Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
28. jan 2010

Ahojte, tak konecne mozem, dnes nakupujem, varim, idem dlazku umyt, uf, uf.

Kleo, nuz my sme nikoho nebalili, ten securitak nebol moj typ, to skor jeden mlady muz, co siel okolo v aute, fuuuuha 😅 My sme mali proste len srandu, bolo to fajn takto sa vratit do mladych liet 😅

Schnucki, no co som ti hovorila, ze ti bude zle v dopravnych prostriedkoch 😀 😝 Ides pekne podla mojich instrukcii 😀 Tak si to uzi, budes mat na co spominat. A to si ani do skoly nedosla?

Meleri a ozi, tu kreditku vam dufam vymenia! Pytajte si s novym cislom! Ja som si vcera davala tiez robit kreditku, ked zrusim ucet v SR, tak ju budem potrebovat, no a vraj to teraz trva, lebo vymienaju vela kreditiek, lebo su stale problemy s tym, ze sa niekto napichne a hotovo.
No a s tym uctom - oni uz cislo mali, lebo manzel nieco ine od nich kedysi mal a teraz ze mu poslu nove info a velke prd, rovno zmluva. Ale to je bezne v Nemecku, my to uz davno nerobime - proste ziadne informacie po telefone a basta.

Blondy, tak hadam ta mala necha vyspat sa aspon trochu. Ale urcite je to zlaticko 😵 Vsak ked tu mozes pisat.... tak urcite ti da cas vydychnut...

blondynka400
28. jan 2010

meleri, hm, tak to se ani nedivím, že to bolelo a hlavně ta jizva potom nic moc 😖 Hlavně že má být Francie orpoti čechám civilizovaná 😝 😀
Spí jedině v postýlce (tedy v mém případě v kolébce) 😉 . Jen občas "vyměknu" a usne u mne (a nebo teď i u tatínka 😀) a pak jí přestěhuju... 😅

mirusch, jojo, nechá mě vypsat, nestěžuju si. Sice je to na třetiny, jako v hokeji, ale je to docela pohoda 😎
Abych pravdu řekla, fakt jsem si myslela, že to bude horší, podle toho co všichni říkají....

meleri
28. jan 2010

Cau Mirusch,

tak to máš fakt hodně práce!

kreditku jo, to v pohodě, manžel ji hned ten večer bloknul, a za nějaký čas by měla dorazit nová. aha tak to jo, v dnešní době jsou všichni tak vlezlí, já nevím nesedí mi to..všecko se už řeší přes počítače telefony atd...

Blondýnko,

jo to máš pravdu v tom je ten vtip, Francouzi si myslí že jsou mistři světa a představují si že u nás perem na valše, ale realita je kolikrát jiná...třeba totální katastrofa je tu zubař, prostě takovu úroven to snad nemělo ani za komančů jako je to tady..

jo kolébka je super věc, taky jsme to dost využili..tak to je fajn že tak pěkně spí! odpočívej a měj se moc pěkně.

ahoj!

ivanajelinek
28. jan 2010

Ahojte babule, tak som konecne prisla z roboty, no hrozna nuda.... 😠

Som bola v robote na wc-ku teraz vecer a mala som taky slabo ruzovy vytok, tak letim rano pred robotou k dr..Ide vikend, nech som kludnejsia...Som sa tesila ze vcera nic a dnes zasa nieco..Zacinam mat obavy, ci to vobec dobre dopadne... 😖 A vy co ste dnes porabali? Tiez mate tak moc snehu ako my tu?

meleri
28. jan 2010

ahoj ivčo,

já tu snad dneska sedím skoro celý den! 😝

my tady sníh nemáme vůbec, je tu kolem 4-8 stupňů, ale slunce jsem už neviděla od listopadu.

nevím jestli tě to uklidní ale ten růžový výtok jsem měla taky, tak ti moc přeju at je to jenom takový "úkaz" a at to brzo přejde! 😵

ivanajelinek
28. jan 2010

No akurat citam jedno forum a tam sa pise, ze to moze byt aj zacinajuci potrat...Sa mi z toho az pred ocami zahmlilo...Nech uz je rano , nech viem na com som... 😢

schnucki
29. jan 2010

ahojik holky,

ja vcera akorat vyprala, mrne me pekne zlobilo ....

blondy tak to je super ze mala te necha vyspat 😀 .... ja si myslim ze kdyz sem tam u vas usne, tak to neni hrozny 🙂 .... clovek nekdy proste neodola, vid ....

ivus necti nic takoveho, kazda jsme jina a u tebe to vubec potrat mit nemusi .... byla jsi dneska u te doktorky??

jinak tady uz od rana snezi 😝 .... ale je to krasny ...

blondynka400
29. jan 2010

Ahojky,

meleri, tak jak je? Už je to lepší? Myslím s manželem a tak... 🙂

ivana, neboj, všechno bude ok. Na začátku těhu se to občas stává, ale určo je lepší zajít k dr. a nechat se zkontrolovat. Může to mít různé přičiny... A určitě hned nemysli na nejhorší 😉

schnucki, tady taky sněžilo i včera v noci, najednou byla taková ta bílá tma, to už jsem dlouho neviděla...
No malá měla zas dnesak v noci slabší chvilku, doufám, že se z toho nestane pravidlo 😝 😀 No to že na mně usne mi nevadí, ale spát bude jedině ve své postýlce. Jsem odpůrcem toho, aby mimi spalo v posteli s rodiči. Hlavně to ani není dobře, je to jeden z hlavních důvodů, proč dochází k syndromu náhlého úmrtí a hlavně bych se bála, abych jí nezalehla nebo mi nějak nespadla. Ona je totiž hrozná cestovatelka, i doktroka říkala, že je extrémně pohyblivá. 6e se hýbe tak, jak ani některé děti ve dvou měsících 😀

mirusch
29. jan 2010

Ahojte.
Ivus, tak ako? Co povedal Dr.? Zatial neplas, to naozaj nemusi nic znamenat. Ale treba skonzultovat, to je fakt.

Tu je zase dost naprd pocasie, su plusove teploty, cize sneh sa topi, do toho dazd so snehom a vietor, no hnus. Vybrala som sa do fitneska, ze konecne a aj sa mi chcelo a po ceste mi zacalo nejako divne byt srdce, nepravidelne, ako zajac, obcas to mavam, ked mam stres, no ale nejako dlho to trvalo, tak som sa pekne otocila a sla naspat domov 😠 Kurnik. Ale nebudem radsej riskovat nejaku zataz.
Tak si aspon umyjem dlazku .... pomaly 😅

blondynka400
29. jan 2010

mirusch, i uklízení je dobrý tělocvik 😀
Dávej na sebe pozor, holak naše...
Tady je taky lehký plus a taje to, ale koukala jsem na počasí, zas má přimrzout 😖 . No hold je to pořádná zima, ale už se docela těším do IT, od toho března tam už začíná být fakt krásně 😎

meleri
29. jan 2010

Ivčo,

určitě nechod na takové diskuze, člověk má někdy takové sklony, ale moc mu to nepomůže.
Blondy,

jo tak jsem se ho včera ptala, tak prý že nic, že je to kamarádka a že nás snad i pozvala nebo co do nějaké čínské restaurace kde sama vaří či co..no ale pocit mám z toho takový všelijaký...

Mirusch,
jejda tak at je líp! jestli tě trápí srdce, to člověka pěkně vystraší! snad si tedkom přes víkend pěkně odpočineš!

Jinak tady taky nic moc, je fakt hnusně, lezavo, fouká vítr..včera jsem byla na chvíli ven ale začaly padat kroupy..dneska snad ne, tak zas povinně na hodinku vyjdu ven..🙂

mirusch
29. jan 2010

Blondy, ved aj ja som si povedala, ze uklizeni je tiez dobry telocvik 😀 Ale ma to rozculilo, uz som bola pri fitnesku...Ale nuz, davam na svoje pocity, uz je mi lepsie, uvidime. Nechcem plasit, uz som raz plasila a to som sla sanitkou v noci do nemocnice, tam ma obratili hore nohami, vsetko mi kontrolovali, srdce ok, bol to len zachvat paniky. Sa citim ako taky hypochonder, ked idem k Dr. 😅 Ale nastastie, ta chape aj psycho-somaticke problemy, jej syn sa pred par rokmi zasamovrazdil 😔
No ved, ja sa tiez tesim na jar. A ked zima, tak nech je riadna, vtedy mi to nevadi, ze je zima. Napr. ked sme tam poskakovali a cakali na toho slavneho, tak som sa tesila ako blcha. Moja mama sa zlakla, ze ochoriem, ale kdeze! Ja ochoriem skor, ked prsi a je naprd pocasie. Kamoska, co je tu viac na juhu hovorila, ze mali vcera vonku presne ako v rozpravke Mrazik. Nadherne.

blondynka400
29. jan 2010

meleri, tak jen jdi a pěkně ji okoukni 😉 . Zas na druhou stranu proč by to nemohla být jenom kamarádka... 😉

mirusch, no jo no, to se občas stane 😀 Ono je dobré naslouchat svému tělu, ono si řekne co potřebuje 😉

mirusch
29. jan 2010

Meleri, tak to ti verim, ze z toho mas divny pocit. V kazdom pripade povedz manzelovi, ze z toho nemas dobry pocit, ze by si nerada, aby ta podvadzal, lebo v tom pripade balis kufre, proste nech nevymysla, pretoze ti tym ublizuje. Uf. Mne stacilo, ze manzelovi obcas prisiel mail od nejakej byvalej kolegyne ci co, pritom som vedela, ze nic, ze fakt sa len informovala, ved mam pristup k jeho mailu, ale aj tak, ten pocit je blby, fakt. 😝 A ja si tiez pisem maily s kamosmi a viem, ze su to len kamosi, ale proste, ked je clovek vo vztahu, tak sa boji.

mirusch
29. jan 2010

Blondy, to jo, diky za pochop 😀 Hadam to fakt nic nebolo.

A jo, Meleri, kludne ju chod okuknut a uvidis ako sa sprava manzel v jej pritomnosti. 😉

blondynka400
29. jan 2010

mirusch, no je pravda, že když ti na někom záleží, s některými věcmi se člověk blbě srovnává... Ale já to nějak neřeším, to bych musela s jeho prací skončit asi v blázinci 😀 . Já naštěstí nějaká žárlivka nejsem, a hlavně, stejně by nikde nic lešího nesehnal, tak proč by někde něco hledal, ne? 😀

schnucki
29. jan 2010

ahojik holky,

meleri jak holky psali, nebude na skodu si o ni udelat obrazek, aspon uvidis jak na ni manzel reaguje ....

mirusch no prosimte, co nam to tu vyvadis? ... dobre ze ti je lip a ze to nebylo nic vaznyho 🙂 ....

blondy ja jsem taky toho nazoru ze deti by meli spat ve svojim a ne u rodicu ....

blondynka400
29. jan 2010

schnucki, tak to jsem ráda, že nejsme jediná "krkavčí" matka 😀

mirusch
29. jan 2010

Schnucki, to sa nevie, ci to nebolo nieco vazneho 😀 Hin se hukaze. Este stale obcas preskoci 😝

Blondy, super sebavedomie 😀 Ale vyborny pristup. Si to myslim aj ja. Aj co sa tyka mojho chlapa 😉
Krkavci matka 😕 😀 To nie si. Budes to mat potom jednoduchsie, ked bude vacsia. Uz bude na postielku zvyknuta. Vsak nech si kazdy tak spravi ako citi, nie?

schnucki
29. jan 2010

mirusch prosimte nestras ....

blondy krkavci matka urcite ne ... a jak pise mirusch, budes to mit pak jednodussi 😉 ....

schnucki
29. jan 2010

a kde se vubec flaka zbytek???

delam si brambory na loupacku 😀

mirusch
29. jan 2010

Ja som bola odniest s manzelom dva obrie baliky na postu (nie nase) a ucila som. Ten chalanisko prisiel taky znudeny a zniceny, ze som myslela, ze si zapneme telku a budeme kukat 😝 Ale asi som super ucitelka, lebo uz po 5 minutach nadsene skladal vety z farebnych papierikov 😀 a uplne zabudol, ze sa mu nechce. Som ho tiez trochu podplatila cukrikami 😅

ivanajelinek
29. jan 2010

Ahojte kocky..Tak som rano bezala du dr..Je vsetko v poriadku, povedala, ze pokial to neni krv, tak sa nic zleho nedeje...Male uz rastie, uz nebolo vidiet len tu bublinu uz bolo aj nieco vnutri 😉
Tak som sa ukludnila a musim zacat mysliet pozitivne..Lenze to ja moc dobre neviem, ja som taky stresak, vzdy myslim hned na to najhorsie..

No Miri, este ze sa ti nic zle nestalo, dobre ze si isla nazad domov... 😎

Nam tu uz tiez cely den snezi, napadalo hrozne vela snehu...Je to naozaj jak v Mrazikovi...Ale nemala by som ani nic proti, aby uz bola jar..Ale radsej nech snezi teraz ako napr.v aprili, no nie?

meleri
29. jan 2010

Caute,

no já vím! jenže zas nadruhou stranu já se kamarádím s páru chlapy, ale už jsme kamarádi víc jak deset let, ale i tak vím že je to vždycky pro něho trochu blbé...tak proto se snažím to brát s rezervou, jenže hold žárlím no..

jo máme tam jet snad 19 února, tak uvidím co to bude...

Ivanko,

fakt nemysli na nejhorší, zakaž si fora o potratech a podobných tématech, a spíš se podívej na nějaké hezké kočárky, a tak! pevně věřím že to bude v pořádku!

mirusch
30. jan 2010

Fiiiha, co sa stalo, kde ste? 😕

Ja len hlasim, ze sme konecne zasnezeni 😵 Za hodinu 10 cm, uplne brutal. Tesim sa. Sused sa rozculoval, ze musi odhadzovat (domaceho syn), tak som ho ho cez okno podpichovala, ze vsak treba sa tesit, snehuliaka stavat, no skoro mi hodil gulu do otvoreneho okna 😀 Ale fakt krasa, tesim sa. Uz mesiac sa chystame cestovat za kamoskou, ale vzdy cez vikend pride sneh, tak som zvedava, kedy za nou pojdeme. Ale coze, ved je zima, sneh treba.

Meleri, to je tak, clovek si hned predstavi, ze ked ma niekto kamosov opacneho pohlavia, tak v tom musi hned byt viac. Niekedy je, ale castokrat fakt nie. Ale proste je dobre, ked vie, ze ti to vadi, ze sa bojis a tak, hadam ta nebude provokovat. Ale spat u nejakej zeny by som nedovolila. Ani ja by som nespala u kamosa, lebo viem, ze by mu to vadilo.

ako sa mate?

blondynka400
30. jan 2010

ivana, to je dobře, že je vše ok 😉

mirusch, to víš no, proč si děla věci složitější, než jsou 😎

schnucki, no uvidíme, nevím jestli to s tou naší kočkou bude jednoduché 😝 😀

Zas v noci nechtěla spinkat, ale evidentně jí bolelo bříško, tak se ani ní zlobit nemůžu. Jen to nechápu, přes den je absolutně vychechtaný spokojený miminko a po půlnoci jí začně bolet bříško 😖 ☹

mirusch
30. jan 2010

Blondy no aspon ze ty si tu, uz som zacala chytat strach 😝 No, tak musis asi dospavat cez den 😕 A davas jej fenyklovy caj alebo take nieco?

Som sa bola prejst do obchodu, lenze oni tu kurnik uz vsetok sneh z chodnikov odhadzali (ten nas stale nie je ok, ten sused je proste lenivy). Ale aj tak sa mi nejako podarilo poskakat po zavejoch, musim sa prezliect 😅 a ideme do restiky.

meleri
30. jan 2010

Mirusch,

jo máš pravdu! já si myslím že v tom vztahu kamarád kamarádka lidi respektují partnera a tak, ale častokrát si v duchu říkají líbí se mi...já to tak měla s kamarádem, vyříkali jsme si to a byl klid, ted je ženatý, ale třeba jeho žena mě nesnáší a to jsme byli dřiv všichni tři velcí kamarádi.. 😒
s tou čínankou šlo o to že se měli spolu učit a pak by tam spal, ale prostě mi to nesedělo. sem ráda že mi to nadruhou stranu řekl, mohl to klidně zatajit, i když by se asi nic nestalo, tak ocenuju že byl upřímný..

jo nic moc dneska jsme snědli nějaké ty čínské rolky a je mi pěkně blbě...🙂

jinak to je super že tam máte sníh! to se divím že až ted! dyt co se dělo v tom Frankfurtu! tam bylo sněhu! asi jste už blíž k moři ? teta bydlí v Hamburgu a tam prý nesněží nikdy prý je tam nejhorší počasí z celého německa.

tak vám to přeju užijte si pořádnou zimu! tady už je konec, dokonce už tu začlo něco kvést.. 😒 takže sníh byl jenom týden.

Blondýnko

možná má jako hodně miminek přehozený režim, často se to stává, ale po šestinedělí by se to mělo spravit, vytvoří si večerní rituál, a pochopí že je noc..🙂 já si furt myslím že se tymiminka bojí tmy, ať si říká kdo chce co chce, že špatně vidí atd, tak si myslím že tu noc snášejí hůře..tak držím palce at je líp!

mirusch
31. jan 2010

Meleri, my sme hned pri Frankfurte. Mali sme tu sneh, to ano, aj sa drzal, lebo dlho mrzlo, ale vcera nasnezilo uplne krasne a za hodinu 10 cm! Ono celkovo u nas snezi normalne tak 2-3x za zimu a aj sa to hned roztopi, tato zima je fakt vynimocna a ja sa tesim ako male decko. Ale nejake ohromne zaveje sme tu este nemali. Nuz, sme tu na nizine, co aj cakam, ze.
Ale to, co tu mame teraz by stacilo na to, aby uplne ochromilo Anglicko. Tam nemaju ziaden system posypania ciest, ci odhrnania, kedze sneh tam nemaju, tak proste 5 cm uz sposobuje ochromenie dopravy 😀 🙄

Myslis, ze sa boja miminka tmy? No ved v bruchu tiez mali tmu... Ktovie. Keby sme si to tak pamatali, nie?

Uz ti dobre? Teda myslim, ci ti uz tie cinske rolky stravilo? 😕 Nuz, ja sa celkovo vyhybam cinskemu jedlu, hlavne kvoli Glutamatu, z toho mam okamzite migrenu. A ked rolky, tak si ich robim sama - jarne - tie su fakt mnam. Aj ked vela tuku, kedze sa vyprazaju, mozno z toho ti bolo zle.

ivanajelinek
31. jan 2010

Ahojte, tak ako vikendujete? Ja idem o 16.00 do prace, tak sa ohromne tesim.Ale zajtra a v utorok mam volno, tak sa tesim...Tu tiez vcera snezilo, a ked som isla vecer z roboty, tak uz to vsetko zamrzlo, cesty boli jak klzisko...No hroza...

Inak co je s Lubkou, uz sa tu neukazala celu vecnost...Dufam, ze je vsetko v poriadku...

Schnucki a tebe je ako? Byva ti zle? Mne este nie.. 😉

Emily, no co? Ako dopadli tehu testiky???

Mirus, ty si ina kucharka...cinske rolky..no teda... 😝

Meleri a ty si kde vo Francuzsku?