Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
16. dec 2009

no vydis blondy, pristi tyden ho mas doma 🙂

a jak to vubec mate v planu? budes se s malou vracet do italie a nebo manzel dorazi uz natrvalo do cech??
jestli jsi to tu uz vysvetlovala tak se omlouvam 😅

blondynka400
16. dec 2009

schnucki, budu se vracet, když půjde všechno dle plánu tak na konci února. A ještě tam pak rok a půl zůstanem 😉

schnucki
16. dec 2009

aha, ja totiz nevedela jak dlouho jeste v italii budete 🙂 dekuju za vysvetleni ....

to se budete s manzelem vidat malo co, jak casto bude moct jezdit??

letim na nakupy, hezky den 😎

blondynka400
16. dec 2009

schnucki, no přijede teď na vánoce, pak tu bude 14 na přelomu ledna a února. A zbytek asi dle aktuální situace.... Ale není to až zas taková doba, v podstatě jsou to 2 měsíce, to je v pohodě 😉

schnucki
16. dec 2009

to zmaknete blondy, budes mit s malou prace az nad hlavu a pak si to i tatinek uzije naplno 😀

normlane si musim udelat seznam co asi tak chceme komu dat k vanocum .... bloumala jsem po obchodech a koupila jsem jen chleba a toaletak 😝

zuzka11
16. dec 2009

Ahoj holky!

Mirka me popichla, at napisu i kdyz nestiham cist, coz bohuzel nestiham 😒 a nestacim se divit - Blondy to strasne leti, ty uz to mas fakt za par!

U nas pohoda, sice se kazdy den musim premlouvat jit ven, dneska mi malem umrzla prdelka 😀 , ale vzdycky to spojim s nejakym srazem s kamaradkou a jde to.....jinak jsem predvanocne marna . darku mam minimalne, v tom masakru se prodirat s kocarkem dost dobre nejde a stojany s oblecenim nechavaji tak male ulicky, ze smetu pulku veci, na nich povesenych, takze to vzdavam..... 😉

schnucki
16. dec 2009

jeeeee ahoj zuzi 😵

ja predvanocni nakupy taky nemam rada, vsude hafo lidi .... jinak s tema ulickama, kolikrat ma clovek problem se tam prodirat sam a jeste s kocarkem 😝

zuzka11
16. dec 2009

Ja se letos spolehnu na Jeziska 😀

mirusch
16. dec 2009

Jeeej Zuzka, ja odpadnem! 😀 Tesi ma, ze si kukla.
No, ja sa tento rok tiez nepretrham s darcekami. Vlastne som len pre manzela a koniec. A teraz uz len sama sebe 😅 Dnes som si kupila teple pyzamo. Jedna pani mi spred nosa uchmatla s medvedikom, tak mam len take nudne. Ale coze, zmena po vsetkych tych Snoopy.

Dnes som okrem muzea obiehala obchody ako druzica, plno drobnosti a zvysok dorazim zajtra, uz som nevladala trepat. Este chcem dnes spravit medovniky, lebo ked nie dnes tak uz asi nikdy 😝 Uf, ale sa mi nechce zato.
Ozi, obedovala som na vianocnom trhu a sice cesnakovu bagetu a nutellovy crepes. V piatok skusim Schnucki prehovorit, aby so mnou zase sla, mozno ju presvedci par slov, napr. Nutella a pod. 😀

Lubi, super, ze kontrola dopadla fajn, tesim sa 😉

lubinka9
16. dec 2009

Ahojte,

jeej vitaj Zuzi. To verim, ze nestihas. Uz sa tesim ako aj ja nebudem stihat 😝 A ako sa ma Adamko? Uz ste si nasli rezim?

blondy, ved vianocne je vacsinou sladke, teda aspon u nas to tak je. Slaneho toho vela neviem..

schnucki teda, manza ti pride na par hodin a ty ho nenechas ani vydychnut 😀 😀

my si tento rok darceky nedavame, pockame si na ten najvacsi vo Februari. Vlastne sme si kupili kuchynskeho robota 😅, dnes kurier doniesol.
No a vacsinou kupujeme malemu, dnes som bola v Ikea a pokupila nejake uzitocnosti, plachty, hniezdo, prebalovaci pultik a pod.
No a nejak sa roztrhlo vrece s fakturami od lekarov a za nemcinu 😕 nejak sa nestihame cudovat.. Tak sa potesime az nam poistovna posle pozdrav 😝

no a musime obehat nejake urady a urobit si termin do nemocnice, kuknut a tak. No a musim spravit prehlasenie, ze drahy je otcom maleho O. lebo by sa inak chudacik musel volat po mne, podotykam, ze aj s -ova 😀 😀 A to mu nemozem urobit 😅 😀

schnucki
16. dec 2009

my se letos s darkama taky nepretrhnem, ... jelikoz nejsou penizky, tak jen malickosti, ale ty najit 😝

nooooo, na nutelu se necham ukecat 😀

luby ani na minutku nemel klid 😀 .... to je ten nejvetsi darek, i kdyz prijde trosku pozdeji 🙂

mirusch
16. dec 2009

Schnucki, dostala si IP?

Lubinka, velke dik za recept, ked sa naveceriam, tak sa na to riadne mrknem 😉
Uf, chudak, aj s -ova? No blbi Nemci, fakt.
Ja som sa rozhodla, ze si budem pisat svoj titul, robim protokoly do muzea a aj tam si pisem, ked si ostatni pisu, tak co by som si ja nie. Aj ked teda nikto netusi, co to znamena, ale to mi je jedno. 😀 Mam, nie? 😝

schnucki
16. dec 2009

mirusch dostala, i jsem odepisovala ....

jasne, ostatni si taky pisou tak proc ne ty 😉

meleri
16. dec 2009

Caute holky,

jé ahoj Zuzko to jsem ráda že zas píšeš, a tvůj syn se jmenuje Adam to je moc krásné jméno! Přiznám se že jsem ho chtěla ale manžel ne..:( mi se moc líbí biblická jména.. 😵 jo to ti věřím ono je to v zimě horší, člověk než to dítě obleče tak se úplně zapotí...pak se hodku ani ne projdeš a už zpátky...🙂 ale na jaře už to zas půjde líp!

holky jsem unavená a ještě musím něco šít (nesnáším šití ale co mi zbývá) zdravím všecky, Mirusch, Schnucki, Blondýnku Lubinku a spol...🙂

mirusch
16. dec 2009

Schnucki 😕 Aj s adresou a nazvom si dostala? Lebo odpoved na to IP nemam ... ☹ neva, hlavne ze doslo.

Meleri 😉 A ty vies sit?

zuzka11
16. dec 2009

Holkyyyyy, ja sit neumim, berete me stale do party? 😀

A napeceno mam jen linecke a to jen jednu varku, jsem fakt marna 😔 letos poprve budou Vanoce u nas,jinak jsem byli vzdykcy stridave 24 u jednech rodicu a 25 u druhych a pak hory...letos u nas a ja zjistila, ze nemam ani ubrus a ciste bily sehnat je hotove umeni....ach jo......

Lubi - neee, to mu nemuzes udelat, honem obehnete urady 😉 a napis mi pls do IP jake mate jmeno, jsem zvedava! 😀

Miri - ja byla dneska s kamaradkou v Praze na Staromaku na vancnich trzich, nejvetsi atrakce sjou zviratka - oslik a kozicky 😀 A pak jsem pelasila do Coffee Heaven a zahrivala se

Holky psalo se tu o slanem cukrovi - jake mate na mysli? To by totiz bylo uplne pro nas, sladke zbyva na me, Petrunka je na slane......

Lubi - rezim mame, nejak se to ustalio a je to vetsinou pohoda, jen nekdy vecer uz jsem takova min trpeliva.....a Adamíno potrebuje byt hodne venku, to je pak uplne jine miminko, nez kdyz je "zavreny" doma....ted v te zime je to ale mazec......

Meleri - ahooooj! Slysela jsem, zes byla i s malym nemocna, uz jste OK? Kolikrat ja si na tebe vzpomnela v souvislosti s kojenim a "nehubnutim" nebo naopak s pribiranim......Koukala jsem, ze prispivas obcas do Druheho miminka, jake mate ted tipy? Kdy "na to vlitnete?"

zuzka11
16. dec 2009

Miri - jeste s tou kosili - ja si dneska taky najezila 😀 vlitla jsem do benettonu, shodila jim par sal ze stojanu (nedalo se projet) a koupila si body - proste kosilku se zapinanim mezi nizkama a je super, hned je mi asi o milion stupnu tepleji, prsisko vytahnu horem a zada jsou kryta....jinak jsem fakt mrzla 😉 A najezila jsem si ho hned, necekam na stromecek......

meleri
16. dec 2009

neumím šít nebaví mě to nesnáším to ale když se něco urve tak to nějak přišít musím..no a hádejte stejně jsem se na to vyprdla...

Zuzko,

jo s tím hubnutím, nakonec se mi to podařilo skoro všechno shodit ještě mi chybí 2 3 kilča ale snad to dám...jo já ti nevím nakonec jsem si to rozmyslela chci s tím druhým ještě chvíli počkat, tak do příštího září..chtěla bych si užít normálního léta a né se trápit zase s únavou, závratěma atd...

zuzka11
16. dec 2009

Ja sit umim, ale jen v ruce, strojem jsem nepolibena 😉

Meleri - ona tu bude zase "akce", tusim, ze budete muset jit zase do IVF? nebo KETy? Jooo, pokud si dobre vzpominam, mate mrazacky....btw.co tchynka a manzel? A co je noveho u Samika? jake ma pokroky, jake to ted je? Cim dal lepsi?

meleri
16. dec 2009

no manžel je někde v tahu..:( měl přijít v osm z práce je půl desáté a nikde..telefon mi nebere...tak si dělám starosti..asi si už půjdu lehnout.
jo je to v pohodě, s tchýní se moc nevídám, ne do IVF ne ale na KET půjdem, jenže pořád ještě kojím a nechce se mi přestat, chci si to ještě užít..Sam zatím ještě nechodí ale slušně se plazí, a staví se taky, je to ted náročnější, protože už tak nespí takže musím pořád něco vymýšlet, a jak píšeš v zimě je to naprd, navíc byl nemocný tak jsme spíš doma...kamarádku tady taky nechci zvát má malé dítě a mám strach aby to nechytla, tak to tedkom ještě do víkendu doklepu..a jak ty? jaké je mateřství? jak jste to vůbec měli po porodu, Adam dobře spí dobře jí? 🙂

zuzka11
16. dec 2009

To je super, ze nemusis do stimulace....parada!

ja mam taky P.v tahu, dneska ma fotbalek a pak rozlucku s kliukama a zitra vanocni parbu v praci....nastesti Adam zabral na poprve a ja mam volnooooo 😀 A jsem i relativne ziva, jindy si prijdu unavenejsi nez ten maly terorista 😉 😀

Mel - Adamíno ji dobre, spi celkem taky dobre, jen to usinani je obcas boj.....v sestinedeli spal u me, ja to potrebovala, snad me nikdo nezatrati, ale ja proste byla klidnejsi, kdyz jsem ho mela u sebe, prso jsem jen vystrcila, byo to pohodlne a ja vedela, ze dycha aze je mu fajn...pak jsem ho presunula do postylky a je to zase fajn, spani spolu a tuleni si uzivame ted pri spani odpoledne....ted v te zime chodim jen dopo na dlouho prochazku a kome 14 s nim jdu do postele a tam ho kojim.....A jak jsem psala, je v pohode venku, tak to respektuju a chodim....bohuzel nemam miminko, ktere vystrcis v kocarku na balkon a hned soi, musim s nim chodit....na jednu stranu nevyhoda, ale na druhou zase vyhoda - muzeme s nim behat nebo chodit na brusle a je v pohode - ostatni deti rvou.....

Jsem slysela, ze kluci jsou s chozenim "linejsi".....mozna sla ta kilca dolu i tim, ja za nim musis behat? nebos nejak omezila jidlo?

meleri a jak na Vanoce? Budete doma nebo jedete do CR?

schnucki
16. dec 2009

mirusch dostala i s adresou, myslim ze i vim kde to je 😀 kazdopadne se zitra na to vrhnu a v patek me tam mas ....

ja umim taky sit jen v ruce, stroj ani nemam 😀 .... ale siju jen malickosti, a ponozky jdou rovnou do kose 😝

ja letos nepecu, jeste presne nevime kde budeme 24, ale 25 jeden k nasim, a jekiloz kazdej pece, ja na to letos prdim, dokud nebudou deti 😀

ja bych nejradeji byla tehotna pres zimu, to stejne moc ven nechodim a na jare by se to mohlo narodit 😀

zuzi co adamek??

schnucki
16. dec 2009

zuzi kamaradka uspavala malou taky na rukou a ted je z toho na prasky, mala sama neusne a ona uz rukama nemuze, mala je samo vetsi a tezsi 🙂 .... ale myslim ze je to uplne normalni, jak pises prvni mimco chces mit stale u sebe a nejradeji by ses od neho nehla 😀 kazdopadne ted premejsli jak malou naucit usinat sama .....

zuzka11
16. dec 2009

Schnucki - ja pekla je tu jednu varku a rikam si, ne ze az budou deti, ale az budou deti, ktere to ji 😀

A Adamína jsem se zacatku uspavala, ne teda schvalne, ale usnul pri kojeni a pak nasledoval "prenos miny" 😀 kdy ja nemohla malem ani dychat 😉 a ted jsem to zmenila a po kojeni - uz u nej neusina, nebo jen lehce, ho proste dam do postylky, on bud hned usne, nebo si chvili poplace a je to...nekdy ho drzim za ruku, nekdy dudlik pridrzuju, ale snazim se hio naucit na postylku.....nekdy to jde lip nekdy hut a nekdy bych s ez toho pos**** 😀

Co je noveho ve skole, jak to jde? A co pritel?A hlidani, zvladas?

schnucki
16. dec 2009

presne tak zuzi, kamaradka rikala ze to tak taky mela delat, mala je ted 7 mesicu a kdyz ji polozis do postylky radne se tam vzteka 😀

skola jde, ted mi zacina pomalu stres, v unoru mam zkousky, tak uz musim zacit neco delat 😝 u rodinky jsem co mi zacala skola jen jednou do tydne, zitra tam jedu naposled, nebyla jsem skoro vubec doma, a tak nejak chci mit uz vlastni zivot .... mame byrecek a ja tu skoro vubec nebyla, a do toho skola .... ted je mi lip, je vsechno volnejsi a ja nemam takovy stresy 🙂

budu si hledat neco tady u nas, par hodin v tydnu, ale spat budu doma 🙂

zuzka11
16. dec 2009

Jasne, at jste s pritelem taky trosku spolu....musi to byt mazec - porad je tak casto pryc?Kolik ti vubec zbyva do konce skoly?

V patek si to s Miri moc uzijte, dostala jsem do ni super PFko...fakt nadhera.......

mirusch
16. dec 2009

Fu, ale pisete. Precitane, ale nestiham reagovat. Peciem medovniky a uz padam na hubu 😝

zuzka11
16. dec 2009

Miri ja jsem nejak vyjimecne cila a sama, jeden chlap pari, druhy spi🙂))Asi bych taky mela jit do hajan, ale me se nehceeeee 😀 Nebo bych asi mela uklizet ale to se mi nechce jeste vic 😀 A balit tu trosku dakru nemuzu, protoze nemam jmenovky, musim zitra koupit a jsem tak zapomnetliva, ze bych mohla zapomenout, co´je pro koho 😀

Tak at se ti medovniky poradi!

schnucki
16. dec 2009

presne 🙂 ted posledni dobou jezdi casto dalky, ale dostane se jednoiu tydne domu, tak ho aspon trosku vydim .... ale zas ho mam v patek doma 😀 .... uz se tesim na vanoce, az ho budu mit cely tyden u sebe 😵

zuzi asi tak dva roky jeste 😝

mirusch a dostanu kousicek na ochutnani??

letim do pelechu, preju dobrou noc 🙂

zuzka11
16. dec 2009

Holkyyyyy, mam pocit, ze x mesicu nic a ted ryc 😀 Takhle jsme uz dlouho nepokecaly 😀

kazdopadne zdravim nepritomne, Kleu, Blondy, Lubinku a slibuju, ze se zase ukazu 😉

I ja se tesim na Vanoce, tyden a pul budeme vsichni spolu!

schnucki - dva roky se daji, utece to, uvidis........