Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
12. jan 2010

mirusch, to se fakt příspěvky odečítají, to jsem nevěděla 😀 Se tě skoro bojim 😀 😀

emily327
12. jan 2010

blondy: este mas viac ako 2 tyzdne do terminu, tak je vsetko ok. Nech si este malinka chvilku poplava v brusku. Urcite je jej tam dobre.
Inak k tej ovulacii, pytam sa to len preto,ze od pondelka minuleho tyzdna co som vysadila HAK a snazime sa, ma dost boli v podbrusku, ako keby som mala dostat MS ☹ Posledne 2 dni ma velmi boli v pravej strane podbruska, ako keby som tam mala "hrcku". ktora dost boli. Tak neviem, ci je to normalne, alebo som prechladena alebo je to od snazenia ( kedze takyto problem som mala pred vybratim slepaku - ale ten tam uz nie je - zeby jazva??? ) No nechapem. Co sa vytoku tyka, tak od kedy som vysadila HAK co je uz 9 den, tak nemam ziaden iba taky divny, to si skor myslim,ze sa vyplavuju zvysky nasho snazenia 😀
Chcem sa len ukludnit,ze ta bolest v podbrusku je z vysadenia HAK, ze to nie je nieco co by trebalo liecit ☹

emily327
12. jan 2010

mirusch: inak len tak mimochodom ja si holim iba od kolena dole, nikdy som si stehna neholila ani nedepilovala 😀 ani si to neviem predstavit, ved to musi byt roboty ako na kostole 😀
tie ovu testy sa v pohode daju kupit aj v zahranici? Mate nejaku znacku? A asi sa daju kupit iba v lekarni,ze?

kkatka78
12. jan 2010

Ahojte Holky, ste mi chybali.

Emily k tym bolestiam,mna tiez niekedy boli v podbrusku od snazenia,ale myslim,ze vtedy to uz prehaname a treba si dat pauzu a netreba to silit.No to sa asi vyplavuje ta ,,spina,, z tela ako to vola ja. Sa to jednoducho cisti. Ja som strasne rada,ze nemusim na tu operaciu, inak by nase snazenie muselo byt odlozene aspon na pol roka.....Ja som zacala brat tie vitaminky pre buduce mamicky a moj moc je straaaaaaaasne zlty.Nic ma neboli,ale asi to budu tie vitaminy.Stale cakam dostanem-nedostanem....uvidime. 😉

kkatka78
12. jan 2010

Emily ja som tie testy videla v Boots...

blondynka400
12. jan 2010

emily, no zatím nevypadá, že by jí tam něco chybělo 😀
Já bych řekla že to bude vysazením HA, ono si fakt to tělo dělá co chce... Já tedy problémy neměla, až někdy do 20DC, což byla ovu, to jsem myslela, že umřu... Před braním HA jsme tohle vůbec neznaal, ale to jsem byla ještě mladé koště....
On do ovu ani celkem žádný výtok není, pak by měl být takový vodový, který pak přejde do bílkového (doba ovu) a pak krémový (po ovu do ms, u mně to bylo podbné jako při braní HA, akorát toho bylo víc)

Já si tedy holím i stehna, protže nosím ráda minisukně 😝 😀 . ale vzhledem k tomu, že tam mám jen světlé jemné chloupky, tak je to docela v pohodě a je to hned....
Ovu testy jsem si tedy kupovala v čechách, v It jsem se na ně ptala v jedné lékarně a koukali na mě jak na idiota. ale možná to bylo mojí blbou italštinou 😀

blondynka400
12. jan 2010

katka, ty teď čekáš/nečekáš MS? 😕

mirusch
12. jan 2010

Emily, tie bolesti, to moze byt aj od toho, ze sa ti telo zase dostava "do normalu", proste hormony zase nastupuju a tak, ja si pamatam, ze aj ja som mala bolesti vlastne cely mesiac, proste si to musis pretrpiet. Este moze byt, ze sa ti urobila cysta, ale nebudeme predbiehat, najprv daj telu sancu, nech sa spamata a keby ti MS dlho nechodila alebo by sa bolesti stupnovali, tak chod pre istotu k Dr. na ultrazvuk.

No, ja som zarasteny jedinec, ja si musim cele nohy 🙄 To mam zrejme z toho vysokeho muzskeho hormonu 😝 Veru, roboty a roboty, preto som si to chcela ulahcit epilatorom, ale nuz, pomoze len ciastocne.

Emily daju sa aj v drogerii. A v UK som to videla v Boots alebo proste v Chemists, vsak oni mavaju lekaren spojenu s drogeriou aj tak. Ale na tvojom mieste by som este nekupovala, zbytocne vyhodis prachy, nechaj telo sa dostat do kolaji.

mirusch
12. jan 2010

Katka vidis, Boots! Dobre si pamatam! A to je uz takmer 10 rokov 😕 A este som rada chodila do Superdrug drogerky.
A ten moc je straaasne zlty od vitaminov B, ved aj kyselina listova je jeden z vitaminov B.

blondynka400
12. jan 2010

mirusch, takže jsi jak jedna moje kamarádka? Taková malá chlupatá opička? 😀

mirusch
12. jan 2010

Blondy 😠 😠 Ja ti dam opicku! Az tak velmi sa ma teda nebojis, co?
Az taka chlpata nie som, ale proste su dost viditelne a tmave, cize proste musim makat, co sa da robit.

mirusch
12. jan 2010

Inak teda ovu test bol u mna jediny, na ktorom mi vysli // 😀 lenze problem bol, ze stale 😠

blondynka400
12. jan 2010

mirusch, no dobře, tak kdžy se ti nelíbí malá opička tak velká gorilla? 😀 😀
Jsi daleko, tak si to můžu dovolit 😝 😀

Kde byl vůbec problém? Vyšší hladina LH? Já si tedy na ovu testy nemůžu stěžovat, u mne fungovali perfektně.... Jen mi přišlo, že ne všechny značky měli stejnou kvalitu...

kkatka78
12. jan 2010

Blondy,hej ja cakam,cakam,cakam a dufam,ze sa nedockam,ale citim sa ako keby som mala dostat.28dnovy cyklus je fuc,kedze moj je 34 dnovy tak si este pockam. Dnes nam cez cestu prebehla cierna macka 😉 dufam,ze prinesie stastie....

Mirusch dobre si pamatas.....este ti to pali Mojko 😀 Ja osobne tiez radsej oblubujem Superdrug.

Ked sa mam pripojit na temu holenia, ja si holim nohy nastastienie moc casto...takze nie som opicka,a ten zvysok tiez ale nie je to take strasne 🙂

kkatka78
12. jan 2010

Mirusch je nase zlatucne Moncici 😀 😀 😀

mirusch
12. jan 2010

Katka ze Moncici 😀 Beriem ta za kamaratku!

Blondy, ved toto, ze si daleko, ale pockaj, ja si ta najdem 😝
Inak, hej, LH ci LSH ci co to bolo, uz nemam prehlad. Kaslat na to. Len si pamatam, ako mi to zrazala Dr. v CAR hormonami pre zeny s menopauzou a ako mi to sposobilo absolut brutal bolesti prs, ze som sa ich ani dotknut nemohla a nakoniec aj 5 cm cystu 😠 A potom som si to sama stiahla spominanym Femigardom a Dr. neverila vlastnym ociam. Ale aby to poistila, tak mi zase dala na mesiac tie hnusne hormony a tie mi tak rozhadzali cyklus, ze som asi pol roka mala nepravidelnu MS, pricom prvy mesiac MS po 2 tyzdnoch a potom zase po 6 tyzdnoch, no co ti budem... 🙄

Ok, idem do postele, musim velmi skoro vstavat, o siestej!!! No, neviem ako sa mi podari. Zajtra idem do muzea. Pa.

kkatka78
12. jan 2010

Ja som milovala Moncici... Tiez si si vselicim presla Mirusch... Moja sestra ma tiez problemy s hormonmi a povedali jej ze nemoze mat deti...no uz sa zacinam bat,ci by som sa nemal dat nejako podrobne vysetrit aj ja. Ale ja chodime ku gynek.kazdy pol rok a vzdy mi povie,ze je to v poriadku a na posledy som mala hlbkovu prehliadku,naozaj...

Dobru nocku Mirusch a pekny dnik v muzeu... 😉

blondynka400
12. jan 2010

katka, tak doufám, že se nedočkáš 😵

mirsuch, přeji hezko dobrou noc a už tě nebudu zlobit,ju? 😉

emily327
12. jan 2010

mirusch: dobru nocku prajem 🙂 moje chlpky na stehnach su velmi svetle, tak ich skoro ani nevidno 🙂

Katka: dakujem za pismenka, kedy cakas MS???

blondy: ze opicka, gorila, moncici 😀 ty mas aku super tehu predstavu 😀

Mate zienky pravdu, ziadne testy nekupujem myslim ovu testy, zatial, pockam uvidim 😉 Asi to telo si fakt potrebuje oddychnut od hormonov a dat sa do spravnej polohy 😀 Inak Katka, nesnazilkujeme kazdy den 😀 nie je energia, sme unaveni po praci ☹ ale mozno je to aj z toho, fakt neviem. No zatial trpim a uvidim co a ako, ale zase pre mna to nie je silna bolest, kedze mne sa moj prach bolesti je uz asi vyssi ako normalne, kedze mavam migrenove zahvaty a to je fest silna bolest, takze toto v pohode vydrzim 😉

blondynka400
12. jan 2010

emily, moncici nebyl můj výmysl 😀

Hold musíš dát tělu čas, tak to je.... Snažilkovat se každý den je stejně kontraproduktivní.... I když na to existrují různé názory, ale převládá to, že spermie pak nestačí dozrát.... 😉

kkatka78
12. jan 2010

Hej Blondy ma pravdu,my tiez nesnazilkujeme casto, aj sme pracovne vytazeny a unaveny,ale vraj to tiez nie je ,,zdrave,, Emily tiez si myslim,ze si telo musi zvyknut,oddychnut a vycistit sa. Ja ked som vysadila HAK,tak mi trvalo rok pokial sa moje telo dostalo do normalu a MS sa stabilizoval. No tie migreny ti nezavidim,pocula som o tom,vraj je to priserne... ☹ Ja presne cakam presne 15.1. to je moj 34 den ale min.mesiac mi napr.2 dni meskali..uz som sa vytesovala,no zbytocne...Drahusik bude mat koncom Feb. narodeniny,tak dufam,ze sa darcek dovtedy podari 😉

Bambulky,opustam vas...zajtra zase popismenkujeme. Sladke sniky o balickoch stastia.... 🤐

emily327
12. jan 2010

aj ja vas opustam,dakujem za pismenka a do napisania zajtra 🙂 dobru nocku cmuk

lubinka9
13. jan 2010

ranko,

kleo drzim palce na kontrolu 😉

k nam dnes pride na pokec Hebamme, som zvedava.

..no a stale cakam na kuriera. 🤐

blondynka400
13. jan 2010

lubinka, takže matrace stále nic? 😀

katka, my jsme se taky rozhodně nesnažili každý den, jen prostě tehdy, když byla nálada a otěhotněla jem třikrát během půl roku.... 😉
Jojo, to by byl ten nejhezčí dáreček 🙂

kleopatris
13. jan 2010

dobre ranko 🙂

dnes vynimocne takto skoro 😀

diky lubi, snad dopadneme lepsie jak min.tyzden....
inak chvalabohu, ze si tie veci neobjednala tesne pred porodom, sak by vas mohlo potom slahnut 😠 si fakt davaju nacas 😠
aj ja musim nejako poriesit hebamme, hm, ale nejak sa mi do toho furt nechce, dufam, ze sa dohodnem s nejakou milou v nemocke, najlepsie asi s tou co mna odrodi. tiez mi krankenkasse preplaca tusim 10 navstev 🙂 a kazda pomoc na zaciatku dobra 😉

my sme teda snazili skoro kazdy den 😅 a preto cakam asi prcka a nie dievcatko 😎

lubinka9
13. jan 2010

blondy no stale nic. Som im tam pisala kde to viazne tak vraj zasielka pride do 5 pracovnych dni od zuctovacieho datumu, piaty den bol vcera 😠 ja nesnasam ked nieco meska, ja nikdy nemeskam tak to nestrpim 🙄

a postielka je mozno niekde na hraniciach s Nemeckom 😕 😝

no my sme sa snazili tak, ze som sa musela hlavne snazit ja 😀 😀 Nejak drahemu nedochadzalo, ze plodne dni nie su cely mesiac 😀

lubinka9
13. jan 2010

juchuuu, postielka prave dorazila 😵 😵

som to musela s postarkou niest, moje nervy.. som sa zadychala 😅

no a este ten matrac, inak to bude mat mrnavy pekne natvrdo 😀 😀

kleopatris
13. jan 2010

tak uz som spät 🙂 teta turkyna to vzala co ja viem jak....ze teda mi zapise do papierov, ze som test na cukrovku odmietla a ze mi nebude robit ani UZV, ze na co...ale usmievala sa u toho, tak neviem, ci sa urazila alebo nie....hm, ale jej vec. Som jej hovorila, ze sme s manzelom dost vysoky (ja 180 on 193), tak si to poznacila a ze ok mozem ist..... 😖 tak snad mna nebudu neznasat v tej nemocke 🙄

lubi a postielka je pekna? jak na obrazkoch? ked uz ste tak dlho na nu cakali 😉 a ze s postarkou niest 😲 to fakt? sila

lubinka9
13. jan 2010

kleo neviem, je rozlozena, uvidim ked ju poskladame. A kedy sa ma vlastne postielka skladat? Ci to mam dat na povalu? 😕
a ono je to vzdy na obrazku o nieco odlisne ako na zivo.

teda ti nerobila ziadne vysetrenie?

kleopatris
13. jan 2010

no my mame nasu uz zlozenu v spalni, lebo som ju musela trochu umyt a tak - je po segrinych malych, ale je len zlozena, matrac ani nic v nej este neni, to bude chystat manzel az sa maly narodi 🙂 som zvedava jak to naaranzuje 😀

nic mi nerobila koza jedna....len mi trochu urobila blby pocit zase 😠 ale kaslem uz na nu babu jednu ... a manzela poslala prec, ze nech ide nieco vybavit a ze ona mi medzitym spravi UZV...akoze sorry, kde sme v turecku?? aby manzel nemal byt u UZV, ked ja ho tam chcem? sak sme splodili maleho spolu a uz mna videl viac nahu ako len brucho 🙄 no uz aby som ten porod mala za sebou a nabuduce rodim, ak teda budem este rodit, v nemecku dufam....