Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
12. mar 2010

emily, to je v pohodě. Je to tím, jak se ti zvětšuje objem krve sliznice jsou více prokrvené 😉

schnucki, hezkou cestu 😵

meleri
12. mar 2010

Finfrle,
jsem ráda že je ti líp! ono už bude určitě jenom líp a líp! 🙂

Emily,

a jak ty? co práce, zvládáš to?

Blondy,

dík..nakonec zabrala majoránka..poradila mi to Mirusch, fakt nekecám, do tří hodin se mencky rozjely.

a jak je v Itálii? asi teplíčko, celkem závidím, my tady furt mrznem, z hor tu fouká ledárna.. ☹ ale dneska už všechno peču a jdu se konečně provětrat do lesa.

blondynka400
12. mar 2010

meleri, majoránka 😕 To jsem v životě neviděla, ale hlavní je, že to funguje 😀
Dneska je bmoc hezky a svítí sluníčko ale třeba včera bxxyla poměrně velká bouřka s kroupama,takže nic moc 😝

meleri
12. mar 2010

blondy,

já tež ne, jak píšu poradila mi to Mirusch, že to zaručeně zabere a zabralo..🙂) já měla za to že je to na bolení v krku..🙂)

a jak moře? kdy se tam vlastně chodíte už koupat? v květnu?

mirusch
12. mar 2010

Ahojte, necitam, stale nestiham, potom napisem podrobne, zajtra cestujeme. No hroza a strach, este sa mi nestalo, ze by bolo pat hodin a ja nepobalena a to o 3 hodiny by sme uz mali ist spat. Ach jo.

Meleri, som rada, ze pomohlo, ja som to tiez iba pocula a mam taky dojem, ze raz som aj vyskusala a pomohlo.
Blondy - to sa proste zaleje susena majoranka horucou vodou, pijes ako caj.

Papa.

finfrle
12. mar 2010

Ahojky dnesek vazne sel 🙂 dobre 🙂
Spendlik byl hodny az do ted 😒 ale neni to zle,zrovna kdyz mam praci s balenim jojo
No jdu se na to pomalu vrhnout.Zitra do prace a pojedu na uklizeni,prosjistotu si vezmu sebou jak deku tak svacinu 🙂

emily327
12. mar 2010

ahojte,
finfrle, som rada,ze ti je lepsie moja cmuk

meleri, tak ako? zabrali babske rady a dostala si MS? Je mi fajn, dokonca ani na vecer mi uz nie je tak zle ako mi byvavalo. Tak hadam uz bude iba dobre 🙂

blondy, dik za info k tomu krvacaniu z nosa, som rada,ze je to v norme 😀 Aj tu sa nam otepluje, tak sa tesim.

Mirusch, tak stastnu cestu moja 😉

Inak dnes som sa dobre chytila so sefkou, je to fakt neskutocna zena, to ako mi zavidi,ze som tehotna, to je neskutocne. Hlada len zamienku na to ako ma zdrbat a nakricat na mna, ale dnes som uz aj ja na nu. Mam toho uz fakt dost. Som stastna,ze vsetko prebieha v tehu ok a ona mi to bude krava jedna takto zhorsovat. Vdaka nej mam dnes bolenie hlavy a boli ma zaludok. Jaj nervy moje, este to musim nejako vydrzat tych par mesiacov a potom dufam,ze uz ju nikdy neuvidim.

finfrle
13. mar 2010

Emilka holka z te sefky si nedelej hlavu,vim,ze je tezke spolupracovat s nekym,kdo dela peklo ale rikej si ...jen jeste chvili a v zivote ji neuvidim....mysli na sve miminko 😉
Dneska mi neni spatne teda az na to,ze mi zacala ryma :-/ ale spendlik je ok
Dnes po praci jdu na novy domecek a budu uklizet at to tam mame pekne 🙂
Preji krasny vikend🙂

meleri
13. mar 2010

Mirusch,

fakt dík! bůhví kdy bych to jinak dostala!

Emily,

jo přišlo to, pár hodin po tom co sem vypila skoro 2 litry té majoránky... 😅

no hlavně že je už líp!

no teda, to snad není pravda! to je kráva..některé ženské jsou fakt hnusné. 😠 zabít málo!! fakt tam ještě musíš chodit? bylo by to fajn kdybys tam už nešla, aspon by byli pěkně v háji a museli shánět narychlo servírku. tak at tě to přejde, ten žaludek.

Finfrle,

taky se opatruj, a moc to nepřeháněj s uklízením....i když v těhotenství se člověk dycky snaží zvelebovat to svoje hnízdo... 🙂

holky pěkný víkend přeju snad máte hodně sluníčka.

emily327
13. mar 2010

dakujem zienky, hadam to tych par mesiacov prezijem bez ujmy na zdravi.

Meleri, super ze MS prisla. A teraz je aky dalsi plan? Uz mas termin? Ci uz mas po?

Finfrle, moja tak ti prajem pekny dnik, hlavne to s tym upratovanim neprezen a davaj na vas pozor 😉

finfrle
13. mar 2010

Zatim nedocitam neni cas a nalada jen pisnu co dnesek 🙂
Krasny vecer tak vam povim holky 13hod v kuse v pracovanim kolotoci. jsem ko
Je osum a pujdu si uz lehnout.
Spendlik me cele dopoledne teda zkousel o sto sest a malem jsem pozvracela zakazniky..... nastesti jsem se udrzela
D domecek je uzasny ale teda spinavy jeje ty skrinky v kuchni uf!No udelala jsem jen pulku kuchyne a lednici s mrazakem a manza jednu koupelnu.No bylo toho hodne...
Snad zitra dodelame kuchyn a zacneme i na dalsich mistnostech.
Jdu haji jsem ko papa snad zitra vecer

emily327
14. mar 2010

dobre ranko, tak to tu nejako poslednou dobou mrzne ☹ Kde su vsetky tehulky a maminky a o snazilkach ani nepisem? Kde ste sa vsetky stratili?

emily327
14. mar 2010

tak som to uriekla,ze mi uz nie je zle ☹ Dnes cely den trpim, mam pocit, ze mam na zaludku balvan. Tak dufam,ze vy sa mate ok.

blondynka400
15. mar 2010

mirusch, tak budu si to pamatoévat. Ale doufám, že to nějakou dobu nebudu potřebovat 😀

meleri, no minulý rok jsem se koupala začátkem května, hodně záleží na počasí, odkdy začně být fakt teplo. Letošek vypadá, že by se mohlo začít brzy... Už včera tam byli naháči co se vyhřívali na lehátku, ale to bych tedy zatím asi nedala 😝 😀

emily, tak jak dnes, už je lépe?

finfrle, ten domeček to jste si proénajali nebo koupili? 😕

schnucki
15. mar 2010

ahojik holky

ja jen na rychlo, nechci sem moc u nasich chodit ....

prekvapeni se nam povedlo, mamka sice podezreni mela, ale tatka vubec, byli strasne moc radi, mamka skoro brecela a uz se tesi az pujdou se segrou na nakupy 😀 ... nelituju toho ze jsem to vydrzela, ten pohled na nase mi za to stal .... jinak mamka hned zhavila telefon 😀 ... a hned to zapili 😀

jinak jsme cestu zvladli v pohode, a uz je mi i lip, brisko sice nekdy jeste zazlobi, ale uz to neni vubec tak hrozny ... tak jsem moc rada ....

jo a od kamaradky jsme dostali denicek naseho miminka .... kraaasne 😵

doufam ze se mate vsechny dobre, mooooc vas vsechny pozdravuju a kdyz se mi to povede ozvu se 🙂

finfrle
15. mar 2010

Krasny den,
mam toho hodne tak se omlouvam za neucast ☹ 😎
Vazne to stehovani nam dava zabrat!Pomalinku to ale dostava tvar.Dnes jedeme na nakupy,potrebudeme nejake veci do domecku 🙂 takze to bude relax alespon trochu 🙂
Preji vsem krasny den papa
Jo spendlik semnou nekdy mava ale nedam se 🙂

meleri
15. mar 2010

Emily,

v úterý jdu na první kontrolu, měla bych vyfasovat předpis na injekce hormonů a budu si je píchat cca 5 dní pak jdu znova na kontrolu a měla by proběhnout ovulace. doufám že to stihnu do toho 31..protože pak mám jet do česka.

Schnucki,

to je moc krásné! tak to je super, mamky to vždycky nějak všecko vycítí co..🙂
a s tím deníčkem to je fakt moc hezká věc.

Fifnrle,

tak hlavně at už to máte za sebou to stěhování a tak, at si už můžeš odpočinout!

holky včera jsme byli po x době konečně na těch horách, bylo tam moc fajn. dneska odpo se zas chystám do lesa a zítra ten dr...moc se netěším na něho on je takový pošuk, ale jinak doufám že vše bude ok.

mirusch
15. mar 2010

Ahojte 😀
Som zase v DE, ale proste no, z hlavy sa mi pari, v sobotu som okrem 10 hodinovej cesty a vstavania o druhej rano stihla aj vecer pracovat. Ledva zijem. Lebo aj vcera-v nedelu som robila. Proste praca, kde clovek musi byt flexibilny.
Teraz este dohanam zameskane, hladam si system a ked ho najdem, tak hadam sa tu objavim castejsie. Ale ani som vam nechybala, vsak? 😝

Prajem cerstvym tehulkam, nech vam nie je zle, Schnucki IP.

Meleri, tak dufam, ze to stihnes. Lebo to by bola skoda napichat sa hormonami a potom to nechat tak, nie? A trufas si ist hned do CR, cerstvo tehotna? 😕 😵 Drzim palce.

emily327
15. mar 2010

Mirusch, vitaj spat. Jasne,ze si na chybala 😉 Tak ak to nebudes mat take hekticke, tak napis viac 😉

Meleri, tak budem velmi drzat palce, aby to vyslo 😉

Schnucki, jej tak to je super, ze sa rodinka tak tesila. Tak uz iba vybavit vsetko potrebne na svadbu a uz len si uzivat tehu 😉 Uzi si este dovolenku doma a oddychuj.

Finfrle, ahoj moja, dufam,ze coskoro vsetko v novom byvani upracete a nakupite co je potrebne a potom si to len budes uzivat 😉 Zase na druhu stranu je dobre,ze aj ked ti je nie moc dobre, tak na to nemas moc cas mysliet, kedze si zamestnana stahovanim.

blondy, dnes je mi lepsie, ale vcera vecer zase som pokecala s misou. Nechapem z coho to je. Ta tazoba ma asi zabije a to ja uz na vecer nejem nejake tazke jedla. Fakt tomu nerozumiem ☹ Dnes mi je zatial dobre, ale som velmi unavena po nociach sa mi neda spat. Tak kazde rano vyzeram ako po flame. A vy sa mate s malinkou ako?

finfrle
15. mar 2010

Zdravim jsme se spendlikem silene unaveni.Je toho na nas vazne az moc.Uz nam chybi prestehovat nejake malickosti a obleceni a to bude to snad ok

ivanajelinek
16. mar 2010

Ahojte kocky 🙂 tak ako sa vsetky mate? Co mate nove? Emily uz je lepsie? Nam je stale dobre, moc papame, ale nepriberame 😒 Tak neviem ci je to normalne. Mavam aj take noci, ze sa zobudim a idem jest.Minule som si robila tousty, naposledy som jedla jogurty a banan a tak. Uz sa moc tesim v pondelok k dr...Som zvedava ako prcek uz narastol a ci je vsetko v poriadku.

Sef mi dal zasa na sobotu sluzbu ze od 11-tej rano do nejakej 3.00 rana v nedelu a potom zasa o 11-tej v nedelu. Tak som mu hned povedala ze v noci robit nepojdem, ze je to pre mna narocne. Tak som zvedava...Normalne to ani zo zakona nemoze.Uz som rozmyslala ze vystrihnem z novin tie hodiny od-dokedy mozu tehotne robit a vyvesim to u nas nastenku.
Finfrle a ty kedy ides na prvy UTZ?
Mirus vitaj spät. Ako bolo na Slovensku? Aspon si si trosku oddychla???

finfrle
16. mar 2010

ivana ten tvuj sef je vazne magor!To nemuze,nedej se!
Prvni ultrazvuk stale nevim zadny dopis mi z nemocnice neprisel a uz jsem teda nervozni ale v pondeli jdu k lekari tak to tam pekne zjistim abych vedela a byla vklidu.Si rikam,ze to mozna muj GP neposlal a cekal az to bude jistejsi,prece jenom jsem byla ve 4tt tak ted uz to bude vic a bude to snad brat vazneji.Jeste ze mam Emily abych vedela co me ceka.
Holky mam internet do konce tydne a pak az za 40dni ale Emi vam za me napise co je noveho 🙂

emily327
16. mar 2010

ahojte, tak ja som rada, ze po vcerajsku zijeme. Na vecer sa mi urobilo neskutocne zle od zaludka a asi solar ma bolel neskutocne krcovito,ze mi aj slzy vyhrkli. Tak som pobehla na WC, pokecala som si s misou, tak ze ma to skoro zadusilo a o pol hodku na to som dostala take prehanky,ze som mala pocit,ze som zo seba vypustila cele vnutro. Hladali sme s drahym pricinu,ze z coho to moze byt, lebo za obedom prehnalo aj jeho. Robili sme si na obed slivkove knedle s makom. Ked som pozrela spotrebu, tak ma skoro porazilo. Bol pol roka po zaruke ☹ Tak nam hned bolo jasne z coho sme to obaja mali. Od dnes nejem nic, bez kontroly spotreby. Davame si na to pozor ale mak nas vobec nenapadol. Ach jaj ☹

Inak vcera som si kupila super tehu rifle, tak sa velmi tesim. Dufam,ze mi vydrzia zopar mesiacov, kym sa zacnu horucavy.

Ivana, tak to je super,ze sa mate dobre, tisko zavidim. Dufam,ze aj nam sa to zlepsi. A aj my sa uz velmi tesime na pondelok. Nevieme sa uz dockat, kedy malu fazulku uvidime. Pre nas to bude prvy krat a som zvedava ci je tak velka ako mame vypocitany termin. A co sa tyka tvojho sefa a prace v noci, tak sa neboj a ak ma s tym problem zajdi k lekarovi nech ti da na to papier a uz ti potom nic nemoze. Aspon tu to tak funguje,ze ak ja poviem v praci,ze mam na nieco zo zakona narok, tak je moja sefka skor nahnevana ako by to mala pochopit a ked prinesiem papier od lekara, tak uz vsetko akceptuje ako je.

finfrle, jasne, budem podavat info za teba 😉

finfrle
16. mar 2010

Ahoj Emi no jo svestky prohaneji az az!!!!!

ivanajelinek
16. mar 2010

Emily, no pekne...Ale aspon ze ste nasli pricinu, ze z coho to olo. Ja praveze pozeram na vsetkom spotrebu, aj mäso ked vyberiem z mrazaku tak ovoniavam a tak:niekedy si manzel mysli, ze mi sibe... 😀 Ja som ola minuly tyzden s kamoskami na nakupoch tehu veci.Juj tolko veci sme nakupili.Mne sa sice vsetko zdalo jak vreco, ale je to pohodlnejsie ako moje veci. kedze ja som mala predtym velkost rifli 25 a tricka tak 32,34 takze mne je skoro vsetko tesne...Ale dnes chcem este skocit do mesta, lebo si musim tehu rifle dat skratit, lebo su mi dlhe...Normalne to moj sef vie, ved som neni prva tehotna co tam robi, ale neviem preco to tak zadeluje. Ono ani tie co su neni tehotne by nemali robit 18 hodin v kuse...A potom po 3-4 hodinach spanku zasa pracovat a usmievat sa...Ono to neni casto taketo sluzby, lenze teraz v sobotu vecer je nejaka akcia(nejaky maturitny ples) a tam musime ist robit este dodatocne...Lebo tam bude skoro 900 ludi a tam uz potrebujes trosku viac personalu.Ale ja nepojdem ani keby sa sef postavi na hlavu... 😠

blondynka400
16. mar 2010

schnucki, tsk kokuám, že jste dojeli ok. Hezky si to užij 😵

emily, to jsou hormony. Ještě tak 2 týdny vydrž a už to bude určitě lepší 🙂

ivana, to jsi taková špějlička? 😕 😀

meleri
16. mar 2010

Emily

to je mi líto. mám podobnou zkušenost se starým mákem.. ☹ taky jsem z toho měla pěkné stereo..(šlo to oběma stranama).. 😅

jinak my byli na kontrole vše ok, vyfasovala jsem hormony, poměrně vysoké dávky tak to zas odskáče žaludek.. ☹ ale co se dá dělat, bud toto nebo bude Sam jedináček..

ivanajelinek
16. mar 2010

Blondy no bola som... 😀 Uz som neni....Baby myslite ze ked pri vareni pridam do omacky trosku vina, ze to moze uskodit? Ci sa ten alkohol pocas varenia vypari?

Meleri drzime palceky, nech to vyjde a nech Sam dostane surodenca... 😉

meleri
16. mar 2010

Ivuš,

děkuju! snad se opravdu zadaří... 🙂

blondynka400
16. mar 2010

ivana, nemůže, alkohol se vypaří. A hlavně malinkaté množství nevadí, třeba když dáváš do krému a pod. Tělo si jak potrava kvasí ve střevech vlastně taky alkohol vytváří, takže úplně nulové pormile je vlastně nesmysl 😝 😀

meleri, určitě se zadaří. Proč by ne 😵