Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
22. jan 2010

ahojte,
ja sa hlasim po kontrole, vse OK 😵 No a prcek je uz zasa dolu hlavickou, takze kuka k vychodu 😀, ktovie ci to uz tak zostane.
No a v pondelok nas caka pokec v nemocnici ohladne planovanej sekcie, urco aj s vysetreniami. A pravdepodobne sa uz dohodne aj termin.

schnucki, tak nech si z toho rychlo vonku, v lekarni urco poradia. No a priatel, jasne, ze si robi starosti, tak to ma byt a radsej zbytocne plasit nie?

miri, no ozaj ti ma napadli tie cestoviny 😀 ale dnes na obed im dam "co proto" 😀

ivanajelinek, potichucku blahozelam a nech je vsetko v poriadku 😵

vcerajsi smutok ma uz presiel, sak on zasa niekedy pride 😒 No a za normal okolnosti by som dnes slavila piatok ladovymi gastanmi ale vsecky som uz zjedla. Ale mam polkilove balenie Manners, mnaaam. A kedze je tam menej cokolady tak mozem zjest viac 😝 😀

ivanajelinek
22. jan 2010

Ahoj Lubi, dakujem...Este sa akosi nemozem z toho spamätat...

schnucki
22. jan 2010

ivus ja si ted uz davam bacha co jim a co ne, ale ja otehotnela jeste pred vanocema a zjistila jsem to az v lednu, takze si nedelej hlavu 🙂 ....

lubi tak to je super ze kontrola dopadla ok a ze je hlavickou dolu 😀 .... jsem rada ze te smutno preslo 😵 ... jasne ze je lepsi plasit zbytecne, ja mu jen nemohla vysvetlit ze je to normal 🙂 ... vcera me ale chytali krece 😝

meleri
22. jan 2010

Ivanajelinek,

tak to je super!!! 😵 gratuluju, opatruj se! 🙂

Lubinko,

tak hlavně že je vše v pořádku, a v kterém týdnu jsi? jo tak už se to asi blíží. a v kterém týdnu půjdeš na toho císaře? 36?

já jsem na sebe nasraná, malý se přiblíž ke sporáku byl tam hrnec a zničehonic na něho, tak tak jsem hrnec zachytila, ale spadla mu do tváře poklička, a poranila mu trochu pod očičkem..namazala jsem mu to arnikou, a musím fakt dávat větší pozor..on je jinak strašně opatrný ale prostě nehoda se stane..poklička naštěstí nebyla horká..tak jsem mu vysvětlovala že na sporák nesmí šahat. zlobil se ale zatím se mu vyhýbá...on byl do ted malinký a na hrnec nedošáhl, a zničehonic tak porostl, už má zase těsná bodýčka, ta na 18 měsíců dokonce i ty české velikosti.. 🙂

schnucki
22. jan 2010

meleri ale mela si pohotovy reakce, hrnec si chytla, tak bud rada ze je to jen maly zraneni 🙂 .... jooo, malej roste a bude to narocnejsi 😝

meleri
22. jan 2010

Schnucki

a tak moc tě to bolí? mě to tenkrát chytlo do pánve, pokulhávala jsem..ale já měla dvojčata tak asi proto...a nedala ti na to něco? mě tenkrát dal doktor nějaké prášky na zmírnění, že prý je to děloha jak se roztahuje...no ale stejně mi moc nepomohly, a přestala jsem to brát, nechtěla jsem furt nějakou chemii. tak ať to přebolí.

ivanajelinek
22. jan 2010

No ved hej, nebudem robit zbytocne paniku..Pojdem ku doktorke a uvidim co mi ona povie..

Meleri to sa stava, nerob si z toho hlavu...hlavne ze sa nic zleho nestalo....

lubinka9
22. jan 2010

meleri, v 36tt som teraz a CS sa robi v 39, resp. 38tt+.. Viac budem vediet v pondelok po pokeci v nemocnici 😉
no Samik je uz sikulak, skusa. A staci okamih, ved vies. Urco chcel vediet co dobre si mu navarila. A nic vazne sa nestalo 😉

mirusch
22. jan 2010

Ahojte.
No teeeeda Ivus! Sa tu neukazes 100 rokov a teraz hned, ze //. Mas IP. Paniku nerob, na zaciatku este nie je embryo prepojene s tvojim krvnym obehom, tak nevadi, ked si popila, len teraz uz radsej nepi 😀 😝

Schnucki, no co som ti hovorila? Haaa? Ze budu krce? Tak uz su. Presne toto mala aj ta nasa kamoska. A tiez jej povedali, ze sa roztahuje maternica a ze to prejde. Ale kym to prejde, tak sa plazila po zemi 😝 Nuz, mas co si chcela 😀
A na ten nos - skus inhalovat horucu vodu s morskou solou.

Emily, kedy ty vlastne ides do UK? Buduci tyzden budes testovat, co? Stredu si hovorila? Normalna detektivka, som zvedava 😕 Ale vidis, zatehulkovatieva sa to tu. Kolko uz vlastne mame deti? Co si tak spominam a o com viem, tak 5 deti a 4 tehu... Pekne, pekne...

Meleri a ty si uz vlastne zdrava? Fuuu, ten tvoj je sikula, fakt. Ale musis proste davat pozor a vysvetlovat, asi najlepsie prilozit mu ruku k mierne zohriatej platni, nech vidi, ze "pali" a "bobo" 😝

schnucki
22. jan 2010

no konecne konik zas funguje, furt mi to psalo nejakou chybu ....

meleri chytli me ty krece vcera vecer, dneska nic, tak doufam ze to bylo ojedinely 😝

ivus a kdy mas termin??

lubi dej v pondeli vedet jak to vypada a na cem jste se dohodli, ju 🙂

mirusch jojo, snazim se si nestezovat 😀 ... co ti povydala doktorka dneska? a jak ti je??

ivanajelinek
22. jan 2010

Myslis termin u doktorky? Povedala, ze mam prist buduci tyzden,je jedno kedy, medzi 9.00-10.00...Musim zajtra pozret v praci ako robim a podla toho...Zamestnavatelovi musim tiez povedat, ze som tehu, ze?
Ja mam dneska akosi bolesti v podbrusku, aj ked zakaslem tak ma to boli..ale to je asi normalne, ze?

mirusch
22. jan 2010

Schnucki, no este aby si sa stazovala 😀 No, dostala som sprej na tie dutiny, ten mi zvykne pomoct. Na posilnenie imunity mi kazala chodit na prechadzky do lesa 😕 A do ktoreho? Ale ona je fasa, je to manzelova kamoska z detstva. Som jej vylicila, ako manzel zomiera, vsak je prechladnuty, tak sa rehnila 😀 Chlap, nie? No, ja som bola u jej kolegyni a ta mi nedala antibiotika, ale vsak moze byt, lebo ak to bol virus, tak by mi fakt uskodili. Manzel ma aj v uchu zapal, tak mu asi preto tato dala. No hlavne aby pomohli.
Inak tato nasa Dr. je jedna z mala lekarov, o ktorych sa da povedat, ze su to lekari so srdcom. Este taky pozostatok "starych" dedinskych lekarov, ktori chodia za pacientami aj domov, ked treba, aj cez vikend, za mojou svokrou chodila. Aj jej slubila, ze tam bude, ked bude umierat a aj to dodrzala. Dala nam aj cislo mobilu, ze ju mozeme kedykolvek zobudit (kvoli svokre). Aj sme ju chuderu o jednej v noci. 😝

schnucki
22. jan 2010

ivus nevim kdy bys to mela rict sefovi, ale ja bych nejdriv pockala az budes mit jiste ze je vse v poho .... tak pak dej vedet, ju ...

mirusch tak to je super ze ti neco dala ... tak to je hodne dobra doktorka, ja teda nikoho takovyho neznam .... je to od ni hezky, ze i o pulnoci 🙂 ... ze preju manzelovi brzke uzdraveni 😉

ivanajelinek
22. jan 2010

To urcite ze pockam...Zajtra mu to urcite nepoviem...My sme v robote taky babinec, to zas bude, ked sa to vsetci dozvedia...Minuly rok sme presne o takomto case mali dve tehotne kocky....Jedna ale o to v 5-tom mesiaci prisla, tak sa tiez teraz zasa snazia...A mame este jednu snazilku, takze by to bolo vesele, keby ze sme vsteky tri tehotne 😀

emily327
22. jan 2010

Ahojte, tak som konecne doma. Dnes sme v praci mali v menu,ze smoked haddock 😒 poviem vam,ze nikdy mi to neprekazalo, ten zavan rybaciny ale dnes akosi velmi ☹, do toho navaly horucavy, hmm no poviem vam,ze ak to nie je tehu, tak tie hormony si so mnou asi robia co sa im zachce, po vysadeni HAK. No este 4 dni a potom sa uvidi, hoci pocity nemam ziadne, tajne dufam,ze bude testik pozitivny 😉

ahoj ivana, tak aj ja gratulujem a dufam,ze ti aj lekarka potvrdi,ze si tehu 😉 Tesim sa s tebou. Dlho ste snazilkovali???

mirusch, ano ano buduci tyzden idem do UK a testovat budem v stredu rano, som zvedava. Som rada,ze je ti uz lepsie a ten sprej na dutiny musi byt super, lepsie ako prerazanie 😒

meleri, netrap sa uz tym co sa stalo, hlavne,ze sa nestalo nic vaznejsie. Clovek aj tak moze byt opatrny ako len vie a moze a aj tak sa vzdy nieco stane, je to sekunda nepozornosti a uz..... Neboj to sa mu rychlo zahoji 😉

shcnucki, dufam,ze ta to podbursko nebude trapit cele tehu ☹ Mna boli od kedy som vysadila HAK a poviem ti,ze si to neviem predstavit,ze je to stale takto. Drzim palce, aby si sa co najskor mala uz len fajn a uzivala si tehu 😉

lubi, preco budes rodit cisarskym??? Ked je babatko dole hlavickou.....

schnucki
22. jan 2010

emily ahoj,

drzim na stredu mco palecky 😉 ... me posledni dobou smrdi snad vsechno, dokonce i testoviny kdyz je varim 😀 ... dneska je spunt docela v klidu, hlavne kdyz se najim tak se brisko uklidni 😀 tak se snazim malo ale casteji jist ....

jinak doktorka rikala ze ty bolesti muzou trvat i cele tehu, ze je to individualni, tak doufam ze me to mine ....

ja planuju rybu na nedeli, tak uvidim ....

mirusch
22. jan 2010

EMily, no vyzera to s tebou zaujimavo. Som fakt hrozne zvedava a obdivujem tvoju trpezlivost, ja by som testovala uz hned teraz okamzite 😅 😀 Ale len si pekne pockaj 😉

Schnucki vsak pockaj, aj schudnes, kym ti prestane vsetko smrdiet 😀

Ozi, Kleo, tebe byva este stale zle? Uf, ty si to tehu fakt nemala ruzove...

emily327
22. jan 2010

schnucki, dakujem pekne, aj ja si drzim palceky 😀 Neboj ta bolest coskoro prejde, musis verit 😉 A ak nie, tak to urcite vydrzis cmuk pre to male stvorenie sa to oplati pretrpiet 😉

mirusch, no ja viem,ze so mnou to vyzera ako v telenovele 😀 No uvidime, poviem ti, ze uz ma to chyta tento tyzden urobit si test ale este stale sa snazime snazilkovat a povedala som si,ze si svoju trpezlivost zacnem trenovat uz teraz, lebo potom ju urcite budem potrebovat 😉

Zienky pomooooc zjedla som vlocky s mliekom ( vecera) a boli ma brusko ☹ fnuk resp. ma picha pod rebrom 😀 ja som zrela nie na tehu ale na vymenu 😀

emily327
22. jan 2010

Otazocka: moze sa pocas snazilkovania chodit do sauny???

mirusch
22. jan 2010

Emily, uz ti je lepsie?
No, neviem, ci sa moze chodit do sauny, to ti skor odpovedia tehulky, co to maju nastudovane....

emily327
22. jan 2010

mirusch, no je mi stale tak tazko ☹ a tebe je ako moja dnes?

schnucki
22. jan 2010

ahojik holky,
jeste nespite??

emily ja nevim jestli pri snazeni, ale jako tehu nesmis, teda aspon to mi bylo receno ... takze ja bych to mozna nechala, kdyz mas podezreni ... uz ti je lip?

mirusch jen se smej 😀 ja si udelala spagety a kapla tam kecup, co byl trosku ostrejsi a zaludek mi pak asi hodku delal pekny zle 😝

ale musim zaklepat, s misou jsem jeste nemluvila

joooo, a vadi mi jezdit v aute, kdyz sama ridim tak ne, ale jako spolujezdec moc dlouhy cesty nezvladam 😝

mirusch
22. jan 2010

Emily, mne je uz celkom ok, az na tie dutiny, ale uz som zehlila a ucila a tak... Este umyjem riady a hodim sa do postele konecne.

Tak vam obom prajem, nech vam je uz lepsie na zaludok. Ale no, dobra dietka, nie? 😀 😝
Schnucki neboj, este si s misou pohovoris 😉
A to ti vadi len teraz byt ako spolujazdec alebo celkovo? No, ja som radsej spolujazdec, mozes ma vozit kam len chces. Vsak ked sa vyzdravieme, tak ideme kukat babatko!

Dobru noc. Ozi, zajtra som poobede tiez v muzeu, tak neviem kedy kuknem. pa.

emily327
22. jan 2010

mirusch, dobru nocku 😉
schnuki, tak ja to nebudem riskovat s tou saunou. Ja este spat nejdem az tak za 2 hodky. Aj moja kamoska je v 5 mesiaci a ma tiez ten isty problem co sa tyka sedenia v aute a dlhe cesty. Neboj casom prides na to co ti robi dobre a co nie a to co nie treba ak sa to da obmedzit a bude to 😉 Tak drzim palec 😉

schnucki
22. jan 2010

mirusch dobrou noc, a az bude casek a lip, zajedem za mimcem 🙂

ja teda doufam ze se mi misa vyhne 😀

az za 2h? 😕 ja to za chvili zabalim, uz me tu padaj oci 😔 ....

takze preju taky dobrou noc, papa zitra 😵

emily327
22. jan 2010

dobru nocku, mne je po tych vlockach nejako divno, idem aj ja do hajan, pa zajtra 😉

zuzka11
23. jan 2010

Jsem tu a se mnou i muj roman 😀

Plavani - kde bych tak zacala, asi noci, tygr zase nespal Porad se mlel a ve 3,20 si rekl dost a AKCE, asi se tak moc tesil, ze nemohl dospat....po dlouhem premlouvani, kdy jsem zkosuela i finty, jako vzit si ho do postele, dat mu dudlik - ten vyflusnul okamzite , jsem to vzdala, sla s nim do obyvaku, dala ho do lehatka, nad nej dala hrazdicku s oblibenou bleskou Anezkou a ja zalezla na gauc pod deku Chvili mi to i proslo, pak uz ne Ale pohoda, pak jsem ho rano uspala v kocarku na balkone, lidi chodili do prace, seznamila jsem se asi s pulkou sousedu, proste pohoda No a pak jsme jeli.......v instrukcich bylo, ze radsi 30min predem na aklimatizaci, tak jsem tam s nasim flirťákem dorazila,a to bylo neco pro nej, velka mistnost, relaxacni hudba a hlavne - zrcadla po cele stene....dala jsem ho na bricho a pul hodiny se na sebe ten nas metrosexual zubil Pro me bylo to zrcadelko docela sok, poprve jsem se videla v ostrem svetle v plavkach, holky, co vam mam popisovat, je to povolene, neda se nic delat...A pak prisly dalsi ucastnici, teda spis ucastnice, je tam se trema zenskyma, o 2 mesice starsima, takze je benjaminek......A pak se slo na vec, kontrola plavek, jestli neco nekouka asup do bazenu....ze zacatku se Adamíno drzel statecne, vydrzel i rikanku Hali beli, kterou ja znam jen prvni sloku, vic ne, tak jsem mu zpivala - Náááá, nááááá, ale proslo to No a asi po 15min ho to prestalo bavit, nebo si spis uvedomil, ze je unavenej a zacal rvat, tak jak to umi jenom on, pekne od plic Ja se nevzdala, doplavali jsme to spolu, i jsme se potapeli, to bylo uzasny.....nejdriv jsme si nasadila bryle ja, potopila se, jako abych mu ukazala, jak s ena lopatu seda a pak jsem se potopila jeste 1x a plavacka mi ho poslala.......uzasny zazitek, tygr mel otevrene ocicka, sysli tvaricky, jak zadrzoval dech.....po vynoreni byl zase vztekly ryk....no a pak uz jen masaz, tentokrat jsme se ucili masaz nozecek, tu uz si vychutnaval....ale to by nebylo, aby neco neprovedl....ostatni holcicky zpusobne lezely, kam je maminky daly, Adam hned kopnul do misky s masaznim olejem, pak si tam hodil kousatko a tocil se po smeru hodinovych rucicek🙂))Pak jsem ho nakojila a vytuhnul, jako uplne odpadnul....nevzbudil se na oblikani, prendavani do nositka, z nositka so autosedacky...proste spal az domu.......

A jeste jsem malem prisla o zubiska - zakladni pozice pro mimca je ta, ze jste ve vode a decka vas objimaji nozkama kolem krku....hm, dobry napad, ale Adamíno to vydrzel chvili, pak mu zacla byt dlouha chvile, a zacal me kopat do brady, zubu, ja nestacila uhybatda 😀

Dalsi den jsem se mu ale "pomsila", dala jsem ho ockovat 😉

No a jinak noveho nic, jdu vas docist, u novych holek se jeste moc nechytam, tak se moc omlouvam a "moje" holky strasne moc zdravim a jak uz jsem psala, jdu docitat a zareagovat 😀

zuzka11
23. jan 2010

Koukam, ze se tu rozebiraly dutiny....ja klepu, nastesti nic, ale Petrunisko, teda pro nevedouci - muj manzel, si to docela uzival a uziva, pomahla hned ALPA obklad na celo a ta to protahne....ale je to mazec bolest, ani si nedovedu predstavit to propichovani.....

A eEmily bude testovat, to se to tu nejak rozjelo, moc drzim palce!

Lubi - a premyslelas, co bys delala v DE ty kdyz byste se rozhodli zustat?Rodina je ejdna vec, tu bys mela svoji....vim, ze ti chybi i ta "sirsi" rodina, ale ta tva by te zamestnala dost....ale mit kamarady kolem sebe a napln dne - praci, je podle me hodne dulezite......

Miri - tak me napada, je nejaka zmena v muzeu? ze by ti dali plat? nenavrhovalas?

Kleus - co zvraceni a zaha, doufam , ze uz nic nemas a jsi v pohode.....

Schnucki - i ty jsi marod? 😕 davej na sebe bacha.....koukala jsem, zes resila jidlo....az TAK moc bych ho neresila, bacha na fast foody, takove ty majonezove salaty a jinak pohoda.....i ty syry se obcas daji, ta listerka fakt moc casta neni......ale asi bych byla optrna se zelenym a cernym cajem...aspon na zacatku.....

blondynka400
23. jan 2010

Ahoj holky,
tak se hlásím z domova. Co tady nového?

schnucki, je vše ok? 😕 😵

U mne je vše ok, malá je docela hodná a zatím nemáme žádný problém. Fotečku co nejdřív dodám 😎

ivanajelinek
23. jan 2010

Ahoj blondy, tak ti pekne GRATULUJEM k narodeniu dcerky...Dneska su tu baby akosi neni... 😨