Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
5. mar 2010

Ahoj Emily!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😉

kkatka78
5. mar 2010

Ahojte Babiky, hlasim sa...ze zijem,pomaly vas citam a snazilkujem (e) 😀
Drzte sa...vsetky a fazulky tiez 🙂

blondynka400
5. mar 2010

schnucki, jojo, taky to máme dole hodně otevřené. nejdůležitější je velký obývak, tam stejně trávíš většinu času. Už máme hotový projekt a vypadá to hezky 😵 . Tak snad to tentokrát na potřetí klapne 😝 😀

janulka, takže holčička potvrzena? Tomá tatík radost ne? tpo bude pořádný babinec 😀

meleri
5. mar 2010

zdravím všecky holky, snad je po ránu dobře...
dneska je tu nádherně, ale taková kosa! chtěla jsem jít zase do lesa ale nevím jestli tam nebude moc foukat.

jinak Schnucki,

dneska se mi o tobě zdál sen, je to zvláštní, vlastně ani nevím jak vypadáš ale v tom snu sem byla u tebe doma, ty si měla břicho (což asi ještě zdaleko není pravda) a dokonce tam byli tvůj snoubenec.. 😅 fakt legrační sen..tak sem ti to chtěla jenom napsat, že tě to možná rozesměje..

meleri
5. mar 2010

Janulko, gratuluju! holčička to je krása!

schnucki
5. mar 2010

ahojik holky,

jani gratuluju k holcicce 😵 ... teda takovej babinec, chudak tatka 😀

meleri no nepovydej, tak to je zajimavy ze se ti o me zdalo, zasmala jsem se 😀 .... brisko uz kouka, ale nejak ohromny neni, myslim ale ze poroste, kdyz tak koukam jak mrne roste 😀

blondy uz treti?? ... presne tak, obyvak musi byt velkej, hlavne prostor i na hrani a tak, v tom bytecku kde jsme se mi to pomalu zda male 😅

finfrle zadne stresy 😉 ja na zacatku taky usinala odpoledne, ted nemuzu spat pred pulnoci, takze dospavam dopoledne, ja jak se vzbudim, tak mi trva tak hodku nez zas zaspim 😝 .... ja myslim ze v 5mesici by nemel byt problem letet, ale kazdopadne je dobre to probrat s doktorem, ja jsem s nim mluvila i ted o ceste k nasim, je to jistejsi .... jinak si myslim ze pokud se ti u vas dostane stejne pece jako v cechach, tak zbytecne moc nelitej a nezpusobuj si ten stress .... me nejak uniklo, kam ze se to stehujete??

ahoj katko, jen snazilkujte, at se k nam brzo pridas .... grafiky delas?? ... a jinak je u vas vse v poho??

ja cekam na ty moje tehu kalhoty a nic, nejak si davaj na cas, v pondeli vecev jsem je objednala a nic 😠

janulka04
5. mar 2010

babulky, dakujem....
potvrdene a dokonca tak sa nam vystavila, ze to nit pochyb, lebo ked sa doki priblizil k tej cikule, doslova ju pricapla na stenu brucha a nohy nasiroko od seba...sme sa zasmiali 😀

blondy, praveze, ja neviem, co to mam za chlapa..ale on chcel dievca...vies, aky isiel namysleny von z UZV? a ze hahaha...na mna a dlhy nos...ale mne to je jedno, ved mi mu to vtratime...som mu pohrozila, ze pockaj, ked dostanemem vsetke styri menzes v jednom tyzdni 😝 😀

meleri
5. mar 2010

Schnucki,

asi ten sen byl náhled do budoucna, jak břicho bude! 😅 😀

Finfrle,

5 měsíc je celkem fajn, člověka už přejde nevolnost a břicho skoro žádné není takže ti nic nepřekáží...ale důležitý je ten ultrazvuk v 21-23 tt. asi bych to zařídila tak abych byla na něj u svého doktora.

Janulko,

to je hezké! nám dycky zdrhal, jak mohl...

ty jsi chtěla asi kluka? no co se dá dělat..ale zas na holkách je super to oblíkání...jako šatičky botičky atd...ale nadruhou stranu bych byla celkem bezradná jak přebalit plínu...s lulinkem to jde líp.. 😅

holky tak asi půjdem do dvou embryjí..taky tomu chci dát co nejvíc šance aby to vyšlo páč jestli to vyjde ted tak už na to nikdy nepůjdu.. 😵 (asi chápete že není o co stát)

kkatka78
5. mar 2010

Schnucki, hej grafiky robim, BT meriam...mali sme trosinku krizovy stav,ale vsetko je v poho...tak snazilkujeme 😀

finfrle
5. mar 2010

ahoj kopretinky moje!
Mela jsem uzasny den a ted uz sedim na gauci a skoro usinam hihi ale dneska to zvladnu a neco doma udelam....zacinam se cim dal privracet k nazoru kaslat na to a nikam neletet a autoskolu nechat na ten cca 5 mesic tehu....to si rikam,i rodina me uvidi a ne jak pokazde 🙂 no jeste se domluvim s manzou
Dnes jsme dali vypoved z bytu kdy bydlime 5 let a ze tu mame kramu jeje a zitra jedeme domluvit podrobnosti s novym domeckem....stehujeme se kousek od mestecka kde ziju cca 10min jizdy autem 🙂 a budeme mit zahradku 🙂

emily327
6. mar 2010

ahojte, tak mne vcera bolo dost zle, zase zaludok strajkoval tak sme sa vecer nabehali, ale pokec s misou nebol, hoci som od toho nemala daleko. Ale uz netrpezlivo odratavame dni do prveho UTZ, uz sa fakt nevieme dockat. Brusko rastie a prsia bolia tak,ze v noci mi nedaju dobre sa vyspat ☹ Stale nieco, ale zase sa nemozem stazovat, myslim si,ze moje tehu je celkom ok a v porovnani s Kleo, to mam na ruziach ustlane 😀
Este dnes do prace a potom mam nedelu a pondelok volno, uz sa ho neviem dockat, lebo krize bolia statocne a to este nemam ani velke brusko a uz ledva chodim ☹
A co vy zienky mate v plane na vikend?

Janka, super,ze to bude dievcatko, tvoj muzik by si mohol pokecat s mojim tatkom, ten ma 3 dcery ale nevymenil by nas za nic na svete 😀 Tak hlavne nech ste zdrave 😉

Katka, drzim velmi velmi palce cmuk cmuk

finfrle, cau kote 😉

meleri, velmi velmi drzim palce aby sa jedno z embrii uchytilo cmuk a uz mas termin?

schnucki, ako moja? Uz papkas za dvoch? 😉

Ozaj neviete co je s Lubkou, posledne spravy od nej neboli velmi pozitivne, tak na nu musim chuda mysliet, ci je ok. Dufam,ze je jej lepsie.

Blondy, tak ako si mala zvyka na IT? Urcite tam mate prijemne teplucko,ze? Tu je stale kosa, uz ma to dobre deprimuje fnuk Dufam,ze aspon Velka Noc bude ako na jar, lebo taku dlhu a tuhu zimu si ani Iri nepamataju. ☹

finfrle
6. mar 2010

Ahoj Emi no ja ja jsem vcera odpadla asi jako kazdy den 😀 Dnes jsem usinala za pochodu v praci 😀 jsem unavena jako bych byla Sipkova Ruzenka 😅
Musim si dat ted sprchu umyt vlasky a zkulturnit se na nasledujici dva dny volna a za hodku jedeme domluvit vsechno s novym pronajimatelem ohledne domecku 🙂 asi mu tam pri tom usnu,snad me nechaji schrupnout 😀
Emi mozna vecer se tu sejdem ju papa holky 🙂

ivanajelinek
6. mar 2010

Ahojte kocky, ja sa hlasim...Mame sa dobre, ale nemame ani nic nove...Som hrozne unavena v poslednej dobe, da sa mi zaspat aj postojacky v praci...

Ahoj Emily ani ja sa neviem dockat dalsieho UTZ...Este mame 2 tyzdne, ze...

Inak ako vikendujete vsetky...

emily327
6. mar 2010

finfrle, ja zase nie som ze velmi unavena skor na vecer, ale pocas dna to v pohode zvladam. Len ten zaludok ma fakt dost hneva, vecer mam pocit,ze mam v nom balvan ☹ Ale inak sa da.

Ivanajelinek, ahoj moja ano este 2 tyzdne, ale ide to rychlo, tak sa velmi tesime. Aj teba tak bolia prsia? Mna strasne :-/ Ja som prave prisla z prace a mam pred sebou 2 dni volna, tak sa velmi tesim, potrebujem si oddychnut lebo moje krize a bedrvoy klb mi vypovedaju sluzby ☹ A to som len na zaciatku tehu, tak som zvedava ako to cele zvladnem fnuk Dufam,ze to nebude tak zle,ze budem iba lezat. Ale hadam to az tak zle nebude.

finfrle
7. mar 2010

Ahoj slunicka 🙂
Dnes jsem se vzbudila uz pred sestou a s manzou jsme si povidali pres hodku a pak mi zase usnul 🙂
Mame domecek!!!!!
Ted toho bude moc cele to stehovani a tak asi jeste tyden me tu uvidite a pak nebudu mit internet.Pry ho znovu zapoji do cca 40 dnu coz je strasne moc ale snad se zadari a bude drive.Urco vam napisu jak to bude mozne a snad i od kamaradu abych vam dala vedet jak se se spendlikem mame nebo za me napise Emilka 🙂 Vid Emi ze jo 😀
V pondeli nas ceka poradna a pak za 14dni nas ceka navsteva pana doktora a uz jen cekame na dopis kdy se dostavit do nemocnice na ultrazvuk(do 12tt) a hned potom jit na NT test do Dublinu abychom vedeli,ze je vse ok....Let do CR jsem zrusila a poletim az v cervnu to bude paty mesic a uz to nebude tak stresujici a zkusim autoskolu
Tak to je muj predbezny plan dobudoucna 🙂

finfrle
7. mar 2010

Moc jsem vam nenapsala jak to bude s novym domeckem ....
Ma dve loznice s vestavenyma skrinema,dve koupelny(prvni je u ledne loznice a ma sprchovy kout,umyvadlo a zachod,druha je na chodbe a ma velike okno do zahrady/zamlzene/ ohromna vana,umyvadlo,zachod,je cela svetla takze moc krasna a nova),jedna loznice je do ulice(tiche)druha na zahradku),obyvak ma kozenou dvojku a kreslo a Krb jupi manzilek je nadseny a krasny obraz nad krbem,je propojeny s kuchyni ale jsou tam i krasne dvere,ze se to da zavrit,No a ma kuchyn ma krasny jidelni stul pro sest lidi,linka je klasika drevena,mame pracku a veeeeelikou lednici s mrazakem(za ten jsem obzvlas rada) a susicku nechci tak nam ji pry vymeni za mycku na nadobi klasika- mikrovlnka,sporak....
Zahradku pry jeste srovna at je pekne rovna a kyticky si tam muzu bezproblemu vysavit i pred dum(travnik se tam tahne kolem celeho domu)jen vlaste je to takovy dvojdomek,tak stredovou zed mame spolecnou se sousedama ale to neva joooo a i sekacku na travu nam doda No zuzo....
Vypada to na seriozniho pana tak uvidime.
A uplne jsem zapomnela kuchyn ma velke okno a soupacky na zahradku Uf to jsem se rozepsala pak urco dodam fota
Jsem nadsena tak se chci o to s vami podelit 🙂

schnucki
7. mar 2010

ahojik holky,

jani tak ta vase holka se takhle ukazuje ... to musela bejt sranda 😀 ... ja uz se na to tak tesim, az bude male vetsi 😵

meleri drzim vam moc palecky, aby vse bylo ok 😵

emily jak je dneska, je ti lip?? ... ty prsa jsou normal, taky me dost zlobily, ale ted jsem si nasla polohy na spani a je to v poho 😀 ... mas dobre ze ti je pres den fajn, vecer se natahni a odpocivej 🙂

finfrle s tim letem az v cervnu to neni spatny napad, budete vedet ze je vse ok ... chces delat autoskolu v cechach? ... gratulace k domecku!! ... vypada to ze domecek je super, urco se bude paradne bydlet 😀

ahoj ivus, jak se mas??

jinak me bylo vcera zas neobvykle zle, tak jsem skoro celej den nic nedelala, dneska je to lepsi, ale male tam asi vyvadi kousky, furt brisko citim ... ale chytaj me zranicove nalady, furt bych do te pusy neco cpala, ale bojim se ze neco splaskam a bude mi zle, tak se snazim ne tak splaskovat veci 😀

emily327
7. mar 2010

finfrle, jasne moja,ze podam info za teba ak bude treba 😉 My budeme urcite v kontakte aj bez netu.
Aj ja ti tu takto oficialne chcem zagratulovat k domceku 🙂 Je fakt super a verim,ze v nom budete velmi stastni cmuk. Prajem, aby stahovanie dopadlo co najlepsie a aby to pre teba nebolo moc stresujuce 😉 Opatruj vas a manzel nech na vas dava pozor, co viem,ze dava.

Schnucki,dakujem moja je mi lepsie, tie veceri ma fakt velm unavuju. Fakt ta tazoba na zaludku,je neznesitelna. Dufam,ze to coskoro pominie. Uz odratavame, o 2 tyzdne ideme na prvy UTZ, tak sa fakt nevieme dockat. Ja verim,ze je fazulka v maternici a ze je velka podla vypoctov od posledej MS.
Ty si najdi moja co ti robi dobre na brusko a papaj to.Casom prides na to, co ti nerobi dobre a tomu sa treba vyhybat a bude vsetko fajn. Aj ja sa to snazim ale nejako sa mi to nedari ☹ Ale budem ti drzat palce cmuk Ozaj moja a ty nepracujes? A co pripravy na svadbu? Kedy to idete do Ciech?

Dnes je tu prekrasne, hodila som si pizzu do truby, pockam kym sa upecie a vybehnem von, hoci sama ale idem. Kaslem na to. bola by skoda, aby sme boli zatvoreni doma, ked je vonku tak krasne. Upiekla som drahemu dnes k meninkam babovku, ale uplne som na tie jeho meniny zabudla, tak vybehnem mu este nieco kupit a vecer ho prekvapim a mozno aj zajdeme s fazulkou mu dat do prace pusku. A co vase plany na dnes?

meleri
7. mar 2010

holky,

to je jak na potvoru už jsem měla menstruovat a furt nic! 😠 ☹ tak nevím kdy na ten KET půjdu! s takovou...snažím se nemyslet na ty mencky...

emily327
7. mar 2010

meleri, neboj pridu. Skus citron 😀 mne pmohol pri poslednej MS, vyvolat ju 😀 Ale nezarucujem,ze to bude fungovat. Ale uskodit neuskodi 😀 Drzim palce, nech co najskor pridu cmuk hoci v tejto teme sa skor drzi palce, aby neprisla.

schnucki
7. mar 2010

emily ja mam chut na vsechno, nikdy nevim co chci jist, ale posledni dobe ulitavam na chlebu s maslem a medem 😀 ... ja nepracuju, ale studuju, takze si dam par semestru pauzu a pak se pokusim to dodelat 😝
ja mam takovy tezko v brisku kdyz se lehce prejim, kupuju si tu neco jako bananovy mliko, to my rozpracuje zaludek a je mi pak lip .. ale casto to nastesti nemivam ... verim ze odpocitavate, je to fakt zazitek, utz, nejlepsi je videt jak male roste, je to proste nepopsatelne 😵 ....

meleri urcite prijde, myslim na tebe 🙂

finfrle
7. mar 2010

meleri co ja vim teple cervene vino pomaha k privolani MS a citron ji zmirnuje!

meleri
7. mar 2010

finfrle,

sakryš já citron dost konzumuju! (kvůli vit. C)..víno tady nějaké je...a studené?

ivanajelinek
7. mar 2010

Ahoj Schnucki, mam sa dobre...Dneska som sa vymotala az o 14.00 z postele...Som rychlo navarila obed, manzel isiel na zapas a ja som doma sama...Vonku tiez svieti slniecko, ale je hrozna zima...Tiez som rozmyslala ze ci sa pojdem trosku prejst, ale sa mi hrozne nechce...Ja by som len spala a lezala a nic nerobila..Ta unava je u mna hrozna.Vy ste tiez tak hrozne unavene kocky?

No Emili prsia ma bolia tiez, ale nevadi..Aspon trosku narastu 😀 Ja ma tiez teraz 3 dni volno, tak sa tesim...Dneska mam v plane nieco pozehlit, ale kedze ja tak hrozne neznasam zehlenie, tak neviem ci z toho nieco bude...Ale musim, uz mam toho hrozne moc...

Mirusch ako dovolenkujes?

A neviete ako je Lubke? Nepoculi ste o nej nieco?

schnucki
7. mar 2010

ja teda o tom citronu a vinu nikdy neslysela ....

meleri cervene se pije teple, bile se pije studene ...

schnucki
7. mar 2010

ivus koukam trhas mi rekordy, ja normalne vylejzam o 11h 😀 ... nevim jak to udelam v patek, to pojedem k nasim a chceme vyjet uz rano, tak nevim jak vylezu 😝

jinak ta unava je normalni, je to pro telo zmena, se kterou se musi nejak srovnat, takze kdyz se ti chce spat jednodusse si zdrimni 🙂

ja doufam ze je s lubi vsechno v poradku ....

ivanajelinek
7. mar 2010

No ale to len dneska...tak neskoro. 🙂
Takze v piatok idete do ciech? A ty si este rodicom nic nepovedala?A na ako dlho idete domov?

lubinka9
7. mar 2010

ahojte,
ja zijem len nejak nieje moc casu 😅

horucky su prec, citim sa ovela lepsie a vyzera, ze aj s mliekom sa to zlepsuje. Sem tam maleho aj prilozim aby som telo oblbla kedze stale odsavam ale mrnavy je hrozne agresivny a posledne ked mal bradavku v ustach tak trhol hlavickou, ze som myslela, ze mu zostala v ustach 😖
Stale dokrmujem umelym kedze len mliekom by som ho nezasytila ale som rada, ze aspon nejake je. No a snad to bude len lepsie, keby som aj mala len odsavat stale lepsie flaskovat materskym ako umelym 😉
Myslim, ze som to zachranila tym, ze som neprestala odsavat ani pocas horucok a zimnice.

inak je mrnus zlaty, sem tam pospi aj 5-6 hodin, inokedy je to horsie. Kupanie ma rad, aj nakladanie do plienok 😝. Uz sa nam aj usmieva, sem tam vyda aj iny zvuk ako plac. No a tie jeho ksichtiky..

Buduci vikend pridu na navstevu nasi, som docela zvedava ako to tu zvladneme.

dufam, ze sa mate fajn, malinky sa uz prehadzuje, cochvila bude pytat.
tak ahojte 😉

emily327
7. mar 2010

ahojte, tak som sa vratila z prechadzky vonku, je neskutocne super, hoci ked zafuci, tak je este dobra kosa, ale slniecko mi dodalo dnes hrozne vela energie. Darcek mam kupeny a boli sme s fazulkou dat tatinovi este pusku v praci, potesil sa. Vratili sme sa domov a dostali sme chut nafotit si brusko.Tak ho idem supnut do albumu, aby ste videli ako rastieme.

finfrle, ja ked som v decembri chcela dostat MS, tak som pila aj teple vino a do toho som jedla vela citronov.O tom citrone som pocula aj ja ale z mladi si pamatam,ze som nechcela dostat MS lebo sme vecer mali ist na disku tak som do seba vtlacila asi 3 citrony a do hodky som dostala MS 😀 Tak preto viem,ze na ma citron zabera. Ale mozno je to individualne. Ale ani citron ani vinko ( s mierou) neuskodi 😉

Ivanajelinek, ja uz poslednou dobou taka unavena nie som. vcera ma dost boleli krize a bedrovy klb ale dnes som vstala o 10:00 a hned som upiekla babovku, ked drahy odisiel do prace, tak som upratala cely byt a som ako keby som bola napojena na 220 😀 ani sama neviem odkial mam tolko energie. Ale na vecer, byvam unavena to je pravda. Ja dnes este musim oprat a to bude vsetko co mam v plane. BUdeme uz s fazulkou iba oddychovat a cakat na nasho milacika, kedy sa nam vrati domov.

schnucki, varene vinko by sa malo na privolanie MS, skor si myslim,ze ten alkohol a teplo vyvolaju MS ako to, ci je cervene alebo biele 😀

Lubi tu uz fakt dlho nebola, mam o nu strach ci je vsetko ok ☹

ivanajelinek
7. mar 2010

Ahoj Lubi, tak som rada ze je uz zasa vsetko v poriadku...To ti verim, ze teraz nemas cas,ale to nevadi...Hlavne ze sem tam napises, ze je vsetko okay... 😉 Majte sa krasne.. 😎