Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
13. jan 2010

ahojte kocky, nemam sancu vas docitat spatne 😕
lubi, postielku podla mna pripravit mozes, beriem podla bab od nas z temy a ja som pre male skladala tiez skor... 😉 , ale kocik mi moji rodicia doviezli az po porode, kedze mi ho davali ako darcek...ja som si vybrala, ale bol na predajni az do porodu 😉
a dnes ideme nacvicovat rodenie...teda, dnes to ma byt len taka prednaska, mozno aj spojena s prehliadkou izieb na sale a potom izieb po porode...su tam iba dvojlozkove, tak sa bojim, si so mnou spolubyvajuca chuderka, ani nepokeca 😀 ...ale to je este daleka buducnust 😵

janulka04
13. jan 2010

a kocky, co ste v Nmecku..kolko si pytali za 3D? mne povedali ze okolo 200€, moze to byt? Lebo cez net som nasla od 50€ DO 100€....tak som z toho dost na vazkach..akoze fajn, mat video, ale 200€ je teda fest moc!!! 😠

blondynka400
13. jan 2010

lubinka, gratuluju k postýlce. To byla ale doba, co? 😀

kleo, kašli na ní, na turkyni 😝 😀

janulka, 200 euro? 😕 To je tedy docoeal síla, já jsem platila v čechách 1300kč, což je nějakých 50 EURo....

kleopatris
13. jan 2010

jani a nemas to spojene s nejakym inym vystrenim? 200 sa zda aj mne dost 😖 viem, ze tu ti spravia organscreening s tym 3D v jednom, akoze video a hudbu k tomu a tak za 250, ale len v sukromnych centrach...inak to nestoji tak vela 😲

a lubi inak by som asi aj tak poskladala tu postielku, aby ste aspon videli, ze neni rozbita...predsa len moze byt prasknute nieco a tak a mas len 14 dni na vratenie...

lubinka9
13. jan 2010

kleo, kasli na nu a to je pekna krava, ze manzela poslala prec. A ved ti ten UTZ nakoniec ani nerobila co?
no Turkyna to je ina natura. Vsade oddeluju muzov a zeny. Oni to maju asi v sebe.

ahoj jani, dufaj, ze na dvojke nebudes s turkynou. Lebo to si pokecas chces nechces aj s celou familiou. No a ohladne 3D sme si pislai 😉

no mna caka pokec v nemocnici 25.1., tam mi vsetko povedia, poukazuju, dohodne sa termin. Uz mam bobky teraz 😖 😅

no tak my ju zlozime a matrac teda ani nemam aky dat 😀 😀

janulka04
13. jan 2010

nie, baby, nemam to spojene s ziadnym vysetrenim, proste, ak to len chcem, tak ze pre seba, tak vraj 200€ v tej nemocke, kde budem rodit...tak, ak by nejaka baba z Nemecka vedela o niecom lacnejsom, v okoli Mnichova, dajte vediet.... 😉
Blondy, to teda sila je....mi to pride ako super biznis 😠

sii
13. jan 2010

ahojte snazilky, ja som tiez v zahranici Rakusko,
snozime sa asi 4 mesiace zatial nic. No uvidime ako to bude dalej pokracovat 😅
Chcem sa spytat co je IVF?

kleopatris
13. jan 2010

jani skus napisat zuzke IP, ja neviem ci si ona davala robit 3D, ale byvala v mnichove 😉

ahoj sii, odkial si presne? aj ja som momentalne v rakusku 🙂

janulka04
13. jan 2010

lubi, nestras ma 😕 😲 😀
a matrac mas objednany? ja stale neviem aky...ten cisto kokosovy sa mi zda az moc tvrdy..a cistenie je tam neviem ake, tak co ked ho male precikne? Ono tie neprecikavatelne podlozky mi male obcas vedeli genialne skopat a zrulovat 😒

blondynka400
13. jan 2010

sil, IVF je je umělé oplodnění. ale na to máš asi času ještě dost 😉

janulka, a to jsem byla ještě v nejlepším centru v Praze, jinka se to dá sehnat i levněji.... 😖

janulka04
13. jan 2010

tak zbehneme do Prahy.... 😀

kleopatris
13. jan 2010

baby este som vam nepisala, zase jedna perlicka z AT 😀 manzelova kolegyna rodila na vianoce tam kde ja budem a vraj vsetko fajn a tak, az na to, ze pre cele poporodne oddelenie je tam jedno wecko a jedna sprcha 😖 a ze rakusko, haaaa to mame aj na slovensku v statnych nemockach viac hajzlov 😀
a na nadstandarte, kde noc stoji 60 eur mate maximalne umyvadlo....super, nie 😝

janulka04
13. jan 2010

kleo, tak sila teda 😨

blondynka400
13. jan 2010

janulka, asi budete muset 😀

kleo, no to si snad děláš legraci ne? 😕

meleri
13. jan 2010

Kleopatris,

tak to fakt nemám slov.. 😖 no snad tam moc dlouho nepobudeš a doma už budeš mít klid.

Sii,

ahoj, IVF se dělá až po roce snažení ne li dýl..přeju ať se zadaří už brzo!

no nevím co napsat, jsem zas nějaká nachcípaná, a malý taky, přišlo to zničehonic včera..tak si říkám letos se těch svinstev už fakt nezbavím! asi je to tím že málo sportuju, ale fakt se to moc nedá...

lubinka9
13. jan 2010

jani, matrac mam objednany uz davnejsie tento: http://babybutt-de.erwinmueller.com/shop/artike...
je kombinovany, kokos a pena
no a tiez mam tie podlozky ak by nahodou.. a daju sa kupit take co maju uska a daju sa napnut cez matrac. Tak sa nezosuchnu

no veru kleo, sice otrasne ale zachodov je na SK viac 😕

ahoj sii 🙂 po 4mes ti je skoro uvazovat nad IVF

lubinka9
13. jan 2010

ech jak mi to preseklo link..

meleri, teda ozaj nejak ste casto chori.. tak nech sa skoro polepsi.

janulka04
13. jan 2010

lubi, taky chceme aj my...a k tym podlozkam, ked sa mi podari nascanujem ti fotku, co robila moja mala Linda v 6.mesiaci s postielkou, nez zaspala....ona zosuchala vsetko, este aj plachtu napinaciu a este aj badachyn, tak sme ho museli zrusit 😀

blondynka400
13. jan 2010

meleri, vy se z těch chorob nějak nemůžete dostat, co? 😖

lubi, tak mě tak napadlo, že já ani nevím, ž čeho ta moje matrace je, ale líbila se mi, tak sem to neřešla 😀

lubinka9
13. jan 2010

no tak to je dobre Jani 😀 , ze aj baldachyn 😀 To som ja nekupovala, myslim, ze to je skor pre mamicku ako dieta. My mame len to hniezdo okolo postielky. Dokonca som ani vankus, perinku nekupovala. Zatial bude v spacom vaku.

blondy, to ozaj? 😀

meleri
13. jan 2010

blondýnko

jo je to naprd..no musím už tady končit, zachvíli se bude malý budit, musíme nakoupit, fůj ani se mi do té zimy nechce, ale zapomněla jsem spoustu věcí včera.....:(

Ahoj Janulko!

jak se daří?

janulka04
13. jan 2010

lubi, my sme museli kvoli tomu aj tie hracie kolotoce zrusit.. 😀
a vidis, na hnezdo som zabudla....to zadupala nozkami do matraca naokolo...vyzeralo to tam strasne v tej postielke 😀 , vzdy este aj body si nejako vedela rozopata a zaspala a mala ho okolo krku 😕 , vies, ako som sa vzdy bala? Strasna lumpana...pamatam, ako som ju balila do zavinovacky a polohovala a v noci, mohla mat asi 4 mozno 5 mesiacov pocujem take mrkotanie...a ta mala opica bola vonku zo zavinovacky, pod paplonom....kebyze to nevidim na vlastne, neverim...a zavinovacka bola napolohovana, ako som ju tam dala s malou...mm aj ja sme kukali ako puk....ona bola nezmar...ja neviem, ako sa jej to podarilo, ale stalo s to este viackrat 😀 😀
ahoj, meleri...vidim, ze ta zase nejaka pliaga napadla ☹ , tak sa cimskor vyzdravte 🙂
ja v poriadku, dakujem za opytanie...male kope ostosest..len mne sa vyhodil kutik a mam aj masticku a nezabera, tak sa jedujem, kedze ja som tip, co na take veci netrpi....dokonca uz si ani nepamatam, kedy som take nieco naposled mala 😒

blondynka400
13. jan 2010

lubi, jojo, ale je to nějaká speciální, povrch má z bio bavlny a byla doceal drahá. Přišla mi tak správně trvdá, takže jsem vnitřek ani neřešila....

lubinka9
13. jan 2010

no tak to sa dobre bavim jani, ktovie aky bude ten nas 😕 😀

janulka04
13. jan 2010

ved, ako sa mi podari, dam fotku, nech to vidis aj live 😉
zato druhu ako som polozila, tak som ju vyberala.... 😀

kleopatris
13. jan 2010

blondy legraci si nedelam 😀 kebyze to nemam zo skusenosti, tak si myslim, ze kecaju, ale ona porodila 26.12. a odvtedy nerekonstruovali, takze u mna je povinna vybava dezinfekcia na wecko a tie sedaky 😝

my mame matrac len molitan, taky tvrdsi a pekny 😵 a nasla som ho este aj v akcii z 90 na 60 eur, no nekup to 😀

meleri vy ste take chore chudatka 😒 tak sa rychlo uzdravte

jani teda dobru divosku mas doma 😀 ale aspon ste mali zabavu 😵

blondynka400
13. jan 2010

kleo, a ty jdeš do té samé nemocnice? 😕

janulka, jak se vůbec holky těší na sourozence? Už jsou velké, tak by to mohlo být ok, ne?

kleopatris
13. jan 2010

no ja idem do tej istej nemocky 😀 a uz sa naozaj len smejem....a to je vyhlasena porodnica prosim pekne, este aj viedenacky sem chodia rodit ... tak neviem jak vyzera ten zbytok 😝 a mala som este jednu moznost tu pobliz, ale kazdy lekar, ze tam nie, ze tato je ovela lepsia 😅 tak v tej druhej asi maju jeden hajzlik na celu nemocku 😀
ale inak bolo vraj vsetko super u porodu a aj po, az na tie wecka a sprchy, tak snad to nejak prezijem a nebudem cela zapalena 😒

janulka04
13. jan 2010

blondy..oni dve velmi....stale mi chytaju brusko...a davaju pusinky a hadaju sa, ktora bude kocikovat a ktora drzat flasku...a teraz sa hadaju aj o prebalovanie, ked to vyzera na babu...kedze na prebalovanie chlapceka mi povedali: FUUUUUUJ!!!! 😀

blondynka400
13. jan 2010

kleo, jojo, to je vyspělá země, ke které tu spousty lidí vzhlíží.... 😀
Ale zas na druhou stranu ono to není o hezky vymalovaných zdích a novém nábytku.... Důležitější jsou lidi.... Tak snad alespoň tohle tam bude ok 🙂

janulka, fakt jo? A co jim nelíbí na klučíkovy? No to se budeš mít, takové dvě malé pomocnice 😉