Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
18. feb 2010

ivana, v pohodě, ono to občas blbne 😝 😀

janulka, no a nebo budete ta vyjímka potvrzující pravidlo 😵
K té puberetě, možná už dřív. Synovec je v pubertě už teď a to mu ještě není ani 10. Občas je fakt na zabití 😀

janulka04
18. feb 2010

no, aj toho sa bojim, lebo teraz deti velmi rychlo dospievaju...
ale tak moje su sice male, ale tak co to o sexualite napriklad vedia, samozrejme, ze primerane k veku...
napriklad minule som ich prichytila, ako si debatili, ze maminka uz nema dole krvicku, lebo ma v brusku babatko, ale ked uz nebude mat babatko v brusku, zase bude mat krvicku...
...oni mi totizto obcas vlezli na WC alebo do sprchy...ale ved sme vsetky baby...
😉
a podla mna radsej takto, nez nejako vulgarne a nechutne v skolke..kedze niektore deti maju take vedomosti v skolke, ze clovek "zira" 😕

schnucki
18. feb 2010

ahojik holky,

ja jsem taky skorpion a jako mala jsem byla hodna, sobestacna ... no a pak prisla puberta 😀 ... ale ja se chytla blbe party, tak to asi tim 😀 ....

ivus me se takhle po ranu nikdy nechce vstavat, ale mrne da jasne najevo ze chce jist 😝 ... pritel se casto usmiva kdyz tu jeste se zalepenyma ocima sedim v obyvaku a jim 😀 .... ja si bud dam jablko nebo pulku bananu, ale dneska jsem si namazala chleba ... jinak chci zkusit susenky, abych nemusela z postele ....
uz mas taky vecer hlad?

blondy neboj, nejses jedina exotka 😀 ... me to prijde prehnany uz ted neco kupovat, jak vcera rekl doktor, vzdycky se muze neco stat ....

jani to mas pravdu, radeji tak, roztomile, nez sproste 🙂

janulka04
18. feb 2010

schnucki...ved praveze to...rodic to vypiple a staci zly kolektiv a vsetko je v pr....
toho sa bojim, ze zla partia moze vela pokazit 😒
lebo ony su teraz naozaj mega mega dobre, akoze hnevaju..ale aspon viem, ze su zdrave a ze ich mam 😉

schnucki
18. feb 2010

ja myslim ze toho se obava asi kazdy rodic ... ja jsem ale tvrdohlava po tatovi, takze ja si musela prijit sama na to, ze ty lidi nejsou dobry ... sice mi to trvalo, ale prisla jsem si na to 🙂
takove to male zlobeni k tomu patri 😀

ivanajelinek
18. feb 2010

No Schnucki, tiez sa obcas v noci zobudim ze mam hlad. Ale ja mam susienky pri posteli, tak vzdy dam jednu-dve a zasa zaspim 😉 Inak dnes ma akosi divne pobolieva brucho, take krce..Myslite ze to moze byt tym, ze normalne by som dnes mala dostat mrchu?

schnucki
18. feb 2010

ivus to muze byt mozna i tim, ale spis si myslim ze je to jak se bricho a maternica roztahuje, tak mi to vcera vysvetlil i doktor 🙂 .... ja to s tema susenkama taky zkusim, pokud mu budou stacit 😀 ....
boli te to moc?

ivanajelinek
18. feb 2010

Ani nie, to len sem-tam pride ako keby taky krc...Ale mozno je to este aj z toho vcerajsieho crevneho virusu...Kdo vie...Boze ja uz sa neviem dockat pondelku..Sa mi to hrozne vlecie...Kedy mas teraz zasa termin u dr.?Kedy sa ma vlatne potom kontaktovat hebame?

janulka04
18. feb 2010

ja si myslim ivus, ze to je tym roztahovanim sa maternice, ja som to tak tiez pocitovala, ako krce... 😒

blondynka400
18. feb 2010

janulka, tak ono když se to dozvídají takhle pomalu nenásilně, myslím že je to ok. Máš pravdu, že ze školky a školy přinesou hrozné věci, ale řekla bych že kluci jsou v tomhle toršku horší. A na netu si taky najdou vše...

schnucki, tak ty jsi byla taková rebelka jo? to mne měli všichni za tu hodnou, přitom jsem dělala spoustu věcí, jenže o tom nikdo nevěděl a na první pohled jsem vypadala jako hodná holčička 😀 i když nikdy v 15 jsem měla vlasy obarvené na černo, hodně výrazně naláčená, ovešená stříbrem, krátkou koženou sukni, průsvotný vršek, takže kozy ven a vysoké boty na briketách, co se tehdy nosili. Takže jsem vypadala. No rozhodně ne jako hodná holčička 😀

janulka04
18. feb 2010

blondy 😀 😀 😀 😀
a s tym netom mas pravdu, preto ja ani malym ziadne hry na PC nepovolujem...i ked aj televizor je toho plny... 😒

blondynka400
18. feb 2010

janulka, stejně je neuchráníš... Podle mne zas "cenzurované" hry a net do určité míry děti v dnešní době potřebují, aby nebyli úplně out 🙂
Televize je možná ještě mnohem horší, když vidíš, co třeba odpo dávají za pořady, samé střílečky a pod. 😝

janulka04
18. feb 2010

blondy...nastastie moje male su asi uplne out, lebo od rana do noci len kreslia...
to nepocujem, iba ze: MMami, co mam nakreslit?
😀

blondynka400
18. feb 2010

janulka, a chodí do školky? To mi nějak uniklo, jestli ano nebo ne...
Tak třeba je to v německu jiné než v čechách 😀
Tak ty máš doma takové výtvarnice jo? 😎

emily327
18. feb 2010

kleo, neboj mozno to pride skor ako sa nazdas 😉 Este to moja vydrz cmuk

Ivana, som rada,ze je ti uz lepsie. Ale mala by si sa viac setrit moja hlavne v praci,ziadne 16-tky ☹ Drz sa. Ja mam pri posteli piskoty a sem tam si dobnem ked sa v noci zobudim, ale som leniva vstat a ist si urobit chleba, alebo mam banan uz ked idem spat nachystany, len dnes som pocas jedenia babanu zaspala 😀 A brusko je ok aj ja mam krce moja. Niekedy ma chyti tak silny,ze ma az pot obleje. Ale to je asi normalne aspon vsetci to tak tvrdia. Tak verim tomu, musim pockat na prvy UTZ a potom bude hadam kludnejsia.

katka, nadej umiera posledna cmuk skus si zajtra rano urobit testik, verim,ze budu // 😉

meleri, neboj ak si zvladla jedno, zvlasnes aj dve 😉

schnucki
18. feb 2010

blondy 😀 ... jojo, nasi ze me chvilema nemohli 😀 ... teeeda, ale ono se to tenkrat nosilo ...

ivus ja si taky myslim ze je to ta maternice, i u emily, jak se to roztahuje .... jinak ja mam 3.3. termin na NT, doktor ma pristi tyden dovolenou ... dej v pondeli vedet jak jste dopadli 🙂

jani aspon ze jsou holky hodny 🙂 .... ja taky myslim ze televize je kolikrat horsi, tady muzes na pocitaci ruzne veci zablokovat, i internetove stranky dat pod heslo aby se na ne deti nedostali, dokonce tu maj pocitace pro deti 🙂

emily a ty mas kdy ten termin? 27.2.?

ja dneska malem murela po ceste z nakupu, jeste ted mi je zle 😝 ... mame pujceny auto co sebou strasne mlati, zitra by meli nase opravit tak se tesim, uz z tohole nemuzu ....

emily327
18. feb 2010

schnucki, myslis kedy mam termin na prvy UTZ?? Ak ano, tak to az 22.3. .....

janulka04
18. feb 2010

no, konecne uz od marca idu, blondy, cakali sme na miesto, tak preto az teraz...inac, aj ked chodili, tak oni iba kreslenie...
a sikovne teda su, hlavne Laura, ta vyhrala dokonca vytvarnu sutaz u nich v skolke a to mala len tri roky a porazila aj velkacov 😀

schnucki
18. feb 2010

az v breznu? ... ti by ti teoreticky mohli rovnou udelat ten NT ...
ja myslela ze ted nekdy 😅

schnucki
18. feb 2010

tyjo, koukam maj holky nadani 😵 ... ale je dobre ze maj neco co je bavi 🙂

blondynka400
18. feb 2010

schnuki, jak vypadá auto, které sebou horzně mlátí? 😀

janulka, tak to budeš mít trošku klid, viď 🙂
Tak viodíš, jaký talent jsi zplodila. Já na kreslení nikdy moc nebyla... Hold každý jsme na něco jiného 😎

emily327
18. feb 2010

schnucki, no teoreticky mohli, ale tam kam idem to je irska nemocnica a tu sa NT screening nerobi ☹ Takze musim ist na prve sono do nemocnice statnej povinne a aj na krv a na NT sa mozem objednat ale do sukromnej polskej ☹ Je to velmi komplikovane a preto sa nemozem objednat skor v sukromnej klinike pokial nebudem mat prve sono. Ale to mam az v 12tt. Tak dufam,ze ak tam zavolam tak mi povedia,ze uz nemaju volne a mam smolu ☹ Ale asi je to preto,ze ak babatko je mensie ako ja mam v pase ze som v 8tt tak sa to posunie. Fakt neviem preco musim mat prve sono az potom mozem prist do tej kliniky, ona mi to ta baba na recepcii aj vysvetlovala ale kedze polka hovoriaca po anglcky ma divnu anglictinu, tak som jej moc nerozumela ☹

emily327
18. feb 2010

janulka, su to sikovnice, musis mat z nich radost 😉 Treba taketo nadanie podchytit kym su malinke a potom to rozvijat 😉

blondy ahoj holka, ako sa mame? Co malinka? Uz je vsetko ok?

schnucki
18. feb 2010

blondy Smart 😝 ... je to auto od pritelova sefa, jelikoz musi nejak jezdit do prace, vim ze mam bejt rada ze nam to vubec pujci, ale to tak sebou hazi az hruza .....

emily ja to tam vubec nechapu, to nt mereni je podle me dulezity a kdyz nedostanes driv termin ... no fakt bez komentare .... ale treba bude mimco jako u nas o tyden mensi a v pohode to stihnete 🙂 ... nenechej se tam odbyt 😉

janulka04
18. feb 2010

hej, emily..uz je postarane, jedna ide na vytvarnu a jedna na hudobnu..su to take kruzky po skolke, po vyucovani... 😉

emily327
18. feb 2010

schnucki, ved to musim ci chcem alebo nie cakat na prve sono. Potom sa mozem objednat na NT. Ach jaj dufam,ze to vsetko dobre dopadne a ze to vcas stihneme zrealizovat. Rada by som tento NT absolovala. Pre pokoj v dusi.

janulka, to je fajn lepsie ako keby mali cumiet do TV alebo PC 😉 Sikovne, len nech sa im dari. A ty sa mas ako?

janulka04
18. feb 2010

ja momentalne zravo..dnes, som upiekla Honzovy buchty s tvarohom a zozrala som uz dve rady 😝 😀

emily327
18. feb 2010

mnam mnam hned by som si dala. mam neskutocnu chut na mak, aj som sa vcera chcela do toho pustit,ze upeciem makovy zavin ale nejako som nenabrala silu. Ale dnes by som mohla nieco urobit.

blondynka400
18. feb 2010

schnucki, tak to už chápu. Ale spíš nechápu, jak si to někdo může koupit, mi ti přijde šílený a to jsem v tom nikdy ani neseděla. V IT jich jezdí spousty, a všichni s tim jezdí jako kreténi 😝 😀. Takže od té doby k tomu mám averzi ještě větší, než jsem měla předtím 😝 😀

emily, tedy to máš nějaké komplikované... 😖
Já se mám docela dobře a malá teroristka taky, torvna spinká. V noci byla úplně super, opět jen na jednu zastávku, s tím že tu první část spaal 6 hodin, což je bomba a mohlo by jí to vydržet. Za to přes den se zas ukázala, dopo v pohodě, ale odpo se zas přetáhla a byla značně protivná, že u jsem zas nevěděla co s ní... Ale nakonec jsme jí nějak uspala 😅

blondynka400
18. feb 2010

janulka, to mě tak napadá v německu je tvaroh? Ale oni mají tu kuchyni přeci jenom dost podobnou té naší...
Já mám právě tvaroh hrozně ráda, ale v IT není, ani třeba zakysaná smetana,kterou mám taky hrozně ráda... 😖