala....
Tak kdyby tam byla bomba, ani by tě nepustili dovnitř, ne? 😀

janulka04
12. nov 2009

ahoj, blondy...nejako mi to tiez ubieha, ja som kukala ako padla z visne, ze ty uz 29tt!!!! 😵
meleri, tehu je teraz sice podla mna horsie, ale mam dve male velke pomocnicky, ked mi byvalo zle, stali vedla mna pri wc a len ma hladkali...alebo mi umyli jablcko, ked sm nevladal vstat, su mi velkou pomocou...a teraz uz dva tyzdne mi je lepsie, takze si to uzivame, male studuju moje knizky, ako rastie brusko, ako sa krmi babo...ako sa prebaluje... 😵

blondynka400
12. nov 2009

janulka, to mi ani nepřipomínej, zítra už 30tt. To jsem vždycky brala jako přelomový týden 😅
A jak se vbůec cítíš, je vše ok? A schovávš tam jenom jedno nebo zase dvě? 😀

janulka04
12. nov 2009

niee, podla UTZ len jedno 😀 ..to je prve, na co sa pytam...
dakujem za opytanie, uz sa citim lepsie, uz dva tyzdne mi je celkom fajn, bez tyciek 😝 😀
ale pred par dnami ma okolo tretej rano zobudila strasna bolest hlavy, som nemohla spat tri hodiny a na to som cely den prezvracala, ani jest, ani pit...nic...bolo to zle...asi nejake rozluckove zvracanie 😀 ...aspon dufam, ze bolo posledne....takze teraz sa to da, zatial mam o 2kg viac, tak som zvedava, aka velryba zo mna nakoniec bude 😀 😀

blondynka400
12. nov 2009

janulka, to je škoda, já se těšila na dvojčátka 😀
Tak hlavně že je fajn.....
Já mám zatám nahoře nějakých 7, tak jsem zvědavá, jak v konečném důsledku dopadnu 😝 😀

janulka04
12. nov 2009

to je v pohode, nie? Podla mna priberas tabulkovo, ako mala tabulkovo rastie... 😉 😵
a uz mas nakupenu vybavicku..alebo kedy startujes? 😵

meleri
12. nov 2009

Janulko,

😵 😵 to je krásné! to jsou takové krásné věci které mě ani nenapadnou že děti dělají páč ten můj je ještě malinký....ale mooc se na to jednou těším! to je blbé že si zvracela, to ti přeju aby v tom druhém trimestru už bylo vše ok!

Blondýnko,

tak to je fajn....nespala a jak to...že by se blížil úplněk? jinak byli asi vedle ti hasiči či co! 😅

blondynka400
12. nov 2009

janulka, no podle mne tak akorát. Nějak váhu moc neřešíím... No něco málo už jsme koupila, ale na nějak velké nákupy dopředu to nevidím, budu pak kupovat průběžně, co bude potřeba...

meleri, nevím, čím to bylo, asi blbá noc. Normálně s tím problémy nemám, tak snad to dneska bude ok 😎

meleri
12. nov 2009

tak už mám večerní veget.. 😅 malý už spí tak mrknu chvíli na bednu a myslím že se k němu připojím..

jasně určitě děláš dobře že nekupuješ do zásoby..nejlepší je fakt koupit na ten první měsíc po porodu, nebo dva, oblečky a potřeby a pak souběžně...člověk se tak vyhne zbytečnostem..

majuska7979
12. nov 2009

baby???? pozrite si toto???http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 bola ovulka ci nie??? 😒
mozu byt teplotky take nizke aj preto ze meriam velmi skoro rano, 4.30am???? 😕

meleri
13. nov 2009

joj já se v tom nevyznám majusko! snad ti poradí holky tady.. 🙂

lubinka9
13. nov 2009

caute babule,

takze mame piatok a spravne.. uz si to uzivam s ladovymi gastanmi 😝 Odkedy mam cokoladu len 1x do tyzdna tak som sa ju naucila aj vychutnavat. Nehryziem ako prv ale cmulam 😀 😀

Musim ja cez vikend vymysliet nejake program pre nasich ked pridu 20teho, aj plan B pre pripad zleho pocasia, co sa asi stane. 😒 Ale mooc sa na nich tesiiim, skoda len ze na 1,5 dna ale aspon nieco.

a ako sa mate vy? co nove?

blondynka400
13. nov 2009

:Ahojky,
lubi, proč máš čokoládu jen jednou týdně? 😕 To já bych asi nevydežela 😀

meleri, tak jak se včera spalo? 😀

majuska, tak koukám na ty tovje teploty. Podle mě ovu nebyla... To že měříš takhle brzo nevadí, hlavně to chce vždy ve stejný čas 😉

blondynka400
13. nov 2009

Jo ještě bych zapoměla, přidala jsem opět akruální bříško, tak se kounětě,jestli chcete 😀

lubinka9
13. nov 2009

blondy, tak uz sa ti to zacina gulatit 😉 😵
a kde mas prosim ta tych +7kg, o ktorych pises?

raz tyzdenne si davam, mne sa ta jedna coko tycinka aj tak hned nalepi na zadok. A kilojoulov to ma viac jak dost. Okrem toho nemam taky energet. vydaj jak by sa asi patrilo. Pri tych 30min. jogy toho clovek moc nespali.
A vlastne to O. aj tak nic neprinasa 😕 Ale nastastie nemavam velku potrebu cokolady. Inak by sa to nedalo tak lahko dodrziavat.
Zato si ale doprajem v jedle, zhresim pri zemiakovych plackach, cestovinach so smotanou a pod. 😝 Ale i to triezvo! 😉

kleopatris
13. nov 2009

dobre ranko 🙂

teraz som sa este len zobudila 😅 vcera bol dost narocny den, ale hlavne ze bola a je dovolenka 😀

blondy no uz to nezapries, ze si tehulka 😵 uz ti pekne rastie 😵

ani ja by som nevydrzala cokoladu raz za tyzden 🙂 ja sa snazim obmedzit a dosiahla som raz za den a aj to nie vzdy dodrzim 😝

janulka to zvracanie ti nezavidim 😖 ale hlavne, ze uz je dobre 🙂 no a takych rozluckovych zvracani som ja mala uz habadej 😀 vzdy par dni pokoj a potom sa pride rozlucit 😀 ja skorej vravim, ze mna pride pozdravit, aby som naaahodou nezabudla, ze som tehu 😀

mirusch uzdrav sa 🙂 si mala nacerpat energiu na slovesnku a nie ochoriet ☹
schnucki tak sa nam pekne uc a moc to neprehanaj 😉

blondynka400
13. nov 2009

lubi, na zadku a na nohách. A snad i něco malého v bříšku 😀
Jojo, už se začíná kulatit, ona ta fotka lehce zkresluje, ale už je to zcela evidentní těhotesnké bříško 😎
Já čokoládu taky nějak moc nemusim, ale v posledích týdnech mám alespoň kousek denně 😀 Jé, bramborové placky, ty bych si taky mohla udělat 😝

kleo, tak jsem ráda, že nejsem s tou čokoládou sama 😀

Já se tedy v jídle neomezuju vůbec, akorát už pár dní se vždycky v noci vzbudím s brutálním hladem, ale vždycky se to snažím to zaspat. Protože jít se v nci najíst a pak zas hned spát se mi totálně příčí 😠 😀