Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
10. jan 2010

As, uz vyse roka nie. Sme to uzavreli po poslednej sprave, ze manzel nema ziadne sp. Strasne nas to soklo, lebo vzdy mal a ako ho zacali liecit, tak ziadne. ale mali sme toho uz plne zuby, tak sme to uzavreli. Cele leto som si poplakala a potom si preorganizovala priority a ide to aj bez dietata. Ale mozno aj preto, ze dieta u nas nebolo natolko dolezite, aby sme mu obetovali vsetko ( vsetky financie a pripadne aj vtah).

schnucki
10. jan 2010

nene lubi, cokoladu bastim stale stejnou 😀

mirusch neboj, ja zas tak casto depku nemam 😀 ... v patek me tam mas s usmevem od ucha k uchu ...

holky ja si vzdycky rikam, ze mam tezky kosti 😀 ... a pritel je spokojeny, tak to nejak neresim ....

lubi dala bych si strudl, posles mi na ochutnavku?? (doufam ze zas nic nepletu a pekla jsi ho dneska 😅

blondynka400
10. jan 2010

mirusch, a když má schnucki depku tak za tebou nepřijede? 😀

asmeena
10. jan 2010

a o darovaných spg jste neuvažovali? Ono je to možná i lepší na to rezignovat. Kamarádčin manžel měl také diagnostikované hodně špatné sperma a teď se jim zadařilo přirozeně, prostě to jen vypustila z hlavy. Je to pak někdy překvapující, když lékaři tvrdí, že jinak než IVF to nebude možné a ono se potom zadaří přirozeně.

kleopatris
10. jan 2010

ahojte 🙂

som ja v spravnej teme? 😲 😲 nez som vas docitala, tak som aj zabudla o com bola rec 😅 tak reagujem, len co som si zapamätala 😅

zuzi maly je tak nadherny 😵 a jaky je uz velikaaansky! a ze pribrala za uchom, dobre blondy 😀 a potesim ta, z mojej viac menej stihlej sestry sa pocas kojenia stal maly slonik, takze nie ste v tom s meleri same 😀 😝

lubi, ze zmenila znacku cokolady 😀 joj schnucki, aj ked su falosne nadeje hnusne, aj tak ti drzim moc moc pasticky, aby to tentokrat bolo to prave 😵

blondy a ked sa zajtra dohodnes na cisarak a mala si to dovtedy rozmysli a otoci sa, tak mozes potom este rodit normalne? drzim pasticky nech je potvorka dole hlavou 🙂 aj ked ste pisali, ze vam by sa dole hlavou byt nechcelo, nasemu malemu je tak ocividne super, uz od splodenia je tak (dufam, ze aj ostane 😠 ), a snad nebude z neho mala trubka, ked mam mozog tak prekrveny 😀 jo a ten tvoj popis, co sa mi narodi bol bohovsky, este furt sa musim smiat 😀

lubinka9
10. jan 2010

schnucki, trefa, jj dneska. Prave som vypla, hotovo. Teraz poskulujem ci mi praskne ako ta minule. 😝 Ale voniaaa 😝

emily327
10. jan 2010

mirusch: ale prd, keby to boli svaly tak sa zmestim do nohavic 😀 tucna som brr az ma mrazi pri pohlade do zrkadla, ale moj drahy vravi,ze vyzeram dobre, aj okolie nic nezbadalo, tvrdia,ze som chuda 😀 jasne to som, kedze v Irsku je kazda minimalne 2 krat taka ako ja 😀 a to je asi dovod, preco so sebou nic nerobim, lebo v porovnani s ostatnymi vyzeram stale super 😉

blondy: sak ja to viem, som si aj vravela,ze to bude urcite vekom. Ja som kedysi chodila do posilnovne a musela makat na sebe a mala kazdy vikend 25 km v nohach ale teraz uz nic nevladzem. Boli ma bedrovy klb, krize, som ako starenka.
Bola som s tym klbom a krizami u ortopeda na Slovesku, ze ci nahodou to nie je vazne, predsa ak chcem otehotniet, tak by to mohol byt problem, mat taketo problemy. A viete co mi na to povedal? Samozrejme po rontgene, vsetko je ok. Ze som "tucna" nie doslovne ale,ze som asi viac nabrala v oblasti bokov a brucha a ze by som mala zacat cvicit, no skoro ma porazilo. Tak ja sa ledva hybem, lebo ma vsetko boli a on mi povie,ze mam sa hybat este viac 😀 Takze tak, chcela som na to aby som sa nemusela hybat viac ako treba papier, tak som dopadla takto 😀 Mozno ak by som sa mala s kym, tak by to bolo lahsie. Lebo mne sa samej do posilnovne cvicit nechce chodit. A kedze mam chronicke dutiny, nemam auto, tak je to dost pre mna nebezpecne chodit z fitka po sprche domov v takej zime a potom liecit dutiny mesiace. Jaj ale ako rychlo som si nasla vyhovorku co??? 😀 v tom som ja majster 😀 😉

mirusch
10. jan 2010

Blondy to jo, prijede, ale uprednostnujem Schnucki s usmevom od ucha k uchu 😀

As, nie, darovane sme nechceli, obaja. Uz to neriesim. Ak by sa zadarilo prirodzene, tak by som sa mozno aj zlakla 😀 😝 Ale nie, zariadili sme si zivot inak, predsa len uz obaja nie sme najmladsi. A bolo to take ocividne, ze "osud" to nechce (nebudem to znova rozpisovat, co sa vsetko stalo), ze som uz nesla proti prudu.

Kleo, nuz, preto, ked ja citam par stran, tak radsej reagujem hned po strane, inak nemam sancu 😀 A vsak, aj mne sa ten Blondy opis tvojho dietata pacil 😀 Teraz sa neviem dockat, co sa z neho fakt vykluje. Hned sem musis hodit foto!!

lubinka9
10. jan 2010

no kocky, keca sa tu dnes teda paradne ale ja musim na tie formulare.
A potom von na vychadzku, nech si spravim miesto na strudlu 😀 😀

a keby som sa neozyvala tak som zapadnuta v zaveji, ozvem sa z jari 😀 😀

emily327
10. jan 2010

lubi: tak si daj strudlu aj za nas a aj sa za nas poprechadzaj 😀 aspon za mna. Ja dnes ani nos z okna nevystrcim.... ja mam pyzamovu nedelu 🙂 ako kazdu nedelu 😀

asmeena
10. jan 2010

děkuji za azil, ale už se taky loučím a musím opravdu ten počítač opustit. 😉

emily327
10. jan 2010

as: tak pekny zvysok dna a drzim palce 😉

asmeena
10. jan 2010

emily: s tebou bych si asi hodně rozumněla, já mám tu samou neděli, ale pořád si říkám, že s takovou k nám miminko chtít nebude, když jsem tak líná, tak to jdu trošku napravit 😉

emily327
10. jan 2010

as: no ja som kazdu nedelu cely den sama doma ☹ je mi tu smutno, ale co mi zostava, ako to vydrzat? setrim energiu na vecer, len skoda, ze moj drahy bude unaveny ako pes po celodennej praci ☹ ale mozno ho prehovorim 😀

kkatka78
10. jan 2010

Clovece vy fakt idete dievcata,ja som tu taku hodku nebola a uz som dve strany pozadu 😀

Emily ja som od Topolcian. Ja zas deti milujem,pre mna je to zmena sa o ne starat,ja mam vela trpezlivosti...az na zvys 🙂

Hej je to skvele....Cottage je uzasna...naozaj,ked posielam fotky kamoskam kde byvat,tak mi kazda odpise,ze ako v nejkej rozpravke...a je to naozaj tak a je tu bozky pokoj....

Idem mrknut tu kacku 😀

mirusch
10. jan 2010

Lubi, no Schnucki moze oslavovat, trafila sa!

Emily, no tak sem s mierami, nech posudime tvoj BMI 😀 Ja som iba oci pucila, ked ma minule jeden Nemec ohodnotil ako zierliche (cize tenku) s mojimi 70 kg! Aj ked mam 178 cm, aj tak! 😕
Nuz, lekari su fakt dobri. Ja nemozem bezat, lebo od tej brutal bolesti v kolenach by som v momente bola na zemi, no a lekar mi povedal ze to mam proste vrodene - blbo postavene jablcko a sucha mi o kost. A s tym sa neda nic. Proste fasa system. A plus skolioza a plus dutiny (tiez). Preto som sa bala chodit plavat, ale zistila som, ze ked sa obleciem a este chvilu sa tam pred vyjdenim von "povychievam" proste aklimatizujem, tak vobec nie som chora. Predtym som vzdy chytila nadchu. A ved sa nemusis sprchovat vo fitnesku, ale az doma, to tolko vydrzis, nie? Ja som zistila, ze mne praveze fitnesko najviac na chrbticu a svalove upony, co mi robili velke problemy a donutili ma mat 2 operacie, ktore aj tak nic nezistili, chodim do medicinskeho fitneska, kde mam speci program a ako som chodila, tak bolesti ustupili. Teraz zase zacinaju, tak buduci tyzden zase zacinam a basta.
Ale je fakt, ze pohyb je na bolest najlepsi, ja som toho zijuci dokaz. Skus si najst take fitnesko, kde maju trenera, co sa vyzna a urobi ti speci plan.

emily327
10. jan 2010

katka: ja milujem deti, len ked ich rodicia zle vychovaju tak to uz tazko zmenis, fakt tam potrebujes neskutocnu trpezlivost. Ak by som sa mozno starala o novorodeniatko, tak by to bolo urcite ine 😉
Je super,ze si spokojna s byvanim, to je velmi dolezite. posli nejake foto 🙂

mirusch
10. jan 2010

tak teda cafte baby, dobre sa kecalo. Vsak ja este kuknem, ale musim urobit dve veci, ktore odkladam od rana - vyniest smeti a ist do pivnice po jeden dokument 😀

schnucki
10. jan 2010

kleo moc dekuju 🙂

blondy prijedu, neboj, ale to se mnou neni moc rec 😝

juhu .... ja se trefila 😀

emily to je dobry, pyzamova nedele 😀

kleopatris
10. jan 2010

boze vy mate tolko snehu a u nas len roztopena plackanica ☹ aj ja chcem sniezik, pekny biely 😵
a prechadzku mame uz chvalabohu za sebou, aj to nam dalo namahu sa k tomu dokopat 😀 ja nez sa oblecem a obujem prejde hodina......hruza obdivujem takych tych fakt tucnych ludi, jak to zvladaju...
a cvicit sa ani mne nechce, asi to clovek musi mat v krvi 😝 a to ja nemam, tak snad sa nebudem znasilnovat 😀

mirusch
10. jan 2010

Som predtym chcela napisat, ze mi fitnesko najviac pomaha 😝

mirusch
10. jan 2010

Kleo, ja som tiez cvicenie nemala v krvi a voci fitnesku som brojila, ale okolnosti ma donutili a vzdy po cviceni sa citim fasa.

emily327
10. jan 2010

mirusch: jaj moja zlata, to este neviem v akej "diere" to ja zijem xixi trener je super vec, ale stoji nekrestanske peniaze a este k tomu posilnovna, ktora je mojim noham dostupna je vzdialene asi 20 minut chodze a tam su len viac menej stroje na behanie, resp. rychlochodza. Lebo tu je to velmi popularne a spotena si netrufam ist domov, bez sprchy kedze mavala som casto problemy s mocovym mechurom ( ked sme sem prisli tak som kazdy mesiac mala zapal mocoveho). Musim preckat zimu a potom v lete hadam nieco podniknem. Vies snazim sa chranit si zdravie, aby som neochorela a nemusela brat lieky, kedze snazilkujeme. Musim sa doma prinutit, mam aj steper, tak hadam sa prinutim. A moje miery??? Ja meriam 165cm a vazim 60kg 😀

blondynka400
10. jan 2010

kleo, jestli chceš, tak já ti odtud klidně nějaký daruju 😝 😀

schnucki, tak už to chápu 😀

emily, taková soukormá otázka, kolik vážíš a měříš, tedy jestli to není tajné....

as, tak se zas přijď ukázat, ju? 😵

kkatka78
10. jan 2010

Ak chcete mrknite na album,pridala som par foto... 🙂

emily327
10. jan 2010

kleopatris: ani ja to nemam v krvi, ale hneva ma,ze sa z 7 nohavic zapnem iba do jednych aj to zadrziavam dych 🙂 ale som leniva leniva a este raz leniva nieco pre to urobit. Keby sa to dalo odrezat a zahodit, jaj to by bolo super 😀

mirusch: neboj ak sa mi bolesti vratia,aj ja budem povinne cvicit, alebo natriem fastum gelom 😀 Boze som hrozna ja viem 😀
tato moja pyzamova nedela mi velmi v prezentovani samej seba tu medzi vami nepomaha 😀

mala, tucna, leniva, bez pevnej vole, nema rada deti, ziadna trpezlivost, ziaden vztah k cviceniu ..... no pekne pekne emily to si sa vyfarbila 😀

mirusch
10. jan 2010

Emily, nemate tam nahodou Cranberry juice? To je vyborne ako prevencia zapalu mechura! Alebo su aj kapsule v lekarni a pod. To je skoda, ze tam nemate nieco normalnejsie. My sme tu tiez na dedine, ale nastastie tu otvorili toto fitnesko a ja si tam cvicim s dochodcami, pripadne ludmi na vozickoch, po operaciach a tak. Chodim doobeda, lebo poobede a cez vikend chodia chlapi v roztrhanych trenkach a ti iba kecaju a obsadzuju stroje a lezu mi na nervy. Ked chodim ja, tak sa objavi tiez sem tam nejaky sympos, takze aspon mam na co cucat 😅
No tak to nemas taku hroznu nadvahu... vlastne ziadnu, co chces 😝

emily327
10. jan 2010

katka: to je ako pernikova chalupka, nadehera fakt. Tak sup sup nech si to uzivaju aj vase deticky 😉 prekrane byvanie 😉

mirusch
10. jan 2010

Neprehanas Emily? 😀 Ja sa tiez dnes flakam, normalne mam vzdy co robit cez vikend, ale dnes sa proste flakam a este stale som tie smeti nebola vyniest 😅
Vies ako som to ja riesila, ked som z 62 kg (svadba) pribrala na 70 a nezmestila sa do nicoho? Proste som stare veci darovala a zaobstarala si novy satnik 😀 Pohoda.

kleopatris
10. jan 2010

blondy tak daruj 😵 ale neposielaj to radsej AT postou, lebo mi dorazi az v auguste a roztopeny 🙄

mirsuch asi keby som aj ja mala bolesti a tak, tak by som sa donutila cvicit, ale doteraz som nastastie nemusela, klop klop klop

kati pekna chalupka, jak pernikova 😵 a s tym snehom okolo nadhera 😵