Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
30. apr 2010

Katka a coze? Dosla MS? Nemam na tomto pocitaci link, neda sa mi kuknut. Ja som tiez dnes dostala 😠 Zase skor, dost blbe to bude zajtra, no ale co uz.
Inak Katus, ak teda zacinas brat Femigard, tak nalacno, nezabudni a po otvoreni si ho drz v chladnicke!!!!! Jedna flasa by ti mala vyjst na mesiac.

kkatka78
30. apr 2010

Ale Mirusch, teplota dnes klesla a uz som zacala spinit,takze som to vzdala, mesiac,co mesiac to vyzera nadejne a potom bum....Hej zacinam s Femigardom od zajtra rana...a musim to Mirusch brat 3x denne ako tam pisu? Alebo mi staci si ,,hrknut,, rano 😀 ?

emily327
30. apr 2010

kleo, lubi, jej ake krasne babatka mate 🙂
Katka, velmi ma to mrzi hm no tak to ta ten graf dobre zaviedol a nechal ta v ocakavani,ze je to super. Hm no ja sa do tych grafov nerozumiem ale ak vsetko nasvedcovalo tomu,ze by mal byt testik pozitivny tak nechapem... Ale nezufaj, urcite sa to podari cmuk velmi velmi drzim palce

Mirusch, ahoj moja tak si zajtra svadbu uzi. Ked jej budes gratulovat tak jednu prosim osobnu cez teba prosim odovzdaj za man pls 😉 Uz sa neviem dockat fotiek a zazitkov 🙂 Urcite bude krasna nevesta.

Ja mam dnes fakt dost, som sa tesila,ze sefovci odidu,ze bude pokoj ale mam 2 krat viac roboty a na konci dna sa nabeham a nastresujem tolko,ze som rada,ze uz iba zajtra idem do prace a potom mam 4 dni volna, uz sa fakt neviem dockat. A potom uz iba stvrtok bez nich a v piatok uz budu spat v praci, tak uz to bude lepsie. Naozaj tam ta jedna osoba chyba, ktora nam v restike pomaha. Co mate zienky v plane? Schnucki a Mirusch su jasne 😀 A co vy zvysok?

mirusch
1. máj 2010

Ahojte 😉 Tak Schnucki uz je osvadbena 😵 Sme uz doma, vsak svadba bola o pol desiatej rano a moj chlap je brutal unaveny z prace. Emily, sorry, az teraz som si nasla odkaz, musis jej teda zapriat sama 😅 Ale som jej hovorila, ze mam prikazane fotit, tak kto chce, do mi hodte do IP e-malovu adresu a poslem par fotiek.
Nevesta bola krasna, ved ako aj inak, mali oldtimer auto, fakt stylove. Ludi bolo len par - rodina a srdcu najblizsi 😵 Sice sa rozculovala nad par vecami, no ale neda sa uspokojit vsetkych a je to jej svadba, tak ma byt tak, ako ona chce a nie ako chce rodina, no nie? A zvysok vam isto povie ona. Ozi - brusko jej uz pekne vytrca 😉

barbora87
2. máj 2010

ahojte...tak aky bol vikend?

schnucki gratulujem uz je z teba pani:D

ja som v piatok isla na slovensko a vcera sme boli na 1.majovych oslavach tak bolo fajn byt zase s rodinkou...teraz uz som zase vo wien a dnes budem len odpocivat...

ivanajelinek
2. máj 2010

Ahojte, tak nam odisla navsteva akurat.Idem trochu poupratovat a vecer ideme ku kamoske na grilovacku...Ale pocasie nic moc... 😒 Skoda...
barbora a odkial si zo slovenska?
Schnucki GRATULUJEM!!!!!Dufam ze vsetko vyslo podla tvojich predstav a mala si pekny dnik... 😎

barbora87
2. máj 2010

jeee grilovacku by som tiez brala...teraz papam nejaky salat s rohlikom 😀
no ani u nas pocasie nic moc...som rada, ze vcera cez den bolo krasne..

ivi som z malaciek

ivanajelinek
2. máj 2010

tak to nemas az tak moc daleko na slovensko, ze? No tu vcera cely den prsalo a dnes to vyzera zasa na dazd...skoda, vikend volny a taketo skarede pocasie...
Inak sa teraz nudime, asi zalahneme cez obed na gauc 😀

kkatka78
2. máj 2010

Ahojte Babiky,no u nas v UK pocasko tiez o nicom,prsi....Ja tento vikend ,,gazdujem,, sama,drahy rybarci...a zajtra mame sviatok,ale bohovsky si to uzivam 😀 Tak vam zelam vsetkym pekny zvysok vikendiku a vela oddychu...

meleri
2. máj 2010

caute holky ut jsem zpatky bylo to dost namahave ale jakz takz to slo se tady dostat napisu jak budu mit vic casu snad jste vsecky vklidku! 🙂

emily327
2. máj 2010

ahojte, tak u nas je pekne slnecno ale dost chladno. No ja som sa v noci zobudila na bolest hlavy a stale ma boli, tak dnes budem iba oddychovat.Aj tak nie som schopna po narocnom tyzdni nic robit. Vyvesila som oprane pradlo, nech to na tom slniecku schne a idem relaxovat. Mam do stvrtku volno, tak si hadam oddychnem.

Katka, MS sa normalne spustila? Je mi to luto, tajne som dufala,ze to vyjde ☹ Tak drzim palce dalej cmuk

Meleri, ahoj moja ako sa mas? A ty si na tom so snazilkovanim ako? Uz davno si nam o tom nic nanapisala.

Ivana, jaj ja by som sla hned na nejaku grilovacku mnam.

Barbora, tak to fakt nemas daleko z Wien do Malaciek 😉 A ako sa mas? Uz je ti lepsie?

Mirusch, nevadi moja pohoda, ved som jej napisala do IP tak si to najde, nasa PANI 🙂

Inak finfrle chuda trpi neskutocne, stale je jej velmi zle, cele dni len zvracia a nevie do seba nic dostat. Uz je v 15 tyzdni a este nepribrala ani gram ☹ Mam o nu strach, je PN ale som jej pisala,ze nech ide k lekarovi buduci tyzden,ze je jej horsie ako bolo, bojim sa o nu. Neviem ako jej pomoct fnuk Nemate nejake rady???

janulka04
2. máj 2010

ahoj, emily...no ja som tak trpela s malymi do 6. mesiaca som len chudla...a grcala som cely den...lenze mna kvoli tomu hospitalizovali a cgali do mna aspon infuzky...tak podla mna by finfrle mala skocit minimalne k dokimu...toto nieje dobre 😔
mne to prestalo pri dvojickach az okolo 7. mesiaca...a aj som to dobehla zranim... 😀
tak snad ju to cim skor prejde....

u nas je hnusne...tak dnes sa len oddychovat bude

a schnucki gratulujem!!! 😉
nech ste spolu velmi velmi stastni 😵

kkatka78
2. máj 2010

Emily, hej dostala som MS.Ale nasadila som Femigard,tak snad to najblizsie vyjde....Inak dakujem Moja za drzanie palcekov 😉

barbora87
2. máj 2010

Ahojte no ja som si pospala 2hodky bola som ko...no mamto fakt len kusok do malaciek tak pohoda...vcera som sa tam tak napraskala a bolo mi dobre...len teraz ako som sa zobudila tak som mala hroznu bolest v brusku...tak som sa zlakla az mi zle prislo!ale bolo to len chvilocku ale teraz mam mega strach...vcera som cely den chodila a dnes sme mali s mm sex tak ci to nieco z toho nesposobilo...bu tyzden mam narodky a keby som potratila asi to neprezijem!neviete co to mohlo byt?

barbora87
2. máj 2010

Katka to mi je luto,ze to nevyslo:(((drzim palecky aby to coskoro klaplo!!!

kkatka78
2. máj 2010

Janulka a kedy mas ty termin? Uz sa to blizi nie?
Drzim palce.. 😉

mirusch
2. máj 2010

Babule, fotky mate, komu nepreslo a chcel, nech sa ozve.

Emily, nech ide okamzite k dokimu. a pokial ten stale tvrdi, ze je to ok, tak nech ide na pohotovost, tam ju musia zobrat a vysetrit okamzite. A nech skusi ako Schnucki, po malych mnozstvach ale vkuse do seba nieco pchat - tycinky, jablka, co sa da.

Dnes som kukala anglicky program o dvoch paroch, co boli na umelom oplodneni, jedni uz po 8.krat. Nemohla som sa odtrhnut, dost dobre urobene a ukazane, ze to nie je sranda, ale zase ani neprehanane to nebolo. Fakt dobre, to by malo vidiet co najviac ludi. Jedni sa nakoniec rozhodli pre predimplatacnu diagnostiku a zistilo sa, ze vsetky embrya mali geneticku vadu, tam bola chyba. A teraz to zmierovanie sa s tym - koniec naznacoval tomu, ze chlap chcel dieta viac a mozno sa aj rozisli neskor.... Druhy par siel nakoniec k Dr., ktory podla ich tvrdenia ma netradicne nazory. No uf, az mi sanka padla, ze netradicne, podla mna konecne lekar, ktory mal na to spravny pohlad, no ale ved Anglicko vsakze. Napadlo ho, ze problem moze byt v imunite a ze 7x telo zeny embrya proste odmietlo. A mal zrejme pravdu, lebo potom uz len ukazali ako zene potvrdili tehotenstvo a na ultrazvuku boli vidiet dvojicky. Aj mi slza vytiekla, som si pospominala na svoje pocity...

kkatka78
2. máj 2010

Barborka Dakujem....vsetkym va dakujem...ste moc zlate.... 🙂

mirusch
2. máj 2010

Barborka - to moze byt aj roztahovanie maternice. Ale keby si mala pochybnosti - hned k lekarovi. Pri spineni alebo krvacani okamzite na pohotovost. Ale drzim palce, aby to nebolo nic vazne 😉

Katka - v IP sme poriesili. Ides dalej 😉

kkatka78
2. máj 2010

Jasan Mirusch 😉 Ideme dalej... A ako sa volal ten film? Rada by som si to pozrela.

mirusch
2. máj 2010

Neviem Katka, to bol len dokument BBC. Neviem, ci sa to da niekde extra zohnat. Ale radsej nepozeraj, teraz snazilkuj 😉

kkatka78
2. máj 2010

Pozerala som prave fotocky, ake ste zlateeeee!!! Schnucki bola krasna a uz aj brusinko mam pekne.... 😉

barbora87
2. máj 2010

No ja som sa fakt tak zlakla az mu bolo na zvracanie!bola som na wc alezatial ziadne krvacanie ani nic...tak dufam ze to bude ok...no v stredu mam ist na utz na srdiecko...poviemvamfakt sa bojim...a este k tomu ked ma moj dedusko ktory mi v septembri zomrel narodeniny...

janulka04
2. máj 2010

tak ja este nakukam, kym dam male do hajan 😉

mirush, vdaka za fotecky, nevesta prekrasna..brusko uz vykukalo, vsimla som si a aj ty si symposka 😵

ketka, drzim palceky...ako vravia kocky u nas...zomrelo vajce, nech zije nove vajce 😀 , urcite to vyjde...
ja mamTP 26.5., ale snad som do 17.5. doma a odrodena, to mam narodeniny... 😀

barbora87
2. máj 2010

Schnucki krasna nevesta🙂

janulka jee ty mas tiez v maji narodeninky?ja mam 8.5.:)

emily327
2. máj 2010

ahojte, tak ja som dnes ako sipokova ruzenka. Kedze som sa uz v noci budila na bolest hlavy a pocas dna sa bolest stupnovala,tak som si za obedom sla lahnut a spala som 2.5 hodiny, Ale bolest je prec, aspon to tak teraz vyzera. co je super. Bala som sa, ze mi takto bude zle tych par dni co mam volno a pred obedom mi bolo zle aj od zaludka na vracanie. Ale ustala som to a vecer mame v plane ist s drahym k nim do restiky bude tam hrat ziva hudba. Tak sa aj tesim, lebo od kedy som tehu sme takto v spolocnosti nikde neboli. Vyspata som 😀

Mirusch, janka budem na nu tlacit, aby ked sa jej to nezlepsi sla k lekarovi alebo do nemocnice. Neviem si to ani predstavit ako jej chudatku musi byt zle. Ale s chudnutim v tehu nie su zarty hlavne nie po 3 mesiaci. Dam vam vediet co a ako budem jej volat zajtra. Ale dakujem za rady cmuk

Mirusch, vdaka za fotecky, nevesta prekrasna a brusko v tych satach neskutocne pritazlive. Vybrala si velmi dobry model siat preto v nich vyzera fakt super a to brusko do nich patri 😉 Nadhera a aj ty si aka fesanda 😉

Katuska, neboj raz to urcite vyjde, je skvele,ze mas tolko sily a nevzdavas to 😉

Barbora, tak ako ti uz pisali, pokial nemas krv, tak je to v pohode. Len bud viac opatrna v prvom trimestri. Ta bolest v brusku moze byt z roztahovania maternice, ja som mala silnu krcovitu bolest na zaciatku a aj teraz sem tam na pravej strane sa objavi ale taka skor pichlava bolest. Neboj vsetko bude ok, sleduj vytok a hlavne, ak by sa objavila krv tak chod k lekarovi. Netreba mysliet hned na to najhorsie, ale zase opatrnosti nikdy nie je dost 😉 Drz sa.

meleri
2. máj 2010

Mirusch,

moc zajímavý pořad...taky to vždycky hltám jak něco podobného běží v televizi....zas tak časté to ale tady nebývá...
snad se máš jinak dobře? málo chybělo a málem sem zas uvízla ve Frankfurtu... 😅
nakonec mě odvezl manžel domů autem, byl to teda ale záhul s malým..

jinak malý se u našich tak strašně pokazil že všecky zavedené rituály jsou v háji....doufám že se do toho zase tady dostane....fakt je to nanic všecko..

Emily,

a jak ty, v pohodě? to je mi jí moc líto, Finfrle že se tak trápí! to je celkem naprd..bohužel já nic neporadím, když je to tak moc tak asi fakt radši zajít k lékaři.

jinak my jsme se snažením na bodu mrazu..vůbec se mi do toho nechce. chci se dostat přes léto trochu do kondice, a nechce se mi moc být znova těhotná, zatím tak jsme to ted odložili..se Samem je to těžké...tady už i chodil na nočník, dokonce začínal i kadit do něj, a v česku začal všecko bojkotovat, dokonce i věci které měl rád tak jsem z toho fakt smutná...

barbora87
2. máj 2010

Dakujem emily...no vies mam kamaratku ktora si urobila test bol pozitivny a 3-4dni neskor dostala krvacanie takze nic z tehu...a vies ako clovek si robi starosti...

No inak s tym zvracanim po3.mesiaci je fakt nebezpecne...mam kamaratku ktora zvracala skoro do porodu a tiez len chudla az na koniec pribrala 6kg...a tie jej do dnes zostali ale mala sa narodila zdrava a uz ma rok...ale tiez myslim dostavala infuzie...

emily uzi si pekny vecer s drahym...

Ja sa snazim len lezat nic nedvihat a uvidime...bolesti som uz nemala a ani krv nikde tak bude dufam vsetko ok

kkatka78
2. máj 2010

Janulka,tak to mas zachvilku,drzim palceky...Emily tiez verim,ze raz to vyjde....Ja to tak jednoducho beriem a naucila som sa to tak brat,nie ako tragediu,raz to vyjde a myslim,ze podstatne je,ze v to verim...a verime spolu s drahym...ci uz prirodzene,alebo za pomoci lekarov...raz sa dockame... 🙂

Meleri verim,vsetko v haji,cely ,,trening,,...musis zacat od znova...s malym...Mozno si dajte prestavku v snazilkovani,a mozno neskor chytis druhy dych a budes chciet,kto vie,ale urite by som sa do toho nenutila....

Barborka,dufam,ze vsetko bude fajn...Emily tiez... 😉

janulka04
3. máj 2010

dobre ranko, kocky
vam teda poviem, ze byvat pri kostole je horor..o siedmej budicek....5-minutovy 😝

veru, katka...uz to mam "za par", dnes si dokonca mozem spievat....:Uz len 22 dni... 😀 😀 😀