Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
12. máj 2010

schnucki, pohoda mas cas mi to poslat prelozene, dakujem velmi pekne. Zatial este nerodim 😀 A do datumu porodu je kopa casu, takze pohodicka, ak si najdes chvilku, ak posli ale neponahla to 😉 No mlieko by mohlo pomoct. Ja som cely den hladna fnuk len by som jedla a jedla, nechapem to.

schnucki
12. máj 2010

to je fakt, kdyztak mi zbytek donese az se vyspi z opice 😀
uz jsem si par veci co jsem nevedela prelozila, tak to zitra sepisu a poslu ti to 🙂

na tom seznamu je i fütterfrosch, to jsem si musela vygooglovat, to si holky najdete, ja ani nevedela ze neco takoveho existuje 😀

janulka04
12. máj 2010

tak vas docitam, kocky..ahoj, ivi...som rada, ze si si na mna zmyslela
emily, ahoj, no veru, ja som este minuly tyzden sla autom na <svk 😀 , ja som taky nezmar 😀 😀 😀

inac, ivi, my sme sa tu pytali a v nemocici ti daju uplne vsetko..este aj podprsenky ak nemas svoje..proste dostanes uplne vsetko...ale zase ja si tam aj tak vsetko beriem...a popripade, ak poskytnu, pouzijem ich veci...ale istota je istota 😉
ale naozaj tu davaju od hygieny, plienok, vloziek, prsnych vloziek, uterakov..kozmetiky preteba a babo..uplne vsetko... 😵

janulka04
12. máj 2010

schnucki, ja som si to vygooglila, no akoze nechapem aj tak , k comu to akoze sluzi? 😕 😲 😀

ivanajelinek
12. máj 2010

Kocky, ja som zasa nakupila na e-bay...manzel uz nechape 😀
Jani ty si tiez kupovala, ze? Som zvedava 😝

schnucki
12. máj 2010

jani slouzi to jako stojatko nebo i drzatko na lahves jidlem pro prcka 😀 ... podle me zbytecnost, ale nasmala jsem se co to oni nevymyslej ...

ivus uz zase?? 😀 .... mas neco v albu? ... jak to vubec funguje na e-bay, jsou ty veci novy? ja tam nikdy nenakupovala, jen na amazon.de

emily327
12. máj 2010

ivus, ja tiez nakupujem cez ebay ale uz dlho som nic nekupila. Oplatia sa detske veci? Zatial sme len pre seba kupovali. Tak hod nieco do albumu a porad co sa oplati kupovat cez ebay 😉

ivanajelinek
12. máj 2010

Este nemam.este som pre babo nic nekupovala...Mozes aj nove ale aj pouzite...Ja som vcera kupila nove a dnes pise ze pozite, par krat nosene...Tak som zvedava..kupila som asi 4 sety ze gate a vrch za 1 euro dokopy...na obrazku to vyzera dobre... 😎 Uz ale velkost 68 a 1 velkost 62

ivanajelinek
12. máj 2010

este mi 3 akcie bezia, zachvilocku koncia..zatial to berem za euriko...

schnucki
12. máj 2010

no ja na ten e-bay asi mrknu teda taky, ... jste s nim spokojene jo??

emily327
12. máj 2010

schnucki, ja som si cez ebay kupila znackove hodinky napr. a vsetky tenicky co mam mam z ebay. Ale vzdy kupujem iba nove, nie pouzite, lebo to na obrazku nevidno ako velmi je to nosene a znicene. Ale ja som velmi spokojna s ebay 😉

ivanajelinek
12. máj 2010

tak som kupila za 6,50 4krat 2-teiler set(4gate a4 vrch), pulover(taky pasikavy s plutom) a 2 pyzamka(Dysney)...
Ja som doteraz bola zatial spokojna...

ivanajelinek
12. máj 2010

Ale pouzite veci som sa mi zda ze tiez este nekupovala.Tak som zvedava...Ked pride dam hned vediet..

nyya
12. máj 2010

babenky prosim pomozete mi ...neviem co si mam mysliet a troska uz ani neverim....mrska mi meska uz tyzden a teplotky rano mam 37.2 alebo 37.1 ale dneska som si skusala testik a nic...tak neviem ci to ze mi mrska meska je dobre znamenie ale nie...poradte mi prosim???dakujem

emily327
12. máj 2010

nyva, ahoj a ako dlho ti meska MS?

emily327
12. máj 2010

inak babulky, pridala som nove foto do albumu, tak ak chcete urobte kuk. Zopar fotiek z toho co uz mame kupene pre babo.

ivanajelinek
12. máj 2010

Ahoj nyya.tak v tomto ti moc neporadim.Co sa tyka merania teploty, mozno ine kocky tu...A bola si uz u lekara?

ivanajelinek
12. máj 2010

Emily a co Finfrle?

schnucki
12. máj 2010

ivus tak to je hoooodne dobra cena za tolik veci 😵

ja mam jen trochu obavy u ebay ze musim platit nez zbozi uvidim a co kdyz ho budu chtit vratit?? .... no jeste si to tam proctu, ale ty ceny jsou laaaakave ...

nyya ahoj, meris si teplotu uz delsi dobu?? pokud jo a nemas ji normalne tak vysokou, tak to vypada nadejne ... muze byt ze ten test byl nejak vadny, kamaradce se to taky stalo ... zkousela jsi jen jeden nebo vic? ... jak dlouho se uz teplota drzi takhle nahore?

ivanajelinek
12. máj 2010

Jeeej Emily, ta 3, 4 a 7 fotecka je krasna...A cem takeeeeee....uplne moj vkus... 😝

emily327
12. máj 2010

ivanka, no pisala som jej sms a odpisala,ze dnes nebola u GP obvodneho, lebo ten ju chce poslat uz do prace a ona sa neciti stale dobre. Stale zvracia a je slaba. Oddychuje. Mam fakt o nu strach, idem jej napisat, nech vymeni GP a nech sa ani nahodou nehrnie do prace. Ked nic neje a je slaba a stale zvracia, to jej hrozi akurat tak kolaps v praci, co moze ublizit nie len babatku ale aj jej. Dufam,ze jej bude lepsie. Ak by sa citila fajn tak by sme sa mali v pondelok stretnut co by bolo super. Budem vas infromovat ako sa ma, len to ako sa k nej lekar chova ma vytaca do nepricetnosti. Mne je ten moj uz ukradnuty, lebo ja o par mesiacov idem domov ale ona tu zostane a potom k nemu bude chodit aj s babatkom a to uz by som fakt neriskovala mat tak neschopneho lekara.

ivanajelinek
12. máj 2010

No to je take divne na e-bay ze nemozes vratit...Co sa tyka pouzitych veci...Ale si mylsim ze ked je normalny predajca tak sa da s nim dohodnut...A ked nie, tak mu das zle hodnotenie, to spravi tiez dost.

ivanajelinek
12. máj 2010

GP to je ako obvodny ci ako? A keby ze ide zasa do tej nemocnice, nech ju este oni vypisu?

schnucki
12. máj 2010

jeeeee emily, kraaasny fotecky, ty veci jsou kouzelne 😵 .... ten spaci vak chceme koupit taky, pry je to dobra vec ...
jinak at finfrle do prace nechodi, at vymeni doktora jak rikas, jinak se tam akorat slozi .... at ho fakt vymeni a moc ji od nas pozdravuj, moc na ni myslime ....

emily327
12. máj 2010

schnucki, ak ti pride nieco co sa vobec nepodoba fotke alebo to pride znicene a je to predavane ako nove, tak to proste vratis. Ked platis cez paypal tak oni drzia peniaze u seba a ty ak to dostanes a hned napises predajcovi,ze nie si spokojna tak oni o tom v paypale su hned informovani a peniaze ti vratia. Nam sa tak raz stalo, ale to boli iba CD-cka ale mali byt nove a prisli nestkucne doskriabane a tak sme ich vratili a oni nam vratili peniaze spat. Dokonca som si objednala znackove drahe hodinky (bol to velky risk) a dosli a nefungovali a tak sme ich vratili spat a oni nam poslali nove a tie uz funguju 3 roky a su fakt super.

nyya
12. máj 2010

nie mala som aj predtim takuto teplotku ale nikdy sa nedrzala tak dlho jeden den bola napr.37.1 a na druhy den kleska dole...no mam ju takuto od prveho dna ked mi mala prist mrska co bolo v stvtok minuly tyzden...a vobec nemam bolesti na krami skor sa mi sem tam toci hlava a som stale na wc...nie skusila som len tento jeden a uz nebudem pockam asi este chvilku a potom ked pojdem domou na slovensko tak navstivim doktora...to dufam ze ten moj bol vadny.. 😉

nyya
12. máj 2010

emily mrska mi meska tyzden...

emily327
12. máj 2010

nyya a kde v zahranici si? no tyzden je dost, skus si dalsi testik a robila si si ho rano? Alebo nebola si prechladena, ci nebrala si nejake antibiotika posledny mesiac?

ivanajelinek
12. máj 2010

A odkial si nyya?

baby teraz neviem ako je to s postovnym, ked som kupila u jednej zenskej viacej veci.Ci musim platit postovne na kazdu vec zvlast alebo len raz...Lebo potom za veci zaplatim dokopy 6,50 a za postovne 12..A nekup to, ze 😒 Pise tam ale ze ked kupis viac tak usetris na postovnom.tak som jej pisala ze ako to je teda...

nyya
12. máj 2010

ja som v severnom irsku...nie tento som si skusila dneska vecer...a neviem mozno sa asi aj troksu bojim asi to necham na doktora nech to viem na isto...nie nebola som prechladnuta a ani som nebrala ziedne antibiotika...jaj keby????