Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
16. dec 2009

Tak vy ste uz fuc a ja prave koncim.... Ale riady umyvam az zajtra, fakt neviem, ci budem vladat vobec dojst do postele. A to este musim vyvesat pradlo. uf, ale som si dnes dala.

Zuzi, ale si si dobre pokecala, nie? 😀 Obcas treba.

Schnucki, no neviem, ci ti dam ochutnat....hm...mozno ano 😉

Tak dobru noc. Ja este taku hodinu budem hore, dokoncit a este sa ukludnit nejako.

zuzka11
16. dec 2009

Miri, ja tu jeste jsem 😀 Ale uz se taky chystam jit spat, uz me z toho sezeni pred compem boli zadek 😉 Ale nahrala jsem si fotky, zitra dam vyvolat a snad budu mit darek pro babi s dedou, je pro ne cim dal tezsi neco vymyslet....jo a ten kalendar nedopadl, jsem nastvana jeste ted, P.mamka ho totiz z vl.iniciativy udelal cele rodine...proste dela jakoby byl Adam jeji, ach jo...taky mu pise denik, jako psaa svym detem., a nevnima, ze to by mela byt "moje prace" a moje darky pro rodinu....jak ja se na to tesila....ach jo podruhe 😉

A jak se povedly, uz jsi kostla?

tak teda definitivne cus, zitra jsem zase slamena vdova, tak jestli tygr usne, jdu sem 😀

mirusch
16. dec 2009

Zuzka, uf, dost nanic, ta tvoja svokra. Ja verim, ze sa tesi, ale predsa len. Inak, ja by som sa na nu vykaslala, nech si robi co chce a ty si rob co ty chces. Dufam, ze si dennik pises aj ty - z tvojho pohladu, predsa len mas informacie z prvej ruky!!! Pis. A vies co? Ja by som ten kalendar dala urobit tiez. 😀 Alebo bud nabuduce proste rychlejsia. A budes to mat tak, ako to ty chces mat. Alebo jej to proste vysvetli, ze odtial, potial. Uf, ja by som sa teda nedala. Minimalne si urob kalendar pre vas tak, ako to ty chces.

Ok, idem aj ja, definitivne 😅

zuzka11
17. dec 2009

Miri diky....nejhorsi je, ze ona je strasne moc hodna, strasne moc nadsena a tak, proste STRASNE MOC, chapes? 😖 Ale s tim "privlastnovanim" me fakt vytocila....ono se to tykalo i navstevy u nich, skoro mi ho nenechala pochovat, furt k nemu litala sama, no jako by byl proste jen jeji...... 😖

Jinak preju dobre ranko, u nas uplne zasnezene a jeste to pokracuje......dneska se ze me stane forntova bojovnice, musim nakoupit jidlo, protoze je to tu jak u snedenyho kramu a pak IKEA, tam tusim masakr.....

schnucki
17. dec 2009

dobre ranko,

ja jen narychlo nez poletim .....

zuzi to teda takhle ne, nedej se a stanov si pravidla dokud neni pozde .... neni to jeji syn ale tvuj, a je sice hezky ze je ze vseho strasne nadsena, ale prekracuje hranice .... a pokud ji neco nereknes, bude to horsi, ver mi a poleze ti to na mozek .... neznam to sice z vlastni zkusenosti ale z druhe ruky

ja se dneska taky pokusim neco nakoupit, ale vuuuuubec se mi mezi ty lidi nechce 😝

lubinka9
17. dec 2009

ranko,

ejha ale ste popisali. Ja som postihala len cez IP.

zuzi na Ikeu sa fakt priprav, i ked zalezi kedy chces ist, ja som bola vcera od 14-16 a pri mojom odchode sa to zacalo uz plnit. Ale inak v pohode. I ked s kocarom..
Inak my sme nakoniec tiez kupili Quinny ale XL Freestyle Comfort. Tak som zvedava ako sa nam osvedci v praxi. Viem uz teraz, ze okolo regalov to bude fuska ale nieco vymyslim.

sem tam sme Adamka smirovali na rajce.cz ale neviem ci si tam poslednu dobu nieco pridavala.
a svokra to urcite nemysli zle, moc sa z maleho tesi, len jej treba asi povedat, ze niektore veci prinalezia maminke 😉

u nas mrzne, vcera som musela skrabat lad z auta. Celkom sranda, s takym bruchom a mojou vyskou to bol celkom problem. Este, ze mam skrabku s dlhsou ruckou 😀 Sama som sa na sebe smiala.
no a dnes vyskusam ten pekelny stroj co nam kurier doniesol, idem zarobit cesto na vanilkove a kokosove rozky.

zuzi, to slane som spomenula ja ale ja prave ziadne neviem ani sa u nas nerobi.

dnes ma caka dvojhodinka s nemcinou, keby som to nemala 100metrov z domu ani nos v takejto kose nevytiahnem 😖
a varit nemusiiim, zostalo mi zo vcera 😝

zuzka11
17. dec 2009

Holky moc diky....ja ji prave reka, teda na te navsteve, tykalo se to toho chovani....ale nic 😝 😔 Nejhorsi je, ze vim, jak dobre to mysli.......a ja se snazim Adama vest k samostatnosti, at se zabavi sam a pak tohle......

Lubi - fotky pridavam pravidelne, naposledy tusim min.tyden....jen smiruj 😀 A to skrabani musela byt prca 😀 Mas nekde briskate fotky?

lubinka9
17. dec 2009

zuzi, tak som mrkla. Aky je Adamko chutny, na zjedenie. Ani sa svokre necudujem 😉

fotky mam zatial len u seba na compe. Chystam sa spravit nejaky internetovy album az "po".
zuzi taka otazka.. som si vsimla, ze maleho kupes vo vedierku. Si spokojna? mas aj vanicku alebo len vedierko? Ako sa v tom babatko umyva?

blondynka400
17. dec 2009

Ahoj holky,

jé Zuzka se ukázala 😵 No jo Zuzi, už to mám za chvilku, hrozně to letí....

Jinak já byla dnes na kontrole, vše je ok, dělala mi i CTG a malinká je úplně v pořádku. Zas se jí to ale samo nelíbilo a pořád kopala do sondy 😀 . Jinak cvičením jsem dosáhla, že už není hlavou nahoru, ale napříč, což jsem si tedy pomohla 😀 No nic, hold jí budu trápit dál 😝

zuzka11
17. dec 2009

Blondy ahoooj 😉 Prosim prosim, napis mi do IP vybrane jmeno pro malinkou.....jsem natesene zvedava 😀

Lubi - mame oboije, kybk je nesrovnatelne lepsi, ale ze zacatku plakal vsude, ze zac,.musite mit v koupelne saunu, fakt....SDiky za pochvalu...a kdyz se zasmeje...jihnu 😀

blondynka400
17. dec 2009

zuzka, no určitě, hned to tam máš.... 😉

zuzka11
17. dec 2009

Moc diky, Blondy....

Lubi - kdyz bys chtela jeste neco, podrobnosti nebo neco jineho, dej vedet 😉

schnucki
18. dec 2009

ahojik holky,

zuzi jsem moc rada ze ses tu zas objevila a doufam ze se tu i nadale budes objevovat 😵

blondy super ze je vse ok 😵 teda takhle malou trapit 🙂 ... tak snad se brzo otoci dolu 🙂

lubi tak to bych te chtela vydet 😀 ja mam kolikrat problemy se skrabanim auta a to nemam bricho 😝

holky letim za mirusch, uz ted mam skluz, dostanu vynadano 🤐 ..... auto stalo celej vecer venku tak snad bude poslouchat, vcera mi zamrzla voda tak jsem jela jak slepa, dneska doufam neeeeee

hezky den vsem 😎

lubinka9
18. dec 2009

ahojte 🙂

zuzi diky, ked tak sa ozvem 😉

blondy, super, ze je vsetko OK. Tak tvoja mala sa chova k sonde na CTG ako ten moj mrnus 😀

schnucki tak stastnu cestu a poriadne s miri poklebette.

inak sme dnes boli na tom Jugendamt a vam poviem zazitok. Vazne to bolo jak zapal pluc, cooo.. vaznejsie. Normalna skuska z nemciny. Pani chcela hlavne komunikovat so mnou aby videla, ze rozumiem o co sa jedna a ze nie som zmanipulovana inou osobou, a som si vedoma vsetkych dosledkov potvrdenia otcovstva. A P. to musel podpisat ako prvy aby sa prejavila jeho vola, az potom ja a uradnicka. A kazde dalsie nezhody okolo dietata by riesil sudca a kopeeec inych veci 😕 No teeeda.
Kebyze nechodim na nemcinu mala by som problem a by nam to zamietli 😕
Ale mame to za sebou a O. bude mat Petove priezvisko, problemy v nemocnici nebudu.

inak bola teta velmi mila ale musi to mat taku vaznost, ved ja tym davam pravo na vychovu syna + vyzivovacia povinnost. Ako nevydata buduca matka mam totiz pravo oznacit za otca hocikoho, hoc aj Brada Pitta a ten by potom musel ziadat DNA testy na vyvratenie otcovstva a pod. 😅

a kde mame kleo?

blondynka400
18. dec 2009

schnucki, no co mi jiného zbývá... 🙂

lubinka, akorát jsem si přitom na tebe vzpoměla. Ale mě tedy neutíkala, protože už jaksi nemá kam 😀

To je pravda, kleo už se nějakou dobu neukázala, snad je vše ok....

meleri
18. dec 2009

holky nějak nestíhám,

Zuzko,

určitě tě nikdo nezatratí! Malý spí s náma ve společné posteli dodnes.. 🤐 to už je sice asi extrém ale nám to velice vyhovuje...jo to chápu některé děti potřebují pohyb třeba kolébání, zkus nějaký babyvak nebo šátku, není to špatné a můžeš se i dostat pěkně ven a děcko ti bude spát..ale je fakt že zas z toho dost bolí záda než si člověk zvykne...
s tím hubnutím-já mám pocit že prostě dokud jsem plně kojila tak to dolů nešlo protože sem zaprvé moc žrala sladké a zadruhé sem nemenstruovala, jakmile přišly mencky šlo to jaksi samo.. no hlavně že jste v pořádku! já jedu tedkom dvacátého a nevím holky jestli ještě stihnu co napsat...

mějte se všecky krásně a přeju hodně sněhu zimy a dárků od weinachtsmana! 😅

blondynka400
18. dec 2009

meleri, tak hlavně šťastnou cestu.... 🙂 Ať je to lepší než minule 😉

mirusch
18. dec 2009

Aaahojte. No ako kukam, tu sa teda Schnucki flakala, ked som ja ju doma cakala 😝 Ale vynadane nedostala. Musim ju pochvalit, lebo so mnou obiehala obchody, aj tak som nic nekupila. Zacali vypredaje, co ma stve, lebo vytiahli vsetko zo skladu, co sa im od leta nepredalo a ja mam proste smolu. Tak hadam v januari. A nazrali sme sa na vianocnom trhu - cesnakovu bagetku a crepes s nutellou a ja aj s bananom. Potom zacalo husto snezit, ja som sa tesila ako male decko a Schnucki lamentovala, lebo ona bola soferka 😝 Ale zvladla to. Teda dufam, este asi nie je doma...

Lubi, no som sa az zlakla, to fakt sa musi taka procedura? Ale keby ste boli manzelia, tak nie? A kedy sa vlastne chcete brat? Inak, preco si neoznacila ako otca Brada Pitta, ved by si mohla mat vyssie vyzivne, nie? 😀
Inak, ked mne teta na Standesamte odovzdavala papier o nemeckom obcianstve, tak som musela nahlas precitat, ze budem dodrziavat nemecke zakony, postavit sa a tak mi to dala. Som sa citila ako v nejakej komedii 😀 😝

Meleri, stastnu cestu!!! Aj tebe krasne Vianoce a bohateho Weihnachtsmana!!!

kleopatris
18. dec 2009

ahojky

ja som bola na slovensku a nejak som sa nestihala s vami rozlucit 😅 ale uz som zase tu, teda len do stredy to zase ideme k nasim na vianoce....
cely rok nesnezilo a jak som ja mala ist, tak nasnezilo v blbom rakusku za 2 hodiny asi 3 cm!!! a s tym mojim minitatosom, no zazitok, ale prezila som a som doma. malemu sa to ale ani nahodou nepacilo, jaky bol zly celu cestu tam aj spät 😖 uz sa tesim, co to bude za jedosa...a furt stikaaaa 🙄 4-5 krat denne po 10-15 minut!!! baby ja myslim, ze moje babo bude mat prsia asi vacsie jak hlavu....

som si vsimla, ze tu bola zuzka 😀 no konecne, ze sa ukazes 😀

blondy ja som nevedela, ze mas malu otocenu opacne 😲 tu prikladaju nejake zapalene "cigarety" k malicku na nohe a tym sa ma male otocit a vraj to funguje 😝 a aj ja si prosim meno 🙂 ja som myslela, ze je tajne, tak som nepytala 😅

lubi sice oneskorene, ale super, ze kontrola dopadla fajn 😵 a aj u nas len sladke na vianoce...

mirusch jake boli pernicky? a dakujem aj ja za PF 😀 super napad a dva krasne darceky pod stromcekom 😵
schnucki a to sa robi? nechat mirusch cakat? 😀

meleri aj ja prajem stastnu cestu a krasne sviatky 😵

ja som uplne grogy....dnes mi este praskol filter na olej v aute, tak som este behala po servise, no deeees som stastna, ze som doma 😝 a inak aj u vas je taka kosa? tu v AT este ako tak ok, ale u nasich ze -11 stupnov 😲 som myslela, ze umrznem....a este som sa na tom super snehu skoro dvakrat zdrbkala, teda na schodoch, sme mali aj s malym fakt stastie....tak mam pekne ponatahovane svaly na nohach jak sa mi chudata zvrtli 😒 najradsej by som sa zahrabala do perin a vysla z nich az vo februari k porodu 😅

meleri
18. dec 2009

holky děkuju,
blondy, taky doufám!
přeju vám všem pěkný večer...a jdu čistit akvárko. 🙂

mmmk
18. dec 2009

Meleri, koukala jsem na Samsonkovy fotky, to je neuveritelny, ze uz ma rok. To tak leti... Preju vam pekny predvanocni cas a Joyeux Noël 😵

schnucki
18. dec 2009

ahojik holky,

ja jen na rychlovku, jsem vyrizena, dorazili jsme asi pred hodkou, hned jsem mirusch prozvanela .... bylo to dneska super, jsem se pekne nadlabla, pernicky ma mirusch vyyyyborny 😵 hezky jsme se procourali a i cajik jsem dostala 😀

jinak cesta domu to byl zazitek, vsude zacpy, bouracky, no hrozny .... ale ridil pritel, me se nechtelo 😝

lubi super ze vam to klaplo, jsi holka sikovna 😉

meleri dobrou cestu a stastne a vesele vanove 😵

kleo tady taky snezi, a jak .....

jinak blondy muzu si taky poprosit o jmeno?? prosim prosim 😵

ahoj mmmk 🙂

blondynka400
18. dec 2009

kleo, je tady kosa. zrovna teď mi teploměr ukazuje -18 😝 . Ale jinak je to hezký, jak je všechno bílé....
Jojo, je opačně, v podstatě celou dobu, ale to už jsem psala dávno....

Je tajné tak napůl, nechci to tady na webz moc ventilovat, myslela jsem, že to víte, tak já vám to písnu, ale jenom proto, že jste to vy 🙂

schnucki
19. dec 2009

dobre ranko,

blondy dekujeme dekujeme 😵

tady je taky bilo, kluci tu vcera jeste odhrabavali snih 😀

dneska mame fofry, tak se tu ukazu asi az zitra ....

normalne za mnou pritel v pul 9 prisel, jestli mu vyperu kalhoty, dziny, ze je na odpoledne potrebuje ... upozornuju ze nemam susicku .... myslela jsem ze ho zabiju .... tak je narychlo peru a poletim pak k sousedce ..... jinak jsem uz v 9h chtela vyjet, aby jsme nemeli tolik stresu 😠

na zabiti

hezky den vsem

zuzka11
19. dec 2009

Schnucki - typicky chlap🙂))Dobre, ze mate fajn sousedku, ke ktere se muzete "nakyblovat" 😀 A ty vase vanocni trhy zni fakt dobre...min,vikend jsme byli nostalgicky v Mnichove, P.si dal bilou klobasku a svarak, ja lattecko ve Starbucks 😉 V Praze prodavaji trdelnik, medovinu a šunku.....a na Staromaku je taky velkjy stormek a jsou tam zviratka - nejvetsi atrakce - oslik, srnecky🙂))A je to udelane peknme komercne, vedle jsou stojany se zradlem,a za 20Kc si muzes "odsypat"....

Kleo - ahooooj! S tim autem teda krize......hlavne ze uz jsi doma....Adam taky skytak, o 106 😉

Lubi - teda....ale na druhou stranu se jim nedivim.....kdyz si predstavim sebe treba nekde v Arabske zemi...tam bych jim za tenhle pristup byla vdecna...ale tam asi neni 😉 Hlavne, ze to mate a O.bude bez problemu po pritelovi......

Tady je zima jako prase, minus 11,5, vcera jsem mela zase shopping, IKEA nakonec nebyla, uz toho mel A.dost a ja ho nehctela trapit....lidi mraky......

Meleri - nositko mam, je super....ale na uspavani ne, jen kdyz jdu ven nebo v obchode, a A.tam je strasne spokojeny, je to fakt parada! S.je uz opravdu velky kluk! A krasna ta slozena fotka z jeho 1.narozenin!

mmmk
19. dec 2009

Ahoj Schnucki, byly jste s Mirusch na tom kreativnim veletrhu nekdy v listopadu? Ja si rikala, ze to Mirce jeste pripomenu a zapomnela jsem. My byli jen ve Stuttgartu a stalo to za daleko vetsi kulovy nez loni, tretina plochy prazdne a nic zajimaveho ☹ A jinak preju pekne Vanoce 😉

lenkove
19. dec 2009

ahojte,
ja sa hlasim po sto rokoch 😀
zelam vam krasny posledny predvianocny vikend, ziaden stres a vela laasky a pokoja 😵 😵
my cestujeme na SK v utorok, vybavovaciek mame nad hlavu, ale dufam, ze si aspon pokojne Vianoce uzijem, tie budeme u nasich.. Potom ku svokrovcom a tam zacnu stresy a vybavovacky (s bytom, prepis, zariadit, zmena trvaleho bydliska atd. a mozno aj nieco navyse 😉 )
papa

blondynka400
19. dec 2009

zuzi, ty jsi taky v Praze ne? to ej tedy pěkný rodál v těch teplotách. ale my jsme tady na kopčku, cždycky je tady o dost větší zima a víc sněhu než jinde v Praze 😝

schnucki, tak to ten můj už naštěstí pochopil, že takhle rychle to nejde 😀

lenkove, tak všechno dobře zařiďte 😉

meleri
19. dec 2009

čaute, malý nějakým zázrakem usnul tak ještě píšu.

Schnucki,
děkuju i vám přeju hezké vánoce, a hlavně štastný nový rok! něco podobného mě požádal dneska ráno manžel..🙂) ale se svetrem...🙂)

Mmmk,
jo je to zvláštní fakt to letí a já jsem ráda že máme to nejhorší za sebou..teda bylo to krásné když byl malé miminko ale byla to teda fuška...uff ani se mi už nechce do druhého ale nesmím být sobec..

Zuzko,
tak to je supr, hlavně že se mu líbí...dají se sehnat i nosítka kde může miminko ležet.

Blondy
to oje teplota -18, ale je to krása ten sníh atd..🙂 tady ted mrzne ale je mínus 3 a francouzi zavřeli školy a park, auta skoro nejezdí, na cestě je trošku sněhu který roztál a ted je mokro, i když mrzne tak je země teplá.

holky mějte se krásně!

lubinka9
19. dec 2009

Caute,

u nas je tiez krasne nasnezene a tiez "krasna" kosa.

kleo teda kocka, kde sa flakas? uz sme mali starosti. Moj mrnavy teda ckal tusim len zo dva x a to daaavno. Teraz vobec.
Inak ja uz som tiez par x stratila rovnovahu, je to des teraz. Sme si to dobre naplanovali 😅 😀. Ale nevaaa, zvladneme.

meleri, pekne fotecky a stastnu cestu 🙂

blondy, ved moj maly tiez zachvilu nebude mat kam utekat. Ale je to sranda, normalne ti nechaju pasy na bruchu a pridu o 30 min., ja musim maleho so sondou po bruchu nahanat 😀

schnucki, miri kukam, ze ste si to uzili. Dobra kombinacia: Crepes a cesnakova bageta 😝 😀

zuzi, no bolo to miestami napinave ale ja som rada, ze to tak vazne beru. Tak by to malo byt. Keby sme boli manzelia tak je to vsetko jednoduchsie. Nam to ale nejak nesurilo doteraz a v DE sa brat nechceme, to by zas bolo vybavovania. No nejake zmeny v tomto smere nateraz neriesime. 😅

inak sme sa vcera s drahym pekne rafli, z toho rozrusenia ma tak bolelo cely vecer brucho az som mala strach. Lebo to bolo spojene s bolestou krizov, potom to prestavalo a zas sa vracalo. Normalne som sa bala ci to niesu kontrakcie 😕
Ale som si povedala a dost, serem na vsetko, ked mi P. nemieni pomoct ja sa na to mozem vyprdnut, bude spinavo, nenavarene, svet sa nezruti. Cez Vianoce oddychujem, riskovat nebudem. Ja sa budem zvrtat v kuchyni a on sediet pri compe az do 3.1 co ma dovo, to urcite..
A dnes sa uz tvari, ze sa nic nestalo, v tomto je on dokonaly.. Mam pocit, ze by to chcelo viac pochopenia hlavne teraz ku koncu.. ☹