Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
21. dec 2009

hej, mne tiez baby pisali, ze boli neskor....
to mas pravdu, ze na palici...ja viem, ze som 17tt+5, pritom som teoreticky 18tt uz...a potom pocitaj dopredu 😀 😀

blondynka400
21. dec 2009

janulka, no hold je to takto zažité a jinka se to už asi počítat nikdy nebude.... 😀

janulka04
21. dec 2009

ozaj, blondy...mala si nejake speci chutky v tehu?

blondynka400
21. dec 2009

janulka, abych pravdu řekla, ani neměla. Jediěn jsem začala nekdy od 25tt jíst víc sladkého 😝 . Ale předpokládm, že to bylo tím, že tělo potřebovalo energii.... 😝 Teď už je to zas lepší.... Ty máš nějaké chutě? 🙂

schnucki
21. dec 2009

teda holky, jsem z vas cela zmotana 😝

jinak to by me taky zajimalo, sousedka vypravela, ze treba dlabala okurky a chleba s marmeladou a vselijake pochutiny .... 🤐

janulka04
21. dec 2009

praveze nie....niekedy mam strasnu chut na kavu, tak si spravim bielu a hotovo, ale to tak raz za dva tyzdne...a volakedy som bola extra kavickarka...a este parkrat ma chytila chut na kapustu kyslu...zeli 😉 , ale z toho ma pali zaha, takze som opustila aj od tohto a inac nic, ziadne chute a ani dokonca nijako moc nejem, este sa aj kopem do jedla 😀
schnucki, moja mama vraj pri mne 5litrovku nakladanych uhoriek...fuuuuuuj 😝

blondynka400
21. dec 2009

schnucki, no i nám to chvilku trvalo, než jsme to vyřešily 😀

janulka, já jsem se taky musela na začátku lehce nutit do jídla, ale tak kolem toho 20tt se to změnilo 😀

schnucki
21. dec 2009

me prekvapuje ze se vam ze zacatku nechce jist, koukam jsem plna pover 😀 vsichni rikaj jak se v tehu ji a tak, a ono to az tak pravda neni .... sem na to zvedava 😀

blondynka400
21. dec 2009

schnucki, no uvidíš jak to bude u tebe 😀 . A to mně v podstatě nebylo vůbec špatně, ale i tak, prsotě jsem neměla hlad a hlavně chuť 😝

janulka04
21. dec 2009

no schnucki, mne bolo zle, ale len dva mesiace..pri malych som tyckovala aj z vody do 6.mesiaca, neudrzala som v sebe nic...no a potom...teda teraz...tiez, kao blondy, nejako nemam chut...ale nebojte, ocakavam narast apetitu kazdym dnom 😀

kleopatris
21. dec 2009

ahojky babulky 🙂

nejak vas nestiham 😅 manzela mam doma a furt sme kdesi mimo....dokupujeme darceky a pod.

blondy to som netusila, ze sa to da aj baterkou 😲 dufam, ze sa ti podarilo ju ukecat 😉

u mna vsetko po starom, stikutame jak o zivot....a je mi dost blbo zase, uz len 8 tyzdnov vydrzat a snad sa moj zaludok vrati do normalu...

tak dobru nocku zatial prajem 🙂

schnucki
22. dec 2009

dobre ranko,

kleo my to chapem 😀 .... ja jsem dokoupila posledni veci v sobotu, vcera jsme byli jeste koupit balici papir a ted uz to jen zabalit 😝

jsem byla odhrabavat snih a mam mozoly 😝 jsem zas jednou pracovala 😀

blondynka400
22. dec 2009

kleo, zatím nevím. Myslím, že ještě ne, uvidíme....

schnucki, taky potřebuju zabalit dárky. Ale já si s tím vždycky hrozně vyhraju a teď zvládnu tak max 3 janednou, a vzhledem k naší rozvětvené rodině to mám na dlouho 😝
Tedy ty jsi pracovala jo? 😀

janulka04
22. dec 2009

caute, kocky..tak nas tatinko dostal vcera prve kopance do ruky od skriatka nasho....ale mu dal... 😀 😀
a mm, ze ake krasne to je, ze aj on by chcel, tak som mu navrhla, nech vezme za mna koniec III:trimestra a porod 😝 😀

blondynka400
22. dec 2009

janulka a co on na to? 😀
U nás si tedy musel počkat značně déle, protože jakmile mi dal na břicho ruku, dělala tam, že tam není. A jakmile to byl někdo cizí, tak kopla vší silou. Asi ho poznala a dělala si z nšho legraci. Prý jí to vrátí až se narodí 😀

janulka04
22. dec 2009

blondy, tak tvoja mala je podarena 😀
mm na to nic, sa robil, ze nepocuje radsej 😀
ale mrnus daval dobre trafy...ja som mala moju ruku na ruke mm a este aj ja som to citila.... 😀

blondynka400
22. dec 2009

janulka, jo já vím. Občas vyvádí různé kousky, a hlavně na UTZ, to se doktoři vždycky bavili....
Teď jsem si vzpoměla, víš co mi řekl? Že malá je jen jeho a mne mají pouze jako nosiče 😀

janulka04
22. dec 2009

no toto!!! Ved on sa jej tiez nieco teraz nanosi....ze nosic... 😀

schnucki
22. dec 2009

teda blondy ta tvoje je pekny kvitko 😀 to si ji pekne uzijete 😀 .... prej nosic, teeeda

janulka jen at si to zkusi 😵 .... to oni radi delaj jako ze neslysi .....

schnucki
22. dec 2009

sem se tu ted radne rozcilila .... synator od pritelovi segry je fanda do fotbalu a jelikoz me nic nenapadalo k vanocum, objednala jsem mu takovou tu lahev na piti co se treba da dat na kolo s logen fotbaloveho tymu a dneska mi prislo ze moji objednavku zrusili, protoze na skladu uz zadna neni 😠 .... no nakopala bych je nekam .....

tak jsem rychle objednala tu samou u nekoho jineho, doufam ze dojde do 24 😝

blondynka400
22. dec 2009

Mám to dobrý co holky. Prý že mě potom ani nepotřebují 😀 😀

schnucki, hm, takhle na poslední chvíli to docela nas..... Tak snad to z toho druhého stihnou,i když takhle úpřed vánocemi je to vždycky tragedie 😝

janulka04
22. dec 2009

naopak, blondy, este ta budu potrebovat, ved potom tvoj mm povie, ze ta maju len na krmenie...
😀 😀

schnucki
22. dec 2009

blondy ja ho chci videt jak te nebudou potrebovat 😀 😵

ja doufam ze to stihnou, v emailu s potvrzenim stoji ze se pokusej to do 24 dodat, tak uvidim .....

janulka04
22. dec 2009

no schnucki, mna by slahlo....tak drzim palceky, nech to stihnu... 😉

blondynka400
22. dec 2009

janulka, to máš taky pravdu 😀 To mu asi zatím jaksi nedošlo 😀

schnucki, no to já taky. Prostě je s ním legrace, ale alespoň se nenudíme.... 😎
To slovíčko pokusej je dobrý 😀

janulka04
22. dec 2009

No, blondy, chlapi, ved on si nieco najde, ver tomu... 😀
a ozaj,..tvoj mm bude pri porode?

schnucki
22. dec 2009

janulka ja taky myslela ze me slehne, ale jen tak se nedam 😀

blondy spravne, aspon mas o zabavu postarano 😀

kamaradky manzel k porodu prijel, ale nejak to neustal, lezel s obkladem ve vedlejsim pokoji 🙂 .... tak jsem zvedava na vase .... muj rika ze u porodu bude, tak jsem na nej zvedava 😀

lubinka9
22. dec 2009

Ahojte,
hlasim, ze zijem len som k nezastaveniu. Drahy ma dovo az do 3.1 takze behame a vybavujeme. Pomedzi to peciem, nakupujem a dnes som robila kapustnicu. Najlepsia je ked prejdu chute a to mam osvedcene, ze 2 dni nechat je najlepsie. Snad sa dovtedy nezje uz teraz je vyborna 😝
Este som vcera piekla kokosove rozteky. No a zajtra salat, ten musi tiez prejst. Filety z kapra kupene..

Vcera nam priniesli autosedacku s adapterom. Tak ju este musim odpratat ku kociku na povalu 😀

No a dnes sme planovali ist do nemocnice na prednasku o sestonedeli ale pojdeme po novom roku na dalsi termin. Ja uz dnes nic nevladzem.

nejak mi je malo 24h/d. No a este upratovat mi treba. Ale drahy si nejak vstupil do svedomia a pomaha, i ked sa to nezaobide bez frflania.. nakoniec urobi

v noci sa mi uz moc neda spat, dnes som myslela, ze sa rozpadavam. Krize a panva, no des.

tak ja zas letim, riesim este nadialku matersky prispevok z SK, aj som zabudla na slovensku byrokraciu a hlavne ochotu! 😠

a s vami je vsetko OK citam.. tak nech je to tak aj nadalej 😎

blondynka400
22. dec 2009

Tak si vám musím lehce postěžovat.
Byla jsem dnes v porodnici, všichni docela milý, bez problémů, akorát na jednu sestřičku když mě objednávala na první poradnu. Prostě absolutně neuměla počítat týdny a já už neměla sílu se s ní hádat. Takže mi to vychází, že tam půjdu o 14 později, než je obvyklé, až v 38tt 😝 . Už mi je to docela jedno, ale v první chvíli mě to fakt docela naštvalo....

janulka04
22. dec 2009

blondy a dovod??? ved to uz pomaly aj niektore rodia....to je divne teda, ale chapem, ze si nemala chur´t sa hadat s niekym, kto nechape, sa to da asi len tazko
a teda lubi....ty mas v zadku vrtulu? 😲 babula, setri sa....ja este nerobim, nic, nejako ma stve, ze mm zase na sluzobke a dojde az zajtra, ani tu spravnu naladu nemam...a to ma caka este to hnusne SVK...a teraz je kazdy chory a ja mam po uradoch behat, sa nesmierne vytesujem...a lubi...o slovenskych uradnikoch radsej pomlcim...my sme s mm cakali na medzinarodny sobasny list a oni nam po vyse mesiaci! poslali postilu nasho povodneho sobasneho listu...tak ze nas to stalo miesto 20€ 540€ aj s prekladom pravnika a cestou tam a spat...zbytocnou.... 😠