• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

27. júla 2013 
janulka, no právě.... Tak já půjdu do té doby ještě jedno ke své doktorce, už jsem si to domluvila. Má i CTG, takže je to bez problémů....
A důvod? Prostě podle mne akorát neuměla počítat, pořád mlela něco o tom, že dřív než v 36tt k nim chodit nemůžu, ale že jsem chtěla poprvé v 37tt prostě pochopit nedokázala :grinning: .
Ono možná jí zmátl údaj v těhu průkazce, protože tam jsem měla minulou kontrolu předvyplněnou (napsaný týden a tak), ale už nedoplněné (doktorka zapoměla), pořád se na to odvolávala... Ale to je jedno, za ročilování to opravdu nestojí...
22. dec 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi teda ty se ale ohanis :grinning: .... ja letos nepecu, rodice budou mit stejne napecino a pak je toho moc a vyhazuju to .... ale az budou deti tak urco budu pict .... ale asi udelam rumove kulicky :grinning: a samo salat ....

blondy prosimte a to jako proc, to neumi pocitat nebo co?? ..... ale mas recht, kdyz muzes jit ke sve doktorce a ma i ctg, tak se nema cenu rozcilovat .... jak ja rikam, nejhorsi je stretnuti s blbcem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

janulka to ti verim ze nemas naladu, ja to znam .... dneska mi na noc zas odjede, povidal ze jidlo dneska nepotrebuje, objednavaj si kazdej rok pizzu .... kolem 12 v noci :grinning:

ja zabalila par darku, ale taky se mi moc do niceho nechce, asi az zitra .... to budou zas fofry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnucki, no fakt mi to tak přišlo... A nebo jí opravdu zmátnul ten špatný zápis v průkajdě...
Jojo, je to přesně tak jak píšeš....
22. dec 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule. Tak ja som dnes vstala o pol desiatej :fearful: a aj to len preto, ze ma zobudil telefon. Nechapem.
No ale nastastie mam zbalene od vcera, takze dnes len lazo-plazo, pomaly podotahovat. A take, ze su Vianoce ma voooobec netankuje, tento rok neriesim ziadne darceky, ziadne upratovanie, no nie je to super? Fakt ma clovek menej stresu. Takze odporucam - na Vianoce ist na dovolenku do hotela, kde sa o vas postaraju, urobia Vianocnu veceru a hotovo. Ja viem, ono to nema to caro, ked clovek pecie s mamou a tesi sa pod stromcekom z darcekov... ale na relax je to fasa.

Obdivujem ta Lubi, ze sa tak obracias, fakt.

No, prisla som sa sem hlavne rozlucit, tyzden sa tu zrejme neukazem. Prajem vam vsetkym kraaaaaaaaasne a pokojne Vianoce, budem na vas vsetky mysliet, na vase babatka, nech vas posluchaju, aj vasi drahi, nech su na vas dobri - treba si to proste zariadit. Juj, budete mi chybat...
22. dec 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri, uzite si toooooo. A krasne Vianoce aj tebe a drahemu. A stastnu cestu :dizzy_face:
22. dec 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch prejeme taky stastne a vesele a hlavne si radne uzijte dovcu :sunglasses:

pisni sms jak se tam mate :slight_smile: dekuju ....

ja mam zitra na praci dobalit zbytek darku, nakoupit, pustit se do salatu, poklidit a pokud prijde majitel tak se i rozcilovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... uz jste nekdy slyseli o tom, ze se ve sklepe z jednoho merice vody odecte stav a z toho se zjisti kolik ktera rodina zpotrebovala vody, kdyz stavy jsou v kazdem byte?? asi ho zitra prizdim .... my si to opsali, tak jsem zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, omlouvam se, nezmizela jsem jako predtim, nestiham....Adamíno má od včerejška horečku, v noci dokonce 39,0 - mela jsem strasny strach....dneska uz OK, 37,4, myslim, ze jsou to zuby, ale zase takhle brzo? :confused: :pensive: Asi je rekordman......ja myslela, jak jeste vyrazim na darky a zatim mam uz 5.den zaracha.....ach jo.....
22. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi,
tak snad to neni nic hrozneho .... je mozny ze je treba nachlazeny?? .... co ja vim tak zuby chodej od 6 mesice :grinning: ..... darky nehrot, mas doma jeden velkej :dizzy_face:
22. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viiiim, ale rikej to treba nasim, ti neco cekaji :grinning: :confused: A nachlazeny neni, zadna ryma, zadny kasel, jen priserne, ale priserne slinta a cpe si pest do huby :confounded: Uz ma i bryndak....ach jo.....a obcas si splete moji ruku s pesti a prsem a udela mi tam poradnyho cucfleka :wink:
22. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi nasim hned rekli at necekaj nic velkyho a koupila jsem malickosti :grinning: .... tak rekni ze jezisek od letosniho roku chodi 25 :grinning:

ak to je dobry :grinning: .... covece tak to nevim co by to mohlo jineho byt, ale pokud uz zadnou teplotu nema, tak to bude v poho ....
22. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja doufam, byl strasne uplankany......a ja jak mam uz 5ty den zaracha, tak jsem taky byla trosku nenaladena.....

ja uz v telefo.rozhovorech narazela na to, ze letos neni cas, je tezke jit s ditetem do obchodu, ale vsichni delaji, jakoze nechapou :pensive: :frowning2: Toz uvidime, snad nebude velky trapas......
22. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a proc mas vlastne zaracha?? .... kdyby se ti neco nezdalo, zajdi klidne k doktorovi, lepsi aby ti rekl ze plasis a ze to nic neni, nez aby to neco bylo :slight_smile:

ja bych si hlavu nedelala, kdo to nepochopi a bude urazenej, toho je to problem ..... meli by chapat ze to s prckem neni jednoduchy, behat si po obchodech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schnucki - mam"zaracha" - o vikendu byly ty minusovky a s tak malym svistem se muze pry jen do minus 5ti a vcera mel ty horecky a dneska jsem jeste mela strach....toz tak....ale ziiiitra, zitra pujdu na nakup, aspon jidla :wink:

Doufam, ze to pochopi...ale treba nasi vubec nevychazi v nicem vstric....ptam se jich at mi napisou vic darku,at mam na vyber a at maji i prekvapeni, tak napisou jeden :angry: takze je ceka fakt velke prekvapeni...ach jo.....

jake malickosti jsi koupila ty? A co mas pro pritele?
22. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo taaak, ... vidis, to jsem treba nevedela ze se smi jen do -5ti ....

ja musim zitra taky pro jidlo, na tech par dnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... a dobalit darky ....

moje segra dostane balicek kosmetiky, moje mamka vinko a tatka balicek caje, premyslim mu k tomu dat jeste hrnecek .... kamaradka si prala hluboky talire, tak jsem dva koupila a k tomu takovy stresteny hrnecky, hrnecky postavim do puli talire a naplnim sladkostma, jen to nejak zabalit .... nasi vedej ze nemame moc penizku takze s nicim nepocitaj ....

s pritelem si darecky davat nebudem, musime nejak vyjit a ja jsem rada i za to, ze ho budu mit doma .... doufam jen ze nic nekoupi, ja totiz nci fakt nemam :sweat_smile: .... udelame si hezkej vecer :slight_smile:
22. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,

zuzi, tak jak čtu, samé starosti...

schnuki, tak co ten tvůj dárek? Už dorazil?

Zítra mi dorazí moje zlatíčko, už se hrozně těším :dizzy_face:
23. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dopoledne :grinning:

blondy posta chodi kolem pul 12, tak jeste cekam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... no vydis :dizzy_face: a na jak dlouho??

me se vubec do niceho nechce :rolling_eyes:
23. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnucki, tak pak dej vědět, jsem docela zvědavá :grinning:
Na týden....
Mně taky ne, ale nic jiného mi nezbylo, abych všechno stihla...
23. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem pripravila par darku na zabaleni, uklidila koupelnu, hodila pradlo do pracky a se zbytkem cekam az se mi drahy probudi .....

jinak tu jeste nikdo od posty nebyl, asi me klepne jestli to zitra neprijde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Schnucki, prave resime stejny problem s postou. Nechapu, jak neco muze jit 100 km uz 10 dni :rolling_eyes: Zitra uz to asi neprijde, co? :unamused:
23. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik mmmk, ... tak aspon nejsem sama :grinning: .... u nas chodi posta i zitra, takze ja pevne doufam ze u nas zitra zazvoni :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... jinak 10 dni je trosku moc, se to nekde seklo ne :confused:
23. dec 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte devcata! Nakukuji abych vsem poprala krasne vanoce a uspesny novy rok! Mmmko -wow to je super ze jsi tehule! Uz to mas za par! Tomu memu drobkovi je dnes uz deset mesicu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik kitten, to jsem rada ze jsi taky nakoukla :dizzy_face: .... panejo, 10 mesicu, to to leti :dizzy_face:
taky ti prejeme krasne a vesele vanoce a stastny novy rok!!!
23. dec 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, babule...
prisla som vam popriat krasne a pokojne Vianocne sviatky...kedze prijdem z SVK az 5.1., majte sa tu krasne zatial
a nakolko tu nebudem, tak aj vsetko dobre do Noveho roku... :dizzy_face: papa, majte sa :wink:
23. dec 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, měj se hezky a pěkné vánoce :wink:

schnucki, u vás jezdí pošta i 24? :confused: To jsem fakt zvědavá, zda to dorazí....
23. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky,

keby som sa dnes uz nepripojila.. prajem krasne a pohodove Vianoce vsetkym, oddychnite si a par gramov navyse z vianocnych dobrot nech vam nerobi vrasky na cele. Ved vzdy sa zacina "chudnut" az od Noveho roka :grinning:

papa :dizzy_face:
24. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a malemu Adaminovi prajem vsetko najlepsie k prvym meninkam :dizzy_face:, hlavne zdravicko a kopec stastia :dizzy_face:
24. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik holky,

taky prejeme vsem vesele vanoce a bohateho jeziska :dizzy_face:

blondy melo by to dneska prijit, a kdyz ne, dame mu par sladkosti a jakoby dopisek od jeziska, ze toho mel moc a darecek dostane pozdeji .... a budud doufat ze to co nejdriv prijde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dec 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky uz mate vsetko nachystane? :slight_smile: inka v kolik chodite vecerat?
Vesele Vianoce :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 12:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim ze darecek dorazil!!! :grinning: vanoce jsou zachraneny :grinning:

ahoj nathali, tobe taky :slight_smile: .... my chodime tak mezi 5-6h
24. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je strasne fajn ze vianoce su zachranene :slight_smile: my bude tento rok asi bez darcekov no len nieco male si dame kedze sme sami dvaja
24. dec 2009 o 13:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok