Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
16. jan 2010

blondy, ja sa z casu na cas aj prinutim doma si zacvicit, ale ked po praci ked pridem domov som tak velmi unavena,ze som rada,ze si vylozim nohy a nic nerobim. Tam je pes zakopany ☹
Asi ano HAK je fakt asi dobre svinstvo, fakt tak citlive bradavky ako mam teraz som NIKDY nemala, tiez ovulaciu ( ak to bola ovulacia, ta bolest v podbrusku) som nikdy takto necitila a o psychike ani nehovorim. Tak som rada,ze som ju teraz na aspon rok vysadila. Neskor sa uvidi, lebo tiez sa mi nechce pocitat plodne a neplodne dni a s cepickou to nie je ono 😀

emily327
16. jan 2010

fakt?? Mysllis??? hm no ja neviem mozno jedno s druhym a psychika mozno je kludnejsia teraz aj preto,ze viem,ze sa tento rok konecne stahujeme na stalo na Slovensko, kde mame novo postavene byvanie a velmi sa na nho a na zivot na Sk tesime 🙂 Tak je to mozno aj preto a hlavne chcem byt myslou kludna, kedze sa snazilkujeme o babo 😎 Bolo by super ak by tato moja pohodicka pomohla tomu, aby som bola cokoro tehu
😅

kkatka78
16. jan 2010

No ja mam alergiu na kondomy...takze ked dosnazilkujeme,tak neviem,asi si len budeme musiet davat pozor 🙂
Tiez si myslim,ze HAK je dobre svinstvo...mne to aj raz potvrdil jeden velmi dobry gynekolog a celkom tomu verim...

emily327
16. jan 2010

no s davanim pozor to nie je az take tazke, da sa v pohode takto fungovat roky ( mam s tym skusenost 9 rokov) 😀 urcite na tom,ze HAK je svinstvo nieco bude, ale zase ja som bola rada,ze si mozem draheho vychutnat naplno 😎 Je to nadherne 😝

kkatka78
16. jan 2010

Ja som to iste Emily, ja mas stale problemy s mojim ex, pise mi trapne smsky atd.ale akosi mi to prechadza cez hlavu a som akoby v ,,siedmom neby,, a podla mna to je tosnazilkovanie,ked strasne tuzis po miminku a tesis sa nan,tak vsetko ostatne je vedlajsie a tak to ma byt,je to planovane. Ked je babo neplanovane a je to bum si v tom,tak je to sok pre organizmus....ale takto je to krasne 🙂 Mate postaveny domcek na Sk Emily ak sa smiem spytat? A svadba? Ja sa do svadby vobec nehrniem....mozno neskor v zivote,ale teraz vobec a pre mna to nie je dolezite...teraz uz nie...

blondynka400
16. jan 2010

emily, tak když bereš HA, ovu nemáš, v podstatě máš celou dobu stejnou hladinu hormonů...
S tím pohybem, ono je potřeba se přinutit. I když je člověk unavený a pak si vhodně zacvičíč, uvidíš, kolik najednou budeš mít energie... Jen je občas trošku problém se přinutit 😝

kakta, alergie na kondomy? 😕 To existuje? 😀 No ještě je nitroděložní tělísko, to asi zkusím....

kkatka78
16. jan 2010

Ano Blondy existuje a je to strasne neprijemne....ja mavam doslova zachvaty zvnutra....a bolesti...zazila som to par krat a uz netuzim dakujem...Je to vlastne alergia na kaucuk a gumu... 😒

emily327
16. jan 2010

katka: Dufam,ze ti uz da pokoj, nech si zije svoj zivot a nech ta necha na pokoji. A ty sa nim nenechaj rozhadzat, uzivaj si snazilkovania a tes sa moja z lasky, ktoru mas 😉 Je to radova vysavba domcekov, v ktorom su 4 bytove jednotky ( na poschodi 2 byty a na prizemi 2) Je to nove, pekne a hlavne nase spolocne, konecne po tolkych rokoch mozem povedat, ze mam DOMOV. Nieco co patri mne. Lebo byvanie predtym v manzelstve, patrilo mojmu ex. Ja som sa v 25 rokoch musela zase stavat na nohy a zacat odznova, co sa financii tyka. Chcela som to mat vsetko co najskor za sebou a tak som nic nechcela.
Co sa svadby tyka, tak do tej sa nehrniem ani ja. Je to pre mna z mojich skusenosti, iba papier a prsten, hoci je pravda,ze by sme chceli byt kompletna rodinka,ked sa babo narodi ale ako to bude uvidime, kedze nase nove byvanie okrem kupelne a WC nie je zariadene tak to este bude stat dost peniazkov a dat teraz cca 5000 euro za svadbu, tak tolko penazi nazvys nemame a aj preto zatial nie. Ale urcite raz ano 🙂

emily327
16. jan 2010

blondy, a viem musim sa prinutit hm no ved z casu na cas sa mi to aj podari 😎
Kedysi som chodievala cca 3 roky do posilnovne a casto som bola v pohybe, ale tu v IRL je to tazke, pocasie je o nicom skoro cely rok a hlavne praca mi berie z energie ☹ Ale dufam,ze ak budem na Sk, ze to bude lepsie, kedze mozno bude aj s kym si chodit zacvicit, zaplavat atd. Tu som stale sama ..... 😨 Mozno ak by tu bol niekto s kym by som mala moznost chodit cvicit, tak by som sa skor prinutila. Ale zase si nemyslite o mne,ze som tucibomba 😀 Nie som, len uz nie som to co kedysi 😖

blondynka400
16. jan 2010

katka, tak ono v dnešní době snad může být alergie na všechno... Když je i alergie na sperma 😝

blondynka400
16. jan 2010

emily, tak podle té tvé váhy a výška to taková tragedie nebude 😀
No já mám zkušenot, že je lepší jít cvičit sama, když jdeš s někým, půlku prokecáš 😝 😀

kkatka78
16. jan 2010

Jeeeej to sa tesim s vami,ja som prakticky v tej istej situacii teraz,staviam sa na nohy a zacinam zivot od znova....byvani zatial mame to,co ste videli,ale urcite by sme chceli nejaky maly domcek na SK alebo tak nieco....uvidime...Jaaaaj Emily moj ex to je cela historia,on je velmi psychicky nevyrovnany clovek a bude to mat v zivote tazke,my sme boli spolu 8 rokov z toho 3 manzelia.A poviem ti s mojim priatelom a mojim ex je to uplne neporovnatelne....moj priatel si ma vazi a vsetko co pre neho robim a je strasne zlaty a pomaha mi....a je mi velkou oporou a viem,ze bude uzasny daddy...uplne uzasny a to sompri mojom ex necitila...on ked sa potrebuje ,,odbavit,, tak ja som prva na zozname,ale so mnou to uz ani nehybe...ja ho kaslem,ja si zijem svoj zivot a on si musi zit svoj a ako si ho zariadi,tak ho bude mat.....JA sa tak tesim na babetko...ked bude myslim 😉

emily327
16. jan 2010

blondy, ty to mas proste v krvi tak to sa lahko hovori 😀 ale je to super, ze mas k tomu taky vztah. Nie nie je to tragedia ta moja vaha a vyzor, drahy je spokojny hoci je taky gentleman,ze aj keby som bola neviem ako pribrata tak by mi nikdy nepovedal,ze som tucna. Kdez to moj ex nemal problem pri mojich 51 kg a vyske 165 cm ( kedysi) povedat mi,ze mam velky zadok,ze som tucna,ze by som mala so sebou nieco robit 😢 Bola som roky rokuce zakomplexovana a menejcenna vdaka tomu ako sa ku mne spraval, ale vdaka bohu je vsetko za mnou a mam vedla seba cloveka,co ma bude milovat uz nech vyzeram akokolvek.

kkatka78
16. jan 2010

Blondy to som zas nepocula ja....alergia na spermie???? To dufam nemam 😀 😀 😀

Ja som tiez chodila cvicit a plavat sama,nikoho tu nemam,ale mne to moc nevadi.....ja to zmaknem aj sama,no zial koli chrbtici som musela prestat,ale dufam,ze nie nadlho 🙂

emily327
16. jan 2010

katka, tento tvoj postoj je spravny moja, som rada,ze si nasla niekoho ako je terajsi tvoj priatel, lebo viem ake to je, ked si ta niekto nevazi a tvoj nazor nic neznamena. Urcite coskoro budes este viac happy a budes si vychutnavat malinke stvorenie, ktore pride na tento svet z lasky vas dvoch, jaj velmi velmi velmi ti to prajem 😉 cmuk My sa uz tiez na to tesime.
Blondy sa urcite teraz usmieva "popod fuz" ze mi tu piseme o niecom co boh vie kedy bude a ona to uz ma za par 😉

kkatka78
16. jan 2010

Nemala si za muza toho mojho???? Ako cez kopirak Emily....moj ex bol to iste.... 😢

emily327
16. jan 2010

katka fakt??? 😀 boze dufam,ze ten moj nemal dvojca.....

kkatka78
16. jan 2010

Jaaaaj Emily normalne si ma rozplakala....akoby si mi zo srdca hovorila 😵
Hej blondy sa usmieva popod fuziky ako macicka 😀 😀 😀

emily327
16. jan 2010

Kati a ako stary bol ten tvoj ex? O kolko bol starsi alebo mladsi od teba? Nie,ze by som si chcela pisat o nasich ex ale len tak ma to zaujima, lebo ten moj bol o 10 rokov starsi, moj ucitel anglictiny na gympli 😀 😀
pribeh ako z brava 😀

emily327
16. jan 2010

katus, nieeeeeeeeeeeeeeee to som fakt nechcela, ale dufam,ze od smiechu 😀

kkatka78
16. jan 2010

Mozno mal 😀 😀

Vies kolko je takych zakomplexovanych chlapov????? A ja som bola ako magnetka zvlast na takych,mala som pred mojim ex manzelom 4,5r.vztah presne s takym istym clovekom....a po mojom nevydarenom manzelstve si vravim,ze asi mi tam ten Hore chce nieco naznacit...ze robim niekde chybu a naozaj.....je to osud...no dufam,ze do tertice vsetko dobreeeee 🙂

kkatka78
16. jan 2010

Nie od smiechu.... len som taka emotional 🙂

emily327
16. jan 2010

no ja som mala len jeden vztah 9 rokov a teraz mam 6 rocny 🙂 jasne do tretice vsetko naj 😉 urcite to teraz vyjde moja, zasluzis si to cmuk
blondy kde sa nasa sexi macicka tulas? 😀

kkatka78
16. jan 2010

Blondy len tak potajomky cita 😀

Aj ty si to zasluzis Emily verim s celeho srdca 🙂

emily327
16. jan 2010

dakujem Katka, podobne moja 😉 cmuk Aka nahoda,ze sme sa tu stretli a ze mame podobne osudy 🙂 Hm ja moc na nahody neverim......

kkatka78
16. jan 2010

Ja som tiez na to myslela,ze je to nahoda,podobny osud....ja verim na osud a ze veci sa deju,lebo to tak ma byt...a aj miminko,ked ma prist tak pride.... 😉 My mu len trosicku pomozeme 😀

emily327
16. jan 2010

uplne s tebou suhlasim 😉 asi uz blondy nudime a chuda zaspala 😀

kkatka78
16. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 aj s mimi v brusku 😀 😀 😀 aj to uz je znudeneeee 😀 😀 😀

emily327
16. jan 2010

😀 😀 Katuska idem ja moja, zajtra tu budem cely den, tak mozme popisat cmuk pa dobru nocku

Dakujem vam zienky za pismenka, idem ja sa venovat drahemu. DOBRU NOCKU :-*

kkatka78
16. jan 2010

Ok aj ja idem Emily...dobru nocku a vela snikov s malymi chlapcami 😀 😀 😀 (prirastok do rodiny) neazbudni.... cmuk cmuk 🤐