Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
10. jan 2010

kocky...vy ste dnes spisovatelky...... 😲 😲

emily327
10. jan 2010

janka: to si pis 😝

kkatka78
10. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀

emily327
10. jan 2010

katka: co sa skeris? dofrasa uz je tolko hodin ☹ mala som v plane, upratovat, zehlit a cvicit hm no skuste si tipnut, co vsetko som uz urobila???

kkatka78
10. jan 2010

😀 😀 😀 NIC...mne len prisiel smiesny komentar,ze pisete ako spisovatelky a ty ze: To si pis....

Ale okrem nedelneho obeda, kt. som len smarila do rury, ja tiez nic Emily...tak si z toho nic nerob. Ja som nastastie dnes ziadne prace v plane nemala... 😉

emily327
10. jan 2010

katka: no ja ani to 😀 musim nieco urobit asi si to necham na poslednu chvilku, pred prichodom draheho 😀

blondynka400
10. jan 2010

mirusch, já se nehádám, jen říkám pravdu, což někdo prostě neunese 😀 😀

emily, dík 😵
No řekla bych, že asi nic 😝 😀. To já jsem tedy lepší, já jsem i cvičila i vyžehlila, jen to uklízení tedy ne 😀. Ale už mám pro malou všechno připravené, konečně 🙂
janulka, no taky koukám, jak se nám to tu rozjelo 😀

katka, pěkná fotka 😉

kkatka78
10. jan 2010

Blondy dik, tie fotecku su tak malinke....nie je ma tam skoro ani vidiet 😒

meleri
10. jan 2010

čaute holky, ahoj Kkatko a všecky ostatní co ještě neznám! 🙂

ahoj Blondy,

jak se vede...jak vidím tak jsi připravila už tašku? to je moc fajn! jej já nevím proč ale já ti tak závidím! taky bych chtěla znova rodit, a chystat tašky.... 😵 tý jo a to štěstí až se ti malá narodí to se ani popsat nedá, no však už se toho brzy dočkáš... 😵 😵

blondynka400
10. jan 2010

kkatka, tak jestli chceš větší, dej si jí do albíčka, rádi se podíváme 😎

meleri, no tašku jsem tedy ještě nepřipravila. Pouze mám všechno vyprané a dnes jsem to i konečně vyžehlila. K tomu má přichystanou kébku, aby se jí tu pak hezky spinkalo...
Hele tak koukám, že mš v profilu jedno dítě a že jsi snažilka. To jsi předtím neměla ne? 😕 Takže už jsi se rozhodla, že do toho jdete znovu? 😵
To je hrozně hezký, jak jsi to napsala, už se moc těším 😵

mirusch
10. jan 2010

No teeeeda, Katka nova fotka, Meleri zase snazilka 😵

kkatka78
10. jan 2010

Blondy ja ti tak zavidiiiiiim................. ☹ ale tak v dobrom....aj ja chcem mat brucho a balit tasky.... 😔 zvracat kazde rano 😀 ale verim,ze sa toho vazne raz dockame....mozno uz coskoro 😎

emily327
10. jan 2010

blondy: normalne sa hanbim, ty s bruskom a kolko si toho dne urobila a ja bez bruska a nic som neurobila ☹ no ale kedze pracujem 6 dni v tyzdni, tak nedela je moj jediny den volna, tak raz za cas mozem aj nic nerobit cely den nie??

emily327
10. jan 2010

ano ano coskoro budem vsetky grcat kazde rano 😀 to je hrozne, ked si predstavim,ze kedysi ked mi to pisali kamosky, tak som im vobec nezavidela a bola som rada,ze nic take nemusim prezivat. A teraz sa toho nevieme dockat 😀
Katus to mate v UK tolko snehu?

Meleri: vitaj v klube snaziliek.

kleopatris
10. jan 2010

baby s tym zvracanim opatrne 😀 ja si este teraz sem tam pekne zavraciam a radsej bud tehu, ale s inymi krajsimi priznakmi 😵

emily blondy je jednoducho nasa megaktivna tehulka 😵

ivana98
autor
10. jan 2010

jeeej, schnucki bude robit tehu-test.... tesim sa 😵

mirusch
10. jan 2010

Katka, veru, Kleo ti vysvetli, ci je to fakt tak super zvracat kazde rano cele tehu 😝

Emily, akoze bez bruska, ved si sa pred chvilou stazovala, ze brusko mas 😀 😝 Blby vtip.

kkatka78
10. jan 2010

kleopatris ono to asi patri k tomu 😉 povies tehotna a vela ludi si pod tym predstavy ranne nevolnosti 😅

emily to bola prva varka pre Vianocami....teraz je nasnezene,ale nie tak vela...ono sa to spusti a nasnezi,spusti a nasnezi....

mirusch
10. jan 2010

Ivus caf, kde sa flakas cely den? Ozi, vy sa s drahym vlastne kedy vidite, len cez vikend, nie? Nebude to blbe so snazenim potom? 😕

blondynka400
10. jan 2010

emily, to myslím že nemusíš.... Já myslím, že kažřdý má nárok si občas udělat de, kdy nemusí nic dělat... 🙂
Tak to víš, já jsem si to ještě před nedávnem taky nedokázala pžedstavit a teď ií už za pár dní budu mít u sebe 😀

kleo, no jo, jenže ty jsi naše vyjímka 😀 Jak ti vůbec je?
Tak megaaktivní jo? No to nevím 😀

meleri
10. jan 2010

Kkatko,

dík za přivítání, no jsem už tady nějaký ten pátek... 😅

Blondy,

né už to tam mám delší dobu, jenže to víš my se snažit můžem furt a děcko prostě nebude....ale dokud kojím tak na KET jít nemůžu, no kojím už jenom 1x denně (v noci) ale chci to nechat na malém nechci ho nutit..to víš že kdyby to šlo tak hned teď na tu zkumavku jdu, ale dokud kojím tak to prostě nejde.. 😢

jo tak to už máš fakt skoro všecko! nezapomeň na vložky do podprdy na kojení 😀 . ne dělám si prdel.. 😅 jo fakt je to úžasné, myslím že lepší než svatební den, než cokoli, fakt na to asi člověk nadosmrti nezapomene...když pak dodej nějaké fotky! 🙂
holky mějte se jdu pověsit plíny..

blondynka400
10. jan 2010

meleri, a do kdy chceš ještě kojit? Já už si to nepamatuju, co máte vůbec za problém, že to nejde přirozeně? 😕

Vložky do podprdy na kojení už mám zakoupené, jsme poučená 😀 A dvě kojící podprdy taky. Doufám, že jsme odhadla velikost 😅
Jasně, že mám fotky ukážu, to bych vám přeci neudělala 😵

emily327
10. jan 2010

kleo: no vidim vidim,ze je velmi aktivna blondy 😀
mirusch: jaj no ja som zabudla ale spekove brusko je ine ako gulate teho brusko 😀 😝
Katka: no super, ze je aj sneh v UK,ze? tohto roku v IRL je prvy krat po 40 rokoch tuha zima so snehom, co sa udrzi dlhsie ako 2 hodiny 😀 tak sa vytesujem,ze je taka zima.

A teraz vazne zienky, vratme sa k teme 😀 Snazilkovanie v zahranici 😀
Kedze som vysadila HAK a nema asi vyznam si ratat nejaku ovulaciu a MS by som mala dostat posledny januarovi tyzden, co myslite, kedy by som si mala urobit tehu test????Mam pockat, ked MS nepride tyzden a potom? Alebo dlhsie??? Jaj ja viem, urcite ma zaklincujte,ze co predbieham ale snazim sa vratit k teme 😀 boze sime mi uz dnes z tej samoty 🙂

kleopatris
10. jan 2010

blondy uz sa mam celkom ok, sice zaludok mam furt na prd, sem tam ide obsah von, ale sak uz len par tyzdnov 😀
jake mas vlozky do podprdy? ja neviem ktoru znacku kupit, lebo vraj niektore dost skrabu 😒

mirusch
10. jan 2010

Emily, nejde ti to z hlavy, co 😀 Ved aj ja som bola ako na trnoch kedysi.... Ja by som asi pockala na tu MS, mne vzdy po vysadeni meskala 2 tyzdne! A keby nechodila do 6 tyzdnov, tak potom by som urobila test...asi ... ale ci vydrzis, to je dalsia otazka.
A kedy ti dojde domov drahy?

kleopatris
10. jan 2010

emily ja som testla den pred ocakavanou MS a uz tam ciarocka bola, ale slaba...takze ja by som testovala najskor asi v den MS 😉 predtym je to len skoda penazi...i ked chapes, ze sa nevies dockat, ani ja som nevedela 🙂

kleopatris
10. jan 2010

chapem tam malo byt 😅

emily327
10. jan 2010

blondy: jaj tesim sa na malu spolu s tebou cmuk 🙂 Uz nech to mas za sebou a nech ste uz domka 😉
Som rada,zesom si mohla dovolit jeden den dnes nic nerobit 😀

mirusch: boze 6 tyzdnov,to ja urcite nevydzim 😀 ako sa poznam budem robit este pred dorazenim MS 😀
jaj noto neviem kedy moj drahy pride, ale volal,ze ma off pondelok a utorok jaj tak sa tesim 🙂 ale ja som v praci no nevadi, aspon po veceroch nebudem sama.

ivana98
autor
10. jan 2010

Mirus, dnes sa fakt flakam 😝 dala som si aj dlheho poobednajsieho slofika, aby som necitila ms-bolesti 😝 ale uz je lepsie...
s muzikom to celkom funguje, kedze mam pravidelny cyklus, tak mi "slizke" dni vychadzaju furt na vikend 😀 ale napr. tento tyzden tam mate vo FF zase nejaku messe a tym padom nezozenie hotel za rozumnu cenu, takze bude 3 x dochadzat tam a spat... a okrem toho mi slubil, ze ak by mali byt plodne dni pocas tyzdna, tak staci aby som si rozkazala a on dofrci vykonat si povinnosti 😀 😎

Meleri, vsak to nie je ziadna trageria 😉 vydrz este chvilku kym prestanes kojit, potom pojdete na KET a bude z teba tehulka.. to je dobry plan 😉

emily, suhlasim s mirus, dohodnime sa na 6 tyzdnov od poslednej ms. skorsie testovanie mas prisne zakazane 😝 a potom ked sa ti ustali cyklus, tak mozes v den ocakavanej ms, oki?

emily327
10. jan 2010

kleo: presne tak ako si mi napisala, rozmyslam aj ja 😀 urcite budem robit den pred MS a to bude den nasho odletu do UK - kam ideme na par dni na vylet 🙂